2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 284 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6237370 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Uyum derken gruptan çıkamazsak sadece 6 maç mitroviçe veriyorsun koca bir sezonu sakatlık olmasa bile hep aynı 11 le geçiren bir hoca hiç görmedim ki bazen hocalar rakibe göre dizilişi bile değiştiği oluyor geçen sezon şenol hoca her maç sakatlık olmadığında da marcelo tosic ile mi çıktı ? tosic savunmayı ileriye kurduğumuz lig maçlarında daha etkili olacaktır mitroviç ise takım daha kapanık olduğumuz maçlarda daha faydalı olacaktır gerek soğuk kanlılığı gerekse fiziği ile uyum derken bir oyuncunun artılarını hiçe sayıp oynatmamak güzel taktik mi ? helede oyuncu yetişitirip satmamız gerekirken

Derviler ve Avrupa maçları diyorsun. 6 derbi maçı. 6 CL grup maçı en kötü 3.cü oluruz UEL'de en az yarı finale kadar gideriz yani 6 maç da orada. Toplam 18 maç.

Aynı 11'den bahsetmiyoruz ki. Tandemden bahsediyoruz. Büyük takımlarda sezon içinde tandem değiştirilmez. Şenol Hoca geçen sene istikrarlı b ir şekilde Tosic'i oynattı. Mitro sonradan dahil oldu ve bazı maçlarda denedi. Çünkü elindeki malzeme kötü! Kanatları değiştirirsin, santraforunu değiştirirsin, ortasahadaki isimleri değiştirirsin, Eğer gerekiyorsa bekleri de değiştirirsin Ama Kaleci + Tandem sezon içinde değiştirilmez. Birlikte oynama pratiğine en çok ihtiyacı olan 3 kişi bunlardır bir takımda. Nekadar birbirleriyle fazla oynarlarsa performans okadar yükselir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Takimda kanat kalmamisken sen kalk solbeki one alip oynat, bu macta adam gibi sans verecegine son 20 dakika genclerle birlikte sok.
Adam istedigi kadar kotu antrenman yapsin, G.Gonul yillardir antrenmanlarda en az gayreti gosteren oyuncu olarak biliniyor, geldi oynadi.
Bu adamin ben herkese karsi adaletli oldugunu dusunmuyorum. Bence G.Inler ve K.Frei'ye de karsi adaletsizdi, simdi de Aras'a karsi.
Aras'i ben baya izledim Ajax'tayken. Belki su an ilk 11'imiz icin yeterli degil kalite olarak, ama kimse bana bu adamin Besiktas'ta hazirlik macinda son 10 dakika genclerle
oyuna girecek capta oyuncu oldugunu anlatamaz. Hoca birine takti mi takiyor maalesef. Bu sacma inatlari ve onyargilari yuzunden haftalarca aglak Tolga'yi izledik.
Aras'i bu macta 90 dakika oynatmiyorsa ben Aras yerinde olsam ayrilirim G.Inler gibi. Franco'yu son 2 dakika sokmasi da skandal bana gore.
Bende dilim dondugunce anlatmaya calisiyom 2 senedir arasin basit bir oyuncu olmadigini ama cok fena bir uyum sorunu oldugu gercek. Bu sene forma bulamaz ise oynayacagi bir kulube kazandirilmasi gerekir. Cok iyi futbolcudur, rus ligini sallamisti cocuk gelir gelmez. Bu sene oynamasi gerekiyir oynayamiyirsa hatayi kendisinde aramali.

Çevrimdışı 38life

Ne Aras ne de İnler bu takımda forma bulmayı hak etmedi. Kendilerine verilen şansları kesinlikle kötü değerlendirdiler. Kerim Frei ise yeterince şans buldu. Oynadığı maç sayısı azımsanamaz.

Çevrimdışı Yado

Hazır Tirabzon stoper ararken şu Tosiç'i okutsak ne tatlı olur 3-5 bişeler verseler yeter
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı bjk4ever

Bende dilim dondugunce anlatmaya calisiyom 2 senedir arasin basit bir oyuncu olmadigini ama cok fena bir uyum sorunu oldugu gercek. Bu sene forma bulamaz ise oynayacagi bir kulube kazandirilmasi gerekir. Cok iyi futbolcudur, rus ligini sallamisti cocuk gelir gelmez. Bu sene oynamasi gerekiyir oynayamiyirsa hatayi kendisinde aramali.

Uyum sorunu olsun olmasin, sen adama insan gibi sans ver. Bu macta 90 dakika oynamamasinin hicbir izahi olmaz. Kaldi ki G.Tore sakatlanmis ve takimda 2 kanat oyuncusu kalmis, kanat oyuncusu gelecek mi Allah bilir. Bu adamin kazanman gerekirken sen 20 dakika genclerle birlikte sokup oyuncunun psikolojisini cokertmek icin elinden geleni yapiyorsun. Bu sartlar altinda sen Aras olsan ve altyapi oyunculariyla birlikte son 20 dakika oyuna sokulsan ne yaparsin? Ne hissedersin?

Çevrimiçi Necmi

Abi ne bicim dua ediyon sen, daha da acma som agzini

@Necmi abiden korkulur
bugün bunun videosunu izledim ispanyaya yağmış sanırım yağarken çekilmiş

Çevrimiçi admsngl898

Takimda kanat kalmamisken sen kalk solbeki one alip oynat, bu macta adam gibi sans verecegine son 20 dakika genclerle birlikte sok.
Adam istedigi kadar kotu antrenman yapsin, G.Gonul yillardir antrenmanlarda en az gayreti gosteren oyuncu olarak biliniyor, geldi oynadi.
Bu adamin ben herkese karsi adaletli oldugunu dusunmuyorum. Bence G.Inler ve K.Frei'ye de karsi adaletsizdi, simdi de Aras'a karsi.
Aras'i ben baya izledim Ajax'tayken. Belki su an ilk 11'imiz icin yeterli degil kalite olarak, ama kimse bana bu adamin Besiktas'ta hazirlik macinda son 10 dakika genclerle
oyuna girecek capta oyuncu oldugunu anlatamaz. Hoca birine takti mi takiyor maalesef. Bu sacma inatlari ve onyargilari yuzunden haftalarca aglak Tolga'yi izledik.
Aras'i bu macta 90 dakika oynatmiyorsa ben Aras yerinde olsam ayrilirim G.Inler gibi. Franco'yu son 2 dakika sokmasi da skandal bana gore.
Hoca birine takacak olsa q7 ye takardı

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yado

aras bi an evvel gönderilmeli.

+ ucuz mal alacak kadar zengin değiliz...

Aras yerine rotasyon'da Sedat iyidir abi hem Beşiktaşın Çocuğu hem ışık var .

Ayrıca Aras oyuna girerken sırtını kaşıya kaşıya girdi yard. ant. bişeler anlatıyor umrunda değil adamın.

Aras , Kerim , Pedro gibi bu oyundan keyif almayan zorunluuktan oynayan enerjisi düşük adamlardan da bunları Büyük Beşiktaş da görmekten de nefret ediyorum.
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimiçi Necmi

Uyum sorunu olsun olmasin, sen adama insan gibi sans ver. Bu macta 90 dakika oynamamasinin hicbir izahi olmaz. Kaldi ki G.Tore sakatlanmis ve takimda 2 kanat oyuncusu kalmis, kanat oyuncusu gelecek mi Allah bilir. Bu adamin kazanman gerekirken sen 20 dakika genclerle birlikte sokup oyuncunun psikolojisini cokertmek icin elinden geleni yapiyorsun. Bu sartlar altinda sen Aras olsan ve altyapi oyunculariyla birlikte son 20 dakika oyuna sokulsan ne yaparsin? Ne hissedersin?
kesinlikle katılıyorum hazırlık maçı bu kanat oyuncun yok kanatsız çıkıyorsun
gene şans vermiyorsun. bu oyuncunun kötü olması mazereti olamaz.

Çevrimdışı mylife1903

Hoca birine takacak olsa q7 ye takardı

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Takintili hoca yahu
O konuda herkes hakli

Iyi calismayana, hocayi dinlemeyene ekmek yok

Çevrimdışı mylife1903

bugün bunun videosunu izledim ispanyaya yağmış sanırım yağarken çekilmiş
Altay daglik bolgesi abi

Çevrimdışı 38life

Şenol Güneş: "Saha koşullarından çok hava koşulları tempoyu engelledi. Denk giden oyunda savunma anlayışında gereksiz pozisyonlar verdik. Savunma anlamında çok işimiz var. Böyle temposu düşük bir maçta gol yememek gerekirdi. Yediğimiz gollerde eksiklerimiz olduğunu gördük."

Hoca'nın mesajı gayet açık...

Çevrimdışı esguel

Mitrovici satın aldığımız rijeka kulübü oyuncuyu geri satın almak için 1 milyon euro teklif etmiş

Çevrimdışı mylife1903

Şenol Güneş: "Saha koşullarından çok hava koşulları tempoyu engelledi. Denk giden oyunda savunma anlayışında gereksiz pozisyonlar verdik. Savunma anlamında çok işimiz var. Böyle temposu düşük bir maçta gol yememek gerekirdi. Yediğimiz gollerde eksiklerimiz olduğunu gördük."

Hoca'nın mesajı gayet açık...
Yahu stoper dolu sec begen oynat hoca hala defansa takmis. Santraforu yok takimin

Yedigimize degil attigimiza bakmamiz lazim

Çevrimdışı 38life

Yahu stoper dolu sec begen oynat hoca hala defansa takmis. Santraforu yok takimin

Yedigimize degil attigimiza bakmamiz lazim

Stoper yığınları... 5 pozisyon 3 gol.

Çevrimdışı ardiles

schalke bugünkü maçta organize gelmedi defansa çekilip sağlı sollu hızlı oyuncularla arkaya adam kaçırmaca oynadı, kısaca b.münih için prova yaptı. 31 yaşındaki çıtır hoca tedesco münih ve dortmund gibi güçlü oynayan takımlara karşı ne yapabileceğini görmek istedi. bu sezon avrupada yoklar, tek motivasyonları bundesliganın güçlü klüplerine karşı skor üretebilmek.

Çevrimdışı FARUK

yediğimiz ilk gol 

Çevrimdışı bjk4ever

Aras yerine rotasyon'da Sedat iyidir abi hem Beşiktaşın Çocuğu hem ışık var .

Ayrıca Aras oyuna girerken sırtını kaşıya kaşıya girdi yard. ant. bişeler anlatıyor umrunda değil adamın.

Aras , Kerim , Pedro gibi bu oyundan keyif almayan zorunluuktan oynayan enerjisi düşük adamlardan da bunları Büyük Beşiktaş da görmekten de nefret ediyorum.

Hoca seni genclerle birlikte sokarsa, 88. dakikada sokmaya kalksa senin de yuzunde guller acmaz. Pedro Franco'ya yaptigi resmen ayip. Ya kadroda dusunmedigini belli et kadroya alma veya oynatma ya da oynatacaksan adam gibi sans ver. 2 dakika oyuna sokmak buyuk rezillik.
Burada mesela Aras'in performansi falan degil, hoca'nin davranislari. Sen oyuncuyu kufur eder gibi son 20 dakika altyapi oyunculariyla sokarsan adamin sana inanci, saygisi falan kalmaz. Sonra gider seni siklemeyip baskanla konusur, kontratini karsilikli fesih eder, sen de basin toplantisinda matah birseymis gibi gevrek gevrek 'neden gitti bilmiyorum benimle konusmadi yolu acik olur' dersin. Hoca 60. dakikada once rotasyonda dusundugu oyunculari soktu (Necip, Pektemek, Atinc), sonra son 20 dakika muhtemelen kupa maclari disinda 1 dakika oynamayacak gencleri soktu. Hoca seni 2. grupla birlikte oyuna aliyorsa kafasinda silmis demektir zaten. Sen bu sekilde oyuncuya muamele gosterirsen oyuncu da 0 motivasyonla maca ve antrenmana cikar, sonucta insan bunlar.
Ha, G.Inler'i begenmeyenler de yarin oburgun kritik bir CL maci oncesi Atiba sakatlandiginda Necip'le cikarsak ve Necip 60. dakikada cift saridan atilip maci verirse sakin agzini acmasin! Bir oyuncu hocasini bypass edip gidip baskanla konusup kontratini karsilikli fesih ediyorsa kimse o antrenorun iletisimini ovemez, saygidan bahsedemez. Ki hocanin ilk sorun yasadigi oyuncu da degil, daha once mesela G.Tore olayi da medyaya yansimisti. Hoca'yi bu kadar koru korune savunmaya gerek yok, o da hata yapiyor her insan gibi. Kalede Fabri yerine hala tum inatla Tolga'yi oynatirken bile savunanlar vardi, gorduk iste. Hoca bugun Oguzhan'i kadro disi biraksa 'zaten kosmuyordu hemde Tolgay var hoca hakli' diyecek insanlar var yahu.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Biz neden elimizdeki oynayamayacak oyuncuları elden çıkaramıyoruz diyeceğim ama hepsi kampa alındı. Göztepe hakan balta yı düşünüyormuş ta , bu haberi duyunca aklıma geldi.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

yediğimiz ilk gol 

"Stoper değil" diyoruz insanlar bu lafı "kötüleme lafı" olarak algılıyor. Yahu hayır be. Adam teknik olarak stoper değil. Tıpkı İsmail Köybaşı'nın futbolcu olmaması gibi.

Çevrimdışı ardiles

oyuncuların yüzünü görmediniz mi? hepsi jetlagspora dönmüştü. defans hatalarını abartmayalım. maçın doğal skoru bizim galibiyetimizdi. ileride organize olamadık. mağlubiyetin diğer nedeni ise rakibin kapanması. normal karşılamak gerek sonuçta ne idüğü belirsiz takımlar yerine karşılarında beşiktaş vardı hazır bizi bulmuşken b.münih motivasyonuyla oynadılar

Çevrimdışı Yado

Hoca seni genclerle birlikte sokarsa, 88. dakikada sokmaya kalksa senin de yuzunde guller acmaz. Pedro Franco'ya yaptigi resmen ayip. Ya kadroda dusunmedigini belli et kadroya alma veya oynatma ya da oynatacaksan adam gibi sans ver. 2 dakika oyuna sokmak buyuk rezillik.
Burada mesela Aras'in performansi falan degil, hoca'nin davranislari. Sen oyuncuyu kufur eder gibi son 20 dakika altyapi oyunculariyla sokarsan adamin sana inanci, saygisi falan kalmaz. Sonra gider seni siklemeyip baskanla konusur, kontratini karsilikli fesih eder, sen de basin toplantisinda matah birseymis gibi gevrek gevrek 'neden gitti bilmiyorum benimle konusmadi yolu acik olur' dersin. Hoca 60. dakikada once rotasyonda dusundugu oyunculari soktu (Necip, Pektemek, Atinc), sonra son 20 dakika muhtemelen kupa maclari disinda 1 dakika oynamayacak gencleri soktu. Hoca seni 2. grupla birlikte oyuna aliyorsa kafasinda silmis demektir zaten. Sen bu sekilde oyuncuya muamele gosterirsen oyuncu da 0 motivasyonla maca ve antrenmana cikar, sonucta insan bunlar.
Ha, G.Inler'i begenmeyenler de yarin oburgun kritik bir CL maci oncesi Atiba sakatlandiginda Necip'le cikarsak ve Necip 60. dakikada cift saridan atilip maci verirse sakin agzini acmasin! Bir oyuncu hocasini bypass edip gidip baskanla konusup kontratini karsilikli fesih ediyorsa kimse o antrenorun iletisimini ovemez, saygidan bahsedemez. Ki hocanin ilk sorun yasadigi oyuncu da degil, daha once mesela G.Tore olayi da medyaya yansimisti. Hoca'yi bu kadar koru korune savunmaya gerek yok, o da hata yapiyor her insan gibi. Kalede Fabri yerine hala tum inatla Tolga'yi oynatirken bile savunanlar vardi, gorduk iste. Hoca bugun Oguzhan'i kadro disi biraksa 'zaten kosmuyordu hemde Tolgay var hoca hakli' diyecek insanlar var yahu.

Koca Beşiktaş ve Büyük Beşiktaş'ın Hocası Aras beyi kazanmak için uğraşamaz , bi zahmet aras bey daha istekli daha hırslı olacak formayı almak isticek. Kerim de aynı kafadaydı yetenekli ama isteksiz .
Şimdi Pektemek'e bakıyorum adam canıyla kanıyla oynuyor istiyor formayı , yedekte kalsa oynamasa da istiyor.
Aras efendi tıpkı kerim gibi ben yetenekliyim ben oynarım beni oynatacan oynatmıyorsan sırtımı kaşıya kaşıya oyuna girerim diyor.

Aras durumu geçen seneden beri stabil ! Vallecano'ya kiraya verdik 3 maç 1'i 11 oynayabildi sorun Hoca'da değil Aras da !

Gökhan İnlerden bahsetmişsin ! Herkezin anlamadığı birşey var bu adam Atiba'nın yedeği olarak alındı ya sakatlanırsa onun kalitesinde biri olsun kadroda diye planlama yapıldı.
Maşallah Atiba'da sekmeden tüm maçlarda oynadı hemde öle böyle oynamadı ! Şimdi Sırf Gökhan inleri oynatacam diye Atiba'yı mı kessin hoca bunu mu söylemek istiyorsun ?

Wallahi bazen ezbere konuşuyorsunuz. Neden oldu niye oldu nasıl oldu düşünmeyin aman diyim .
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimdışı Mahmut

Caner sol bek olmasına rağmen bile sol kanatlığı Aras'tan kat kat iyidir.
Sedat bile Aras'tan iyi, Aras'ın neyine şans verilir ya.
Bence Milo ve Pedro gibi hiç oyuna bile almaması lazımdı aslında.
Babelle Adriano oyundan çıkarmak için soktu bence, yoksa şans verilecek birşey yaptı mı geldiği şu süreye kadar.

Çevrimdışı Yado

Takımda kanat yokken aras oynar arkadaş diyenleri de anlamıyorum.
Adriano'da Caner'de Babel'de hatta ve hatta kanat performansları ile Pektemek ve Cenkte , Arasın önünde bunu görmek için morinyo olmağa gerek yok.

Caner dediğin adam Aşil'i koparmış oynamak için ağlıyor resmen hocayla defalarca konuşuyor belki hocanın kafasını şişiriyor oynat beni hocam istiyorum o formayı diye. ekstra çalışıyor görüyoruz havası sürekli pozitif gülüyor eğleniyor. şimdi bu adamı oynatmicak sırf aras kazanılsın diye Aras'ı oynatacak öle mi ?

Adriano dediğiniz adam Beşiktaş'da kale hariç her yerde en kötü tecrübesi kalitesiyle oynar ki adam resmen Beşiktaşlı doğmuş gibi inanılmaz kaynadı takıma. Şimdi bu adam oynamicak Aras oynicak öle mi ?

Babel'i hiç saymicam.

Q7 geliyor yakında onu da saymıyorum.

Şimdi Futboldan anlayan herhangi bir arkadaş lütfen söylesin bana Aras bu formuyla nasıl bu adamlardan forma alacak ?

Bir de tavsiye çok basit bir işlem yapın ve açın sahadan dan aras son 4 sezonda kaç maç yapmış bir bakın! adam resmen futboldan soğumuş

4-5 sezonda toplasan 10 kere 11 başlayamamış.
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bazı gömmeye başlayan arkadaşlar olmuş ayıptır günahtır yapmayın etmeyin.Sakin olalım hazırlık maçı bu skor önemli değil.Mitrovic'i beğendim ama Mangala gelirse mitrovici falan tanımam  :lol: Fakat stoper transferi olmazsa tosic falan değil mitrovic oynamalı bu adamı parlatmamız lazım tosicten ne kadar kötü performans sergileyebilir ki ???

Etiketler: