2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6310651 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atakan eraslan

Baskan Marcelo'dan gelen parayi Aboukafabasmaz'a gomerse aglarim  :bawling:

kesinlikle , abuya o parayı gömülüp mundar etmesinler

ekiciden mı korktuk abi , bu mudur yani , ekici fenere gitse ne olurdu ?

korkmak değil tabiki , ama eto işinden mı gıcık oldu başkan artık onu emekli olunca açıklar. ama olcay işinin trampasıdır ekici işi , yoksa Trabzon bedava niye bıraksın para almak varken.

Çevrimdışı benyv-

Madem kanatlarda olcay'ı, kerim'i gönderiyorsun, Aras'ı beğenmiyorsun, o zaman kaliteyi arttıracak birini alacaksın demektir, biz gidip yusuf erdoğan'a yöneliyorsak burada bir saçmalık var. Marcelo'nun satışı da dahil  %100 doğru işler yaparken, araya yanlış hamleler sıkıştırmayız umarım. Orkan Çınar'dan başkasını almayalım Türk oyuncu alacaksak. Ne işimiz var 25 yaşını geçmiş sap olamamış oyuncularla.

Çevrimdışı Ensar

korkmak değil tabiki , ama eto işinden mı gıcık oldu başkan artık onu emekli olunca açıklar. ama olcay işinin trampasıdır ekici işi , yoksa Trabzon bedava niye bıraksın para almak varken.
iyi de bizim kazancımız ne abi , biz ne kazandık ,  fenerin yoluna taş mı koyduk bütün n kazanım bu mu , hemde ffp varken mali şartlar zor durumdayken , üstüne üstlük cenk abu kanat oynarken 
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tuncaboylu

hiç , ekiciden mı korktukta oyuncumuzu bedava verdik

Onun yanında Olcay'ı faydalanamıyorduk ve maaşından kurtulduk.

Eğer Trabzonspor'a vermesek, şimdi Pektemek ve Veli gibi maaşından kurtulma hesapları yapılıyordu forumda.

Olcay'ı satabileceğimiz nadir takımlardan biriydi Trabzonspor. Belki Bundesliga'ya alt orta sıra takımlara da talip olabilirdi, ama onlar da Olcay'e o maaşı vermezdi.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Stoper için Kurt Zouma ismi geçiyor Fransız stoper 22 yaşında 17 maç a çıkmış alınırsa çok iyi olur hem yaşı genç satın alma opsiyonlu kiralarsak iyi olur Fransa dan güzel oyuncular çıkıyor umarım yönetim Zouma yı takımımıza kazandırır.

iyi de bizim kazancımız ne abi , biz ne kazandık ,  fenerin yoluna taş mı koyduk bütün n kazanım bu mu , hemde ffp varken mali şartlar zor durumdayken , üstüne üstlük cenk abu kanat oynarken 

kazancımız oldu mu , ya da olduysa bu ölçülebilir birşey mi çok tartışılır pek çok şey söylenebilir. prestij de , rakiplerin taraftarlarını demoralize etmek de , sportif olarak rakibin en ihtiyacı olan bölgeye takviyesine izin verilmedi de , başkan hırsından yaptı de de oğlu de , ama eğer Euro karşılığı arıyorsan onu hesaplayacak bir makine icat olmadı.

Çevrimdışı Ensar

Onun yanında Olcay'ı faydalanamıyorduk ve maaşından kurtulduk.

Eğer Trabzonspor'a vermesek, şimdi Pektemek ve Veli gibi maaşından kurtulma hesapları yapılıyordu forumda.

Olcay'ı satabileceğimiz nadir takımlardan biriydi Trabzonspor. Belki Bundesliga'ya alt orta sıra takımlara da talip olabilirdi, ama onlar da Olcay'e o maaşı vermezdi.
sene sonu olcayı 1,5 2 milyon euro gibi bir fiyata almaz miydi yani trabzon , bu kadar kötü bir oyuncu mu ?

Çevrimdışı tangaz

atladıgınız bir pencere var. olcay oynayabileceği bir takıma gitmek istedi. bu işlem de satış değil takas üzerinden gerçekleşecekti ama ekici gelmek istemedi hepsi bu. öte yandan kervan yolda düzülür misali ekici bize gelmeyince bizde feneri düzdük  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ensar

kazancımız oldu mu , ya da olduysa bu ölçülebilir birşey mi çok tartışılır pek çok şey söylenebilir. prestij de , rakiplerin taraftarlarını demoralize etmek de , sportif olarak rakibin en ihtiyacı olan bölgeye takviyesine izin verilmedi de , başkan hırsından yaptı de de oğlu de , ama eğer Euro karşılığı arıyorsan onu hesaplayacak bir makine icat olmadı.
abi bu yaptigimiz güzelliğin karşılığında gidip yusuf gibi bir adama 1,5 verirsek saçmalık olur , onun üzerinden düşünüyorum ben , yanı trabzonun bize bi güzellik borcu var

Çevrimdışı Ensar

atladıgınız bir pencere var. olcay oynayabileceği bir takıma gitmek istedi. bu işlem de satış değil takas üzerinden gerçekleşecekti ama ekici gelmek istemedi hepsi bu. öte yandan kervan yolda düzülür misali ekici bize gelmeyince bizde feneri düzdük  :D
:D tamam işte 150 bin euro ya versinler yusufu yedek yapalım benim derdim o :D

Çevrimdışı Ensar

marcelo elveda bile diyememiş ,  adam ağlamaklı gitmiş , ah be çok fena doku uyuşması olmuştu,  severek ayrıldık resmen

Çevrimdışı tangaz

abi bu yaptigimiz güzelliğin karşılığında gidip yusuf gibi bir adama 1,5 verirsek saçmalık olur , onun üzerinden düşünüyorum ben , yanı trabzonun bize bi güzellik borcu var

tesenin borcu falan yok adamlar bize borcunu verdikleri sözü tutarak ödediler o dönem pek ala ekiciyi fenere gönderip 1,5-2 civarı kasalarına para koyabilirlerdi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Tigres başkanı Alejandro Rodriguez biraz inatçı ve çirkef bi adam bizi uğraştıracak zaten orası belli
Gignac İşinden vazgeçilmemesi gerektiğini düşünüyorum bu adam harika bir bitirici adı bile renklilerle an itibariyle korku salmış durumda.

Çevrimdışı Ensar

tesenin borcu falan yok adamlar bize borcunu verdikleri sözü tutarak ödediler o dönem pek ala ekiciyi fenere gönderip 1,5-2 civarı kasalarına para koyabilirlerdi.
basbayağı da var , 200+ekici diye anlaştık , herif gelmedi , yanı trabzon bize sözünü tutamadı , banane fenere göndermemiş , yarım devre ekici fenere gitmesin diye 2 milyon euro bayıldıksa bravo bize 

Çevrimdışı tuncaboylu

sene sonu olcayı 1,5 2 milyon euro gibi bir fiyata almaz miydi yani trabzon , bu kadar kötü bir oyuncu mu ?

Almazdı, çünkü sene sonunda nasıl bir Olcay olacaktı elimizde? Son senesi boş geçmiş, sözleşmesi 2018'de bitecek, 30 yaşında, senelik 2 milyon Euro isteyen bir adamdan bonservis kazanmak çok mümkün değil.

Hadi neyse diyelim ki büyük iş yaptık ve 1 milyona sattık. Fark ne kadar? 800 bin Euro. Olcay'ın Ocak-Temmuz arası 6 aylık maaşı ne kadar? 800 bin euro. Aynı hesaba gelecekti.

Çevrimdışı Koa_lAA

Tigres başkanı Alejandro Rodriguez biraz inatçı ve çirkef bi adam bizi uğraştıracak zaten orası belli
Gignac İşinden vazgeçilmemesi gerektiğini düşünüyorum bu adam harika bir bitirici adı bile renklilerle an itibariyle korku salmış durumda.

gignac zor..alamayız gibi... bu arada tigres de ne taraftar varmış yav.. her maç full adamlarda stad..

Çevrimdışı tangaz

basbayağı da var , 200+ekici diye anlaştık , herif gelmedi , yanı trabzon bize sözünü tutamadı , banane fenere göndermemiş , yarım devre ekici fenere gitmesin diye 2 milyon euro bayıldıksa bravo bize

çok küçük bir pencereniz var önce bir pencereyi büyütün sonra bravo falan dersiniz öyle sağa sola bravo demek için daha çok ekmek yemeniz lazım. o süreçte kaç kişiye combo yaptı başkan kenardan purosunu yakıp izleyerekten. bunun elbet bir bedeli olacaktı. bunu şöyle düşün halka açık bir eğlence mekanına gidiyorsun masaya kızlar geliyor gidiyor falan sen basıyorsun parayı kızların hepsi içerde odada otursun yok size eğlence diyorsun mekandaki renkli giyimli misafirlere, ee bunun da bir bedeli olacak elbet  :bandit:

Çevrimiçi Akil Emre

Şenol hoca Cenk'i fazla yıpratmamak, daha fazla forma verebilmek için Babacarın alınacağını düşünüyorum. Adamı izleyince direk aklıma Sow geliyor , tipte fizikte aynı gibi. 1 civarıda Yusuf erdoğana para veririz. Sol stoper içinde Mangala ya da Vida falan zorlanır gibi.

Çevrimdışı Ensar

Almazdı, çünkü sene sonunda nasıl bir Olcay olacaktı elimizde? Son senesi boş geçmiş, sözleşmesi 2018'de bitecek, 30 yaşında, senelik 2 milyon Euro isteyen bir adamdan bonservis kazanmak çok mümkün değil.

Hadi neyse diyelim ki büyük iş yaptık ve 1 milyona sattık. Fark ne kadar? 800 bin Euro. Olcay'ın Ocak-Temmuz arası 6 aylık maaşı ne kadar? 800 bin euro. Aynı hesaba gelecekti.
ya yapma etme semih kaya bile transfer yapıyor :D

Çevrimdışı Ensar

çok küçük bir pencereniz var önce bir pencereyi büyütün sonra bravo falan dersiniz öyle sağa sola bravo demek için daha çok ekmek yemeniz lazım. o süreçte kaç kişiye combo yaptı başkan kenardan purosunu yakıp izleyerekten. bunun elbet bir bedeli olacaktı. bunu şöyle düşün halka açık bir eğlence mekanına gidiyorsun masaya kızlar geliyor gidiyor falan sen basıyorsun parayı kızların hepsi içerde odada otursun yok size eğlence diyorsun mekandaki renkli giyimli misafirlere, ee bunun da bir bedeli olacak elbet  :bandit:
finansal fair play , 2 milyon euro , lüks :)

Çevrimdışı tangaz

pencereleri küçük görmeleri mümkün değil daha geniş büyük pencereleri olan bir eve geçmeleri lazım  :icool:

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Lyon'a transfer olan Marcelo, sabah Fransa'ya gitti. Brezilyalı futbolcu, Beşiktaş'ı özleyeceğini söyledi.

Marcelo havaalanında yaptığı açıklamada “Beşiktaş taraftarı şampiyonluğu hak eden büyük bir taraftar. Çok yoğun bir sezon geçirdik. Takım arkadaşlarım ve taraftarlar, Türkiye'nin bir numarası. Onlar için en iyisini diliyorum. İstanbul'u özleyeceğim” dedi

NtvSpor

Marcelo.nun yüz ifadesine bakın.

Çevrimdışı tangaz

finansal fair play , 2 milyon euro , lüks :)

pardonda ortada 2 milyonluk bir teklif varda birtek sen mi biliyorsun bu tekliften başkanın bile haberi yok sadece senin mi var  :)

Çevrimdışı tuncaboylu

pencereleri küçük görmeleri mümkün değil daha geniş büyük pencereleri olan bir eve geçmeleri lazım  :icool:

Katılıyorum:)

Etiketler: