2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6274412 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Yardimci antrenor icin zagoyu kolundan tutup getirseler, senol gunes sonrasi takimi calistirmaya da devam eder.

Besiktasta hasbel kader futbol oynamis diye yetersiz₁ adamlara besiktasin anahtarini teslim ederek geriledi bu camia. Biraksinlar ugrasmasinlar su eski besiktasli futbolcularla, layik olani getirsinler.
zagoda eski Beşiktaşlı futbolcu  :alala:

Çevrimiçi Necmi

Şu renkli basına inat marcelo satılırsa pepe yi getircen titi-pepe tandemi ile rakip takımı kaleye yaklaşamıycak kuduracak (Hakaret Yasak)₅ hele o göklere çıkardıkları malbuyena nasıl yerlerde sürünecek görmek istiyorum :)
ikiside sol stoper yanlız :alala:
neden taktın bu adama adam doğduğundan beri yerlerde sürünüyor zaten
tosiç kayarak indirse hakem düştüğünü farketmez.
göklere çıkartacaklar elbet başka türlü o verdikleri paranın açıklaması yok :D
gerçi onun gök dediği bizim bel hizamız sayılır :D

Çevrimdışı Egos

quaresma devre arasında da satılabilir, çin transfer piyasası asıl o zaman kızışıyor. burada şampiyonlar ligi oynar, ligde kendini gösterir, dünya kupası biletini alır ve gider. zaten şu durumda yönetimin satışlardan elde etmeyi planladığı gelirin en fazla yarısını karşılayacak teklifler olduğu dedikodusu var kendisi için.

şampiyonlar ligi konusuna birkaç kez değinilmiş, bu sene için önümüzdeki en iyi seçenek gruplardan çıkmak ve belki bir tur atlamak, ikinci iyi seçenek sonuncu olup elenmek; uefa kupasını kazanabilmek için ligi riske atmamız gerekiyor; her zaman o kupayı kaldırabilecek potansiyelimiz olacak, fakat ben bunun genç ve sürdürülebilir kadro yakalamadıkça getirdiğinden çok şey götüreceğini düşünüyorum. uefa'da yarı final kovalamak yerine türkiye kupasına devam etmek de takımı diri tutar, en azından elendiğimiz zaman bu seneki gibi çalkantılara uğramayız. orta sahası kiralık, forveti kiralık, parlattığı oyuncuları satmak zorunda kalan, ilk 11'ine 7-8 transfer yapmış bu seneki kadronun uefa kazanması ancak futbolculara ödeyeceğimiz ücretleri artırırdı, oyuncu satışından kazanacağımız paranın seviyesini değiştirmek için ise devamlılık gerekiyor.

bu arada şampiyonlar ligi'nde üst tura çıkarsak quaresma kalmak için diretebilir, o kısmı da çinlilerin ikna kabiliyetine bırakıyorum.

Çevrimiçi underworld

Q7 ye Çin den teklif  var olayı resmen şehir efsanesi.

Çevrimiçi Necmi

quaresma devre arasında da satılabilir, çin transfer piyasası asıl o zaman kızışıyor. burada şampiyonlar ligi oynar, ligde kendini gösterir, dünya kupası biletini alır ve gider. zaten şu durumda yönetimin satışlardan elde etmeyi planladığı gelirin en fazla yarısını karşılayacak teklifler olduğu dedikodusu var kendisi için.

şampiyonlar ligi konusuna birkaç kez değinilmiş, bu sene için önümüzdeki en iyi seçenek gruplardan çıkmak ve belki bir tur atlamak, ikinci iyi seçenek sonuncu olup elenmek; uefa kupasını kazanabilmek için ligi riske atmamız gerekiyor; her zaman o kupayı kaldırabilecek potansiyelimiz olacak, fakat ben bunun genç ve sürdürülebilir kadro yakalamadıkça getirdiğinden çok şey götüreceğini düşünüyorum. uefa'da yarı final kovalamak yerine türkiye kupasına devam etmek de takımı diri tutar, en azından elendiğimiz zaman bu seneki gibi çalkantılara uğramayız. orta sahası kiralık, forveti kiralık, parlattığı oyuncuları satmak zorunda kalan, ilk 11'ine 7-8 transfer yapmış bu seneki kadronun uefa kazanması ancak futbolculara ödeyeceğimiz ücretleri artırırdı, oyuncu satışından kazanacağımız paranın seviyesini değiştirmek için ise devamlılık gerekiyor.

bu arada şampiyonlar ligi'nde üst tura çıkarsak quaresma kalmak için diretebilir, o kısmı da çinlilerin ikna kabiliyetine bırakıyorum.
transferden elde edilmesi düşünülen gelirin yarısıysa başkan döve döve götürür onu çine bu sene transfer geliri olarak
70 M yazılmıştı bütçeye yarısı 10 M € eder bu durumda quaresma gitmiyorum dediğinde başkan o anda kalp krizinden gider.

Çevrimiçi Necmi

Q7 ye Çin den teklif  var olayı resmen şehir efsanesi.

teklif yoksa neden quaresma durup dururken çine gitmiyorum desin olmayan
teklifi neden reddetsin manyakmı adam istemediği bir şey için ortalığı bulandırsın.

Çevrimiçi underworld

teklif yoksa neden quaresma durup dururken çine gitmiyorum desin olmayan
teklifi neden reddetsin manyakmı adam istemediği bir şey için ortalığı bulandırsın.
Basında dönen dedikodular için

Çevrimiçi Necmi

Basında dönen dedikodular için
sende ne dedikoducusun he her dedikodunun peşinden gidiyorsun. :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

karijmaya 8 9 m euro bir teklif gelecek ve gitmeyeceğim diyecek, Başkan buna izin vermez.

Çevrimdışı tangaz

Bu kisa ya volkan sen gibi kosturur, tam duserken yere yakin oldugundan elini koyar cimlere alberto tomba gibi dusmeden devam

Vidyosundan baktigim uzere bu kayamiyor ama vazgecmeyen bir tip, o kesmelige gore zip zip zipliyor

@mylife1903 hiç sevmezdim bu tombayı benim favorim pirmin zurbriggendi tekniği falan süperdi slalomda genelde benimki kazanırdı ama iniş yarışında kilo fazlası ile tomba götürürdü malı bi ara hızlı kayacam diye 100kiloya dayanmıştı italyan aygırı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

karijmaya 8 9 m euro bir teklif gelecek ve gitmeyeceğim diyecek, Başkan buna izin vermez.

napacak başkan adamın kontratı var ıslak odunla mı dövecek  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Satmak için uzatmadıysak neden kontrat uzattık Q7 ile o zaman? Ben de onu anlamıyorum. Necmi'ye sordu bi arkadaş ama o sadece işine gelen soruları yanıtlıyor :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kulübün menfaatlerinin bunu zorunlu kıldığını ve satmaktan başka çaresi kalmadığını söyleyebilir, Plaket verilir bir şekilde onore edip yollanabilir.

Çevrimdışı tangaz

Satmak için uzatmadıysak neden kontrat uzattık Q7 ile o zaman? Ben de onu anlamıyorum. Necmi'ye sordu bi arkadaş ama o sadece işine gelen soruları yanıtlıyor :)

satmak için uzattık ama bu sene deel  :D

Çevrimdışı Erdem Ayaz

A sporda ki yorumcular renkli olduklarını epey bi belli ediyorlar fenerli yorumcu biri dün diyorki ya diyor belliki diyor Aboubakar la anlaşamadılar diyor heralde diyor Burak gelecek diyor hoca da istedi diyor Burak çok başarılı olur diyor Aboubakar ın Beşiktaş ta sergileyeceği performansı biliyorlar ve Okadar korkuyorlar ki Aboubakar kalacak diye
Umarım Aboubakar kalır.

Çevrimdışı atakan eraslan

Ba-Gomez-Bakar lardan sonra Burak gelirse bu bildiğin düşüş alametidir benim için. FFP falan da yetmez açıklamaya,  bit pazarına zırt pırt nur yağdırmaya gerek yok , q7 var bitane zaten.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

satmak için uzattık ama bu sene deel  :D
bu sene satamazsak, önümüzdeki sene pek anlamı olmaz.

Çevrimdışı tangaz

bu sene satamazsak, önümüzdeki sene pek anlamı olmaz.

gönlüm bu sene satılmasından yana ama olmadı seneye sattık o da olumlu.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

gönlüm bu sene satılmasından yana ama olmadı seneye sattık o da olumlu.
bu sene 6 7 verebilirler, seneye 1 2 civarı anca o da hiçbir şeye yaramaz.

Çevrimiçi underworld

sende ne dedikoducusun he her dedikodunun peşinden gidiyorsun. :bandit:
Dedikodu falan anlamam q7 gidecek o kadar

Çevrimiçi sozkul

Evdeki hesap çarşıya uymadı Serhat, birde Karizma'nın menejerinin oyununa geldik, Fenere teklif edilmiş hikayesi nedeniyle uzatmak istedik.
burda şu sorulabilir, 1 yıl uzatma opsiyonumuz vardı madem neden oyuna geldik, o konuda ben yönetimi eleştiremiyorum, şampiyonluğa gidiyoruz, asli oyun planımızın başrol oyuncusu o, Abu yüzünden parasını az buluyor filan, demekki profesyonelliğine güvenemediler Karizma'nın.  3 yıllık yüksek ücretli kontrat cebindeyken Bursa maçında yaptıkları ortada. Q7 nin aksaması ile şampiyonluk gidebilir diye korktular, Başak sağlam geliyordu, bende korkuyordum.

Çevrimdışı tangaz

bu sene 6 7 verebilirler, seneye 1 2 civarı anca o da hiçbir şeye yaramaz.

belli olmaz dünya kupası sonrası belki de 10 verirler...

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Quaresma Çine satılırsa Marcelo yu satma gibi bi mecburiyetimiz de olmaz defansın göz bebeği olmazsa olmazı 2 yıldır oturmuş takımın oturmuş stoperi Marcelo gideceğine 34 yaşına basmış disiplin sorunu olan Quaresma gitsin en az 7-8 milyon kazandırır kulübe o paraya hem Aboubakar hemde vida yı alıp Marcelo Vida ikilisiyle sezona girersin en azından için rahat olur yedek te de titi olur alsana taş gibi defans Quaresma nın getirisi çok fazla olur umarım satılır.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

belli olmaz dünya kupası sonrası belki de 10 verirler...
Murat abi,buna cidden inanıyor musun ?

Çevrimdışı abdusta

Dedikodu falan anlamam q7 gidecek o kadar

Gitmiyorum dedi
Ne yapalım
Takımdan kesip kontrat bitinceye kadar 8milyon euromu odeyelim maaş olarak

Saygılar

Not marceloda ayrılmak istemiyor

Etiketler: