2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6270712 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş sayfasında transfer konuşursunuz transfer bölümünü aç dersiniz açarız burdada Beşiktaşın mali durumunu konuşursunuz  :alala:

Çevrimiçi levitate

Larin Beşiktaşta!
ANÇ açıklamalarından transferin bittiği anlaşılıyor.

Ya bugünlerde gelecek ya da transfer dönemi bitince. Bekleyip görelim...
h.o. o zaman
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Beşiktaş sayfasında transfer konuşursunuz transfer bölümünü aç dersiniz açarız burdada Beşiktaşın mali durumunu konuşursunuz  :alala:

transfer yıllar sonra belki de ilk defa bu denli durgun geçtiği için
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

O zaman Cenk'i satmadan önce transferi garantileyeceklerdi. Bu planlamaları yapmıyorlarsa büyük hata.. Cenk ta Osmanlı maçında taraftarla bile vedalaşmıştı. Başkan da Afrika gezisi yerine futbolcu peşinde koşsaydı o zaman. Bu son dakika transferlerinden çok çektik her seferinde Şenol Hoca'nın sihirbazlığına güvendik. Ama her zaman olacak diye birşey yok. Negredo sakatlansa Pektemek'le mi çıkıcaz Antalya maçına?

Kulübün borçlarını futbolcu transferiyle ödeyecek seviyede değiliz. Bizim önce başarıları sürekli hale getirmemiz sonra futbolcu satışını karlı hale getirmemiz lazım. Şampiyon olamazsak öteki sene hangi futbolcumuzu +20 milyona satabiliriz? ŞL'ye katılamazsak hangi platformda futbolcularımızı parlatabiliriz? Daha önce milyon kere yazdım borçları futbolcu satarak değil, TSL şampiyonluğu, bilet satışı, forma, yayın geliri, reklam, sponsor, Şampiyonlar Ligi performans gelirleri ve kulübün mal varlıklarıyla borçlar kapatılmalı..
şu anki en önemli hatta tek sorunumuz ffp şartlarına uyabilmek denk bütçe vermek zorundayız
hiç bir transfer bundan daha önemli değil gerekiyorsa transfer yapılmaz. bu işin şakası yok önümüzdeki 3 yıl daha aynı sıkıntıları
çekemeyiz. Rakipler ffp kıskacındayken bizde o kıskacın içine girmeyelim transfer acil ihtiyaç değil
sırf almış olmak için transfer yapılmaz şartlar uyuyorsa yapılır

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

h.o. o zaman

sanırım amerikada garip olan transfer kuralları arasında şöyle bir detay var; oyuncunun kontratı bir şekil uzatılmış ama  oyuncu kulüple kontrat imzalamayınca serbest kalabileceği bir dönem war ve bu galiba 1-2 ay sonrasına denk geliyor. biz de haklı olarak kulübüne al şu 300-500ü uzatma diyoruz herifler kabul etmezse de 1-2 ay sonra bünyemize katacağız ama oynatamayacağız seneye oynamaya başlayacak gibi bir şey.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

şu anki en önemli hatta tek sorunumuz ffp şartlarına uyabilmek denk bütçe vermek zorundayız
hiç bir transfer bundan daha önemli değil gerekiyorsa transfer yapılmaz. bu işin şakası yok önümüzdeki 3 yıl daha aynı sıkıntıları
çekemeyiz. Rakipler ffp kıskacındayken bizde o kıskacın içine girmeyelim transfer acil ihtiyaç değil
sırf almış olmak için transfer yapılmaz şartlar uyuyorsa yapılır

FFP'de sıkıntımız olduğunu sanmıyorum. Varsa da Cenk'i satmasaydık FFP'ye mi girecektik tekrar yani??

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi levitate

sanırım amerikada garip olan transfer kuralları arasında şöyle bir detay var; oyuncunun kontratı bir şekil uzatılmış ama  oyuncu kulüple kontrat imzalamayınca serbest kalabileceği bir dönem war ve bu galiba 1-2 ay sonrasına denk geliyor. biz de haklı olarak kulübüne al şu 300-500ü uzatma diyoruz herifler kabul etmezse de 1-2 ay sonra bünyemize katacağız ama oynatamayacağız seneye oynamaya başlayacak gibi bir şey.

300-500 bişeysede verelim artık o kadar para geldi yani :D

Çevrimdışı tangaz

300-500 bişeysede verelim artık o kadar para geldi yani :D

herifler tok satıcı 300-500e rıza göstermiyolar sanırım ve o nedenle uzamış gibi duruyor. ben olsam hem bu herifi (free) hem de babacarı alırım.

Çevrimdışı tuncaboylu

https://eksisozluk.com/entry/71353681

ilgi çekici
Aptal bir Fenerbahçe'li bunun yazarı

O çöp yazıyı okuyacağınıza, yazının sonundaki şu kısmı okuyun, notunu verin.

"türk futbolunda bu sisteme geçiş yapması en muhtemel td'ler igor tudor ve ersun yanal. hücum anlayışı olarak çağı yakalayan bu td'lerle galatasaray ve trabzonspor 5-6 yıl kesintisiz çalışma imkanı bulursa üst düzey takımlarla rekabet edecek temellere sahip olacaklardır. "

Herifin bunu yazmasının üzerinden 2 ay geçmeden ikisi de kovuldu.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Q7 Çin nobetindeyim
Camiamız adına çok kutsal bir nöbettesin. Hayır haberlerini bekliyoruz şöyle satış içerikli inşallah (Amin).
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

"türk futbolunda bu sisteme geçiş yapması en muhtemel td'ler igor tudor ve ersun yanal. hücum anlayışı olarak çağı yakalayan bu td'lerle galatasaray ve trabzonspor 5-6 yıl kesintisiz çalışma imkanı bulursa üst düzey takımlarla rekabet edecek temellere sahip olacaklardır. "

paylaşımda ismi geçen stoper mina barçaya transfer oldu. iyi bir yatırım bu tip adamları transfer etmeye başlamalıyız 2019-2020 sezonundan itibaren

Çevrimiçi levitate

"türk futbolunda bu sisteme geçiş yapması en muhtemel td'ler igor tudor ve ersun yanal. hücum anlayışı olarak çağı yakalayan bu td'lerle galatasaray ve trabzonspor 5-6 yıl kesintisiz çalışma imkanı bulursa üst düzey takımlarla rekabet edecek temellere sahip olacaklardır. "

o kısım hariç ben beğendim abi

orta sahaya dediği daniloyu düşünebiliriz bence

Çevrimiçi levitate

herifler tok satıcı 300-500e rıza göstermiyolar sanırım ve o nedenle uzamış gibi duruyor. ben olsam hem bu herifi (free) hem de babacarı alırım.

larin kanatta oynayabilir aslında babacarda 2.forvet olur oley

hem bunların neyine tok satıcılık zannedersin mali krizdeler

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Olumlu bahsetti arkadaşlar burda da Babacar hakkında. İş yapar mı diyosun burda? Abuş tarzı bi arkadaş mı bu arkadaş ?
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

Olumlu bahsetti arkadaşlar burda da Babacar hakkında. İş yapar mı diyosun burda? Abuş tarzı bi arkadaş mı bu arkadaş ?

oyuncuyu hiç izlemedim güntekin güzel şeyler söylemiş ben güntekinin futbol aklına güveniyorum onu referans alarak şeettim

Çevrimdışı tuncaboylu

paylaşımda ismi geçen stoper mina barçaya transfer oldu. iyi bir yatırım bu tip adamları transfer etmeye başlamalıyız 2019-2020 sezonundan itibaren
Bahsettiği isimler FM oyunundaki yıldızlar zaten. O dediği sistemi de ben CM 99-00'de oynarken kullanıyordum.

Biz kolay kolay böyle adamları geliştiremeyiz, sabırsız ve agresif bir taraftar kitlesi var çünkü. Böyle adamlara 10 milyon bonservis verdiğin zaman, kaşlar havaya kalkar. Hala Mitrovic'e verilen bonservisi tartışıyoruz işte.

Çevrimiçi levitate

hoca önümüzdeki sezon gençleri alacağız gibi bişey demiş son seminerde

Çevrimiçi levitate

edit silinsin 2 kez attı gene

Çevrimdışı tuncaboylu

larin kanatta oynayabilir aslında babacarda 2.forvet olur oley

hem bunların neyine tok satıcılık zannedersin mali krizdeler
Orlando mu mali krizde?

Çevrimiçi levitate

Orlando mu mali krizde?

işte bende diyorum abi niye diretiyolar ki şey gibi para kazanıyolar zaten :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Bence önce kiralamak lazım, ne olur ne olmaz.

Çevrimdışı tangaz

Bahsettiği isimler FM oyunundaki yıldızlar zaten. O dediği sistemi de ben CM 99-00'de oynarken kullanıyordum.

Biz kolay kolay böyle adamları geliştiremeyiz, sabırsız ve agresif bir taraftar kitlesi var çünkü. Böyle adamlara 10 milyon bonservis verdiğin zaman, kaşlar havaya kalkar. Hala Mitrovic'e verilen bonservisi tartışıyoruz işte.

o yüzden 2020 dedim
4 milyonluk elemanlar tartışılır çünkü ciddi potansiyelli elemanlar 4 mio değil böle 10 ve üzeri hale geldiler
10 milyonluk 3 adam alacan birini 50ye birini 30a birini 20ye evirmeye çabalayacan

Çevrimdışı tuncaboylu

işte bende diyorum abi niye diretiyolar ki şey gibi para kazanıyolar zaten :D
Mali krizde olmadıkları için tok satıcılar zaten, alırsan Ekim'e kadar diyor adamlar. :)

Etiketler: