2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6306966 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Savaş

Sonra da Julio Regufe Alves'in %50'sini 3.5 milyona sana satar.

Dediğim gibi, bu tarz adamlara karşı dikkatli olmak lazım. Başkan deneyimli artık, ama bu herifler çok kurt.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orda sağlam diyet ödedik. Portekiz çetesi zamanında itelediydi onu bize. Geçen merak ettim baktım napıyo bu adam diye piyasa değeri 250bin euro yazıyor. :)

Çevrimdışı 38life

Pepe, ilk müdahale görevini fazlasıyla karşılayacak bir isim. Fakat bunun birincil çözümü bu değil. O mesafeleri kapatabilecek olması da oyuncunun başta atletizmi veya tiplemesinden ziyade pozisyonun temel parametrelerinde yüksek seviyede olması ile alakalı. Ki hamle zamanlaması, reaksiyon hızı, pozisyon bilgisi, taktiksel algısı ve oyun sezgisi dışında bu işin tipleme üzerinden tarif edilecek kısımlarında da öne çıkan bir isim. Ayrıca kaliteli ön alan baskılarında yeterli karar verme mekanizması ile o baskılardan pasla veya topla mesafe katederek çıkabiliyor. Özellikle kanala yerden derin ya da pas metrajını orta/uzun tutup gönderdiği yüksek açılı vertical paslar ile. Bu noktada geriden oyun kurulumunda +1 opsiyon daha olacaktır. Yalnız burada da daha önemli olan şey eldeki oyuna-oyunculara uygun metot ve doğru yerleşim.

Doğru oyun olmadan salt oyuncu kalitesi yetmez, fakat oyuncu elit seviyedeki sayılı stoperlerden biri. Ötesindeki veya berisindeki ismin performansını yukarı çekebilecek ve güven verebilecek bir isim. Öyle ki başta merkez orta sahalar olmak üzere öndeki isimlerin oyun merkezlerini daha öne çıkarıp, oyun mesafelerini kısaltabilir. Aynı zamanda farklı savunma kurgularında ve saha içi düzenlerinde kullanılabilecek bir oyuncu. Nitekim eldeki bekler ve orta sahalar da buna müsait. Ayrıca oyuncunun sol stoper pratiği de yüksek. O noktada Marcelo veya Mitrovic ile birlikteliğinde en azından bu hususta problem olmayacaktır. Partneri ile genel uyumunu ise yine saha içi pratiği gösterecek. Son olarak Pepe'nin saha içinde bir takım gri ve grinin siyaha yaklaşan tonlarında hamleleri olabiliyor. Bu agresyonu yüksek tutmak için artı lakin bazen handikaba dönüşebiliyor. Fakat bilinen algının aksine uzun zamandır siyahın tonlarında işler yapmadığını söylemek lazım. Savunmanın oyun zekasının ve yapabildiklerinin artmış olması takımın oyun kalitesine yansıyacaktır. Bu da en niyetinde pozisyon kalitesini arttıracaktır. Yeter ki mevcut saha içi organizasyonunu daha uygun roller ile yukarıya çekebilelim. Umarım kağıt üzerindeki tarif, doğru saha içi organizasyonu ile pratiğe yansır. Geçmiş dönem performanslarını, Beşiktaş forması ile de gösterir.

:claps: :claps:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Türkay

Lacazette yi aldılar. Giroud bu bize kiralayın leeeen

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Gökhan Kurt

5 yıl önceki hesabı kapatalım Kocum.
Bir sezon bile yeter bu ülkeye. Kop Geell ...

Çevrimiçi MUSTAFA_

PSG taraftarı Pepe'yi izler artık her hafta :D

beIN SPORTS Fransa, Süper Lig'den haftada 4 maç yayınlayacağını açıkladı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

:kop: :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Stoke geçen sene Bony'i 2.35m€'a kiralamış.Bu sene de biz kiralayalım işte.Başkan pazarlıkla maaşının yarısını da ödetsin:)

Defanstaki oyuncuları da gönderdik mi Sosa'ya yer açılır maaş için.Kapat transferi sezona başla işte :)
Bony kaç maç oynamış geçen sene?

Çevrimdışı abdusta

Kısa süreli hastalığım nedeniyle aranızdan 1 gün ayrılmak zorunda kaldım.

Ben başka pencereden bakayım.

Pepenin eşinin mutluluğuna bakın,yuzunden anlaşılıyor
işte hep işaret ettiğim şey tamda bu.
Doktor Anna Sofia mutluysa,Pepe de huzurlu olacak.
Aynı çizgiyi Atibanın ailesinde,Adrianonun İstanbula gelişinde
eşinin mutluluğunda gördüm.
Bu nasıl güzel bir PİAR çalışmasıki,Bizzat Başkan Orman
karizmatik ve beyefendi çizgisiyle hanımların gönlünü almasını biliyor
Biz bir aileyiz derken endüstriyel futbolda paranın yanına sevgi,saygı ve aşkıda koyuyor.

Pepe o kadar mutluki o enerjisini ben hissettim

Saygılar

Çevrimdışı mylife1903

Kısa süreli hastalığım nedeniyle aranızdan 1 gün ayrılmak zorunda kaldım.

Ben başka pencereden bakayım.

Pepenin eşinin mutluluğuna bakın,yuzunden anlaşılıyor
işte hep işaret ettiğim şey tamda bu.
Doktor Anna Sofia mutluysa,Pepe de huzurlu olacak.
Aynı çizgiyi Atibanın ailesinde,Adrianonun İstanbula gelişinde
eşinin mutluluğunda gördüm.
Bu nasıl güzel bir PİAR çalışmasıki,Bizzat Başkan Orman
karizmatik ve beyefendi çizgisiyle hanımların gönlünü almasını biliyor
Biz bir aileyiz derken endüstriyel futbolda paranın yanına sevgi,saygı ve aşkıda koyuyor.

Pepe o kadar mutluki o enerjisini ben hissettim

Saygılar
Kadin milleti bu abi, rezilde eder vezirde
Bak sosaya gomeze

Çevrimdışı atalay

Az önce atletik departman ile Lugano olacağı vadedilen Pedro Franco'nun fiziğini gördüm; göğüs kafesinden bel bölgesine, omuz aralığından kas kütlesine kadarki mevcut çatısı 2011'de kendisini Toulon Turnuvası'nda izlediğim halinden pek farksız değil. Bu oyuncu bu turnuvanın en iyi stoperi ve en değerli iki-üç oyuncusundan biriydi. Oyuncunun kendi gelişimi ile ilgili yetersizlikleri su götürmez, ama Beşiktaş'ın tasavvuru ve vaatlerini düşünürsek genç bir oyuncunun gelişimi ile ilgili planlamanın ne kadar yapılamadığına dair en iyi örnek. Kumaşına yazık eden ve edilen oyunculardan. Tabii, sadece fiziksel değil. Mental ve oyunculuğuna dair gelişimi de yetersiz.
[ Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 20:42:20 atalay ]

Çevrimdışı abdusta

Lens'in yerine beni alın!!

Şenol Güneşe haber yollayan Volkan Şen
Beşiktaşa gelmek istediğini iletmiş

saygılarımla

Lens'in yerine beni alın!!

Şenol Güneşe haber yollayan Volkan Şen
Beşiktaşa gelmek istediğini iletmiş

saygılarımla

Şenol güneş'te cevap yollamış :D

Saygılar

Çevrimdışı atalay

Az önce atletik departman ile Lugano olacağı vadedilen Pedro Franco'nun fiziğini gördüm; göğüs kafesinden bel bölgesine, omuz aralığından kas kütlesine kadarki mevcut çatısı 2011'de kendisini Toulon Turnuvası'nda izlediğim halinden pek farksız değil. Bu oyuncu bu turnuvanın en iyi stoperi ve en değerli iki-üç oyuncusundan biriydi. Oyuncunun kendi gelişimi ile ilgili yetersizlikleri su götürmez, ama Beşiktaş'ın tasavvuru ve vaatlerini düşünürsek genç bir oyuncunun gelişimi ile ilgili planlamanın ne kadar yapılamadığına dair en iyi örnek. Kumaşına yazık eden ve edilen oyunculardan. Tabii, sadece fiziksel değil. Mental ve oyunculuğuna dair gelişimi de yetersiz.

Üstelik Pedro; Jeison Murillo, Duván Zapata, Luis Muriel, James Rodríguez, Edwin Cardona gibi oyuncuların olduğu Kolombiya milli takımının en çok öne çıkan birkaç isminden biriydi. O turnuvanın en iyi stoperi ile onun gölgesinde kalan Murillo'nun bugün geldiği noktalar ise çok farklı.
[ Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 20:42:57 atalay ]

Antrenmanda futbolcularımızın keyfi yerindeydi. Kazanan turuncu takımın sevincine tüm takım eşlik edince neşeli anlar yaşandı. #Beşiktaş 😀

Çevrimiçi Sinan66

Hakikaten var mi öyle bir sey ? çunku abone olmayi dusunuyorum

Çevrimdışı Fatih_

hadi ya yeni yeşeriyor çimler rengi açık olur sonra koyulaşır :D
daha budanmamışlardır. topraktan ilk filizlenmedir.
Yanliz uyuz oldum ayakkabilari cikarmamislar :D

Çevrimdışı sermet00

Bony kaç maç oynamış geçen sene?

Çok az oynadı ama riski alınabilir.Ben son Swensea'de izledim uzun zaman geçti City'e geldiğinde herkeste Drogba beklentisi vardı ama çok sakatlandı ve az oynadı sonra birden düştü zaten.Ama Swensea'deki ilk sezonu müthişti.Gomez,Aboubakar buraya gelip üstlerindeki ölü topraklarını attılar.Bu adam hayli hayli atar.

Çevrimdışı Ensar

Hakikaten var mi öyle bir sey ? çunku abone olmayi dusunuyorum
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı mrred

Bu diego costa olayı doğru mu gerçekten ? Sosyal medya yalanı mı ? Adamın değeri 50 milyon euro sözleşmesi devam ediyor teknik direktörü onu istemiyor ama bizden önce bir sürü takım sıraya girmiştir bile en önce atletico madrid . Bize gelir mi ne dersiniz ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı fatihbjk

Bu diego costa olayı doğru mu gerçekten ? Sosyal medya yalanı mı ? Adamın değeri 50 milyon euro sözleşmesi devam ediyor teknik direktörü onu istemiyor ama bizden önce bir sürü takım sıraya girmiştir bile en önce atletico madrid . Bize gelir mi ne dersiniz ?

http://www.mackolik.com/Futbolcu/26128/Diego-Costa

Adam 28 yasinda, gecen sene 22 gol atmis. Performansi gayet yerinde.

Bana gore %1 ihtimal yok. Ha  transfer yasagi olan bir takim cikar satin alir, bize 1 yillik kiralar yasagi bitene kadar onu bilemem.
[ Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 20:47:13 fatihbjk ]

Çevrimiçi ferdi1903

Volkan sen benim gözüme burak yilmazdan daha antipatik geliyor. Helesim bjk taraftarina yaptigi bi hareket vardi aglamayin diye. Gitsin bursaya orasi ona yakisiyor

Çevrimdışı El Nino

Emre Bol Diego Costa için gelmez dediyse hazırlanın derim  :biggrinking:

Çevrimdışı Ensar

"Come to Beşiktaş" tayfa işe yeni bir boyut getirdi.😀

:kop: (Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış) :kop:
[ Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 20:56:39 Ensar ]

Etiketler: