2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 285 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6242511 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Grup belli :)

Manaco,M.United,Beşiktaş,Maribor
Buna da Fitim :bandit:

Vallaha 3.cu torbada olmamiz büyük avantaj oldu acayip takimlar var 3.cu torbada

Nerdeyse 1 ve 2.ci torbadaki takimlar kadar guclu takimlar var 3.c torbada
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Buna da Fitim :bandit:

Vallaha 3.cu torbada olmamiz büyük avantaj oldu acayip takimlar var 3.cu torbada

En az 1 ve 2.ci torbadaki takimlar kadar guclu takimlar var 3.c torbada

Napoli-Tottenham-Liverpool-Roma.. 4. torbada olmak istemezdim  :lol:

Napoli-Tottenham-Liverpool-Roma.. 4. torbada olmak istemezdim  :lol:
Vallaha öyle

Bu sene en buyuk şansımız oldu 3.cu torbada olmak

Birde ha 3.cu torba ha 4.cu torba diyorlardı :lol:

Çevrimdışı Furkan5

Konu dışının dibine vurulmuş hazır necmi abi bişey demiyorken bu fırsatı kullanmak istedim  :D :D
shakhtar-m.city-beşiktaş-sporting lizbon

Çevrimdışı yoruk

İlk maç 4.torbadaki takım ile mi olacak ? Bunlar belli oluyor mu kuradan önce ?Hani torbalara  göre fikstür yapıyorlardır belki ?

Bu arada Shakthar - Barcelona - Beşiktaş - Maribor grubunu istediğimi yazmıştım. Nedenini açıklayım..

1-Bence bi grupta hem ezici hem de popüler bi takım olmalı. Mesela Barcelona Maribor'u Shaktar'ı içerde dışarda yensin.. Barcelona ile yapacağımız maçlar inanılmaz ilgi çekecektir. Hele de iyi mücadele gösterirsek çok iyi reklam olur.
2-Yine bi grupta kolay ama sıkıntı çıkarabilecek bir takım olmalı. Hani ummadık taşın baş yarması gibi. Mesela Maribor.. 4. olacağı belli ama Shaktar'dan puan çalacak, adamları aşağı çekecek sürpriz skor alacak bi takım.
3-Ve bir tane de dişimize göre takım olmalı.. 2.'lik hedefi koyup rahatça baş edebileceğimiz.

Geçen sene son iki maça kadar herkesin gruptan çıkma ihtimali vardı.. Olasılık tabloları havada uçuyordu. 1 ezici ve popüler takım + 1 denk takım + 1 sürpriz yapabilecek zayıf takım kurası ideal bence.  :tabe:

Çevrimiçi underworld

Ligte son 10 yılda en uzun galibiyet serimiz 8 maç ile M.Denizli 09/10 sezonu.
İkinci sırada da Bilic'le 14/15 sezonu 6 galibiyet serimiz var.

Şöyle 8-10 maçlık seri galibiyetler almanın vakti geldi geçiyor.

Ligte son 10 yılda en uzun galibiyet serimiz 8 maç ile M.Denizli 09/10 sezonu.
İkinci sırada da Bilic'le 14/15 sezonu 6 galibiyet serimiz var.
Şöyle 8-10 maçlık seri galibiyetler almanın vakti geldi geçiyor.

İstatistikler her zaman doğruyu söylemez. Bence önemli olan seri değil istikrar.. 8 maç üstüste kazanıp sonraki 3 maçta 2 puan toplamak anlamsız. O yüzden bakılması gereken istatistik puan olmalı. Şenol Hoca ile tutturduğumuz maç başı / puan ortalaması çok iyi. Önemli olan da bu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şimdi Vodafone Park resmi hesabı bazı takımlarla eşleşme olasılığımızı paylaştı

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi underworld

İstatistikler her zaman doğruyu söylemez. Bence önemli olan seri değil istikrar.. 8 maç üstüste kazanıp sonraki 3 maçta 2 puan toplamak anlamsız. O yüzden bakılması gereken istatistik puan olmalı. Şenol Hoca ile tutturduğumuz maç başı / puan ortalaması çok iyi. Önemli olan da bu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şimdi Vodafone Park resmi hesabı bazı takımlarla eşleşme olasılığımızı paylaştı

Güzel ama yanlış hesaplanmış.

Çünkü torbalar sırayla çekilecek, koşullu olasılık var.

Real Madrid'le eşleşme ihtimalinin %9 değil, %12.5. (8'de bir) Eğer torbamızda İspanyol takım olsaydı, bu oran daha da yüksek olacaktı.

Mesela Chelsea ve Juventus ile eşleşme ihtimalimiz daha yüksek, çünkü bizim torbamızda 2 İngiliz ve 2 İtalyan var. Onlar Chelsea'nin ve Juventus'un grubuna düşemeyecek. Juventus'un grubuna sıra geldiğinde 6 takımla birlikte gireceğiz.
[ Son Düzenleme: 24 Ağustos 2017, 12:00:01 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın salı günü Olan maçları TRT 1'den, çarşamba maçları ise Tivibu'dan yayınlanacak.
.

Real Madrid'le eşleşme ihtimalinin %9 değil, %12.5. (8'de bir) Eğer torbamızda İspanyol takım olsaydı, bu oran daha da yüksek olacaktı.
Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dostum öyle düşünürsen Real Madrid çıkma olasılığı %50.. Ya çıkar ya çıkmaz  :lol:

Burada 412 grup olasılığı var ve o grupların %9'unda Real Madrid var demişler.. Oturup hesaplamadım ama doğru mantık.. Juventus çıkma olasılığı daha fazla çünkü diğer 2 italyan takımı bizimle aynı torbada.. Yine Shaktar ihtimali fazla çünkü tek Ukrayna takımı.. Ama Spartak ihtimali az çünkü 4. torbada da Rus takımı var.. Aynı ülkeden iki takım olamıyor vs vs.. Mantık doğru..

Çevrimdışı klubnika01

hislerini kapat ve birşeyde isteme lütfen hatta mümkünse kuralar çekilene kadar kendini dış dünyaya kapat
neden kapatayım.mantıklı olan 1.torbadan grubu süpürecek bir takımın gelmesi değilmi?dortmundla her türlü içerde dışarda kafa kafaya oynarız.karabağ maçlarına 6 puan yazarım.en kötü 3.bitirilir bu grup ki 2. olma şansı bence çok daha yüksek.monaco-sevilla-beşiktaş-karabağ gibi bir gruba tercih ederm ilk yazdığım grubu.geçen sene dengeli grubu gördük 7 puanla çıkılamadı üst tura.bence 1 tane süpürücü takım olmalı grupta

Çevrimdışı Kutay

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın salı günü Olan maçları TRT 1'den, çarşamba maçları ise Tivibu'dan yayınlanacak.
geçen senede böyle değil miydi zaten ?
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Akil Emre

Bugün casla alakalı haber okudum, işallah alman takımlarını çekmeyiz. Bizim gurbetçilerin ne yapcağı belli olmuyor.

Çevrimiçi Koa_lAA

Mesela Chelsea ve Juventus ile eşleşme ihtimalimiz daha yüksek, çünkü bizim torbamızda 2 İngiliz ve 2 İtalyan var. Onlar Chelsea'nin ve Juventus'un grubuna düşemeyecek. Juventus'un grubuna sıra geldiğinde 6 takımla birlikte gireceğiz.

buna göre bir ispanyol takımın gurubuna düşme olasılığı da yüzde 50 yanılmıyosam.. bak bu hiç hoş değil :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Dostum öyle düşünürsen Real Madrid çıkma olasılığı %50.. Ya çıkar ya çıkmaz 

Burada 412 grup olasılığı var ve o grupların %9'unda Real Madrid var demişler.. Oturup hesaplamadım ama doğru mantık.. Juventus çıkma olasılığı daha fazla çünkü diğer 2 italyan takımı bizimle aynı torbada.. Yine Shaktar ihtimali fazla çünkü tek Ukrayna takımı.. Ama Spartak ihtimali az çünkü 4. torbada da Rus takımı var.. Aynı ülkeden iki takım olamıyor vs vs.. Mantık doğru..
Hesaplama yanlış, çünkü 412 grubun oluşma ihimalleri eşit değil.

Bizim torbada 2 İngiliz takımı da var ama Chelsea çekme ihtimalimiz 11 iken Shaktar çekme ihtimalimiz 15. Yanlış yani.

Çevrimdışı tangaz

Bugün casla alakalı haber okudum, işallah alman takımlarını çekmeyiz. Bizim gurbetçilerin ne yapcağı belli olmuyor.

evet, mantıklı bu yorumun. umarım alman takımı çıkmaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

buna göre bir ispanyol takımın gurubuna düşme olasılığı da yüzde 50 yanılmıyosam.. bak bu hiç hoş değil :D
Doğru hesap, %50 ihtimalle İspanyol, %33 ihtimalle İngiliz, %25 ihtimalle Fransız, %25 ihtimalle Portekiz ve %25 ihtimalle Alman takımı gelecek.

[ Son Düzenleme: 24 Ağustos 2017, 12:12:38 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Erdemm

Sırayla çektiğim 3 kura.. hayırlı olsun.  :)

O olasilik Sevilla olursa cok guzel olur cok da iyi guzel olur :tabe:

Çevrimdışı AmaralGürses

Bu da benden olsun.
En az 1 deplasmana gitmeyi planlıyorum bu sezon.

Etiketler: