2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6310718 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Hayırlı olsun.  Allah muvaffak etsin. Ben başarılı olacağını düşünüyorum Cenk'in.  Teşekkürler Cenk. Vurduğun girsin.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sozkul

geçti borun pazarı o niğdeye doğru sürsün arabasını.
Beşiktaş başkanını öyle bir karenin içine sokan birinin Beşiktaşda işi olamaz.

Eto, orada bize yapılan kapak oyununun farkındaydı, 3-5 yüz bin  ekstra doları görünce tiyatronun içine atladı, türkçe repliğini bile ezberlemiş,  Eto'yu alırlarsa takımı bırakırım.

Çevrimdışı yoruk

Everton United maçından daha kötü göründü zaten maç da sıkıcı geçiyor.Bari Everton yenilmese de Cenk için baskılar daha da artmasa ,nispeten daha sağlıklı ortama girse

Çevrimdışı Karabay

Vay be. Başarılar cengoma

Çevrimdışı ozankarakoc

Resmi hesap üzdü.
949384858006183939[/tweet]][/url]
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

hayırlı olsun yolun açık olsun paşam
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yoruk

Yaw adama sövenler salya sümük ağlıyor ya  :evillol: :evillol: "Genel anlamda sosyal medya forumlara bakarak bunu yazıyorum"

Çevrimdışı atalay

Bizim toplumun genel yapısı. Hiçbir zaman hakkı doğru-düzgün teslim edilmedi. Halbuki "efsane" ilan edilenlerden daha büyük katkı verdi.  @yoruk

Çevrimdışı atalay

Cenk, başta sporcu kişiliği ile Beşiktaş'a yakışan ve bu kulübe önemli şeyler kazandıran bir isim. Yolu açık olsun! Üzerine daha da koyup, başarılı olacağına inanıyorum. Çünkü gelişime ve öğrenmeye açık. Beşiktaş kariyerindeki süreçte bunu gösterdi.

Çevrimdışı caner.eryigit

Yalnız adamlar Cenk i açıkladı kaleye gidemiyorlardı gol geldibu arada 27 milyon pound yazıyor İngiliz basını hayırdır

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ozankarakoc

"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Yaw adama sövenler salya sümük ağlıyor ya  :evillol: :evillol: "Genel anlamda sosyal medya forumlara bakarak bunu yazıyorum"
valla ben salya sümük ağlamıyorum. Gitmesi her yönüyle iyi oldu.
umarım orda başarılı olurda bundan sonraki transferlerimizi değerli kılar.
yolu açık olsun Beşiktaşla karşılaşmadığı sürece vurduğu gol olsun.
Hiç bir şeye üzülmese insan iyi bir Beşiktaşlıyı kadrodan kaybettiğine üzülüyor.
bunlar takımın çimentolarıydı bir bir gidiyorlar. Cenk büyük katkı vererek gitti.
Oyununu beğenmiyordum ama Beşiktaşlılığına kimse laf edemez. Vodafone parkın açılış günü
akıttığı mutluluk gözyaşları unutulmaz asla.
Güle güle Tosun paşa hayatın başarılarla dolu olsun. Bizi gururlandır hep.

Çevrimiçi Necmi

Yalnız adamlar Cenk i açıkladı kaleye gidemiyorlardı gol geldibu arada 27 milyon pound yazıyor İngiliz basını hayırdır

muhtemelen ingiliz basının yazdığı doğrudur.

Çevrimdışı yoruk

Bizim toplumun genel yapısı. Hiçbir zaman hakkı doğru-düzgün teslim edilmedi. Halbuki "efsane" ilan edilenlerden daha büyük katkı verdi.  @yoruk
Malesef.Şimdi Everton bize geri verse 16 Ocak da maça çıktığında Şenol hoca niye Cenk'i oynatıyor denir  :D Tosic ve Necip gibi isimlerinde hakkı teslim edilmiyor malesef.

Çevrimdışı yoruk

valla ben salya sümük ağlamıyorum. Gitmesi her yönüyle iyi oldu.
umarım orda başarılı olurda bundan sonraki transferlerimizi değerli kılar.
yolu açık olsun Beşiktaşla karşılaşmadığı sürece vurduğu gol olsun.
Hiç bir şeye üzülmese insan iyi bir Beşiktaşlıyı kadrodan kaybettiğine üzülüyor.
bunlar takımın çimentolarıydı bir bir gidiyorlar. Cenk büyük katkı vererek gitti.
Oyununu beğenmiyordum ama Beşiktaşlılığına kimse laf edemez. Vodafone parkın açılış günü
akıttığı mutluluk gözyaşları unutulmaz asla.
Güle güle Tosun paşa hayatın başarılarla dolu olsun. Bizi gururlandır hep.

Ben sövenler demiştim.Oyuncu değil 5 para etmiyor beleşe goller atıyor diye yazıp çizenlere demiştim.Sen böyle demiyordun ki abi ? Kutuya girmiyor diyordun sadece  :D :D

Çevrimdışı underworld

Yolun açık olsun cenk !
Sen artık orda ülke futbolunu ve en önemlisi Beşiktaş'ı temsil edeceksin.
İnş göstereceğin başarılar bundan sonrakilere yol açıcak.

dipnot: everton da çok kötü be inş topar çünkü orda ozi, babel olmayacak .

Çevrimdışı yoruk

Yalnız adam imzayı attı ama halen para birimi net değil .BBC halen sterlin yazıyor  :lol: :lol:

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş'ın elinde 'halihazır' genç sayılabilecek tek yerli asset oyuncu kaldı. Yeniden asset olduğunun farkına varmak lazım.
[ Son Düzenleme: 10 Ocak 2018, 15:29:48 atalay ]

Çevrimdışı yoruk

Iheanacho falan diyorlar ? Ve öylesine iddialar değil sanırım ciddi.Olma ihtimali de Balotelli falan ihtimalinden daha net bence.

Bence olur ,alınabilir bir risk.İyi hamle olur.Yapacaksan böyle hamleler yap işte.Balotelli falan olmaz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Canı gönülden Beşiktaşlı olması bile yetiyordu

Beşiktaş Almanyaya kamp yapamaya gittiğinde Koşa koşa Kamp yapılan yere giden

G.Antep'de oynadığı dönemlerde her fırsatta İstanbula Beşiktaş maçlarını izlemeye gelen adam

Fenerin 2.5 milyonluk teklifini reddedip ben Hayalimin , çocukluğumun takımına odasına posterini astigim takıma gidiyorum diyerek 1.6 milyona Beşiktaşa imza atan adam

+ olarak G.Antepde ki 500.000 € lük alacağını bırakıp üzerine Beşiktaş tan aldığı 900.000 € lük ilk ödemeyi de G.Antep'e vererek cebinden toplamda 1.4 milyon  ödeyerek kendi Bonservisini ödeyen adam gibi adam

Vodafone parkın açılışında mutluluk göz yaşları döken adam..

Beşiktaşlı olduğu için her zaman elinden gelenin en iyisini ve fazlasını verdi

Kalbimiz her zaman Cenkle umarım çok daha iyi yerlere gelirsin :ok: :ok:

Ek olarak zamanında Kendi Bonservisini cebinden ödeyerek FEDA diyen adam bugün Gönül verdiği kulübüne , tuttuğu takıma çok büyük Bonservis bedeli kazandırarak gitti tarihe not düşülsün !!!
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2018, 01:00:13 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mellfred

Soytarı Bülent Uygun Katar'da bir takıma teknik direktör olmuş, Ozan Tufan'ı istiyormuş.

Hakikaten hayret bir şey.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fedrnandao’yu da istiyormuş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fedrnandao’yu da istiyormuş

Snaijderi de transfer etmişler..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Cenk'in yolu açık olsun. Bu transferi hak etti. Umarım çok daha iyi işler yapar ve beni utandırır. Benim gözümde asla bizim ilk golcümüz olmadı. Gitmesiyle şampiyonluk umutlarım yeşerdi.

Çevrimdışı underworld

Bülent başqannnn  bizde Q7 , töre , veli , pektemek var bırak fb artıklarını ( menejer komisyonunu)

Etiketler: