2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 264 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6239870 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şu 'bitse de gitsek' futbolu nedir ya... Topu kaybeden peşinden koşmuyor, adamlar yarı sahalarında 15 dakika paslaşıyorlar, bir tane basan yok... Kendini göstermek için çırpınması gerekenler hiçbir şey yapmıyor, takımın 'yıldızı' dediğin adamlar bitik... Pas yüzdesi 3... Tamam hazırlık maçını ciddiye almayalım da, elalem neden alıyor bu kadar? Valladolid de, Las Palmas da, Real Betis de canavar gibi top oynadılar. Hepsi liglerine tamamen hazır görünüyorlar.

Bu 'umursamazlık' canımı sıkmaya başladı iyice...
Kesinlikle haklısın. Herkes tutturmuş hazırlık maçı önemli değil diye. Tamam önemli değil de millet dediğin gibi çatır çatır oynuyor. Oynadığımız takımlar da öyle aman aman takımlar değil yani. Ispanya liginin düşük seviye takımları. Fener mesela monaco,marsilya athletic bilbao ile falan oynadı. Umarım takım Bi an an önce toparlar kendini. Yönetim de artık elini sıkı tutsun. Özellikle forvet konusunda. Super küp maçına yetiştiremedik yine . Allah korusun geride falan olursak yedek forvetimiz pektemek.. tamam mali şartlar falan var ama artık bi şekilde takımı tamamlamamız lazım.

Çevrimiçi mellfred

Betis son yarım saat kedi fare oynadı. takım çok isteksiz yavaş
Fabri ki uzun oynamayan adam her topu degaşladı
Caner keza. ayağa oynamıyoruz yavaş ve isabetsiziz.
bir an evvel toparlanmalı
Kupanın canı cehenneme de. Lig başlıyor eli kulağında ve takım zerre umut vermedi şu son 3 maçta

Çevrimdışı LuceGel

çok acayip bir yorum olmuş bu @Necmi , bu kadar laf söyleyip lafı dolandıracağına bende öyle düşünüyorum Sosa'nın transferini isteyen beşiktaşlılar bencede (Hakaret Yasak)₅ deseydin çok daha dürüst bir laf olurdu, söylememesi gerekiyordu ama tamda uyuyor gibisinden laflarla sol kulağını sag elinle kafanın arkasından götermeye çalışıyor gibi bir duruma düşmezdin. Neyin söylenip neyin söylenemeyeceğine tamamen senin o konudaki fikrin karar veriyor farkında mısın. Tutarlılık yok.
Adam resmen Beşiktaş taraftarına (Hakaret Yasak)₅ diyor sonra yok ben yönetime dedim diyor yersen .Ne fark eder ortada büyük bir hakaret var .Mod abimiz nasıl isterse o doğru güzel oluyor valla ne güzel İstanbul bee.Sonrada buradan insanlar soğuyor acaba neden :alala:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Betis son yarım saat kedi fare oynadı. takım çok isteksiz yavaş
Fabri ki uzun oynamayan adam her topu degaşladı
Caner keza. ayağa oynamıyoruz yavaş ve isabetsiziz.
bir an evvel toparlanmalı
Kupanın canı cehenneme de. Lig başlıyor eli kulağında ve takım zerre umut vermedi şu son 3 maçta

+1

Çevrimdışı autopsy

Anlamayanlar icin tekrarlayayim; gurur, seref yazisi kisisel degil, kurumla alakali. Bizi buraya baglayan ortak nokta Besiktas.
Besiktas'in bende ayri bir yeri var, bence alelade bir kulup degil. Besiktas'in bir durusu, onuru, gururu olmali.
Sosa iyi bir sekilde ayrilmadi. Bizi basamak olarak kullandi ve kucultucu hareketlerde bulundu. Antrenmanlara cikmamasi, teroru bahane etmesi, bunlarin hepsi
kotu davranislar. Ondan evvelki yaz da yaz kampi sikinti olmustu, maas konusu gundeme gelmisti. Besiktas'i basamak olarak kullanmasinda bence sikinti yok.
Milan Besiktas'tan buyuk kulup, gitmek isteyebilir. Gelirsin baskana dilegini bildirirsin, baskan karar verir. Sen de sozlesmenin geregini yerine getirirsin ve antrenmanlarina cikarsin pasa pasa. Atiba'nin da kontrati yenilenecek mi belli degildi, ama o da geldi cikti antrenmanlarina insan gibi. Sosa'nin bu davranislari, Besiktas'i kucultucu tavirlari
bence yenilecek yutulacak cinsten degil. Ayrildi, yolu acik olsun, bize uzak olsun yeter. Seni bu sekilde kucultmus, takmamis bir oyuncuyu geri almayi ben Besiktas'a yakistiramiyorum. Ayni seyler Gomez icin de gecerli. Bu camianin gururunu, onurunu, serefini korumak lazim, agirligini hissettirmek lazim.
O yuzden o kelimeleri kullandim.

Sosa'yı alırsa kulüp (Hakaret Yasak)₅, onursuz falan oluyor yani o da güzel :) Sosa gelirse sen de bırakırsın artık tutmayı o zaman, zira senin (Hakaret Yasak)₅ onursuz kulüplerle işin olmaz sanırım .

Çevrimdışı cursedofdragon

Sosa'yı alırsa kulüp (Küfür Yasak), onursuz falan oluyor yani o da güzel :) Sosa gelirse sen de bırakırsın artık tutmayı o zaman, zira senin (Küfür Yasak) onursuz kulüplerle işin olmaz sanırım .

adama kızamıyorum nasıl olsa ceza verilmiyor bize tembih çekiliyor daha :)

Forumda herşeyi oluyoruz artık :)

Çevrimdışı bjk4ever

Özrü kabahatinden de beter.
(Küfür Yasak) diye camiaya dedim diyorsun.
Bu camia sadece yönetici futbolcudan oluşmuyor taraftar da camianın bir parçası hem de en güçlü parçası.
Hem yönetime de bunu diyemezsin en iyiyi yapmaya çalışıyorlar...

Camialarin bir karakteri, yapisi vardir. Pankartta (Hakaret Yasak)₅ Fenerbahce yazilinca senin Fenerbahce'yi tutan oglun/kizin mi (Hakaret Yasak)₅ oluyor? Senin ogluna mi soylenmis bir laf oluyor?
Real Madrid kralin takimi, royal olarak bilinir, yapisinda bu vardir. R.Madrid'e royal diyince tum taraftarlarina mi soylemis oluyorsun? Cok mantikli soylediklerin gercekten.

Çevrimiçi underworld

Kadro planlaması
Kamp planlaması
Forma tanıtım planlaması
Şampiyonluk Kutlamalarinin planlaması ...

Bu işte büyük bir sıkıntı var.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Kadro planlaması
Kamp planlaması
Forma tanıtım planlaması

+1

Çevrimdışı ozankarakoc

O kadar sikinti yapmaya gerek yok. Hazirlik maclarinda asil amac kondisyon depolamak ve birlikte oynama aliskanligini yakalamak zaten.
Ben Senol Gunes doneminde hazirlik maclarinda catir catir futbol oynadigimizi hatirlamiyorum. Cogu maclarda kotu, temposuz futbol vardi, ama bir sekilde is ciddiye binince hep hazir gozuktu takim ve lige firtina gibi girdik. Bu macta hicbir iddia yok, tribun yok, oyuncular zaten agir idmanlardan sonra cikiyor maclara; oyunda istek vs olmamasini ben normal karsiliyorum.
Biz istekle, coskuyla oynayan takimiz. Bu tur maclarda bu sekilde gozukmemiz anormal degil. Hafta Konya macinda ben tas gibi bir takim ve rahat bir galibiyet bekliyorum. Takim elestirilecekse o maci bir beklemek lazim.....

Tabi, kısmen katılıyorum. Ağır eleştiri yapılacak ya da paniğe sebep olacak bir durum yok. Ama ciddiyetsizliği affedemiyorum.

Oynadığımız takımlar da ağır antrenmanlardan sonra çıktılar aynı maçlara, taş gibi top oynadılar. Mükemmel oynamıyorlar tabi ki. Pas hataları oluyor, organize atak geliştiremiyorlar yer yer, kondisyon yetersizliği olabiliyor... Bunlar çok normal şeyler. Ama hiçbiri 'topu kaybettim, salla gitsin, başkası benim yerime alır' mantığıyla oynamıyor. Betis bugün sinir bozucu bir oyun oynadı, ama planlı ve ciddilerdi. Bin tane oyuncu değiştirdiler, ama son dakikaya kadar galibiyeti kovaladılar. Las Palmas, aynı anda 10 oyuncu birden değiştirdi, sonra 2 gol birden attı. Oyundan düşmediler, ciddiyetlerini kaybetmediler.

Beni korkutan, takımın kötü olması değil. Çünkü takım, kalitesi itibarıyla süper bir takım. Hocası da öyle... Ama 'nasıl olsa biz en iyi takımız, iki senedir şampiyon oluyoruz bu sene de oluruz' rehavetine kapılıyorsak yavaş yavaş, onun geri dönüşü zor. Fener ve Galatasaray, kadroları iğrenç olduğu için geriye düşmediler. Ruhsuz oldukları için düştüler...

Neyse... Dileyelim ki Süper Kupa maçı farklı geçsin.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı bjk4ever

Sosa'yı alırsa kulüp (Küfür Yasak), onursuz falan oluyor yani o da güzel :) Sosa gelirse sen de bırakırsın artık tutmayı o zaman, zira senin (Küfür Yasak) onursuz kulüplerle işin olmaz sanırım .

Seref, gurur bakkaldan aldigin ve sahip oldugun veya olmadigin birsey degil.
Besiktas bence Sosa'yi alirsa agirligindan, gururundan odun vermis olur bence.
Bu aninda gurursuz yapmaz, ama odun vermis olur.

Kadro planlaması
Kamp planlaması
Forma tanıtım planlaması

Kadro planlaması gayet güzel (2 sene şampiyon olduk 3.cü yolda FFP rağmen)
Kamp planlaması güzel oluyor ki takım 50-60 maç oynamasına rağmen yorulmuyor. (Oynadığımız takımlar ispanya takımı)
Forma tanıtım planlaması (Katılıyorum  :ok:)
Şampiyonluk kutlamalarına (Katılıyorum :ok:)

Çevrimdışı autopsy

adama kızamıyorum nasıl olsa ceza verilmiyor bize tembih çekiliyor daha :)

Forumda herşeyi oluyoruz artık :)

Herşeyi çok detaylı takip edemedim açıkçası ama cezayı bu kadar hak eden ikinci bir yorum hatırlamıyorum açıkçası.

Çevrimdışı Neo Nesil

hazırlık maçını çok da şi yapmamak lazım  :lol:

geçen sezon astra giurgiu, alkmaar, antalyaspor fark atmıştı. o zamanlar da mı beşiktaş bitikti?

2 sezon evvel de strum grazlara, olympiakoslara yeniliyordu. o zamanlar da mı beşiktaş yoktu?

iki sezon hazırlık maçında (alkmaar harici) tam kadroydu.

tek eksiğimiz forvet ve defans. os de var ama atiba bu sezon da kendine iyi bakarsa gelen fw ve lcb transferiyle bir kez daha kupayı kaldırırız.
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 23:14:12 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı mylife1903

Kadro planlaması
Kamp planlaması
Forma tanıtım planlaması

Bazuka tutmada ustumuze yok ama onu konuda birinciyiz.

Çevrimdışı bjk4ever

Tabi, kısmen katılıyorum. Ağır eleştiri yapılacak ya da paniğe sebep olacak bir durum yok. Ama ciddiyetsizliği affedemiyorum.

Oynadığımız takımlar da ağır antrenmanlardan sonra çıktılar aynı maçlara, taş gibi top oynadılar. Mükemmel oynamıyorlar tabi ki. Pas hataları oluyor, organize atak geliştiremiyorlar yer yer, kondisyon yetersizliği olabiliyor... Bunlar çok normal şeyler. Ama hiçbiri 'topu kaybettim, salla gitsin, başkası benim yerime alır' mantığıyla oynamıyor. Betis bugün sinir bozucu bir oyun oynadı, ama planlı ve ciddilerdi. Bin tane oyuncu değiştirdiler, ama son dakikaya kadar galibiyeti kovaladılar. Las Palmas, aynı anda 10 oyuncu birden değiştirdi, sonra 2 gol birden attı. Oyundan düşmediler, ciddiyetlerini kaybetmediler.

Beni korkutan, takımın kötü olması değil. Çünkü takım, kalitesi itibarıyla süper bir takım. Hocası da öyle... Ama 'nasıl olsa biz en iyi takımız, iki senedir şampiyon oluyoruz bu sene de oluruz' rehavetine kapılıyorsak yavaş yavaş, onun geri dönüşü zor. Fener ve Galatasaray, kadroları iğrenç olduğu için geriye düşmediler. Ruhsuz oldukları için düştüler...

Neyse... Dileyelim ki Süper Kupa maçı farklı geçsin.

Rehavete kapildi mi kapilmadik mi anca ligde bir 5-6 mac gectikten sonra belli olur. Hatta Super kupa maci bile bence ciddi bir isaret olacaktir. Gecen sene GS kupa macinda bence net bir rehavet vardi, hem hoca hem oyuncularda. Bize guzel bir ders olmustur. Bence hocanin Konya macinda cikaracagi kadro ve oyuncularin gosterecegi mucadele cok sey anlatacak. Kiytirik 2-3 hazirlik macinda coskulu futbol oynamadik diye bu kadar kizmaya gerek yok.

Çevrimdışı onurturan

Sosa bize terbiyesizlik etti giderken parayı da Allah yardım etti fotolar olmasa alamazdık o da doğru.. her şeyi doğru adamın dediklerinin.. sadece anlatma şekli ve düzeltme şekli yanlış.. burada şeref yoksunu birisi varsa oda bizatihi sosanın kendisidir.. gelmesini isteyen de hata yapar .. arkadaş kendini yanlış ifade etmeye devam ediyor diye de sosayı getirmeyin başımıza bizahmet..

Herşeyi çok detaylı takip edemedim açıkçası ama cezayı bu kadar hak eden ikinci bir yorum hatırlamıyorum açıkçası.

Uyarı diye düzeltelim o zaman o bile yapılmıyor bize yapılır :)

Şeref yoksunu olduk ama napalım :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Quaresmayı çok seviyorum.. eskiden dost meclisinde kötü laflar edildiğinde hep savunup millete kızar onların ne kadar banal.. ne kadar qıaresmayı haketmediğinden bahseser aşşağılardım.. ama bu adamı izlemeye devam ettikçe biraz önce Berat in belirttiği olayları bizim gözümüze soktuğunu görüyorum.. sağ taraf bomboş lan işte sen niye sola giriyon çalım atmaya falan diye tv karşısında çok sövmüşlüğüm de  olmaya başladınson dönemde.. yine çok severim her tsirti var giyerim quaresmaa oleey oleeey de hayvan gibi bağırırm stadda ama @Yunus Emre Dökmeci kardeşim bu hareketleri biz bile kaldıramazken quaresmaya özel bir sevgi beslemeyen diğer beşiktaşlı oyunculardan ayrı tutmayan insanlara bu yapyığı saçma tabir edilen davranışlar iyice batıyor işte.. onların bunu yüz kere bin kere her yerde söylemeye hakları bu yüzden var diye düşünüyorum..
Bunlar eleştirmiyorlar kardesim KİN ve NEFRET kusuyorlar eleştiren kimseye bir sözüm yok benim , kimsyele de tartışmıyorum bende eleştiriyorum beni de deli ediyor ama mal bu işte ne yapalim , Tv başında ve stadda Q7 ye söylediklerimi burada soylesem 3 kez atılırdim simdiye dek

Bu Kin ve Nefret kusan adamlar her mac caresizce Q7 yi canlı canli izlemek zorunda kaliyorlar ya Içimin yaglari eriyor oturdugum yerde mutlu oluyorum onlarin caresizligini ofkesini gördükçe :tabe:

Düşünsene adamdan nefret ediyorsun ama her mac canli canli izlemek zorunda kalıyorsun bundan buyuk iskence var mi :D :ishock:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

şu çubukluyu sevmedim hiç ya adamların sanki göbekleri var gibi gösteriyor.
sen birde göbeği olanları düşün az göbeğin olsa hamile kadın gibi görünüyorsun ben giydim saniyesinde çıkardım :evillol:

Çevrimdışı ozankarakoc

Son 3 sezonun hazırlık maçları:

2015-2016

Beşiktaş - Sturm Graz: 0-2
Beşiktaş - Lille: 0-0
Beşiktaş - Nice: 2-2
Beşiktaş - Zavrc: 5-0
Beşiktaş - Zadar: 3-0
Beşiktaş - Olympiakos: 1-2

2G - 2B - 2M
11 gol attık, 6 gol yedik

2016-2017

Beşiktaş - Al Hilal: 1-1
Beşiktaş - Hoffenheim: 0-0
Beşiktaş - Eibar: 3-0
Beşiktaş - Beylerbeyi: 4-0
Beşiktaş - Olympiakos: 1-0

3G - 2B - 0M
9 gol attık, 1 gol yedik

2017-2018

Beşiktaş - Fortuna Sittard: 3-3
Beşiktaş - Schalke: 2-3
Beşiktaş - Valladolid: 2-2
Beşiktaş - Las Palmas: 1-4
Beşiktaş - Real Betis: 1-1

0G - 3B - 2M
9 gol attık, 13 gol yedik
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 23:20:37 ozankarakoc ]
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Önde bastığımızda iyi pres yaptık, tahminimden iyi zamanlar oldu, geçen seneden gelen alışkanlık sürüyor fakat fizik durumumuzu düşünerek ve önceki maçlarda çok kontra atak verdiğimiz için bu maçı biraz geriden kuruyoruz. Bu deneme de gayet normal. Konyaspora karşı istediğin kadar önde bas, betis gibi, las palmas gibi ver kaç yapıp iyi paslaşarak çıkamazlar, bizim takımın da kondisyonu oturur o zamana. Bi sıkıntı yok bence. Ve Talisca ileride olmuyor, ondan top tutamadık, Cenk olsaydı top bizde olurdu.
evet cenkde acayip top tutar ilerde :D

Çevrimiçi mellfred

Hazırlık maçıdır ok
biz  gene şampiyonuz nein
Çaba-ödül prensibi vardır 
no pain no gain vardır
Herkesten çok çalışmamız şart
nasılsa şampiyonuz fikri çok çok yanlış

Çevrimdışı Neo Nesil

Sosa bize terbiyesizlik etti giderken parayı da Allah yardım etti fotolar olmasa alamazdık o da doğru.. her şeyi doğru adamın dediklerinin.. sadece anlatma şekli ve düzeltme şekli yanlış.. burada şeref yoksunu birisi varsa oda bizatihi sosanın kendisidir.. gelmesini isteyen de hata yapar .. arkadaş kendini yanlış ifade etmeye devam ediyor diye de sosayı getirmeyin başımıza bizahmet..

yaygara çıkardıktan sonra affedilmesine rağmen beşiktaş antrenmanına "kırmızı-siyah" renkli bilekliğiyle gelmesi, zaten başlı başına (Hakaret Yasak)₅. böyle oyuncuyu iyiki de tutamadık. takıma fazla zararlar verirdi.

4 hazırlık maçı,kalede 12 gol..
Pepe'li 45 dakika, kalede gol yok..

Etiketler: