2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 261 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6238049 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Yahu Boyko için hep Olimpiakos denmiyor muydu? Bu iş ne ara PAOK'a döndü?
hep paoktu

Çevrimdışı Berat

PAOK 12 Temmuz ve 7 Ağustos tarihlerinde olmak üzere 2 kaleci transfer etmiş, bir de üstüne Boyko'yu alacaklar mı ki ?

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Şafak Malatya

Boyko için 6 Temmuz'da Güneş Gztsi Paok haberim şuan gündemi sarsıyor..İlave edeyim o zaman..Pedro ve Milo da gitti gidiyor.
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 21:44:09 Berat ]

Çevrimdışı 38life

Ben sana şöyle bir soru sorayim o zaman: Bizim dışımızda ligde hangi takımın veya takımların defansı iyi?

Kağıt üstünde bize yaklaşan yok. Ama hep söylüyorum defans organizasyon işidir. İsim işi değil.

Elbette her bölge için organizasyon önemli, ancak Hücumda ve ortasahada genelde isimler konuşur. Defansta ise organizasyon isimlerden daha önemlidir. Buyüzdendir ki dünyada sıradan oyuncular ile iyi defans yapan takımlar hep vardır.

Şenol hocaya güveniyoruz... Bu isimlerin karşılığını verir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı LuceGel

Ş.malatya Kaan Ayhan yazmış 1.2 M € çıkış opsiyonu varmış iş yaparmı vasat bir oyuncu.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı mehmetthedum

Yeni sezon için 21'lik kadroda 9 "MİLLİ" oyuncu olmak zorunda diye kural koymuşlar. (Tolgay yerli olsa da milli statüde değil bu arada.istisnai olarak bence terimsel olarak muallak bir durum oluştu tolgay için bile).

Dolayisiyla takimda 14 yabanci olabilse de,maç kadrosunda en fazla 12 yabancı olabilir. Sakatlik veya ceza olmazsa Teknik direktör tercihiyle her hafta 2 yabancı oyuncumuz tribünde olacak.

Bu bağlamda pektemek gitmese iyi olur. Takimda zaten 13 yerli var. Utku veya tolga'dan biri ile - sakatliktan dolayi atinc,veli ve töre uzun süre maç kadrosunda olamiyor. Kalan zaten 9....limitteyiz. (altyapidan gelen çocukları saymadim)

(Tolga,utku,gökhan,caner,atinc,oguzhan,tolgay,orkan,cenk,atinc (s) , töre (s) , veli (s) , pektemek goldemek.... )

???
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 21:47:21 mehmetthedum ]
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı 38life

sırf yerli stoper boşluğunu doldurmak için alınmıyordur umarım... Kaan Ayhan....

Yedek klübesinde bekleyecek 1 yabancı ismi gönderip yerine 1 yerli oyuncu getirecekler herhalde. Mitrovic - Kaan Ayhan

Çevrimdışı Zafer55

Topalın nesini seviyorsun yapıpda göstermeyen tiplerden o her oynadığı maç kırmızısı var ama tesadüf sarı bile gösterilmez
birde hep sakatlayıcı haraket yapar. topal pislik bir oyuncu ama işini iyi götürüyor.
Yok abi ya pislik değil de sert diyelim biz ona.Yaptığı kırmızılık veya sakatlayıcı hareketlerde ben kötü niyet hisetmedim ben hiç.Gerçi sürekli maçını izlediğim bir adamda değil kendisi.belki senin gördüğün pozisyonları ben görmemiş de olabilirim. :alala: Yine de pislik deyince benim aklıma belözoğlu falan geliyor.Evlat olsa sevilmez.Ama Topal öyle mi nur var yüzünde adamın en azından  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ş.malatya Kaan Ayhan yazmış 1.2 M € çıkış opsiyonu varmış iş yaparmı vasat bir oyuncu.
O parayı vereceğimizi sanmıyorum. Sözleşmesinin son senesi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

PAOK 12 Temmuz ve 7 Ağustos tarihlerinde olmak üzere 2 kaleci transfer etmiş, bir de üstüne Boyko'yu alacaklar mı ki ?
Boluspor aldı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

Yeni sezon için 21'lik kadroda 9 "MİLLİ" oyuncu olmak zorunda diye kural koymuşlar. (Tolgay yerli olsa da milli statüde değil bu arada.istisnai olarak bence terimsel olarak muallak bir durum oluştu tolgay için bile).

Dolayisiyla takimda 14 yabanci olabilse de,maç kadrosunda en fazla 12 yabancı olabilir. Sakatlik veya ceza olmazsa Teknik direktör tercihiyle her hafta 2 yabancı oyuncumuz tribünde olacak.

Bu bağlamda pektemek gitmese iyi olur. Takimda zaten 13 yerli var. Utku veya tolga'dan biri ile - sakatliktan dolayi atinc,veli ve töre uzun süre maç kadrosunda olamiyor. Kalan zaten 9....limitteyiz. (altyapidan gelen çocukları saymadim)

(Tolga,utku,gökhan,caner,atinc,oguzhan,tolgay,orkan,cenk,atinc (s) , töre (s) , veli (s) , pektemek goldemek.... )

???

Tribünde bekleyecek isimler eğer kalırlarsa Beck ve Mitrovic.

Yerli olayını bir şekilde halledicez.

Çevrimdışı Berat

Boluspor aldı.

Bir TransferMarkt'tan rotasyonları karşılaştır, şaka mı yapıyorsun ciddi misin anlayamadım.

Çevrimdışı Çağatay

Boluspor aldı.

O zaman onlara iteleyelim
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Bu arada ben kombineli değilim ama maça bilet almıştım, o biletin bedelini passoya mı aktarıyorlar geri. Bilen var mı?

Bu konuda bilgisi olan var mı?
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı atalay

Saha içi ve saha dışı problemleri birkaç zamandır yok. Kariyerinde ihraç olduğu çok maç var fakat en son ne zaman kırmızı aldığını hatırlamıyorum. İlaveten özverisi ve acı eşiği yüksek bir oyuncudur.
[ Son Düzenleme: 08 Eylül 2017, 11:55:37 atalay ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Bir TransferMarkt'tan rotasyonları karşılaştır, şaka mı yapıyorsun ciddi misin anlayamadım.
Ciddiyim. Gökhan Değirmenci'yi aldıktan 2 hafta sonra Ertuğrul'u aldılar.

PAOK'a 2 milyon transfer ederiz, onlar da bizden Boyko'yu alır.

Çevrimdışı LuceGel

O parayı vereceğimizi sanmıyorum. Sözleşmesinin son senesi.
Ya farzetki 800 k olsun oyuncu kadroya girecek kapasitedemi sorun bu.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı 38life

Medel ile ilgili saha içi...
http://besiktasarena.com/besiktas-futbol-takimi-2017-18-sezonu/201718-besiktas-transfer-sezonu/msg776389/#msg776389

Saha dışına çıkarsak, Cristina Morales öncesi ve sonrası demek lazım. Öncesinde gerek saha içi gerek saha dışı her türlü suç ve vukuat var. Zaten Medel bir röportajında "Futbolcu olmasaydım ya uyuşturucu kaçakçısı ya da hırsız olurdum" demişti. 4 yıl önce gazeteci sevgilisi ile tanıştı. Geçenlerde evlendiler. (Bu bilgiler de hanımdan geliyor) Velhasıl saha içi ve saha dışı problemleri birkaç zamandır yok.

:lol: :lol:

Aslına bakarsak bu bir çok yoksul güney amerikalı için geçerli. Futbol onlar için çoğu zaman kötülüklerden uzak bir hayatı seçmenin yolu oluyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ya farzetki 800 k olsun oyuncu kadroya girecek kapasitedemi sorun bu.
Bence değil. Sonuçta 2. ligde oynuyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı celiker1

Bu konuda bilgisi olan var mı?
Tahkimin kararından sonra cezada bir değişiklik olmazsa passo kartına bilet ücretin iade edilir. Klüpten gerekli açıklama yapılacaktır. Umarım yanlış verilen ceza düzeltilir ve bunlara gerek kalmaz
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

Hey gary what's going on man

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Tahkimin kararından sonra cezada bir değişiklik olmazsa passo kartına bilet ücretin iade edilir. Klüpten gerekli açıklama yapılacaktır. Umarım yanlış verilen ceza düzeltilir ve bunlara gerek kalmaz

Teşekkürler. Haftasonları çalıştığım için nadiren maça gidebiliyorum. 40 yılın başı arkadaşımla bilet aldık, onda da TFF keyfimizi kaçırdı. Umarım Tahkim Kurulu'ndan döner.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı cursedofdragon

1 gün foruma giremedim neler neler olmuş yav :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

1 gün foruma giremedim neler neler olmuş yav :)
Bunu her yerde söyleme totem malzemesi olursun  :evillol: Aslında sen birkaç gün girmesen de olur  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Bunu her yerde söyleme totem malzemesi olursun  :evillol: Aslında sen birkaç gün girmesen de olur  :evillol:

ben gidiyorum o zaman yine yarın yüzmeye sıcak zati :D
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 22:18:50 cursedofdragon ]

Etiketler: