2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 289 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6237052 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Bu bir oyun. O halde önce oyunu kazanıp, güzel hale getirmek lazım. Bu aynı zamanda bir temaşa kültürü. O sebeple bunun içine prestij katmak lazım. Daha yüksek prestije sahip olmak için de puanlar kazanıp, gelirleri yükseltmek gerek. CL; bu oyunun en güzel oynandığı, temaşa kültürünün en yoğun olduğu, prestij-puanlar ve ekonomik gelirlerin yüksek olduğu bir yarışma alanı. Bizim seviyemizde bir takımın CL'de direkt hedef koyma olanağı yok. Öyle ki yarıştığınız rakipler arasında kura sonucuna göre farklılıklar oluşabiliyor. Kat edebileceğiz mesafe de belli. Fakat burada yarışmadan bir basamak seçme lüksümüz yok. Çekilen kura, oynanan her maç sonrası yolda yeni bir hedef koyacağız. Ligde o arenada yarışmak için şampiyon oluyorsunuz. Sahip olduğunuz bütçelerin ve harcamaların karşılığını düşünürsek amaç o platformda limitleri zorlamak olmalı. Realist olmak fakat hayalleri de aşmak gerek. CL'de yarıştığın her saniye bir alt ligden daha tercih edilebilir. Önemli olan, oyunu ve ekonomik gücü geliştirmek, bunu sürdürülebilir kılmak.
[ Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 01:16:04 atalay ]

Çevrimdışı jerry

Hatta şampiyonlar liginde toplanan puanların 2 ile çarpılması lazım bence. Çünkü çok çok üst düzey bir organizasyon. UEFA ile karşılaştırmak hatanın en büyüğü. Herkes geçen sene yarı finalde elenen Monaco'yu konuşuyor hala. Yurtdışında anket yapsan UEFA finalini kimlerin oynadığını bilen daha azdır emin olun. Her zaman Şampiyonlar ligi benim için. Bu sene o sene artık. Gruptan çıkmalıyız. Sonrası biraz kura şansı ve kendine inanma meselesi. Boşverin UEFA kupasını falan  :tabe: :tabe: :tabe:

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Yazdıklarını okudum. Geçen sene bu zamanlar yine benzer şeyler yazıp, içerideki Benfica ve son Dynamo maçı öncesi gruptan nasıl çıkarız diye puan hesaplaması yapıyordun. @Necmi

Bu bir oyun. O halde önce oyunu kazanıp, güzel hale getirmek lazım. Bu aynı zamanda bir temaşa kültürü. O sebeple bunun içine prestij katmak lazım. Daha yüksek prestije sahip olmak için de puanlar kazanıp, gelirleri yükseltmek gerek. CL; bu oyunun en güzel oynandığı, temaşa kültürünün en yoğun olduğu, prestij-puanlar ve ekonomik gelirlerin yüksek olduğu bir yarışma alanı. Bizim seviyemizde bir takımın CL'de direkt hedef koyma olanağı yok. Öyle ki yarıştığınız rakipler arasında kura sonucuna göre farklılıklar oluşabiliyor. Kat edebileceğiz mesafe de belli. Fakat burada yarışmadan bir basamak seçme lüksümüz yok. Çekilen kura, oynanan her maç sonrası yolda yeni bir hedef koyacağız. Ligde o arenada yarışmak için şampiyon oluyorsunuz. Sahip olduğunuz bütçelerin ve harcamaların karşılığını düşünürsek amaç o platformda limitleri zorlamak olmalı. Realist olmak fakat hayalleri de aşmak gerek. CL'de yarıştığın her saniye bir alt ligden daha tercih edilebilir. Önemli olan, oyunu ve ekonomik gücü geliştirmek ve bunu sürdürülebilir kılmak.
+1903
Kesinlikle katılıyorum. Her zaman dediğim gibi UEFA kupası bizim B planımız olmalı. Amacımız Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmak ve sonrasında maksimum nereye ulaşabilirsek o olmalı. Gerekirse her sene son 16'da olalım UEFA'da finale çıkmaktan iyidir.

Çevrimiçi Necmi

CL, en tepe noktası zaten. Ya hedefin yanlış ya da başarı kriterin. Çünkü mücadele ettiğin yer bir üstü. Bakış açına göre; bir altı için sonuna kadar gitmeyi başarı sayıyorsan, önce başarısız olman lazım. Başarı kriterleri bana göre bunlar değil, orası ayrı.
onu diyorum işte cl de oynuyorsan başarı gruptan çıkmak değildir
kupayı kaldırma hedefiyle yürüyorsan tepe noktası o kupayı kaldırmak oluyor
gruptan çıkalım prestijimiz olsun komik bir durum böyle bir hedef olamaz.
hedefim yanlış değil sadece gruptan çıkmayı başarı olarak görmüyorum.
final oynayacak kapasitem yoksa kendime burda küçük hedefler çizmem dönerim bir alt kademedeki hedefe yönelirim
eldeki kuş daldaki kuştan evladır.

Çevrimdışı atalay

Real Madrid'e göre değildir. Beşiktaş'a göre öyledir. Bana göre çıkarken de, elenirken de 'nasılı' önemlidir. @Necmi
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2017, 18:05:39 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

Yazdıklarını okudum. Geçen sene bu zamanlar yine benzer şeyler yazıp, içerideki Benfica ve son Dynamo maçı öncesi gruptan nasıl çıkarız diye puan hesaplaması yapıyordun. @Necmi

Bu bir oyun. O halde önce oyunu kazanıp, güzel hale getirmek lazım. Bu aynı zamanda bir temaşa kültürü. O sebeple bunun içine prestij katmak lazım. Daha yüksek prestije sahip olmak için de puanlar kazanıp, gelirleri yükseltmek gerek. CL; bu oyunun en güzel oynandığı, temaşa kültürünün en yoğun olduğu, prestij-puanlar ve ekonomik gelirlerin yüksek olduğu bir yarışma alanı. Bizim seviyemizde bir takımın CL'de direkt hedef koyma olanağı yok. Öyle ki yarıştığınız rakipler arasında kura sonucuna göre farklılıklar oluşabiliyor. Kat edebileceğiz mesafe de belli. Fakat burada yarışmadan bir basamak seçme lüksümüz yok. Çekilen kura, oynanan her maç sonrası yolda yeni bir hedef koyacağız. Ligde o arenada yarışmak için şampiyon oluyorsunuz. Sahip olduğunuz bütçelerin ve harcamaların karşılığını düşünürsek amaç o platformda limitleri zorlamak olmalı. Realist olmak fakat hayalleri de aşmak gerek. CL'de yarıştığın her saniye bir alt ligden daha tercih edilebilir. Önemli olan, oyunu ve ekonomik gücü geliştirmek ve bunu sürdürülebilir kılmak.
gruptan nasıl çıkarız puan hesabı yaparım bu senede yapacağım yüksek olasılıkla ama
bu gerçekci hedefleri önüme koymama engel değilki her zaman dediğimi tekrarlıyorum şu aralara düşüneceğimiz ana konu elde edilebilecek en iyi para ve toplanacak en yüksek puan olmalı cl olayı bir senelik düşünülecek bir olay değil
bunun için uzun bir planlama ve kazanım gerekir. uefa kupasını bir şekilde şansa bala kazanma ihtimalin her zaman mevcut ama cl öyle değil orda başarı için mutlak iyi olmak gerekiyor. şans kurası falan diye bir şey yok.
bazı arkadaşlar cl den alınacak 15 puanı el den gelecek 22-28 arası puana tercih ediyorda bu yanlış o aldığın puanlar
5 yılını belirliyor.bizim yapacağımız uefa falan demeyip alabileceğimiz en yüksek puanları toplayıp ekonomik olarak
düzelip kadro yapımızıda cl de dirençli seviyelere çıkartmak ve ondan sonra cl de hedef koymak.
elinde kısıtlı imkanla yüksek hedefe yürümeye kalkarsan yarın istenmedik bir sonuçta yerle bir olursun.

Çevrimiçi Necmi

Hatta şampiyonlar liginde toplanan puanların 2 ile çarpılması lazım bence. Çünkü çok çok üst düzey bir organizasyon. UEFA ile karşılaştırmak hatanın en büyüğü. Herkes geçen sene yarı finalde elenen Monaco'yu konuşuyor hala. Yurtdışında anket yapsan UEFA finalini kimlerin oynadığını bilen daha azdır emin olun. Her zaman Şampiyonlar ligi benim için. Bu sene o sene artık. Gruptan çıkmalıyız. Sonrası biraz kura şansı ve kendine inanma meselesi. Boşverin UEFA kupasını falan  :tabe: :tabe: :tabe:
monaco dediğin takımın değeri senin iki katın hasbelkader 16 yı geçip ilk 8 e düşersen orda hezimete uğrarsın.
bu işler bir senede olacak işler değil. kim istemez cl de yarı final oynamasın ama bu kadro ile hayal kuracağına real
hedefler belirle. Adamların işi bitti deyip sözleşme yenilemediği oyuncu senin kadrondaki en kaliteli oyuncu bu şekildemi
final gruplarına kalma hayali kuracaksın. Daha bunun için ffp den çıkıp bir 3-4 yıl kovalamamız lazım. üstüne koyarak.
hayal kurarak hedef konulmaz.

Not: redbull u az için  :D

Çevrimdışı 38life

Dünya'nın en iyi 16 takımından biri olmak ve dünyanın en iyi 8 takımından biri olmak için maç oynamak nasıl başarı değil, ben de bunu anlamıyorum birtürlü...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı atalay

Belli bir amaç için yarışılsa bile kimse Beşiktaş için açık ve net bir hedef koyamaz. Bunun için açık ve net bir oyun/oyuncu gücü gerekir. Bu yalnızca kura meselesi değil. Hedeften bahsetmiyorum. Geçen sezon bi' dördüncü torba takımı, son haftaya liderlik şansı ile girdi ve grubu üçüncü bitirdi. Sonrasında da UEL'de çeyrek final oynadı. Bu sıralamaların veya derecelerin tamamını kura günü amaçlayabilirsiniz ama hedef koyamazsınız. Çünkü o seviyede değiliz. @Necmi

Ayrıca 6 kusursuz penaltının üzerine yedincisini atabilseniz belki de İsveç'teki finalde siz olacaksınız. Oraya gelene kadar da bir dolu doğru ve fırsat var. Zaten skor tam da bu yüzden ölçü değil.

Açıkça üretilen doğrulara rağmen oyunun yetersiz olduğunu ama fırsatlar değerlendirilse belki de final oynayacağımızı yazmışım. Nasılını üstünkörü ifade ederek.

15/16 sezonundaki takımın ve oyuncuların UEL performansı ile geçen seneki CL performansı mukayese ediliyor. Şenol Güneş'in Beşiktaş başında açık ara en iyi plan sunduğu ve bu seviyedeki bir ekibe karşı oyunu kazandığı belki de tek maç Lisbon'daki Sporting mücadelesi.

Bu takımı bu sezon başarısız addettiniz. Evet, İskenderbey dışında kimseyi yenemedi. Fakat Sporting maçının 67 dakikası geçen sezon ki CL ve UEL maçlarının tamamından iyi. Ki, Sporting aslında bir CL takımıydı ve ligde 86 puan almasına rağmen içeride Benfica'ya kaybettiği için şampiyonluk verdi.
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2017, 18:31:14 atalay ]

Çevrimdışı bjk4ever

iyide o maksimum puanı almak emin ol gruplarda geçen yıl aldığımız puanı almaktan daha olası
uefanın en güçlü takımı aşağı yukarı bizim ayarımızda uefaya kaldığın anda zaten seri başı girdiğin 32 de
çıkan takımı yersin iki maçtada bu sana şlde tur atlama bonusunu veriyor ondan sonra alacağın her puan artı haneye yazılıyor
leicesteride nah elerdik :D
benim için bu sene ne şlde gruptan çıkmak nede uefada ilerlemek şampiyon olmaktan daha önemli değil
bu sene şampiyonluk demek önümüzdeki minimum 5 sene rakipsiz kalmak demektir fener bitti toparlayamaz
bu sene şampiyon olduğumuzda gs nin kafasına sıkıyoruz adamları öldüreceğiz ötesi yok iflasa gidiyorlar şampiyonluk soluk vermektir
bu sene şampiyon ol 5 sene şl yi garantiler

Bir besiktaslinin leicesteri nah elerdik gibi besiktasi kucultucu alayci bir tavir takinmasi hos degil. Bunu bir uye yapsa coktan tehditi yemisti. Benim yorumuma yazdigina yanit vermeyecegim, ama benim orada bjk taraftarina ezik demedigim net ortadayken lafi ters anlayip tehdit etmen tam da forum yonetimini ozetler bir hareket olmus.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Çevrimdışı atalay

Avrupa Ligi'ni kazanmak ya da orada final oynamak da ölçü değil. Aynısı CL'de bir üst tur görmek için de geçerli. Tüm bunların nasılı ve sonrası önemli. 17 yıl önce bu kupayı kazanan 17 yıldır yıl dönümü kutlaması yapıyor. Bu mu başarı? Sahip olduğun, koruduğun, geliştirdiğin oyun ve ekonomik gücün önemli. 2 yıl öncenin finalisti Dnipro nerede? Akıl ve plan koyamayıp, büyüyüp-gelişemedikten ve oyun mirası oluşturamadıktan sonra arşivden maziyi hatırlar, her sene kutlarsın. 
[ Son Düzenleme: 24 Ağustos 2017, 01:59:44 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

Belli bir amaç için yarışılsa bile kimse Beşiktaş için açık ve net bir hedef koyamaz. Bunun için açık ve net bir oyun/oyuncu gücü gerekir. Bu yalnızca kura meselesi değil. Hedeften bahsetmiyorum. Geçen sezon bi' dördüncü torba takımı, son haftaya liderlik şansı ile girdi ve grubu üçüncü bitirdi. Sonrasında da UEL'de çeyrek final oynadı. Bu sıralamaların veya derecelerin tamamını kura günü amaçlayabilirsiniz ama hedef koyamazsınız. Çünkü o seviyede değiliz. @Necmi

Açıkça üretilen doğrulara rağmen oyunun yetersiz olduğunu ama fırsatlar değerlendirilse belki de final oynayacağımızı yazmışım. Nasılını üstünkörü ifade ederek.

Bu takımı bu sezon başarısız addettiniz. Evet, İskenderbey dışında kimseyi yenemedi. Fakat Sporting maçının 67 dakikası geçen sezon ki CL ve UEL maçlarının tamamından iyi. Ki, Sporting aslında bir CL takımıydı ve ligde 86 puan almasına rağmen içeride Benfica'ya kaybettiği için şampiyonluk verdi.
işte bu nedenle gerçeci hedefler koymak gerekiyor. biz şu anda grupdan çıkacak seviyedede değiliz. ama 3. olup uefada yarı final final yapabilecek seviyedeyiz. Bunun için hedef bu olmalı. Grupdan hasbelkader çıktık diyelim bu şan işi olur başarı olmaz. Başarı dediğin
bir hedefe hak derek ulaşmak olur. söylenen şeylerin hep sonunda güzel bir kura çekersek şanslı olursak bunu böyle düşünüp
sonrada başarıdan bahsedemezsin. şansla gelen seni o gün mutlu eder. Ben anlık mutluluktan değil sistemli başarıdan bahsediyorum
sende aynı şeyleri farklı dilde söylüyorsun.
Bir kere birinci önceliğimiz her sene adımızı gruplara yazdırmak olmalı bu olmazsa olmaz. ondan sonra ikinci önceliğimiz
alabildiğimiz kadar puan alıp şl gruplarında üst torbalara ulaşmaktır. Bunu geçen sene başardık bu sene bir adım daha ileri taşımak
gerekiyor nerde olduğunun bir önemi yok geçen sene 21.9 puan aldık bunun üstüne çıkarsak bu sene üstüne koymuş oluruz
altında kalırsak başarısızlıktır.
Şu anda ana amaç prestij değil yerini sağlamlaştırmak.
Biz bu sene adımızı gayet iyi duyurduk nerde olursak olalım bu bize artı olarak dönecek Dünyada Beşiktaşın adını duymayan kalmadı.

Çevrimiçi Necmi

Avrupa Ligi'ni kazanmak ya da orada final oynamak da ölçü değil. Keza aynısı CL'de bir üst tur görmek için de geçerli. Tüm bunların nasılı ve sonrası önemli. 17 yıl önce bu kupayı kazanan 17 yıldır yıl dönümü kutlaması yapıyor. Bu mu başarı? Sahip olduğun, koruduğun, geliştirdiğin oyun ve ekonomik gücün önemli. 2 yıl öncenin finalisti Dnipro nerede? Akıl ve plan koyamayıp, büyüyüp-gelişemedikten ve oyun mirası oluşturamadıktan sonra arşivden maziyi hatırlar, her sene kutlarsın. 
aynen sabahtan beri söylediğim bu işte.

Çevrimiçi Necmi

Basında orda burda sürekli Türk futbolu geriliyor diye söylemde bulunup bir şeylerin üstünü
kapatmaya çalışıyorlar.
Aslında Türk futbolu gerilemiyor tam tersine renklilerin balonu patladı. Türk futboluna getirdikleri pislikler
çirkeflikler süpürülüyor. sonuç geçen sene osmanlı çıktı uefada estirdi bu sene başak hatta konya yapacak bunu
iki renkli çökünce Türk futbolu çökmüş olmuyor tam tersi el freni boşaldı.
hiç kimse geçen yıl türk futbolunda son beş yılın avrupadaki en başarılı yılı olduğunu söylemiyor.

Çevrimdışı atalay

Evet, ama şunu ıskalıyorsun. 23 Ağustos günü itibariyle 3.torba takımı olduğumu biliyorum. Amacım kuralları belli olan dörtlü bir grupta ilk iki arasında olmak. 24 Ağustos günü kağıt üzerinde olumlu veya olumsuz bir takım nüanslar belli olacak. Birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı haftalarda sürekli yeni hedef koyacağım. Fakat 23 Ağustos günü itibariyle amacım ilk iki arasında olmak ve oyun gücümü test etmek. @Necmi
[ Son Düzenleme: 24 Ağustos 2017, 02:01:14 atalay ]

Çevrimdışı tuncaboylu

işte bu nedenle gerçeci hedefler koymak gerekiyor. biz şu anda grupdan çıkacak seviyedede değiliz. ama 3. olup uefada yarı final final yapabilecek seviyedeyiz. Bunun için hedef bu olmalı. Grupdan hasbelkader çıktık diyelim bu şan işi olur başarı olmaz. Başarı dediğin
bir hedefe hak derek ulaşmak olur. söylenen şeylerin hep sonunda güzel bir kura çekersek şanslı olursak bunu böyle düşünüp
sonrada başarıdan bahsedemezsin. şansla gelen seni o gün mutlu eder. Ben anlık mutluluktan değil sistemli başarıdan bahsediyorum
sende aynı şeyleri farklı dilde söylüyorsun.
Bir kere birinci önceliğimiz her sene adımızı gruplara yazdırmak olmalı bu olmazsa olmaz. ondan sonra ikinci önceliğimiz
alabildiğimiz kadar puan alıp şl gruplarında üst torbalara ulaşmaktır. Bunu geçen sene başardık bu sene bir adım daha ileri taşımak
gerekiyor nerde olduğunun bir önemi yok geçen sene 21.9 puan aldık bunun üstüne çıkarsak bu sene üstüne koymuş oluruz
altında kalırsak başarısızlıktır.
Şu anda ana amaç prestij değil yerini sağlamlaştırmak.
Biz bu sene adımızı gayet iyi duyurduk nerde olursak olalım bu bize artı olarak dönecek Dünyada Beşiktaşın adını duymayan kalmadı.
İlk torbadan Spartak, 4. torbadan Qarabag gelse, neden gruptan çıkmayı hedeflemeyelim? Çok mu imkansız yani? Öyle bir gruptan hasbelkader mi çıkabiliriz sadece?

Ayrıca bu takım Napoli'yi deplasmanda yendi, Lyon'u 7. penaltıda elendi. Leicester'ı da elerdi, hatta bence rahat elerdi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı scarfright

Bence alınacak başarıdan daha çok oyunumuzun gelişimini önemsemeliyiz. Eğer bakış açımız oynadığımız oyunun gelişimi üzerine olursa başarının zaten kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Onun dışında istediğimiz kadar tartışalım, bizim gidebileceğimiz yer oyunumuzun götürdüğü yer olur.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Bence alınacak başarıdan daha çok oyunumuzun gelişimini önemsemeliyiz. Eğer bakış açımız oynadığımız oyunun gelişimi üzerine olursa başarının zaten kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Onun dışında istediğimiz kadar tartışalım, bizim gidebileceğimiz yer oyunumuzun götürdüğü yer olur.

Katılıyorum.

Çevrimdışı El Nino

Basında orda burda sürekli Türk futbolu geriliyor diye söylemde bulunup bir şeylerin üstünü
kapatmaya çalışıyorlar.
Aslında Türk futbolu gerilemiyor tam tersine renklilerin balonu patladı. Türk futboluna getirdikleri pislikler
çirkeflikler süpürülüyor. sonuç geçen sene osmanlı çıktı uefada estirdi bu sene başak hatta konya yapacak bunu
iki renkli çökünce Türk futbolu çökmüş olmuyor tam tersi el freni boşaldı.
hiç kimse geçen yıl türk futbolunda son beş yılın avrupadaki en başarılı yılı olduğunu söylemiyor.

Onlara göre Beşiktaş'ımızın Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılmamızın tek nedeni 6S'nin kazandırdığı puanlarmış. Böyle bir şeye inanan ergenler var abi sen düşün artık gerisini. Bunu anlatan çoban kimse kavalı nerden buldu merak ediyorum @Necmi Abi  :biggrinking:

Çevrimiçi MUSTAFA_

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten Şenol hoca da bunun üzerinde duruyor. Bu sene bence de önemli olan ilk önce oyunu geliştirmek. Daha sonra en üst seviyeye çıkarttıktan sonra kadroya yeni iyi oyuncular ekleyerek sürekli bir üst seviyeyi hedeflemek. Bunları düzgün yapınca dediğin gibi başarı kendiliğinden gelir. Mesela Abdullah Avcı bunu uygulayarak Başakşehir'i bu noktaya taşıdı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

İlk torbadan Spartak, 4. torbadan Qarabag gelse, neden gruptan çıkmayı hedeflemeyelim? Çok mu imkansız yani? Öyle bir gruptan hasbelkader mi çıkabiliriz sadece?

Ayrıca bu takım Napoli'yi deplasmanda yendi, Lyon'u 7. penaltıda elendi. Leicester'ı da elerdi, hatta bence rahat elerdi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bak gene aynı hatalar şu gelse bu gelse gruptan çıkarız felsefesi doğru bir felsefe değil bu şans işi başarı değil
bizim şu anda söyleyeceğimiz şey biz şl gruplarından çıkarız olduğu zaman dediğiniz başarı oluyor. kural çekilmedi biz
kolay grup hayali kuruyoruz neden gruptan çıkmak için kolay grup hayali kuruyorsan kurma kardeşim demekki senin yiyeceğin halt değil
bu o zaman hedefini yiyebileceğin halta yönelt. Bu sene kolay grup geldi çıktık diyelim eee sonra ne olacak seneyedemi
kolay grup gelsinde 16 ya kalalım diyeceğiz ondan sonrada ortalıkta başarılıyız diyemi dolanacağız.
O dediğiniz gruplar belli olmadan ben gruptan iki yakımı yerim nasıl olsa dediğimiz gün biz şl takımı oluruz. o zaman kendimize
16-8-4 ve final hayalleri kurdururuz şimdi bu gereksiz bir şey tamam başarı belki ama anlık başarı rastlantıyla
gelen bir şey oluyor. Benim istediğim bu değilki  atalayın dediği gibi uefa kupası alıp 17 yıl bunu kutlamak istemiyorum
her sene bana bir önceki seneyi unutturacakki ben avrupada iyiyim diyeyim  adım adım yükselmek gerekiyorki bastığın yere sağlam basasın
o ilk sekizde daimi olan takımlar bunu bir iki senede yapmadı.
Tekrar diyorum bizim en iyi markamız pepe adamlarda 26 tane pepe var kiminle neyin yarışını yapacağız yaparsakta bu rastlantının ötesine gitmeyecek
rastlantıyla başarı olmaz olduğunda gs gibi olur. Bütün ömrün boyunca onu kutlarsın. şu uefa kupasını alalımda adamları kutlama
sıkıntısında kurtaralım bir kere başladılar şimdi bırakamıyorlarda :D
uefa kupası benim için önemli değil olsun olmasın derdim değil elbette şl başarısı önemli ama bir şeyleri sindirerek
devamlılık sağlayarak yapmak daha önemli.
avrupanın en iyi 16 takımının içine girmek şl de 16 içine girmekten daha değerli çünkü o 16 takım içine
girebilirsen zaten başarı hedeflerine daha kolay ulaşırsın ve daim olur. avrupanın en iyi 16 takımı içine girersen
hedefinde şl kupası olur artık 16 veya çeyrek değil Başarının devamlı olmasını sağlayacak temeli atmak
çok daha değerli ben uefaya kalalım illaki ısrarında değilim ordaki kupa derdim değil başından beri söylüyorum 20+ puanı
cebe koymak lazım nerde mümkünse benim şimdilik başarı kıstasım bu her sene bu puanı almak gerekiyor çok değil bir iki sene
daha ondan sonra şl de yarı final, final hedefi koyarız. FFP den kurtul oyuncu kaliteni yükselt rakiplerini saf dışı et
ondan sonra bütün yollar sana ardına kadar açılsın. Kopar gidersin.

Çevrimdışı atalay

Tek soru: Geçen sezonun Beşiktaş'ı CL ve UEL'de oynadığı oyun ile bu sezona güçlü bir oyun mirası bıraktı mı? @Necmi @tuncaboylu

Çevrimiçi Necmi

Onlara göre Beşiktaş'ımızın Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılmamızın tek nedeni 6S'nin kazandırdığı puanlarmış. Böyle bir şeye inanan ergenler var abi sen düşün artık gerisini. Bunu anlatan çoban kimse kavalı nerden buldu merak ediyorum @Necmi Abi  :biggrinking:
birde başkalarının bize yaptığı yakıştırmalardan hoşlanmıyorsak bizimde başkalarına
bu tip yakıştırmalar yapmamamız gerekiyor 6S ne oluyor sen at altı tane ondan sonra dalganı geç
başkasının başarısıylamı rakibinle dalga geçeceksin el şeyiyle şey etme derim. saygı insanlara
hakettikleri kadar veririlir saygı görmek istiyorsan saygın olacaksın. Beşiktaş seviyeyi düşürmez
kardeşim. Bizde yeni yetme ergenler anca bu üslubu kullanır olgun bir Beşiktaşlı rakiple zekasıyla dalga geçer
bizi onlardan ayıran en büyük özellik budur ergence davranmayız.

Çevrimiçi Necmi

Tek soru: Geçen sezonun Beşiktaş'ı CL ve UEL'de oynadığı oyun ile bu sezona güçlü bir oyun mirası bıraktı mı? @Necmi @tuncaboylu
hayır bırakmadı.

Çevrimdışı atalay

hayır bırakmadı.

O halde neden UEL'de şampiyonluk hedefi koyuyorsun? Yine bırakmayacaksa bu işin sonu yıl dönümü kutlamaları. 

Etiketler: