2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 283 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6242746 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi 38life

Abu negro cenk iyi bir rotasyon olur.
Lorientde hakli be abijim yazik onlara da 1-2 milyon verelim huzur icinde cozulsun

Hayaller tabi bir gece ansizin 82 benzema 83 raketci 84 yarmolenko ama abu negro godin ve riberiye de hayir demem yani :bandit:

Cenk'i satalım. Negredo - Sakat Ba - Abou yapalım.  :lol:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Talisca'nın yanında ki kim ?

Çevrimdışı mylife1903

Cenk'i satalım. Negredo - Sakat Ba - Abou yapalım.  :lol:
Sakatat yemem sevmem, at yerim ama sakatini sevmem. Bi seabiscuit vardi sakatat basarili olan baska hatirlamiyom.
Cenk satilmaz yahu turk oyuncu

Sakatata para mi verecez?

Çevrimdışı mylife1903

Talisca'nın yanında ki kim ?

Kulaklarda taliskanin babasinin imzasi var

Çevrimdışı kyiv

Daha önce de yazdım sol ayaklı santraforlar bana göre tam bir golcü olamıyor biraz daha kanat gibi oluyor bir de üstelik ispanyolsa çok büyük tereddüt oluşturuyor.

Bu ülke Juanfran, Riera, Guiza, Guti, Delgado, Aragones ve Del Bosque gördü hiçbirinden ülke olarak fayda gördüğümüzü düşünmüyorum. Negredo gelirse onunda durumu bu saydığım isimlerden farklı olmaz.

Sadece Negrodoya hayır, Negredo + Aboubakara (Aboubakarın hatırına) EVET

Çevrimdışı abdusta

Yönetim genede ağırdan alıp
5 ağustos Dembaba nın durumuna bakacaktır.
Ona göre 1 mi 2 mi santrafor-Mustafa Pektemekmi? herşey ortaya çıkar

Diger taraftan bildiğimiz Fikret başkan Negrodonun maaşının bir kısmını Valencia ya kitler.
geçen sene Nasri olayında biz maaşının yüzde 60ını ödeyecektik herşey tamamdı
son anda Sevilla olaya atladı (aynı Van persie olayı) hepsini odeme şartıyla aldı
tabi Ahımızda oralara ulaştığında Nasrinin kötü performansı nedeniyle başarısızlık oldu.

saygılar

Çevrimdışı mylife1903

Yönetim genede ağırdan alıp
5 ağustos Dembaba nın durumuna bakacaktır.
Ona göre 1 mi 2 mi santrafor-Mustafa Pektemekmi? herşey ortaya çıkar

Diger taraftan bildiğimiz Fikret başkan Negrodonun maaşının bir kısmını Valencia ya kitler.
geçen sene Nasri olayında biz maaşının yüzde 60ını ödeyecektik herşey tamamdı
son anda Sevilla olaya atladı (aynı Van persie olayı) hepsini odeme şartıyla aldı
tabi Ahımızda oralara ulaştığında Nasrinin kötü performansı nedeniyle başarısızlık oldu.

saygılar
Nasri olayinda nasrinin haniminin karisi da isi karistirmis

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Valencia, Negredo'nun Beşiktaş'a bedelsiz kiralanmasına onay verdi. Negredo da transfere olumlu bakıyor. (beIN Sports)

Çevrimiçi 38life

Sakatat yemem sevmem, at yerim ama sakatini sevmem. Bi seabiscuit vardi sakatat basarili olan baska hatirlamiyom.
Cenk satilmaz yahu turk oyuncu

Sakatata para mi verecez?

Sakat At beleşe gelecek zaten  :D  Sakat At'ın intikamı.

Çevrimdışı mylife1903

Sakat At beleşe gelecek zaten  :D  Sakat At'ın intikamı.
Oooo nerde beles oraya yerles

Çevrimiçi Samet Demir

Geliyo mu geliyo mu

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mylife1903

Geliyo mu geliyo mu

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kadikoy aktarmali gelecek galiba

Çevrimdışı kyiv

:o_o: Nasrinin hanımının kocasından başka bir de karısı da mı varmış?  :alala: Bu nasıl aile yahu? İyi ki almamışız  :D

Çevrimdışı mylife1903

:o_o: Nasrinin hanımının kocasından başka bir de karısı da mı varmış?  :alala: Bu nasıl aile yahu? İyi ki almamışız  :D
Onlarin hikayesi aciip bisi yahu
@tuncaboylu daha iyi biliyo o isi
Bunun karisi var ve metresi var ikisi de memnun degil nasriden
Birbirlerini seviyorlar falan gibi bir aile dirami
Ne bicim adamsa karisi sevgilisine kaciyor sevgilisi ile karisi acayip yani
Aile faciasi bisi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

aslinda yaş olayina hic takilmayan birisiyim, ama olay forvet olunca baya tereddüt ediyorum. ne bileyim 32 bana biraz fazla gibi geliyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Hasan Tahsin

aslinda yaş olayina hic takilmayan birisiyim, ama olay forvet olunca baya tereddüt ediyorum. ne bileyim 32 bana biraz fazla gibi geliyor.
Hadi gomez sakattı. Peki valencia ya kendi vatandaşının maaşı neden ağır geliyor
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı abdusta

Daha önce de yazdım sol ayaklı santraforlar bana göre tam bir golcü olamıyor biraz daha kanat gibi oluyor bir de üstelik ispanyolsa çok büyük tereddüt oluşturuyor.

Bu ülke Juanfran, Riera, Guiza, Guti, Delgado, Aragones ve Del Bosque gördü hiçbirinden ülke olarak fayda gördüğümüzü düşünmüyorum. Negredo gelirse onunda durumu bu saydığım isimlerden farklı olmaz.

Taliscada sol ayaklı

Beşiktaştada neredeyse 7 tane sol ayaklı oyuncu olacak

saygılar

Çevrimdışı tuncaboylu

Hahaha, aynen

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Vay.. Ön libero olayını yalanlamışız
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Hadi gomez sakattı. Peki valencia ya kendi vatandaşının maaşı neden ağır geliyor
sorun oyuncu değil mendez valencia başkanının mendezle arası iyi değilmiş
kızmış oyuncunun biletini kesmiş takımda tutmak istemiyor geçen sene tırı vırı
takıma kiraya verdi. uğradığı zarar umrunda değil yorganı yakıyor. anladığım kadarıyla.
Ahmet bulut GG meselesi diyelim buluta kızda Gönülü kaybetti aziz.

Çevrimiçi 38life

Çevrimdışı bjk4ever

Ne alakasi var yahu. Raul, Giroud, Sturridge, Lukaku, Dybala, say say bitmez.

Çevrimdışı mylife1903

sorun oyuncu değil mendez valencia başkanının mendezle arası iyi değilmiş
kızmış oyuncunun biletini kesmiş takımda tutmak istemiyor geçen sene tırı vırı
takıma kiraya verdi. uğradığı zarar umrunda değil yorganı yakıyor. anladığım kadarıyla.
Ahmet bulut GG meselesi diyelim buluta kızda Gönülü kaybetti aziz.
Valensiya fena kriz var abi 20 falan vermezler kimseye
Sehir fakirlesti zaten ustelik yonetim de degisti galiba
Stadlarini acamadilar hala beton yigini kaldi

Çevrimdışı bjk4ever

Negredo konusunda karar vermek zor. Oyuncu tarzi olarak tam olarak aradigimiz tipte diyebilirim. Pivot ozelligi var, hava toplarinda iyi, bitiriciligi fena degil. Ama winner'lilik, kalite olarak aradigimiz seviyede mi cozmek zor. Besiktas sampiyonlar ligine gidecekse ve orada guvenebilecegi bir ayaga ihtiyaci varsa bu Negredo olur mu, zor bence.
Bu konuda Gomez ve Gignac'in net gerisinde bence. Gignac gelirse saglikli oldugu surece 25'in altina kesinlikle inmez diyebiliyorum rahatlikla, ama bunu Negredo icin soyleyemezsin.
Ama her halukarda Remy, Aboubakar, Babacar'dan cok daha iyidir.

Çevrimdışı ardiles

negredo topsuz oyunda nasıl? hareketli mi durağan mı? taliscanın önünde oynamak zordur asist yapması oyun kurması gerekirken çoğu zaman oyunda yoktur ayağına top gelsin vursun gol atsın ister. negredo taliscanın açıklarını kapatabilevek mi? yoksa atiba-oğuzhana fazladan yük mü olacak. yeni santrafor 2. bölgeden uzak oynarsa bizim ortasaha iptal olur

Etiketler: