Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5244179 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

FABRICIO AGOSTO RAMİREZ !!! :busted_cop:

14 haftada 12 gol yiyen ve 0.9 gol yeme ortalaması yakalayan Fabri, ligin zirvesinde. Yüzde 79 kurtarış ile ligin zirvesinde yer alan Fabri'nin ceza sahası içinden kurtarış yüzdesi ise 71.  Fabri yüzde 81’le de ligin topu en iyi oyuna sokan ikinci kalecisi.

Simdi bu spor basininda bir Muslera hayranligi varsa ayni oranda bir Fabri alerjisi var. Gecen Serkan Korkmaz isimli erkeksinin moderatorluk yaptigi bir program tekrarini izledim. Yorumculardan biri "Muslera iyi falan diyoruz ama bildigin kotu bir performans sergiliyor, Fabri cok daha iyi oynuyor" deyince Erkeksi serkan "evet Muslera kotu bu aralar, bence Turkiye'nin suan en iyi kalecisi Volkan Demirel" deyiverdi. Diger yorumcularda onayladi.  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

geçen sene bu ligin en iyi kalecisi Fabri dediğimde millet dalga geçiyordu
muslera kötü kaleci dediğimde gülüyorlardı artık gs lilerde musleranın kötü kaleci
olduğunu söylemeye başladı. Demişdim çizgi dışına çıktığında saçmalar diye yan toplarda sıfır
havadan gelen toplara kesinlikle çıkamıyor ayakları kötü. bu adamın neresi iyi kaleci tek iyi yapabildiği şey çizgide refleksleri çok iyiydi
artık onuda kaybediyor. her sene 40 gol yiyor :D
ben demişdim demeyi sevmem şaka şaka bayılırım bu lafa :D

Uruguayli arkadasima bundan 1 yil once "Muslera iyi kaleci" deyince sasirmisti. Daha dogrusu "evet duyuyorum, Turkiye'de onun iyi kaleci oldugunu dusunuyorlar ama bize pek oyle gelmiyor" demisti. Milli takim performansindan hic memnun degillermis.

kokusmus Turk spor basini israrla Fabri'yi gormemeye calisiyor. Bakalim nereye kadar.

Çevrimdışı Librarius

Ozi - tolgay - cenk bunlara Orkan'i da ekleyebilirsek , yy yi de krema olarak katarsak harika bir ekip kurmuş oluruz.

Ben Gokhan Tore'den de umitliyim. Berbat bir kafa yapisi olsa da yeteneklerine cok guveniyorum. Onu da kazanirsak yerli iskeletimiz harika olur.

Çevrimdışı mylife1903

Simdi bu spor basininda bir Muslera hayranligi varsa ayni oranda bir Fabri alerjisi var. Gecen Serkan Korkmaz isimli erkeksinin moderatorluk yaptigi bir program tekrarini izledim. Yorumculardan biri "Muslera iyi falan diyoruz ama bildigin kotu bir performans sergiliyor, Fabri cok daha iyi oynuyor" deyince Erkeksi serkan "evet Muslera kotu bu aralar, bence Turkiye'nin suan en iyi kalecisi Volkan Demirel" deyiverdi. Diger yorumcularda onayladi.  :D
Gecen gun de baska bisi sicmisti. Muslera turkiyenin en iyi kalecisi ama bu sene fabri daha formda gibi
Turkiyenin suan en iyi kalecisi volkan diyerek de sivamis gecen gun sictigini

Koca koca is adamlari bu heriflere maas verip calistiriyor nasil bir kalitedir. Sahibi mi kalitesiz kanal mi kalitesiz moderator mu kalitesiz cozemedim hepsi sikkini isaretleyesim geldi

Bazen bazi islere aklim ermiyor.
Mesela fiyat multipla mi ne seyim binaraba vardi

Sekil 1Ф da gozukuyor

Yahu bu fiyat firmasin sahibi fabrikada hic gezmez mi arkadas?
Bu ucubeyi gormez mi?

Bunu cizen beyinsiz denyoyu cagirip agzina agzina odunu vurmaz mi? Herkes mi kandiriliyor nedir

Hava mi sicak ben mi terliyorum herkes mi soyleboyle benimkimi kalkiyor

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

En son Kiev ile oynanan maçta Tolga vardı.Golü hatalı yemiş ama sonrasında maçın sonlarında %100 golü önlemişti,Q7 kaptırdı Tolga kurtardı.Sonra Q7 frikik attı da puan geldi.

Tolga'dan 3 hatalı çıkış 2 hatalı gol 5 surat ekşitme bekliyorum bakalım.Yani 2 gol yeriz  :D :D Ama motive bir Tolga olur umarım.Salak salak çıkışlar yapmaz.2 sene önce adam çıkmadığı için goller yedik elendik ama sonrasında hep abuk sabuk çıktığı için tehlikelere neden oldu. :)

Ama motive olursa Trabzonspor dönemindeki Şampiyonlar Ligi maçından görüntüler izlerim inşallah  :D Kaç yaşında adam takım kaptanı ee artık yapsın bir şeyler. :D
Kiev değil Benfica deplasmanı o :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Librarius

Çevrimdışı sozkul

Akhisar ve GS maclarini yeniden izleyince yine yeniden farkettim: 10 numara pozisyonunda oynayan oyuncu hizli pas yapan, daha dogrusu pas oyununa yatkin ve dikine pas yapan bir profile sahip olunca Besiktas delici oluyor. Yok eger Talisca orda oynuyorsa takim kenarlara yigiliyor ve gol pozisyonu uretmekte basarisiz oluyor. Aslinda Tudor bizim oyunu yine kenarlara yigacagimizi dusunerek, ozellikle Babel'e baya onlem almis. Oguzhanli oyunu gozardi ettigi icin elege donduler. Bundan boyle Talisca hamle oyuncusu olarak kullanilmali. Ozel bir oyuncu ama 10 numara bolgesi icin henuz ideal seviyede degil.

Bravo, olayı çözdün, CL maçlarında ilk 11 oynayabilir ama.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Emil Forsberg
bu adama bu akşam dikkat etmemiz lazım en tehlikeli oyuncuları.

Çevrimiçi underworld

Ben Gokhan Tore'den de umitliyim. Berbat bir kafa yapisi olsa da yeteneklerine cok guveniyorum. Onu da kazanirsak yerli iskeletimiz harika olur.
Onu hiç anma reyis

2 gram beyin kirintisi olsaydı şu anda çok farklı yerde olurdu.
O artık pideci ve öyle kalsın.

Çevrimdışı onder23

11 belli oldu.
Tolga
necip-mitrovic-tosic-caner
oğuzhan-medel
mustafa-talisca-lens
negredo

Çevrimdışı Liquidator

Tolga
Necip-Mitroviç-Tosiç-Caner
Medel-Oğuzhan
Lens-Talisca-Mustafa P.
Negredo

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Emil Forsberg
bu adama bu akşam dikkat etmemiz lazım en tehlikeli oyuncuları.
Forsberg yok hocaları söyledi dün

Çevrimdışı Liquidator

Mustafanın yerine Orkan olsa iyi olurdu.

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Librarius

Bravo, olayı çözdün, CL maçlarında ilk 11 oynayabilir ama.

Abi biraz istihza kokusu aldim.

TolGEA ve Pektemek 11 Allahım sen bizi koru :pray: :pray: :pray:

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

11 belli oldu.
Tolga
necip-mitrovic-tosic-caner
oğuzhan-medel
mustafa-talisca-lens
negredo

Tamam rotasyon yapıyoruz eyvallah da bu kadroyu ben kupa maçına çıkarmam  :by2: Umarım bi rezillik yaşamayız.

Çevrimdışı onder23

Tamam rotasyon yapıyoruz eyvallah da bu kadroyu ben kupa maçına çıkarmam  :by2: Umarım bi rezillik yaşamayız.

Abi sorma 1.5m euro luk maç. Şöyle kadro çıkılır mı. Hakikaten şaka gibi

Çevrimiçi Savaş

Rotasyonun rotasyonunu yaptık sanırım.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Eski sisteme döndük

Allahım
Sen Bize Yardım Et
Medel Oğuzhan
Lens Talisca Sakat
Negredo

(alıntı)

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Abi sorma 1.5m euro luk maç. Şöyle kadro çıkılır mı. Hakikaten şaka gibi

Parasında değilim de ilk 11'de Pektemek'i oynatmak ne alaka? Orkan gibi genç yetenek var elinde sen müzmin sakat Pektemek'i oynatıyorsun. Beşiktaş'ın geleceği Orkan mı Pektemek mi? Millet 18-20 yaşındaki çocuklarla maça çıkıyor biz hala Pektemek.. Sağ bekte Necip nedir yahu? Kalede Tolga? Facia.. Moralim bozuldu hevesim kaçtı izleyesim gitti yahu..

Çevrimiçi Savaş

Şampiyonlar liginde vitrin yapabilecek Orkan varken Pektemek'i oynatmak akıl kârı değil.

Bu adam ne vermiş? Ne yapmış? Bu saatten sonra 3 gol atsa ne atmasa ne? Tolga'ya bile tamamım ama 3. hatta 4. Forvet Pektemek saçmalık.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ilhan mansız

rotasyonu biraz abartmışız. En azından fabri oynasaydı. Onun dışında idare eder. Bir

Çevrimdışı Erdem Ayaz

öylemi Dikkat etmemişim yoksa iyi
Pektemek in Yerine Orkan tercihi daha iyi olurdu Garip.

Çevrimdışı mertozlu

Hoca Tolga ve Pektemek'i oynatarak maçı sattı. Çok sinirliyim, izlemeyeceğim heralde. Tolga her topu alır içeri, 3-4 gol yiyeceğiz.

Keyifle izleyeceğimiz maç ne hale geldi. Yazık sana, Orkan'ı bari koysaydın Pektemek gibi yetenek fakiri nedir. Ayıp yahu!

Çevrimdışı bordele

Tolga
Necip(medel)-Mitrovic-Tosic-Caner
Oğuzhan-Medel(necip)
Orkan-Talisca-Lens
Negredo

Gökhan'ın yedeği bile yok kesinlikle oynamaması lazım

7/24 takımı takip eden, bütün antremanları yerinden izleyen Övünç Özdem'den daha iyi tanıyorum Şenol Hocamı, bu beni üzüyor.

Ama hocam Orkan? demeyeceğim. Hiçbir mantıklı bir açıklaması yok çünkü

Av zamanı

Etiketler: