2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 253 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6239586 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Adriano'nun 13 milyona satışına onay çıktı diye haberler var. Pepe'nin gelişi sonrası ilk 11'den birinin gideceği belliydi, size kim gider diye sormuştum  :D 13 milyon ise, gerçekten süper olur, Kolarov ile bonservissiz doldururuz hem de orayı. Olmadı İsmail'i kiralık alırız  :lol:
hiç sanmıyorum, bir de dün Fikret ORMAN teklif olmadığını söylemişti. Profil resmindeki adam gidebilir.

Çevrimdışı benyv-

hiç sanmıyorum, bir de dün Fikret ORMAN teklif olmadığını söylemişti. Profil resmindeki adam gidebilir.

O da uyar bana, sonuçta 4 milyon kira paramızı geri alacağız. O paraya bir 10 numara bir forvet alırız.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

O da uyar bana, sonuçta 4 milyon kira paramızı geri alacağız. O paraya bir 10 numara bir forvet alırız.
mevcut kadrodan kimse gitmesin. Mitrovic, Pektemek, Veli, Boyko, Ginler, Pedro ve Milosevic gibi adamları en kötü kiralık yollamak lazım toplam 2.5 3 m euro gelir elde edebiliriz.

Çevrimdışı mylife1903

Adriano'nun 13 milyona satışına onay çıktı diye haberler var. Pepe'nin gelişi sonrası ilk 11'den birinin gideceği belliydi, size kim gider diye sormuştum  :D 13 milyon ise, gerçekten süper olur, Kolarov ile bonservissiz doldururuz hem de orayı. Olmadı İsmail'i kiralık alırız  :lol:
Ismail gelirse pepenin yanina ramos bile kurtaramaz defansi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ismail gelirse pepenin yanina ramos bile kurtaramaz defansi
İsmail'e rağmen şampiyon olduk yahu

Çevrimdışı mylife1903

İsmail'e rağmen şampiyon olduk yahu
Ismaile ragmen 7 senede bir kez o da maryo gomez

Çevrimiçi murat

Evet, evet @MURAT ilk topu ateslemisti topa sokup cikarmisti gulleyi, ateslemisti topu fezaya dogru

Hehe benim elestiri anlasilmamis herhalde, ben de maasina zam isine son gece bekcisi hokayesini anlatmistim galiba, hatirlamadim simdi.

Tepki gosteren azdi, herkes iste vizyon budur falan diyordu

Zaten herkes gecen sezon vander fil, roman noysittater, nikuli mukili yaziyordu, gorduk hepsini, sikerteli de gorduk
Ben açıklamayı görmemistim herkes bir vizyon övgüsü içindeydi,merak ettim ne demiş diye.actım seyrettim.forumun olumlu tepkisi garip gelmisti.nasıl böyle yorumlandı şaşırdım doğrusu.vizyonmuş...neyseki aramızda aklı selim insanlar varda linç edilmedik.şimdi de mesela pepe büyük vizyon ama parasının çok olduğu gerceğini değistirmiyor.mesela ronaldo bosta olsa ver 15+ al getir.hertürlü parasını çıkarırsın.pepe geldi diye dünya beşiktaşı seyretmez ama ronaldo gelse....birde ben arfa gelsin başlasın yarın.gençlik yıllarımda fransa ligini sıkı takip ederdim bircok futbolcu kesfetmisligim var.benzema ve ben arfada onlardan ikisi.çok iyi anlaşırlardı sahada.ikisi birden gelsin. @mylife1903

Çevrimdışı esguel

Talisca benim geçen sezon maç içerisinde beklentimin en yüksek oyuncuydu her an gol çıkarabilecek bir oyuncu şu kampa gelmeme olayı canımı çok sıkıyor  böyle birşey olmasa daha 1.5 2 ay transfer sezonunun bitmesine o sürede yönetim çok güzelde bir forvet alıp gelir transferi kapatırdık şimdi uğraş dur :s20: :s20:

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Çevrimdışı benyv-

Talisca benim geçen sezon maç içerisinde beklentimin en yüksek oyuncuydu her an gol çıkarabilecek bir oyuncu şu kampa gelmeme olayı canımı çok sıkıyor  böyle birşey olmasa daha 1.5 2 ay transfer sezonunun bitmesine o sürede yönetim çok güzelde bir forvet alıp gelir transferi kapatırdık şimdi uğraş dur :s20: :s20:

Benim aklımdan Sneijder geçiyor ama, keşke olsa

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Benim aklımdan Sneijder geçiyor ama, keşke olsa
sosa gelsin 1.5 m euro maaşla

Çevrimdışı tangaz

benfica biyere 25+ satarsa alıyorsun 4 milyonu bizimkilere maaşıma zam yoksa benficaya dönerim dediğinde 0,3333333 ü alıyoruz biliyorsun değil mi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı benyv-

sosa gelsin 1.5 m euro maaşla

O da uyar, Milan kiralar ama başkan sert sözler kullanmıştı sanki. Sneijder gelse asıl efsane olur, 10 gol 15 asist garanti.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

benfica biyere 25+ satarsa alıyorsun 4 milyonu bizimkilere maaşıma zam yoksa benficaya dönerim dediğinde 0,3333333 ü alıyoruz biliyorsun değil mi
Murat abi, efektif kullandığımız hiçbir oyuncuyu satmayalım bence eldeki çöpleri temizlersek bizden ağa paşa adam yok  :D

Çevrimdışı benyv-

Öyle bir ihtimal yok çünkü sözleşmelere atılmış imzalar var. Senin dediğin tek taraflı fesih oluyor ve onda bizim hukuki çıkarımız daha fazla olacaktır. İki taraf da anlaşmadıkça ve oyuncu satışı olmadıkça Benfica'ya dönüyorum diyip de dönemez. Oldu da sözleşmesinde istediği an dönebilir diye madde var diyelim, burada ilk 11'i garantilemiş, ŞL'de banko oynayacak takımı bırakıp, kendini istemeyen takıma mı dönmek isteyecek? Aynı zamanda orada sanki zam mı alabilecek?

Çevrimdışı kartalizm

@Necmi abi şair burda ne anlatmak istiyooo
türkiyede 2 büyük var biri BEŞİKTAŞ biri 70 lik rakı

Çevrimdışı tuncaboylu

Adriano'nun 13 milyona satışına onay çıktı diye haberler var. Pepe'nin gelişi sonrası ilk 11'den birinin gideceği belliydi, size kim gider diye sormuştum  :D 13 milyon ise, gerçekten süper olur, Kolarov ile bonservissiz doldururuz hem de orayı. Olmadı İsmail'i kiralık alırız 
Adriano satılır ve Talisca su koyverirse, en az 4 transfer yaparak tamamlayacağız bu transfer dönemini.

1-2 transfer hayalimiz hiç gerçek olmuyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Temmuz 2017, 09:56:48
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Kartal Yuvası sorumlusu Hüseyin Mican: "Yeni sezon formaları henüz sosyal medyaya yansımadı. Çubuklu, beyaz ve gri formalarımız olacak."
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Koa_lAA

Çevrimdışı mylife1903

Adriano satılır ve Talisca su koyverirse, en az 4 transfer yaparak tamamlayacağız bu transfer dönemini.

1-2 transfer hayalimiz hiç gerçek olmuyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tek transfer yapalim benzema ya da kosta ben maclara 10 kisi cikmamiza ses etmez. Devsirme oyuncu oynatmaya da gerek yok taliskanin yeri bos kalsin.

Çevrimdışı kartalizm

türkiyede 2 büyük var biri BEŞİKTAŞ biri 70 lik rakı

Çevrimdışı benyv-

Tek transfer yapalim benzema ya da kosta ben maclara 10 kisi cikmamiza ses etmez. Devsirme oyuncu oynatmaya da gerek yok taliskanin yeri bos kalsin.

Ya al bi tane ofansif orta saha kiralık veya tecrübeli, ya da avrupa devlerinden genç bir yetenek kirala. Benfica'da süre almamaya başlayan bir oyuncuyu aldık ve bizde nasıl işler yaptı gördük. Sistemimiz oturdu, ben hocaya güvendiğimden kim gelirse gelsin sisteme uyacağını düşünüyorum. Olmadı 2 tane iyi santrafor buldun, çift forvet oyna. Bence de artık kimseye yalvaracak konumda değiliz. Herkesin sürekli zam isteme hakkı da yok.

Çevrimdışı mylife1903

necmi tuncay kim?
Polyannagillerin ortak hesabi
@Necmi @tuncaboylu ruh ikizleri
Ahaha bu kadar olmaz yani

Forumu trolluyorlar iki hesaptan aypi kontrol lazim, mudurler goreve

@tangaz @Serhat Akkaya kurekleri kapin mevzu var

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Temmuz 2017, 10:02:05
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Koa_lAA

Etiketler: