2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 157 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6269155 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

ntvspor'da ki milli basketbol takımımızı izliyorum ben orası daha güzel  :bandit:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Eylül 2017, 22:49:34
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Maç öncesi kadroyu görünce fark yeriz dedim. Çok mu bildiğimden dedim yooo.
Konop ve yarma karşısına İsmail ve Şener koyup serdar ve Topal la karşılamaya kalkarsan böyle olacağını çocuk bile bilir.
Ama Luce efendi çok iyi bildiği Ukraynayı ilk defa görmüş gibi kadro çıkardı....
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi MUSTAFA_

ntvspor'da ki milli basketbol takımımızı izliyorum ben orası daha güzel  :bandit:
Ülkece fbliler gibi futbol milli takımından kaçıp milli basketbol takımını destekleyeceğiz bu gidişle

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Ülkece fbliler gibi futbol milli takımından kaçıp milli basketbol takımını destekleyeceğiz bu gidişle

öyle gözüküyor :D

Çevrimdışı Ayberk

Basketbol tarafı milli hiç değilse. Ufuk hoca var, oyuncular da prim pazarlığı yapmıyordur
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Türkay

Ozi yılannn gibi verdi pası bee
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Necmi

:photo:
Sosa ne oynatır şu takımı yaa  :bandit:
başına sosa kadar taş düşsün git milanı tut o kadar seviyorsan

Çevrimdışı sercu01

Takımımızın en büyük kanseri Talisca. Bize acilen SOSA lazım isteyen istediği kadar linç edebilir. Negredo iyiydi bişeyler yapmaya çalıştı ilk 11 başladıkça formunu bulacaktır. Eğer Sosa alınmazsa Oğuzhan'ın bir şekilde 10 numara oynamaya alışması gerek çünkü Talisca hiç bir şey yapmıyor 15-16 sezonundaki oyun buhar oldu uçtu. Lens de 11 başladıkça forma girecektir ama sanmıyorum başlayacağını. Takımın acilen toparlanması gerek hazırlık maçı olsa da hiç tat vermedi bu seneki oyun.
[ Son Düzenleme: 02 Eylül 2017, 23:33:16 sercu01 ]

Çevrimdışı Türkay

:photo:başına sosa kadar taş düşsün git milanı tut o kadar seviyorsan

Abi şuan gelse takımı toparlayacağını düşünüyorum benim için önemli olan takımımın iyi oynaması.  Keşke güzel oynasak da Sosa'ya gerek kalmasa.
Benim için o yaşanılanlar geçmişte kaldı. Sanki Nevzat Demir tesislerini ateşe vermiş gibi muamele yapıyorsunuz.
[ Son Düzenleme: 02 Eylül 2017, 23:37:22 Türkay ]

Çevrimdışı mylife1903

Yarmolenko nasil bir okuzdur arkadas o boyla o cusseyle o teknik
Karissinda ismail

Sonra turk futbolu neden ilerlemiyir

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yarmolenko nasil bir okuzdur arkadas o boyla o cusseyle o teknik
Karissinda ismail

Sonra turk futbolu neden ilerlemiyir

İsmail'in karşısına sahada  kimi koysan süper star olur.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı underworld

Şener, Elia'dan sonra kono 'yu da kral yaptı.

Çevrimiçi levitate

+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Abi şuan gelse takımı toparlayacağını düşünüyorum benim için önemli olan takımımın iyi oynaması.  Keşke güzel oynasak da Sosa'ya gerek kalmasa.
Benim için o yaşanılanlar geçmişte kaldı. Sanki Nevzat Demir tesislerini ateşe vermiş gibi muamele yapıyorsunuz.
takımın hazır olmamasının sosa ile ne ilgisi var bizde iki sene oynayıp bunun birbuçuk senesinde sıfır katkı veren birinden bahsediyorsunuz.
sizin anlattığınız hiç bir şeyi ben sosada görmedim. şampiyon olmadan bir sene önce takımı oynatan sosa nerdeydi
şampiyon olduğumuz sene ilk yarı sosa nerdeydi.
sizin yaptığınız sadece emzik isteyen bebeğin yaptığıyla aynı şimdilik burası transfer başlığı olduğu için istediğinizi isteyin farketmez
ama bu lafı bu başlık kapandıktan sonra söyleyeni atarım forumdan peşin söyleyeyim geçen sene sosa şampiyon yapmdı bizi
Beşiktaş formasını giymeyi reddedeni değil o formayı ıslatanı değerli görün
utanın biraz ya az utanma olsun bu adam milan bilekliğiyle antrenmana çıktı gitmek için hemde bonservisinin düşmesi için yapmadığı
cambazlık kalmadı. Bu kadar miğdesiz olmayın. Burak neden istenmedi bu takımda sosanın yaptığını yapmadı. madem herşey
katkı için çöpe gidiyor katkının tillahını verirdi.

Çevrimdışı mylife1903

takımın hazır olmamasının sosa ile ne ilgisi var bizde iki sene oynayıp bunun birbuçuk senesinde sıfır katkı veren birinden bahsediyorsunuz.
sizin anlattığınız hiç bir şeyi ben sosada görmedim. şampiyon olmadan bir sene önce takımı oynatan sosa nerdeydi
sizin yaptığınız sadece emzik isteyen bebeğin yaptığıyla aynı şimdilik burası transfer başlığı olduğu için istediğinizi isteyin farketmez
ama bu lafı bu başlık kapandıktan sonra söyleyeni atarım forumdan peşin söyleyeyim geçen sene sosa şampiyon yapmdı bizi
utanın biraz ya az utanma olsun bu adam milan bilekliğiyle antrenmana çıktı gitmek için hemde bonservisinin düşmesi için yapmadığı
cambazlık kalmadı. Bu kadar miğdesiz olmayın. Burak neden istenmedi bu takımda sosanın yaptığını yapmadı. madem herşey
Abi iyi oyuncu sosa. Yarim sezon kendini futbola verip o yasta o paraya her futbolcu milana transfer yapamaz.

Hep dusunurdum bu herifin eksigi arizasi ne diye. Koy reale oynasin siritmaz iyi bi sosa

Gorduk iste alinca. Istikrar ve karakter. Istikrar sorununu bazen cozebiliyor ama karakter sorunu baki

gitsin₁ ne hali varsa gorsun. Futbolcu mu yok.

Çevrimiçi Necmi

Takımımızın en büyük kanseri Talisca. Bize acilen SOSA lazım isteyen istediği kadar linç edebilir. Negredo iyiydi bişeyler yapmaya çalıştı ilk 11 başladıkça formunu bulacaktır. Eğer Sosa alınmazsa Oğuzhan'ın bir şekilde 10 numara oynamaya alışması gerek çünkü Talisca hiç bir şey yapmıyor 15-16 sezonundaki oyun buhar oldu uçtu. Lens de 11 başladıkça forma girecektir ama sanmıyorum başlayacağını. Takımın acilen toparlanması gerek hazırlık maçı olsa da hiç tat vermedi bu seneki oyun.
Beşiktaş oyuncuları hakkında biraz daha saygılı ol Beşiktaş formasını ıslatan oyuncuyla
Beşiktaş formasını giymek istemeyen oyuncuyu mukayese etme derim linç diyorsun bu mesajı
6 gün sonra yazarsan burdan atılırsın linç bunun yanında yumuşak kalır.

Çevrimdışı sercu01

Beşiktaş oyuncuları hakkında biraz daha saygılı ol Beşiktaş formasını ıslatan oyuncuyla
Beşiktaş formasını giymek istemeyen oyuncuyu mukayese etme derim linç diyorsun bu mesajı
6 gün sonra yazarsan burdan atılırsın linç bunun yanında yumuşak kalır.

Saygısız olduğum yer neresi tam olarak açıklayabilir misiniz?

Çevrimiçi Necmi

Abi iyi oyuncu sosa. Yarim sezon kendini futbola verip o yasta o paraya her futbolcu milana transfer yapamaz.

Hep dusunurdum bu herifin eksigi arizasi ne diye. Koy reale oynasin siritmaz iyi bi sosa

Gorduk iste alinca. Istikrar ve karakter. Istikrar sorununu bazen cozebiliyor ama karakter sorunu baki

gitsin₁ ne hali varsa gorsun. Futbolcu mu yok.
Beşiktaş formasını giymek istemeyen biri messi olsa banane adam bu formayı iymemek için yapmadığını bırakmadı
menejerle izinsiz görüşmesi olmasa 3kuruşa uçacaktı bunun için her şeyi yaptı. biz fifaya gideceğiz demesek milan o parayı mümkün değil vermezdi
bedava alırız diye yürüdüler. bunun içinde sosa yapması gereken her şeyi yaptı. resim çıktı piyasayada elimiz kuvvetlendi
yoksa antrenmana bile çıkmıyordu çabuk unutuluyor bazı şeyler. bu adam Şenol hoca tarafından antrenmandan kovuldu ötesi varmı
isteyenler bunuda hatırlamıyor sanırım. Her türlü pisliği gitmek için yapmış birini Beşiktaş forması terleten oyuncudan değerli görmek
kusura bakmasın kimse böyle düşünen önce Beşiktaşlılığını sorgulasın. 6 gün var önlerinde sonra ben sorgulayacağım.
oyuncu gider para kazandırır kazandırmaz ama gitmeninde bir usulü vardır sosa diyenler birde marcelonun gidişine baksın.
adam adamlığını her şekilde gösterir adam olmayanında bizimle işi olmaz.

Çevrimdışı Türkay

Sosa ilk sezon 5 gol 9 asistlik bir performans göstermiş takımın en iyilerinden. Kaldı ki o sezon da son 4 haftaya lider girmiştik abi hatırlarsan Bilic'in saçma sapan oyuncu değişiklikleri ve Mustafa Pektemek sevdası yüzünden (Tolgay'ı çıkarıp Mustafa'yı oyuna alması) şampiyonluğu kaybettik hatta 2 hafta da liderliği kaybedip şampiyonluktan uzaklaştıktan sonra taraftar takımı ve Bilic havaalanını da yuhalamıştı. Yani Sosa o zaman da buradaydı 0 katkı verdi demek komik oluyor abi kusura bakma ama. Teknik adam yüzünden kaybettik o şampiyonluğu biz.

Şampiyon olduğumuz ilk sezonun ilk yarısında da Sosa'nın eşi hamileydi yanlış hatırlıyor olabilirim ama baya tehlikeli bir doğum yapmıştı. Ve sanırsam ilk yarının son maçında kızlarının doğumuyla toparlandı.

Hiçbir şey yapmadan ve hala takımda olan Beşiktaş'ın milyonlarını alan oyuncular Sosa'dan daha masum değil benim için.

Burak Yılmaz hangi takıma giderse gitsin Trabzon Beşiktaş veya Galatasaray hemen o camianın evladı olurdu. Sosa öyle değil. Bu dönem TS ve FB 4-5 milyon euro teklif etti kabul etmedi. Bizden gittiği dönemde de eşinin ısrarı ile gitti. Sonuçta bu adamlar Cenk gibi Ozi gibi saf Beşiktaşlı değil. Ailesinin mutluluğu da önemli.

Herkes Sosa'yı sevmeli demiyorum ama bu adama karşı ayrı bir kızgınlığınız var bu yüzden benim ne midesizliğim kaldı ne Milan ı tutmam
[ Son Düzenleme: 03 Eylül 2017, 00:04:34 Türkay ]

Çevrimdışı Ozan E.

Beşiktaş formasını giymek istemeyen biri messi olsa banane adam bu formayı iymemek için yapmadığını bırakmadı
menejerle izinsiz görüşmesi olmasa 3kuruşa uçacaktı bunun için her şeyi yaptı. biz fifaya gideceğiz demesek milan o parayı mümkün değil vermezdi
bedava alırız diye yürüdüler. bunun içinde sosa yapması gereken her şeyi yaptı. resim çıktı piyasayada elimiz kuvvetlendi
yoksa antrenmana bile çıkmıyordu çabuk unutuluyor bazı şeyler. bu adam Şenol hoca tarafından antrenmandan kovuldu ötesi varmı
isteyenler bunuda hatırlamıyor sanırım. Her türlü pisliği gitmek için yapmış birini Beşiktaş forması terleten oyuncudan değerli görmek
kusura bakmasın kimse böyle düşünen önce Beşiktaşlılığını sorgulasın. 6 gün var önlerinde sonra ben sorgulayacağım.
oyuncu gider para kazandırır kazandırmaz ama gitmeninde bir usulü vardır sosa diyenler birde marcelonun gidişine baksın.
adam adamlığını her şekilde gösterir adam olmayanında bizimle işi olmaz.

Profesyonel hayat, hic bir yabanci futbolcu arma askina gelmiyor. 15/16'da oynanan futbol gecen sene yoktu. İnsanlar bunu ozluyor.

Çevrimdışı Ayberk

Türkiyenin milli takımı Beşiktaştır. ne fransızdır ne de rum
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimiçi Necmi

Saygısız olduğum yer neresi tam olarak açıklayabilir misiniz?
Beni kanser ediyor dersen senin sorunundur Beşiktaşın kanseri dersen orda duracaksın
bu saygısızlıktır görüş değil. sen kimsinki böyle bir hüküm veriyorsun. Bir oyuncuyu beğenmiyebilirsin
nedenini söylersin ama senin fikrin olur hüküm değilsen kanser görürsün ben takımın en değerli oyuncusu görürüm
hiç bir oyuncuyu yerin dibine sokmak marka değerini küçültmek Beşiktaşın yararına değil heleki algı yaratıcı açıklamalar
iç haddin değil

Çevrimdışı mylife1903

Profesyonel hayat, hic bir yabanci futbolcu arma askina gelmiyor. 15/16'da oynanan futbol gecen sene yoktu. İnsanlar bunu ozluyor.
Hangi futbol ozleniyirsa. O sene zar zor sampiyon olduk.
O oynanan oyununda sosaya degil gomeze ihale etmek lazim.
Gomez o sene kac tane maci tek basina cevirdi, derbileri tek basina aldi adam.

Gecen sezon begenilmeyen oyunlan yuruyw yuruye sampiyon olduk.

Ustelik gecen sezonki takimdan abuyu cikar gomezi koy sonuc degismezdi gene sampiyon olurudk ama iki sene onceki takimdan gomezi cikart abuyu koy o takim ilk3e giremezdi.

Tedavi icin dogru tespit sart.

Gecen sezon ekstra dondurdugumuz bir tane rize maci hatirliyorum adriyanonun son saniyede attigi okadar.
Iki sene once ise simdi unutulan 7-8 tane mac var bireysel parlamalar ile dondurulen.

Gs fb derbileri osmanli maci mersin gencler maclari akhisar maclari svet sosanin da direkt karkilari oldu ama gomezin karekter koyup kazandirdigi cok mac vardi oyle super oynayip sampiyon olmadi o takim

Çevrimdışı Ozan E.

Hangi futbol ozleniyirsa. O sene zar zor sampiyon olduk.
O oynanan oyununda sosaya degil gomeze ihale etmek lazim.
Gomez o sene kac tane maci tek basina cevirdi, derbileri tek basina aldi adam.

Gecen sezon begenilmeyen oyunlan yuruyw yuruye sampiyon olduk.

Ustelik gecen sezonki takimdan abuyu cikar gomezi koy sonuc degismezdi gene sampiyon olurudk ama iki sene onceki takimdan gomezi cikart abuyu koy o takim ilk3e giremezdi.

Tedavi icin dogru tespit sart.

Gecen sezon ekstra dondurdugumuz bir tane rize maci hatirliyorum adriyanonun son saniyede attigi okadar.
Iki sene once ise simdi unutulan 7-8 tane mac var bireysel parlamalar ile dondurulen.

Gs fb derbileri osmanli maci mersin gencler maclari akhisar maclari svet sosanin da direkt karkilari oldu ama gomezin karekter koyup kazandirdigi cok mac vardi oyle super oynayip sampiyon olmadi o takim

Gecen sezon 33. hafta sampiyonlugu garantiledik. Oyle yuruye yuruye de sampiyon olmadik.  15/16'da 4 derbinin 3'unu kazandik.

Gs macini ve basaksehir macini iceride geriden gelerek berabere tamamladik, elbet bu ornekler cogaltilabilir. Yalnizca rize maci degil.

Abuyu cikar gomezi koy vb sozler varsayimdan oteye gidemeyecek ve ispatlanamayacak seyler.
[ Son Düzenleme: 03 Eylül 2017, 00:20:49 Ozan E. ]

Çevrimdışı Türkay

Ben hiçbir yabancı oyuncudan Beşiktaşlı olmasını beklemem. Sosa'dan Mario'dan Talisca'dan Babelden Quaresma'dan Atiba'dan. He yaptıkları yanlış mı? Evet. Ama bunu hainlik olarak görmek saçma benim için. He bunları Cenk yapar Oğuzhan yapar Necip yapar Olcay yapar o zaman bana çok koyar.

Etiketler: