2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 51 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6310580 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Tanımıyordun. Burada gecenin üçünde oyuncu için yazı yazmıştım. Eğer kiralık geldiği dönemi diyorsan söylediğim geçerli. İlaveten ilk dönem kaçak dövüşüyordu. @Necmi
tmm marcelodan bahsediyormuşuz almanyadayken tanımıyordum ama yorumumu
Türkiyede oynamaya başladıktan sonrası için yaptım. izlenimim iyi stoper olduğunu söylüyordu.
o zamanda gömenlere gayet iyi bir stoper olduğunu söylüyordum iki gol atana kadar sövdüler
goller geldikten sonra çark ettiler. ilk geldiğinde kaçak dövüşmesi normaldi. ama risksiz temiz oynuyordu
ve hava hakimiyetine hasta olmuşdum.

Çevrimiçi levitate

Iheanacho falan diyorlar ? Ve öylesine iddialar değil sanırım ciddi.Olma ihtimali de Balotelli falan ihtimalinden daha net bence.

Bence olur ,alınabilir bir risk.İyi hamle olur.Yapacaksan böyle hamleler yap işte.Balotelli falan olmaz.
umarım olur kumaşı iyi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ulan euro değil pound hemde çok havalı duruyo

pound paund sterlin hey hey hey
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

ulan euro değil pound hemde çok havalı duruyo

pound paund sterlin hey hey hey

o zaman dinliyelim.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

smolov diyor a spor. sizce nasıl??

Çevrimdışı cursedofdragon

smolov diyor a spor. sizce nasıl??

biz öyle bir kanal bilmiyoruz.

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

TM 25+2m Euro diyor :bandit:
Everton'ın yöneticisi Sam Allardyce, kulübün yeni 27 milyon sterlinlik Cenk Tosun'u imzalayarak bu fiyata "Avrupa'nın en iyisi" olduğunu söylüyor.

http://www.bbc.com/sport/football/42586383

Çevrimdışı bordele

Gidişi bu kadar hayırlı olabilecek başka bir oyuncu olabilir mi bilmiyorum. Kalsa belki şampiyonluğu kaçıracaktık ama çuvalla para kazandırarak gitmesi şampiyon olamasak bile hem kendisi hem de kulüp için inanılmaz faydalı bir iş oldu.

Yolun açık olsun Cenk, inşallah orada çok başarılı olup dünyanın en iyi takımlarına gidersin. 15/16'da Akhisar'a, 16/17'de Bursa'ya attığın golleri unutmayacağım.

[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2018, 02:52:05 bordele ]
Av zamanı

Çevrimdışı Rasim

Everton'ın yöneticisi Sam Allardyce, kulübün yeni 27 milyon sterlinlik Cenk Tosun'u imzalayarak bu fiyata "Avrupa'nın en iyisi" olduğunu söylüyor.

http://www.bbc.com/sport/football/42586383
insallah :icool:
Beşiktaş!

Çevrimdışı 'TaNeR'

Tek çare Balocan :evillol: hani bir gelse kara oğlan...

Şenol hoca şimdi kesin dedi mi ben onu istemiyorum diye  :alala:
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı bordele

Yurt disina sattigimiz oyuncu sayisi iki elin parmaklarini gecmez.
Yurt disina sattigimiz oyunculardan basarili olan oyuncu sayisi ise bir elin parmaklarini gecmez.
Yakin zamanda Gokhan Tore ve Kerim Frei'yi Ingiltere'ye gonderdik ve bu oyuncularin ikiside basarisiz olup Turkiye'ye geri geldiler.
Buyuk yetenek olarak gosterilen ve Turkiye'nin en pahali transferi olarak tarihe gecen Cengiz Under transferi ise 13.4 Milyon Euro ve bazi ek bedellerle Roma'ya transfer oldu.
Cengiz forma sansi bulamiyor ve baska bir klube kiralanmasi soz konusu.
Arda'nin Ispanya'da ki hali ortada.
Emre Colak ve Enes'inde Ispanya'da goz doldurdugu soylenemez... 
Butun bunlar goz onune alindiginda Cenk'in 20+ milyon Euro ile Ingiltere'ye transferini ben sahsen basarili buluyorum.
Ve Cenk'in EPL'de gosterecegi performansin sonraki satislarimizda cok onemli bir referans olacagi gorusundeyim.
Cenk basarili olursa, siradan oyuncularimizi da rahat 10+ milyon Eurolara satabiliriz.
Basarisiz olursada CV'mize eksi not olarak duser ve en iyi oyuncularimizi yurt disina siradan rakamlarla pazarlariz.
Umarim Cenk cok iyi bir sezon gecirir Everton'da!
Bols sans Cenk Tosun  :by2:

:ok: Atınç'ın Leipzig'te tutunamamasını da eklerler buna.
Av zamanı

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı tuncaboylu

ingizliler pound
bizimkiler euro
 :alala: :alala:
Murat Özen ve Badem kesin bilgi verir.

Yetiştirme parası dahil 28 milyon Euro olsa gerek.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

150milyon ediyo mu

Çevrimdışı Liquidator

Cenk gitmis resmi olarak. Videoları izledim, tüyler diken diken oldu. Yolun açık olsun Paşam.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Liquidator

renglilerin forumuna baktım. gururlanmamak elde digil.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Necmi

everton yöneticisinden daha doğrumu. bu pazarlığı bir iki kişi biliyordur.
ikiside bunlardan öğrenemez o nedenle söyledikleri şey tahminden öteye değil
yetiştirme parası neki bizimle ilgisi olan bir şey değil. Bizim hesabımıza girmez o
28 M euro onlardan başka kimsenin dillendirdiği bir rakam değil transferin % kaçı yetiştirme oluyor
bilemem ama diyelimki 27 M pound buda 30.3 gibi bir rakam eder bundan yetiştirme
parası düştüğünde o civarlarda bir şey ediyor. bbc ısrarla kaç gündür 27 M pound diyor
bu bilgiyide everton yöneticisinden aldıklarını söylüyorlar ve yöneticinin bile ismini veriyorlar
evertondan bir yalanlamada gelmedi yalan bilgi verseler everton bunu yalanlardı
ingilizler para işinde ciddidir. Ben bbc nin doğru söylediğini düşünüyorum.
en azından murat özen ve bademden daha güvenilir kaynak.

Çevrimiçi Necmi

renklileri daha fazla germiş bonservis bedeli :D

Zaten bonservis bedeli olarak 9.250 milyon pound ödenmiş‚ yani 10.5 milyon euro. Yoksa 27 miyon pound 30.5 milyon euro eder. Oyuncu transfer edildikten bir gün sonra değeri 3 kat neden düşsün ki? Transfermarkt.com sitesinde Everton oyuncusu olarak Cenk Tosunun değeri 10.5 milyon euro. Açın bakın‚ 27.250 milyon pound toplam maliyet‚ haftalık 75000 pound maaşla birlikte.

şöyle bir teori üretmişler kendilerini kandırmaya uğraşıyorlar sanırım yoksa başkanın eline
30 M geçmesinden öcü gibi korkuyorlar. 3-5 M euroya şampiyon takım kuran 30 M ye neler yapmaz diye
düşünüyorlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Fedrnandao’yu da istiyormuş

İsmail Köybaşı'nı da alsın, Daltonlar'ı tamamlasın.

Bülent Uygun - İsmail Köybaşı - Ozan Tufan - Fernando

IQ toplamı 100.

Çevrimdışı tuncaboylu

renklileri daha fazla germiş bonservis bedeli :D

Zaten bonservis bedeli olarak 9.250 milyon pound ödenmiş‚ yani 10.5 milyon euro. Yoksa 27 miyon pound 30.5 milyon euro eder. Oyuncu transfer edildikten bir gün sonra değeri 3 kat neden düşsün ki? Transfermarkt.com sitesinde Everton oyuncusu olarak Cenk Tosunun değeri 10.5 milyon euro. Açın bakın‚ 27.250 milyon pound toplam maliyet‚ haftalık 75000 pound maaşla birlikte.

şöyle bir teori üretmişler kendilerini kandırmaya uğraşıyorlar sanırım yoksa başkanın eline
30 M geçmesinden öcü gibi korkuyorlar. 3-5 M euroya şampiyon takım kuran 30 M ye neler yapmaz diye
düşünüyorlar.
Bu kadar beyinsizlik fazla hakikaten.

Transfermarkt değerini anlık güncellenen bir şey sanmalarına mı gülelim, 6 aydır aynı olan Cenk'in değerinin düştüğünü sanacak kadar cahil olmalarına mı?

Neymar 222 milyon Euro'ya gitti, Transfermarkt değeri 150 milyon Euro. Demek ki Barcelona bizi kandırdı.

[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2018, 10:29:26 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

everton yöneticisinden daha doğrumu. bu pazarlığı bir iki kişi biliyordur.
ikiside bunlardan öğrenemez o nedenle söyledikleri şey tahminden öteye değil
yetiştirme parası neki bizimle ilgisi olan bir şey değil. Bizim hesabımıza girmez o
28 M euro onlardan başka kimsenin dillendirdiği bir rakam değil transferin % kaçı yetiştirme oluyor
bilemem ama diyelimki 27 M pound buda 30.3 gibi bir rakam eder bundan yetiştirme
parası düştüğünde o civarlarda bir şey ediyor. bbc ısrarla kaç gündür 27 M pound diyor
bu bilgiyide everton yöneticisinden aldıklarını söylüyorlar ve yöneticinin bile ismini veriyorlar
evertondan bir yalanlamada gelmedi yalan bilgi verseler everton bunu yalanlardı
ingilizler para işinde ciddidir. Ben bbc nin doğru söylediğini düşünüyorum.
en azından murat özen ve bademden daha güvenilir kaynak.
Bu 2 adamın yanıldıklarını görmedim abi, içeride bilgi kaynakları var belli ki. İngiltere basını da çok güvenilir değildir bu konularda.

Yetiştirme bedeli garanti paranın %5'i. Yani bu transferde 1 milyonla 1.25 milyon arası bir bedel olacak. Onu Everton ödeyecekmiş.

27 de bize verecekler, toplam 28 oluyor.

Çevrimiçi Necmi

Bu 2 adamın yanıldıklarını görmedim abi, içeride bilgi kaynakları var belli ki. İngiltere basını da çok güvenilir değildir bu konularda.

Yetiştirme bedeli garanti paranın %5'i. Yani bu transferde 1 milyonla 1.25 milyon arası bir bedel olacak. Onu Everton ödeyecekmiş.

27 de bize verecekler, toplam 28 oluyor.

tersine ben yanıldıklarını çok gördüm. murat 2-3 senedir neyi biliyorki
bir zamanlar ona bilgi verenlerden biri burda bilgi veriyordu burdan gönderdiler
küfrederek. Ama onun gibi menfaatleri için Beşiktaşı kolayca satacak birine
inanılıyor. Herşey haber değildir bazen elemek gerekir. bunların bilgi kaynakları
menejerler başkanda bilgi sızmasın dediği anda menejerlerden bilgi falan sızmaz
bu kadar kaynakları varda yapılan transferlerden nedense hiç haberleri olmuyor.
her yerden duyduklarını konuşuyorlar biri tutarsa bilmiş oluyorlar bir bilgiyi başkan sızdırmak istemezse
kimse öğrenemez. yönetimin bile haberi olmayan bilgiye nasıl ulaşacaklar.
bu güne kadar transferlerle ilgili hiç bir rakam tutmadı yakın tahminler yapıldı hep

Çevrimdışı mylife1903

İsmail Köybaşı'nı da alsın, Daltonlar'ı tamamlasın.

Bülent Uygun - İsmail Köybaşı - Ozan Tufan - Fernando

IQ toplamı 100.

100 mu
Sabah sabah iyi guldurdun

Etiketler: