Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 289 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5235970 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 79. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

görmek için bakman lazım bakmadan göremezsin monaco maçında fransız basınından en düşük oyu alan oyuncumuz pepedir.
son maçlardan birinde uzaktan golü pepe rakibin önünü açtığı için yedik.
tosiç maksimum kapasitede oynuyorsa bu suçmu oynuyor hatada yapmıyor
gayette iyi maçlar çıkarıyor şl de fark yaratıyor. Daha ne olması lazım.
bir oyuncuya iyi diyebilmek için daha ne gerekiyor dünyanın en iyi stoperi dediğimiz falan yok
sadece işini gayet iyi yapıyor eleştirileri haketmiyor diyoruz. lig başladığından beri
tosiçin hata diyebileceğim bir haraketi kalmamış aklımda ama pepenin en az dört beş büyük hatasını biliyorum
bu pepeyi kötü stoper yapmaz her oyuncu hata yapar tosicde yapar önemli olan totelde verdiği katkıdır.
adamın yanındaki sol bek canerdi ya bu bile tosici alkışlamak için yeterli bir neden çünkü iki katı daha iyi olmak zorunda
kendi kalemize attığı şl golünde bile sağ tarafı kapatmaya uğraşırken attı. Ben tosici sağ bekte kademeye girerken bile gördüm.
daha ne bekliyoruz bir oyuncudan can sipare kalemizi koruyor bunu başarılıda yapıyor dünyanın en iyisi değil ortalamasında bile değil
ama yetiyor ne diyelim kendi oyuncumuzumu kötüleyelim durduk yere. Ne yapmaya çalışıyorsunuz anlayabilmiş değilim
yerine oyuncu alınsın diye yönetimi sıkıştırmak içinmi yapıyorsunuz kardeşim yerine zaten oyuncu alındı senin tosici
gömmenin hiç bir mantığı tutar yanı yok kötü dediğinde ne olacak onu yedeğe çekip yerine ramosumu oynatacaklar
elinize ne geçecek. sadece boş boş konuşmaktan başka eleştirinizin bir mantığını kursam haklısınız diyeceğimde
hani yerine oyuncu istersiniz tamam yönetimi baskılamak için konuşursunuz tamam derim çok kötü maçlar çıkarır necip oynasa ondan iyi performans verecektir o zamanda tamam derim haklılar ama hiç biri değil neden Beşiktaşın oynatmakda haklı olduğu bir oyuncu için
bu saldırı neden bu şekilde Beşiktaşın iyiliğinemi haraket etmiş oluyorsunuz. çark doğru dönerken çarka bir şey sokmaya
çalışmak kime yarar şu anda yaptığınız sadece renklilere hizmet etmek sonrada haklıymış gibi bıdı bıdı konuşuyorsunuz.
şu anda iyide oynayan ve devre arasına kadar mecbur oynayacak bir oyuncu için sürekli püskürüp sallamakla neye hizmet ettiğinizi
sanıyorsunuz merak ediyorum. senin haklı olup olmaman önemli değil benim haklı olup olmamamda önemli değil önemli olan Beşiktaşın menfaati bizlerin egoları değil. tamam hep birlikte eleştirelim tosiçi yerden yere vuralım ergenlerde gitsin twiteerde saldırsın
düşürsünler performansını sizde burda bak haklıyız deyin tosiç kötü stoper. Beşiktaş şampiyonluktan olsun ama ziyanı yok siz haklı çıkın yeterki. Çünkü başka bir amacı yok şu anda sizin yaptığınızın. unutmayın onlar insan  ve konuşmalardan ister istemez etkilenirler
dere geçerken at değiştirilmez o nedenle transfer sezonu bittiği andan itibaren oyunculara karşı gitsin satılsın gibi kelimeler kullananlar anında bu forumdan atılıyor. Size defalarca diyorum eleştirilerinizde ölçülü olun egonuzla değil fayda için eleştiri yapın
kimse tosiçten maldini olmasını beklemiyor şu anda işimi görüyormu bitti sırtımda taşırım başka bir seçeneğimde yok
maksimum kapasitede oynuyormuşda yanında pepe varmışda eee ne yapalım işimizi görüyormu daha neyi konuşuyorsunuz
tamam haklısın tosiç kötümü diyelim egonuz o zaman tatmin olacakmı. Bizde oyuncu eleştiriyoruz sezon başından beri
cenki oziyi caneri yerle bir ettim ama hiç ağzımdan bir kere bile kötü oyuncu bunlar dediğimi duydunmu. yapabileceklerini yapmadıkları için
eleştirdim hep daha iyisini beklediğim için eleştirdim sizin gibi kötü bu deyip kestirip atmadım satılsın falanda demedim
yani eleştirirken daha iyi olsunlar diye yaptım eleştirimi işde maksimumu bu demedim.
cenki kutuya girmediği için eleştiririm çünkü kutudaki etkisini biliyorum caneri orta sahadan yaptığı ortalar için
eleştiririm çünkü yapryığı asistlerin hep çizgiye inerek yaptığını ve ordan çok iyi ortalar yaptığını görüyorum
ve öylesini istiyorum defansını eleştiririm çünkü bek oyuncusu ama kanat gibi oynuyor geri dönmüyor
oziyi eleştiririm çünkü çok daha iyisini gördüm verbileceklerini vermediğini görüyorum
quaresmayı eleştiririm çünkü isterse kafaya topu atabilen bir oyuncunun 10 ortadan 9 unu dağlara taşlara atmasını ciddiyetsizlik olarak görüyorum hepsini yapabileceklerini bildiğim için eleştiriyorum ama sizin gibi kapasitesi bu diye kestirip atmıyorum
onların verebilecekleri var vermiyorlar ama tosiç verebileceklerini son damlasına kadar veriyor nesini konuşayım anca bu gösterdiği çaba için alkışlarım dediğin gibi ful kapasite oynuyor herşeyini veriyor. Daha ne konuşayım işini yapıyor işde fazlasını bile yapıyor
taliscanın rövaşata vurduğu monaco maçında soldan çizgiye inip ortayı açan tosiçdi sen stoperden bunu beklermisin
veriyor işde bunları başak maçında uzatmada hırsla gidip golü atıyor sahamızda ilk malubiyeti önlüyor bunun içinmi vurayım yerden yere
ne istediğinizi bilmiyorsunuz eleştirmeyi bile bilmiyorsunuz. Hak edeni eleştirin yerden yere vurulması gerekeni birlikte vuralım ama tosiç bunların hiç birini hak etmiyor.
Bunun sebebi transfermarkt.

Bazıları ilk 11'i açıp, piyasa değeri düşük diye Tosic ve Fabri'yi takıma yakıştırmıyor bence..

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Bazıları ilk 11'i açıp, piyasa değeri düşük diye Tosic ve Fabri'yi takıma yakıştırmıyor bence..

Dur hele yakinda kimin sozlesmesi bitiyor onlari da ogrenecez

Bu forumda sozlesmesi bitenlerin arkasindan aglayanlar vardi

Noysitaktir
Sikertel
Ben arfa
Neydi o fbli sagbek karisi soyle boyle olan
Sonracima efendime soliim bursasporlu cucak falan

Su rodolfo mal gibi futbolcuydu tosic kadar elestirilmedi. Her topa kayardi ruhsuzun tekiydi olu gibi dolanirdi sahada o herife 3.5 bonservis odendi. Tosici beeyenmiyoz.
Yahu tesekkur etmek lazim tosice performansindan dolayi pilaket vermek lazim ustune 10 milyon da mangir getirirse ustun hizmet madalyasi da verilmeli.

Millet tosici elestiriyor arkadas, sanki stoperin pepe ramos godin falan tosici beenmiyon

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Ne alakasi var? Bir bakin Tosic'in, Fabri'nin kariyerine. Neticede bu adamlar 19-20 yasinda gelip de gelismediler. 29-30 yasindan sonra iyi gorunmeleri bu adamlarin kerameti degil, hocanin maksimum faydayi saglamasi ve beraberinde takimda gercekten dunya capinda 6-7 futbolcunun olmasi. Ornek vermek gerekirse, simdi FB'den bir adam alalim desek hic birimiz istemeyiz. Fakat isin asli ligde ortalama ustu sayilabilecek hangi adami tek basina alip Besiktas takimina koysak goze iyi gorunur. Cunku takim oynuyor, cunku takimda 6-7 dunya capinda oyuncu var. Biz bu sayiyi 11 yapalim, yedeklere de dunya capinda olabilecek potansiyelli gencler koyalim dusuncesindeyiz.

Kimse Tosic cop, Fabri cop demiyor. Seviyeyi bir uste cekeceksek bunlar yedeklenmeli / sene sonu satilmali diyoruz. Isin daha acayip tarafi Pepe kapasitesinin altinda oynuyor deyip Tosic'i abarttikca abarttiniz. Sakin Pepe Tosic yuzunden oldugundan daha az iyi gorunurken Tosic Pepe sayesinde oldugundan cok daha iyi gorunuyor olmasin?

Hayir simdi satilacagindan da degil, zaten 8 milyon falan hikaye. Aynisi Fabri icin de gecerli. Sene sonu icin konusuyoruz. Su an icin idare ediyor, devre arasi da Vida gelecek zaten. Referans noktasini Tolga yaparsak Fabri'yi Buffon sanmakta sasilacak bir sey yok. Fakat neticede bu adam Avrupa standardinda orta karar bir kaleci. Besiktas su anki kadro, mali durum ve Avrupa'da basari itibariyle mesela Leno ya da Cillasen gibi cok kaliteli kalecileri transfer edebilecek konumda. Neden boyle bir firsat elimize gecmisken Fabri'yle, Tosic'e tav oluyoruz onu anlayamiyorum.

Çevrimiçi Koa_lAA

hırvat maçını izleyen varmı.. vida nasıl oynadı dün akşam?

Çevrimdışı tangaz

ulu önderimiz cumhuriyetimizin kurucusu gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Dünyaca ünlü spor sitesi Bleacher Report dünyada kombinesini alınması gereken 25 takımı sıraladı
Listedeki takımlar futbol kalitesi,atmosfer,lig standartları ve fiyat baz alınarak duzenlendi.
İşte kombine sahibi olunması gereken takımlar
⚽ Borussia Dortmund
⚽ Bayern Münih
⚽ Barcelona
⚽ Manchester city
⚽ Napoli
⚽ Valencia
⚽ PSG
⚽ Real Madrid
⚽ Leipzig
⚽ Juventus
⚽ PSV
⚽ Lazio
⚽ Boca juniors
⚽ Ajax
⚽ Inter
⚽ Roma
⚽ Liverpool
Beşiktaş
⚽ Tottenham
⚽ Manchester United
⚽ Tigres
⚽ Real betis
⚽ Atlanta United
⚽ Al ahly
⚽ San Lorenzo

Çevrimiçi Necmi

muhteşem Beşiktaşla bir kez daha gurur duydum

Çevrimiçi Necmi

Ne alakasi var? Bir bakin Tosic'in, Fabri'nin kariyerine. Neticede bu adamlar 19-20 yasinda gelip de gelismediler. 29-30 yasindan sonra iyi gorunmeleri bu adamlarin kerameti degil, hocanin maksimum faydayi saglamasi ve beraberinde takimda gercekten dunya capinda 6-7 futbolcunun olmasi. Ornek vermek gerekirse, simdi FB'den bir adam alalim desek hic birimiz istemeyiz. Fakat isin asli ligde ortalama ustu sayilabilecek hangi adami tek basina alip Besiktas takimina koysak goze iyi gorunur. Cunku takim oynuyor, cunku takimda 6-7 dunya capinda oyuncu var. Biz bu sayiyi 11 yapalim, yedeklere de dunya capinda olabilecek potansiyelli gencler koyalim dusuncesindeyiz.

Kimse Tosic cop, Fabri cop demiyor. Seviyeyi bir uste cekeceksek bunlar yedeklenmeli / sene sonu satilmali diyoruz. Isin daha acayip tarafi Pepe kapasitesinin altinda oynuyor deyip Tosic'i abarttikca abarttiniz. Sakin Pepe Tosic yuzunden oldugundan daha az iyi gorunurken Tosic Pepe sayesinde oldugundan cok daha iyi gorunuyor olmasin?

Hayir simdi satilacagindan da degil, zaten 8 milyon falan hikaye. Aynisi Fabri icin de gecerli. Sene sonu icin konusuyoruz. Su an icin idare ediyor, devre arasi da Vida gelecek zaten. Referans noktasini Tolga yaparsak Fabri'yi Buffon sanmakta sasilacak bir sey yok. Fakat neticede bu adam Avrupa standardinda orta karar bir kaleci. Besiktas su anki kadro, mali durum ve Avrupa'da basari itibariyle mesela Leno ya da Cillasen gibi cok kaliteli kalecileri transfer edebilecek konumda. Neden boyle bir firsat elimize gecmisken Fabri'yle, Tosic'e tav oluyoruz onu anlayamiyorum.
senin anlamadığın bizim 6-7 değil 13-14 dünya çapında oyuncumuz var.
senin anladığın bir yerlerde markalaşmış oyuncu almak ama unutma bizde oyuncuları markalaştırıyoruz.
senin için oyuncunun ne oynadığı değil nerde olduğu önemli o nedenle sana bir oyuncunun ne kadar iyi olduğunu
istediğimiz kadar uğraşalım anlatamayız. Sen Beşiktaşı ezik görüyorsun bir oyuncunun Beşiktaşda parlayabileceğini
düşünmüyorsun o nedenle bir yerlerde parlamış oyuncu peşindesin senin fabrinin yaptığı hataları emin ol neuerde yapıyor
bu onu kötü kaleci yapmıyor hatalar fabriyi kötü kaleci yapmadığı gibi. Şu Benficadan giden kaleci kimdi epl ye bayağı iyi paraya gitti
hatırladınmı fabri ondan daha iyi bir kaleci şimdi onun etiketinde 40 yazınca fabriden dahamı iyi kaleci oluyor.
sana akşam uzun uzun yazdım demekki okumamışsın bu forumda al sat olayları sadece transfer sezonunda konuşulur
onun dışında oyuncu alıp satmıyoruz. bunu sohbet için söylemiyorum performans eleştirin varsa yaparsın ama iş transfere
geldiğinde bizim oyuncular tartışmaya kapalı teklif olursa konuşulur ama onun haricinde burda satalım kelimesi üyelik iptalidir
daha bir kaç gün önce Şenol hocayı gönderen birinin üyeliğini sildim.
transfer dönemi istediğini konuşursun ama lig devam ederken destek vereceğiz şampiyonluklar oyuncuları göndererek gelmiyor.
burası transfer başlığı değil burda transfer sadece başlığında konuşulur. gelecek olana genede müsamaha gösteriyoruz ama hiç bir oyuncumuz üzerinden
pazarlık söz konusu bile olamaz. performansını istediğin gibi eleştirebilirsin kimseyi beğenmek zorunda değilsin.

Çevrimiçi Necmi

Bu arada tosiçe neden tav olalım onun yerine vida alınmadımı daha ne istiyorsun kulüp şimdi hemen göndersinmi bunumu istiyorsun
yada yüklenip iş yapamaz durumamı sokalım. Bumu istediğin. Ya vidanın alındığını bilmeyecek kadar Beşiktaşdan uzaksın
yada vidanın alındığını bildiğin halde hala üstüne gidecek ortalığı karıştırıp bize zarar vermeyi hesaplayacak kadar
Beşiktaş düşmanısın yoksa daha öncede söyledim hiç bir mantıklı açıklaması yok yerine zaten oyuncu alınmış
hala neyin peşindesin çözemiyorum. Millete neyin gazını veriyorsun şu anda tosiç aleyhinde konuşma sadece Beşiktaşa zarar verir
istediğin bumu. Kulüp tosiçe tavsa vidayı neden aldı. Zaten vida geliyor diye tosiç böyle oynuyor yeri için savaşıyor
marifet pepede değil emin ol pepe işini yapıyor onun arkasını falan kolladığı yok ben en azından daha görmedim.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

şenol hoca en fazla 2-3 sene daha tdlik yapar bana kalırsa. sonra da emekli olur. hatta bu sezon sonu bile sözleşmesinin yenilenmesini istemez, gidebilir.

önemli olan, sistemimize uyup devam ettirecek genç bir td bulmamız. tercihim ersun yanal olur. ibo, sergen falan beşiktaşımıza çok da katkı sağlamaz.

Not: Ersunun bu sezonki ts kariyerine bakıp hoca değil diyenleri şimdiden görür gibiyim, ona bakacak olursak şenol güneş'in de tsdeki son sezonu rezaletti. ama biz aldık. ts'ye adam gibi kadro verilseydi halen takımın başındaydı. Fenerde ise aziz ersunu kovunca başarı yüzü görmedi. Ne denizli gibi leş defansif sistemini takıma aşılar, ne de terim gibi inatçı, başarısızlığını kabullenmeyip, kafasına göre at koşturur

Not 2: son 10 lig şampiyonluğu yaşayan takımların hocaları yerli.
Son dönem başarı trendinde aslan payı bence yönetimindir. Önemli olan Fikret Orman'ın olabildiğince başkanlık yapmasını sağlamak o dönem bittiğinde
 de bu yönetim felsefesinin devamını sağlayacak bi yönetimin (Ahmet Nur Çebi'yi çok yakıştırıyorum şahsen) Beşiktaş'ın başına geçmesidir. Çakal basının başarıyı tamamiyle Şenol Güneş'e atfedip yönetim-hoca arasında niza çıkartma çabasını Fikret Orman'ın boşa çıkartması bile çok önemlidir. Malum başganların biraz sivrilen hocalarına ne yaptığını düşünürsek konu daha iyi anlaşılır herhalde.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi zafkan

Evet gerçekten çok iyi olmuş. İyi ki Beşiktaşlıyım.
Mutlu olmak için 1-Kendinize karşı dürüst olun, 2-Asla pişman olmayın, 3-Sevgi dolu olun, 4-Anı yaşayın ve 5-Aldığınızdan fazlasını verin.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Harika olmuş. Düşünenlerin yapanların emeklerine sağlık. Atamızı saygıyla özlemle anıyoruz.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı cagdas44

Saygı olsun bu çelik atlıların gök tuğuna, tuğu kaldırmış olan orduların başbuğuna. Minnet, şükran ve hürmetle.

Çevrimiçi mellfred

hırvat maçını izleyen varmı.. vida nasıl oynadı dün akşam?
İyi oynadı sakin ve ayağa oynuyor
Hele akşam bizim stoperlerin kazmalığından her topu şişirmelerinden sonra deva oldu derdime.
Ama oyunu daha çok Lovren kuruyor

Çevrimiçi mellfred

Ulu Atam’ın tini şad yeri uçmağ olsun

Çevrimdışı İhsan

Dünyaca ünlü spor sitesi Bleacher Report dünyada kombinesini alınması gereken 25 takımı sıraladı
Listedeki takımlar futbol kalitesi,atmosfer,lig standartları ve fiyat baz alınarak duzenlendi.
İşte kombine sahibi olunması gereken takımlar
⚽ Borussia Dortmund
⚽ Bayern Münih
⚽ Barcelona
⚽ Manchester city
⚽ Napoli
⚽ Valencia
⚽ PSG
⚽ Real Madrid
⚽ Leipzig
⚽ Juventus
⚽ PSV
⚽ Lazio
⚽ Boca juniors
⚽ Ajax
⚽ Inter
⚽ Roma
⚽ Liverpool
Beşiktaş
⚽ Tottenham
⚽ Manchester United
⚽ Tigres
⚽ Real betis
⚽ Atlanta United
⚽ Al ahly
⚽ San Lorenzo

BUnu zeten biliyorduk... Ve kombineyi aldik :-)
Come to Beşiktaş

Gökhan gönül'ün Tivibuspora yaptığı röportaj.

Çevrimdışı scarfright

Tosic berbat, cop demiyorum. Maksimum kapasitede oynuyor dedim. Fakat yanindaki adam Pepe, gecen sene Marcelo vardi. Tosic'in elinden geleni yapmasi onu Maldini yapmiyor. Gol atti diyorsunuz, bu tipki evvelki senelerde Pektemek icin yapilan pres yapiyor savunmasina beziyor. Kimse yedek kalsin, oynamasin demiyor zaten. Abartiyorsunuz diyoruz, yok Tosic Pepe'nin arkasini topluyor yok mac kazandiriyor, yok Vida kesemez (keser diyorsak geldigi gun formayi giyer demiyoruz, ama 3-5 maca alir bir daha da birakmaz) vs. Nerede bu Pepe'nin hatalari 3-4 hatasini bulup video gosterin ben niye gormuyorum bu hatalari?
Benim ilk hatırladığım leipzigin üst direkten dönen topu. Direk bireysel hataydı..

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Esref

Gözlerim doldu, gerçekten harika olmuş. Gurur duyuyorum Beşiktaşımla.
İyi günde, kötü günde, her zaman Beşiktaş.

Çevrimiçi Koa_lAA

İyi oynadı sakin ve ayağa oynuyor
Hele akşam bizim stoperlerin kazmalığından her topu şişirmelerinden sonra deva oldu derdime.
Ama oyunu daha çok Lovren kuruyor

olsun bizdede pepe kurar... gelsin bakalım neler yapcek...

bizim hoca hıncal a ne giydirmiş yahu.. çok iyi..

Çevrimdışı mylife1903

Vidyosu var mi?

Çevrimdışı tangaz

ne demiş ne demiş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yarınki maçımızı verecek olan kanal belli oldu mu ???

Etiketler: