2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6307216 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi tolga1903

Taksici muzaffer amca vardi dogan gorunumlu sahini vardi, taksici dediysek anarsik taksici, korsan. Muzaffer "serceparnak" ozturk
Abi hakinen gibi gazla abi hadi abi bak sumaher gibi gazla abi derdik, o da doverdi bizi, travmaya sokardi dayaktan.
Sonradan gizli polis cikti bu abi felan filan o gonuya girmeyecem

Konunun babafikri su, bu cem dizdari iyi bir pataklamak lazim, duzelir azicik  hic dayak yememis tipi var, secerek mi cikartiyorlar bunlari televiyona lan, uyuz oluyorum herife, alin goturun sunu

Bu cemdizdar gizli polis cikmazda gizli bisiler olabilir bu

Eski tribüncüymüş heralde abi kesin dövmüşlerdir şimdiye herife herkes tepkili belki zamanında dayak yediği için intikam alıyo olabilir :)

Çevrimiçi Necmi

http://www.fclorient.net/forum/viewtopic.php?f=12&t=17587&start=1175

Burada 48 sayfalık Aboubakar forumu var
beklenti en baslarda 25-30 milyon sonra 20 milyonlara falan düşmüş
daha sonraları ise bizimle 10milyon
kontrat gayet açık,yazmışlar ,sonraki satışdan yüzde 70.(62.5 bağlanmış)
önce sporting lizbona gidiyormuş sonra porto bunların aklını çelmiş
şimdi next sale,sonraki satış olmayacağına göre lorient avucunu yalar
dikkatlice forumu okursanız hepsi endişeli zaten

kontrat kopyası burada ama geç kalmışız
https://footballleaks2015.wordpress.com/?s=lorient

ben genede bir yerlerde kontratın özetini arayıp bulacağım

not:aramızda kalsın diyeceğim ama,buraları okuyan Medya var.  :D

saygılar

uçurmuşlar dosyayı artık linkde yok

Çevrimdışı Onur Küçük

Eski tribüncüymüş heralde abi kesin dövmüşlerdir şimdiye herife herkes tepkili belki zamanında dayak yediği için intikam alıyo olabilir :)
Dayak yemekten ya da renkli ajanı olmaktan ziyade sabit fikirli ve fikrini karşı tarafa empoze ettirmeye çalışan birisi Cem Dizdar o fikirler manasız mantık dışı olsa dahi. Cem Dizdar gibi sabit fikirli ve mantıksız , desteksiz  fikrini empoze ettirmeye çalışana bu forumda da rastlanıyor fakat bunların sonu forumdan banlanmak olurken Cem Dizdar gibileri görevine devam ediyor.

Çevrimdışı mylife1903

saygılar
Hehe kimse okumaz abi merak etme buralari, yaz sen gonlunce, araklayan olursa dalariz ilk gordugumuz yerde, yemek yedigi yeri basariz

Çevrimiçi tolga1903

Beşiktaş herhangi bir kulübü örnek alacak durumda değildir.
  Beşiktaş başka kulüplere model olacak örnek bir kulüp olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Dizdarın önce bunu idrak etmesi lazım  :bandit:

Haklısınız ama dizdar bunu idrak edemeyecek kadar muhalif takılıyor bu ara.

Çevrimdışı Ensar

http://faiktribunu.com/genel/sen-kimin-adamisin/

yazı formalar ile ilgili , ve liverpool un forma tanıtımı var , izleyin okuyun ve farkı görün
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı İsmail Özyurt

saygılar
Akşama Aspor'da verirler abi taze haber gibi. Eeeee Abubakar'ın satışıyla ilgili yeni bilgilere ulaştık diyerekten.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Ya ne tribuncusu, tribuncu adam boyle konusmaZ
Bu olsa olsa numarali tribune iki kere gitmistir

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Baskan ve Come To Beşiktaş tişörtü :D
Tişört çok iyi yanlız kesin alıcam.

Çevrimdışı sermet00

Negredo gelmez maaşı çok yüksek

Ntv devamlı Negredo haberi vermeye başladı, Almeida'yı daha çok tercih ederim o derece kötü bi transfer olur bizim adımıza. Umarım böyle bir hata yapmazlar yine NTV'nin saçma transfer sallamalarından birisidir.
Negredo'ya haksızlık yapıyorsun bence gayet kaliteli forvet, çokta iyi bir transfer olur.

Ben yanlış foruma girdim sanırım.
Matematik forumuna mı girdik ya  :lol:

Çevrimdışı Kutay

Kutay'ın çevresi biraz zayıfmış, floppy disk bile yoktu eskiden, bilgisayar programlarını üzerine delik basılmış kartonlarda saklıyorduk üniversitede,  3 satır program 60 kartona sığıyordu ancak. Adı neydi o kartonların unuttum bir avuç içinden ince ama biraz uzun şeylerdi..
evet abi haklısın pek dışa dönük biri değilimdir ama odtü bilgisayar müh. okuyan arkadaşım bilemeyip necmi abi bilince şaşırdım bayağı
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı mellfred

Transfer haberleri kesilince akıl oyunlarına çevirtmişsiniz buraları

Çevrimiçi Necmi

Kutay'ın çevresi biraz zayıfmış, floppy disk bile yoktu eskiden, bilgisayar programlarını üzerine delik basılmış kartonlarda saklıyorduk üniversitede,  3 satır program 60 kartona sığıyordu ancak. Adı neydi o kartonların unuttum bir avuç içinden ince ama biraz uzun şeylerdi..
bildiğim kadarıyla delikli karttı adı. ilk kullandığım pc öyleydi :D
pc nin açılması 4 saat falan sürüyordu yapabildiği tek şeyde tetris oynamaktı :evillol:

Çevrimiçi Necmi

evet abi haklısın pek dışa dönük biri değilimdir ama odtü bilgisayar müh. okuyan arkadaşım bilemeyip necmi abi bilince şaşırdım bayağı
söyle arkadaşına boşa okumasın gitsin bir yerlere çıraklık falan yapsın
bir meslek sahibi olsun :bandit:

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı abdusta

Alıntı
Eski Beşiktaşlı futbolcu ve günümüzde futbolcu temsilciliği yapan Baki Mercimek, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Baki Mercimek şöyle konuştu:

Eder Lopes'i Beşiktaş'a önerdik. Şuan Lille takımda oynuyor. Portekiz Milli Takımda zaman zaman forma şansı buluyor. Beşiktaş için tabii Diego Costa transferi gündeme geldi. Onun için "Come to Beşiktaş" yazdılar burada herkes gördü. Sosyal medyadan destek veriyorlar, kombine alarak yine destekliyorlar ama Diego Costa inanılmaz bir maliyetle gelir.

Eder Lopes için Lille başkanı ile konuştuk. Yaklaşık 3-4 milyon Euro bedelle satın alınabilir. Yıllık maliyeti da bütçeyi aşacak bir oyuncu değil. Diego Costa tabii kalite oalrak kıyaslama yapsanız ona göre de değeri var diyebilirim. Eski futbolcu olarak söylüyorum, bazı şeyleri bilerek söylüyorum. Eder Lopez güçlü, kaliteli bir oyuncu. Zaten transfer haberi basına da düşmüştü. Yazışmalarımız da başladı.

Taraftarın bekletisi çok yüksek tabii. İnşallah iyi olur. Mantıklı alternatif Eder Lopes transferi, kulüplerimize destek olmamız lazım. Şuan beklemedeyiz. Beşiktaş'ın hazırlık dönemi başladı artık. Görüşmeler uzun sürüyor. Oyuncu ancak bonservisle gelebiliyor kiralık formülü yok. Biraz süreç uzun sürüyor.

Kaynak: Ajansspor

Saygılar

Çevrimdışı mylife1903

söyle arkadaşına boşa okumasın gitsin bir yerlere çıraklık falan yapsın
bir meslek sahibi olsun :bandit:
Egitim ve sinav sistemi bozuk iste ulkede.
Test cozmeyi ogretmeyi birakmamiz lazim, bilginin dogru kullanimina ve dogru bilginin dogru yerden dogru zamanda teminine odaklanmak lazim.

Ne dedim ben

Çevrimdışı esguel

Umut güner in yarın ingiltereye gideceğini yazmış antipati bilgisi olan var mı ?

Çevrimdışı Karabay

Samsun stadından yazıyorum. Stat gayet güzel olmuş. 6 ağustosta mutlaka gelin derim güzel ambiyans olur.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Samsun stadından yazıyorum. Stat gayet güzel olmuş. 6 ağustosta mutlaka gelin derim güzel ambiyans olur.
Samsun'da güzel mi abi  :D :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

az önce aldığım duyuma göre, son anda bir terslik olmazsa Mangala Beşiktaş'ta. 3 4  gün içerisinde İstanbul'a gelecekmiş. gelen habere göre 2.8 m euro maaşa anlaşılmış.

Çevrimdışı ilhan mansız

az önce aldığım duyuma göre, son anda bir terslik olmazsa Mangala Beşiktaş'ta. 3 4  gün içerisinde İstanbul'a gelecekmiş. gelen habere göre 2.8 m euro maaşa anlaşılmış.
klasik soru; kaynak?  :D :D :D

Etiketler: