Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 353 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5222182 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi 38life

rakiplerden sadece başak 4de 4 yaparsa bizi geçebiliyor biz 4de 4 yaparsak ne gesenin ne de fenerin bizi geçme şansı yoktu ve ben buna inananlardandım dolayısı ile sadece başakın maçlarını ve kayıplarını önemsiyor ve bekliyordum ama bugün itibari ile kalan 4 maçı kazanacak bir ruh halinde olacağımızı sanmıyorum gese bizi yener o kafayla ve gelinen nokta ile samsun faciasını gotunu yırta yırta tff son 4 hafta hayata geçirmiş olur

Ben zaten normal şartlarda da futbol anlamında da inancım pek yüksek değildi, artık daha da sönükleşti umut ışığı benim için. Ama yine de futbol bu. Bir ihtimal herzaman vardır. Çok düşük olsa da...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

https://kralspor.ensonhaber.com/pfdkdan-amed-sportif-faaliyetlere-puan-silme-cezasi-2018-02-01.html
http://www.milliyet.com.tr/kasimpasa-maca-cikmazsa----kasimpasa-a-s--1821268-skorerhaber/

bu haberlerden dolayı ben öyle zannediyordum..
lig masçına çıkmazsan ligde puanın silinir verdiğin örnekler lig kupa değil
kupanın cezası belli çıkmazsan o sene kupadan men edilirsin seneye katılmama cezası alırsın
birde sene içindeki kupa gelirlerinden men ediliyormuşsun. kural böyle
ama bize verilen cezalar kurala uymuyor kafasına göre veriyorlar.

Çevrimiçi 38life

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Pepe derbide Sahada !

Pepe 1 maç ceza

Tolga zengin 1 maç ceza
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bunu daha önce de yazdım. fener ve başakşehirin maç kaybetmesi zor görünüyor. "Bir şekilde" kazanarak geldiler buraya kadar ikisi de, bir şekilde kazanarak da devam ediyorlar hala her hafta. tek farklı skorla vs. diye itiraz edenler var, elbet takılacak diyenler var. lig bitti hala tek farklı skorla kazanıyorlar, 35.ci hafta mı takılacaklar? gs de zorlu deplasmanları var altımıza alırız diyordum ama alanyayı yendiler onlar da. Bizim tek yolumuz haftasonu gs'yi yenip kayıpsız devam etmek. Hakemleri de takımları da eze eze geçecek bir oyun oynamak zorundayız. O da zor açıkçası. Umut ışığı çok kısık.
:claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :ok: :ok: :ok: :ok:

Çevrimdışı spiegel

Fener başkanı çıkıp bizim takıma geçiriyor, benim başkanım tatil yapıyor. Başka sözüm yok, vicdanı el veren kabullensin.
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2018, 17:45:02 spiegel ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Pepe derbide sahada.
Annene selam söyle Galatasaray.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Toki Arena'da tam kadro olacağız, Caner de kalbimizde.

Artık kenetlenme zamanı, yemişim Türkiye kupasını.

Çevrimdışı tangaz

ortadoğu bataklığı pisliklerinde boğulsun hepsi başta da birisi her boka salça olan birisi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı yoruk

Bundan sonra olacak her şey normal karşılanacak.Milat olacak denilen karar buysa eğer bir halt olmaz.Şu korkak karar için 3 gün bekleniyorsa işler yaş.
takımı falan yok bu işlerin daha beter şeyler olacak bu tür olaylar hep sürecek.

TFF korkaklığı ile bir devrim bir yaptırım yapma şansını kaçırdı.Sonra vay efendim neden olaylar oluyor neden rezillik çıkıyor.Çıkar tabi.

FLAŞ! Taner Ünlü: "Beşiktaş eğer maça çıkmıyorum derse Süper Lig'de 3 puanı silinir."

Fener 3 mac seyircisiz oynama

Aynisini biz yapsak en az 6 maç yeriz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tolga 1 maç ceza.
Kumpasin bas aktörü şenol hocama ceza vermemişler mi? Çok şaşırdım..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi 38life

fenerbahçe gelecek sezon Türkiye kupasında ilk 3 maçı seyircisiz oynayacak. Gerçekten mükemmel bir caydırıcı ceza. fenerbahçeliler şimdi "aman Allahım takımımız gelecek sezon türkiye kupasının ilk 3 maçını seyircisiz oynayacak, ne yapacağız biz, keşke böyle şeyler yapmasaydık" diyorlardır eminim. Müthiş. Adalet böyle sağlanır işte!!!!

Çevrimiçi underworld

ya efsane olacak yada onca yaptıklarına rağmen ... !

akşama açıklamayı bekliyorum...

maça çıkmıyoruz  ve aynı gün aynı saatte vodafon da taraftara açık antermnan yap.
hoca,oyuncular herkes doya doya birbirine kenetlensin cimbomu marizlesin  :boxin:

Çevrimdışı tangaz

FLAŞ! Taner Ünlü: "Beşiktaş eğer maça çıkmıyorum derse Süper Lig'de 3 puanı silinir."

kim bu herif nerede yazıyormuş bu kural
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

önce gs yi yenip sonra fb yi elersek kapakların kralını yapmış oluruz.. konsantrasyon, konsantrasyon, konsantrasyon!!!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

fenerbahçe gelecek sezon Türkiye kupasında ilk 3 maçı seyircisiz oynayacak. Gerçekten mükemmel bir caydırıcı ceza. fenerbahçeliler şimdi "aman Allahım takımımız gelecek sezon türkiye kupasının ilk 3 maçını seyircisiz oynayacak, ne yapacağız biz, keşke böyle şeyler yapmasaydık" diyorlardır eminim. Müthiş. Adalet böyle sağlanır işte!!!!
lig de ceza vermediler mi?

Çevrimdışı yoruk

Zaten çıkmama kararı olmasın paf ile çıkılsın..Ama yıllar önceki gibi Sinan Engin paf ile çıkarız demesi gibi havada kalmasın olay !

Çevrimdışı mylife1903

Oyle bir sey yaptiysa iki ihtimal var
Ya bir seylerin sozunu aldi rahatina bakiyor
Ya da
Gercekten senin dedigin gibi sacmalamis!
Soz vermislerdir kupa fbnin lig sizin diye
Sonra ligi gsye verince baskan cikip bana soz verdiler falan mi diyecek, diyemeyecek
En cok kandirildim diyecek

Kac gundur yaziyom, kafa kola almislar kandirmislar

Çevrimdışı tuncaboylu

Türkiye kupasındaki cezalar lige yansımıyordu zaten.

1 milyon lira da ceza vermişler, iyi oldu adilere.

Çevrimdışı tangaz

ee madem maç kaldığı yerden dewamsa fener masum ve mağdursa neden 3 maç seyircisiz cezası veriliyor???

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

ee madem maç kaldığı yerden dewamsa fener masum ve mağdursa neden 3 maç seyircisiz cezası veriliyor???
ayrıca devam edecek maç neden seyircisiz oynanacak? TFF sıvıyor şu anda..

Çevrimiçi 38life

Kulübümüzden Açıklama
Yarın yapılacak olan Divan Kurulu Olağanüstü İstişare Toplantısı’nda Camiamızın ileri gelenleriyle gündemdeki konular görüşülecektir.
Bu toplantının ardından Yönetim Kurulumuz toplanacak ve alınacak kararlar resmi internet sitemizden açıklanacaktır.

Saygılarımızla,
Beşiktaş JK

Etiketler: