Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5244118 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı ekrembaser

Gökhan Gönül yalakaya cevabını vermiş:

http://www.ajansbesiktas.com/flas-gokhan-gonulden-ibrahim-tatlisese-cevap-24815h.htm

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalakaya cevap vermiş iyi etmiş de keşke yalakayla hiç konuşmasaymış cevap vermek zorunda kalmazdı

Çevrimdışı tangaz

Bu adama uğursuz diyenler ayıp ediyorlar, bu benim fikrimdir. Bir insana uğursuz demek, benim gözümde hakarettir.

Hayır çıkartır bir istatistik koyarsın, şu kadar maçımızı anlattı, şu kadar mağlubiyet aldık diye. Öyle bir şey de yok.

Ayrıca haddim konusunda karar verecek kişi de sen değilsin.

maç yeni bitmiş uzun bi aradan sonra farklı galibiyet gelmiş bunu konuşmak varken gelip o mesajı yazman terbiyesizliktir.

bu iletiyi yazarken çık adam gibi beni mentionla birileri falan demene gerek yok

üslubun terbiyesizceydi ve yersizdi zamanlaması ise fecaatti maç sonunu trolleyip ortamı huzuru bozmaktan başka da bir amacı yoktu.

o terbiyesizliği ne zaman yaparsan gelir böyle haddini bildiririm.

kimsenin kimseye uğursuz dediği yok adam belki de çok uğurludur ama bize uğursuz geldi die düşünüyordum kaç maçtır yazdım bunu, şayet aksini düşünüyorsan görüşünü belirtirsin adam gibi yok ayıptır şudur budur ayıpmetren mi var da etiketliyorsun. sonra herifin avukatımısın?  kalkıp birde her zamanki gibi laf cambazlığı yapıyorsun birine uğursuz demek hakaretmiş, hadi ordan.  akhisarın eski stadına herkes uğursuz deyince stada hakaret mi etmiş oluyordu?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu arada sene başından beri sosyal medyada övülen Göztepe kalecisi Beto'nun normal hali buysa, ligin en vasat kalecilerinden biri diye düşünüyorum.

Yan toplarda fecaat(3. gol), ayakları ortalama, yer tutuş zayıf(2. gol) ve birebirde de bir numarasını göremedim.

Millet neyini beğenmiş bu adamın, çok ilginç.

Beto ii kalecidir abi Kariyerli de bi kalecidir , Portekiz milli takımın 1.ci kalecisiydi uzun süre ama artık biraz yaşlandı hali ile refleksler de zayıfladı ama Göztepe şuan bu durumdaysa en büyük pay sahiplerinden biri de Betodur, kurtardığı takımı ayakta tuttuğu çok maç var

Son haftalarda bir düşüş var performansında buda bizim şansımıza oldu  :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sozkul

Alıntı
Albayrak, Altınordu Kulübü’nün takınmış olduğu tavır için “Çingeneye beylik vermişler, ilk babasını kesmiş. Bu yaptıkları ırkçılık. Beşiktaş ağır taştır kimse bizimle uğraşmasın” diye konuştu.

Yine rezil etmiş bizi, ırkçılığın babasını yapıp sonra karşı tarafı ırkçılıkla suçluyor. Küfür edip nopost almanın sınırındayım.
Romanların, yani çingenelerin çoğu Beşiktaşlıdır İstanbulda. Utandım
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2018, 01:41:55 sozkul ]

7 de 7 değil 6 da 6 düzelteyim.
birde şampiyon olmakla ikinci olmak arasında maddi olarak bir fark yok denecek kadar az
hatta biz şampiyon olursak gs ikinci olursa bizden fazla geliri olacak
Şampiyonluk sayısı priminden dolayı..

pektemeğin pası.

2015 - 2016 sezonu Sivas deplasmanı , Kerim Freinin Mario Gomeze yaptığı asistin bire bir aynısı :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Yine rezil etmiş bizi, ırkçılığın babasını yapıp sonra karşı tarafı ırkçılıkla suçluyor. Küfür edip nopost almanın sınırındayım.
Romanların, yani çingenelerin çoğu Beşiktaşlıdır İstanbulda. Utanıyorum böyle bir yöneticimiz olduğu için. Mahmut Uslu'dan da ancak bu kadar utanırdım.

abi bu bir deyim ve ırkçılık maksatlı kullanılmaz ki ülkemizde. daha ziyade yetersiz birisine yetki/güç verildiğinde yaptığı saçmalıkları tanımlama da kullanılır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

2015 - 2016 sezonu Sivas deplasmanı , Kerim Freinin Mario Gomeze yaptığı asistin bire bir aynısı :bandit:
larin' in vuruşuda en az gomez kadar klas..

Çevrimdışı tuncaboylu

maç yeni bitmiş uzun bi aradan sonra farklı galibiyet gelmiş bunu konuşmak varken gelip o mesajı yazman terbiyesizliktir.

bu iletiyi yazarken çık adam gibi beni mentionla birileri falan demene gerek yok

üslubun terbiyesizceydi ve yersizdi zamanlaması ise fecaatti maç sonunu trolleyip ortamı huzuru bozmaktan başka da bir amacı yoktu.

kimsenin kimseye uğursuz dediği yok adam belki de çok uğurludur ama bize uğursuz geldi die düşünüyordum kaç maçtır yazdım bunu, şayet aksini düşünüyorsan görüşünü belirtirsin adam gibi yok ayıptır şudur budur ayıpmetren mi var da etiketliyorsun. sonra herifin avukatımısın?  kalkıp birde her zamanki gibi laf cambazlığı yapıyorsun birine uğursuz demek hakaretmiş, hadi ordan.  akhisarın eski stadına herkes uğursuz deyince stada hakaret mi etmiş oluyordu?

Murat, seviyeyi düşürme.

Birine ayıp yapıldığını düşünürsem bunu söylerim, bunu söylemek de terbiyesizlik falan değildir. Bir insana uğursuz sıfatı koymak hakarettir, bunu sen de biliyorsun. Stadla insan aynı şey değildir.

Eğer Uğursuz kelimesinin hakaret olmadığını düşünüyorsan ve sana ileride birisi uğursuz derse kızmayacağını söylüyorsan, bunu ileride hatırlatırım sana.

Adamı severim, bu adamın uğurlu olduğu düşünüldüğü icin geçen sene Kiev maçını anlatması için Beşiktaş taraftarı kampanya yaptı. (Yoksa Erdoğan Arıkan anlatacaktı).

Bu nasıl uğursuz bir adamsa 4-1 yendiğimiz Olympiakos, 3-0 yendiğimiz Galatasaray, 3-1 yendiğimiz Fenerbahçe ve 2-0 yendiğimiz Trabzonspor maçlarını anlattı.

İnsanları haksız şekilde yaftalayıp da haklarına girmeyin, bu AYIPtır.

Çevrimdışı tangaz

yoksa bu bir emare mi  :eyes

Çevrimdışı tuncaboylu

Romanların, yani çingenelerin çoğu Beşiktaşlıdır İstanbulda. Utanıyorum böyle bir yöneticimiz olduğu için. Mahmut Uslu'dan da ancak bu kadar utanırdım.
Halk arasında kullanılan bir deyim bu abi.

Çevrimdışı ekrembaser

Tuncay boylu kardeşim biz tangaz abiyle hafta içi bunun muhabbetini yapıp eğlendik güldük arada bir böyle muhabbetlerin dönmesi güzel oluyor forum açısından bu kadar sert girilecek eleştirilecek birşey yok ortada

Çevrimdışı sozkul

abi bu bir deyim ve ırkçılık maksatlı kullanılmaz ki ülkemizde. daha ziyade yetersiz birisine yetki/güç verildiğinde yaptığı saçmalıkları tanımlama da kullanılır.

Bunu birde çingenelere izah etmen gerekiyor, peki o kişi yerine niye bizim sıfatımızı kullanıyorsun diye sorduklarında da cevap verebilmen gerekiyor.
Şaşırttın beni.

Çevrimdışı sozkul

Halk arasında kullanılan bir deyim bu abi.

Hayret bişey sanada şaşırdım, ne seni ne de tangaz'ı kesinlikle BJK basın sözcüsü yapmamak gerekiyor.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Bu bir deyim irkcilikla ne alakasi var? Turk'un akli ya .....ken ya kacarken calisir diye de bir deyim var, sirf zor sartlar altinda kafayi calistiran insanlari tanimlamak icin, bu da Turkler'in Turkler'e karsi irkciligi mi oluyor? Herkeste bir alinganlik bu devirde.

Çevrimdışı tangaz

Murat, seviyeyi düşürme.

Birine ayıp yapıldığını düşünürsem bunu söylerim, bunu söylemek de terbiyesizlik falan değildir. Bir insana uğursuz sıfatı koymak hakarettir, bunu sen de biliyorsun. Stadla insan aynı şey değildir.

Eğer Uğursuz kelimesinin hakaret olmadığını düşünüyorsan ve sana ileride birisi uğursuz derse kızmayacağını söylüyorsan, bunu ileride hatırlatırım sana.

Adamı severim, bu adamın uğurlu olduğu düşünüldüğü icin geçen sene Kiev maçını anlatması için Beşiktaş taraftarı kampanya yaptı. (Yoksa Erdoğan Arıkan anlatacaktı).

Bu nasıl uğursuz bir adamsa 4-1 yendiğimiz Olympiakos, 3-0 yendiğimiz Galatasaray, 3-1 yendiğimiz Fenerbahçe ve 2-0 yendiğimiz Trabzonspor maçlarını anlattı.

İnsanları haksız şekilde yaftalayıp da haklarına girmeyin, bu AYIPtır.

onur haddini aşmaman konusunda seni son kez uyarıyorum.  maç sonu hiç alakası yokken zamansızca gelip  bunu yapan sen seviyeden hiç bahsetme! herifin tekini savunucam die gelip trolledin ortamı bu mu seviyen senin? eksik kalsın böle seviye.

anlamamakta direniyorsun ısrarla kimseye uğursuz die isminin önüne sıfat eklenmemiş bize uğursuz geldi denmiş bu hakaret değildir bunu sokaktaki çocuğa sorsan anlar şimdi bi gereksizce şey yaptın die haklı çıkmak için uzatıyorsun bunu yaparkende zamanlaman ve üslubun terbiyesizceydi.

herifin farklı kazandığımız maçlarını koyuyorsan bu sene tonla puan kaybettiğimiz yada kabız olduğumuz maçları da koysana hepsini bu herif anlatmıştı ve o maçlarda bize UĞURSUZ gelmişti.

Çevrimdışı tuncaboylu

Hayret bişey sanada şaşırdım, ne seni ne de tangaz'ı kesinlikle BJK basın sözcüsü yapmamak gerekiyor.
Bu kadar hassasiyet fazla bence abi.

Bir Levent Kırca skeci vardı 20-25 sene önce. Spiker rolündeki Kırca "bu yaptığınızı Çorumlular yapmaz cümlesini kullanıyordu. Sonra Çorumlular protesto ediyor. Ertesi gün düzeltmek isterken Arnavut inadı diyor, Arnavutlar protesto ediyor falan.

Adam o zamanlardna bugünleri görmüş ve işlemiş büyük komedyen gerçekten.

Çevrimdışı tangaz

abi ben basın sözcüsü olsam ilk maç 15 gün ceza alırım sonra 45 gün 3 ay 6 ay die eklenerek sürer 4 maç sonu ile sezonu kapatırım :)

Çevrimdışı celiker1

Haftaya Akhisar maçı çok zor maç.Akhisar'ı yendiğimiz an BEŞİKTAŞ'ım ŞAM Pİ YONNNN İnananlar toplansın,inanmayanlar gölge etmesin.Her BEŞİKTAŞ'lıyı seviyorum.Akhisar'ı yendiğimiz an şampiyonuz.İsteğim sadece negatif enerji verneyin
abi ben basın sözcüsü olsam ilk maç 15 gün ceza alırım sonra 45 gün 3 ay 6 ay die eklenerek sürer 4 maç sonu ile sezonu kapatırım :)
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2018, 01:34:34 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

verdiğimiz rahatsızlık için kusura bakmayın bu arada.

iyi geceler...

Çevrimiçi murat

sabah gitmişdim maç önü mangalımızı yaptık totemleri yaptık maça gittik.
ilk defa totem yapmadan bir maçı bitirdik :D

Çevrimiçi tolga1903

Abi biraz sert olmadı mı mahmut uslu ve Beşiktaş yöneticisi aynı cümlede ne bileyim garip oldu. Kaldı ki çocukların olduğu bir turnuvada onları ağlatma pahasına oynatmamak büyük ayıptı. Memlekette biraz güzel işler yapan kişilerin takdir edildikçe ve güçlendikçe kibirlerinin de aynı oranda artmasına güzel bir örnek oldu bugün yaşanan hadise. Özür dileyerek söylüyorum ama ben utanmadım bu açıklamadan.

Çevrimdışı tuncaboylu

onur haddini aşmaman konusunda seni son kez uyarıyorum.  maç sonu hiç alakası yokken zamansızca gelip  bunu yapan sen seviyeden hiç bahsetme! herifin tekini savunucam die gelip trolledin ortamı bu mu seviyen senin? eksik kalsın böle seviye.

anlamamakta direniyorsun ısrarla kimseye uğursuz die isminin önüne sıfat eklenmemiş bize uğursuz geldi denmiş bu hakaret değildir bunu sokaktaki çocuğa sorsan anlar şimdi bi gereksizce şey yaptın die haklı çıkmak için uzatıyorsun bunu yaparkende zamanlaman ve üslubun terbiyesizceydi.

herifin farklı kazandığımız maçlarını koyuyorsan bu sene tonla puan kaybettiğimiz yada kabız olduğumuz maçları da koysana hepsini bu herif anlatmıştı ve o maçlarda bize UĞURSUZ gelmişti.

Gün içinde "Adam anlatmasın, uğursuz geliyor" mesajları okudum, 5-1 kazanınca da aklıma geldi ve yazdım. Bundan daha alakalı bir zaman olamaz herhalde.

Ayrıca bu "zamanlaması manidar" muhabbeti, hayatımda en rahatsız edici muhabbettir.

Bu adam son 1.5 yılda muazzam sevindiğim 8-10 maçı anlattı. Daha ne uğursuzluğundan bahsediyoruz, onu hala anlamadım. Bir de üstüne sezonun en gollü galibiyetlerinden birini anlatınca, ayıp ettiğinizi söyledim.

Bunda ne bir terbiyesizlik var, ne bir had aşma. Ama sen kendini patron gibi göstermek için hemen hörledin, terbiyesizlik ediyormuşum, haddimi aşıyormuşum falan.

Enteresan doğrusu. Çünkü senin patronluk taslaman bana sökmez, şimdiye kadar bunu anlamış olman lazım.

Çevrimiçi murat

murat bu söz tam ırkçılığın tanımıdır bence.

Etiketler: