Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 338 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224650 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı artena_condari

Yaşanan bunca şeye rağmen takımı ayakta tutan Şenol hocadır. Şenol hocaya sırt çeviren Besiktas'a hıyanet eder.

Sanılıyor ki kadroya medel'i, lens'i yazınca şiir gibi futbol oynayacağız. Saha içi ve dışı faktörleri göz önüne alırsak olabilecek en iyisi bu su anda.
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2017, 22:46:42 artena_condari ]

Çevrimdışı Egos

Kadromuz derin diye kendimizi kandırdık, ama gol lazımken ve Talisca kötüyken yerine Negredo dışında sokabilecek oyuncumuz yok.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pektemek gol demek.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Oğuzhan Tolgay ikilisinden ikisi de 10 numara oynayamıyor ve markajda kayboluyor. Geçen sene 50 kere gördük, hala aynı şeyi savunuyorsunuz.

İsteksiz Talisca ilk yarıda şapkadan tavşan çıkarıp golü atıyordu, ikinci yarıda rövaşatası bence penaltı. Bu adam gol lazımken oyunda kalır, sadece çift forvete dönerken çıkar.

Kardeşim çabanı takdir ediyorum.  Lütfen yanlış anlama hocamıza şu noktada sahip çıkmalıyız noktasında elinden geleni yapıyorsun ama artık şahsen benim sabır taşım çatladı. Ligi şampiyon bitirsek de görüşüm değişmez artık.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Ben 'takımda isteksizlik var' konusuna katılmıyorum. Bugün 95 dakika canla başla mücadele etti çocuklar. Kötü oynadık, galibiyeti zar zor kurtardık, Talisca çok etkisizdi, Quaresma'nın ortaları kötüydü falan filan ama... İsteksizlik, umarsızlık, bıkkınlık gibi şeyler yoktu bence.

Hoca mutsuz görünüyor. Sanıyorum sebebi Türkiye'deki genel atmosfer. Her geçen gün daha da canı sıkılıyor adamın. Basın toplantısında 'Lens'i çağırdınız gelmedi, Medel'i çağırdınız gelmedi, Necip'i oyuna almak zorunda kaldınız, ne düşünüyorsunuz' diye soruyorlar... Adam diyor ki 'öyle bir şey yok'... Her hafta aynı şey. En sonunda 'siz nasıl olsa canınız ne isterse onu yazacaksınız, yazın, biz de okuyalım' dedi.

Ama sonra 'Talisca kötü müydü acaba biraz' diye soruyor bir basın mensubu, hemen hevesle cevaplamaya başlıyor. Çünkü adam 'futbol' konuşmak istiyor. Bıktırdılar artık entrikadan, pislikten... Biz taraftar olarak lanet ediyoruz, düşünün, bu adamlar bir de işin tam içinde, tam ortasında! Nasıl asılmasın suratları...

Iste aynen bu durum. O yuzden diyoruz hocanin artik unutmasi lazim. Maalesef bu senenin boyle olacagi lig baslamadan belliydi, takimin mucadelesinde ya da kalitesinde bir azalma yok. 1-2 uyumsuzluk disinda takim gecen seneye gore daha guclu. Fakat su anda bizi sampiyon yapmamak icin herkes birlesmis durumda. Medya saldiriyor, hakemler saldiriyor, TV'ler, yonetimler saldiriyor. Sadece futbol oynansa herkes biliyor ki Besiktas bu ligin tartismasiz lideri olacak, sorun o. Nasil Besiktas'i cekeriz, nasil herkesi kendimiz gibi yetersiz₁ yapariz, nasil onunu keseriz de kendi yetersizligimiz goze batmaz durumlari.

Halikarnas Balikcisinin bir kitabi vardi Merhaba Anadolu galiba, orada fistik agaclariyla ilgili bir tespit vardi, galiba Ege'de fistik yetistirilebileceginden bahsediyordu ama bu durum G.Dogu bolgesindeki fistikcilari rahatsiz ediyormus Ege'de de fistik yetistirilirse zarar ederiz falan kafasi. Yani her alanda hep boyle, basarili her insanin itin bir tarafina sokulmasinda da ayni kulturu goruyoruz. Maalesef futbol da toplumun bir diger aynasi iste. Yahu politikayla alakasiz kimyager Nobelli bilim adamina, sanatcina, hatta Ataturk'e bile alakasiz olur olmaz laf sokuluyor, daha ne diyeyim? Cocuklara olgun degil, yaslilara burusmus bu diye elestiri gelmemesine sasiriyorum sadece bu ulkede.

Çevrimdışı yoruk

Her teknik adamın inatlaşması hep tartışıldı.Bilc için Cenk neden oynatmıyor falan deniyordu herkesin bir inadı var taraftara göre.Mükemmel her hamlesi beğenilen bir hoca yok dünyada.

Ve sanırım Şenol hoca devre arasında geçen sene aldığı gibi kritik değişiklikler yapacak ve böyle başlayacak yarıya.Sezonu da bitercek.Devre arasına kadar 2-3 puandan fazlasını kaybetmemliyiz."Hayır Vida falan değil sorunu çözecek olan"  :D

Çevrimdışı Orhan_

Sana gol lazımken Tolgay girecekse Talisca çıkmaz. Açık değil mi?

Bana gol gerekliydi, Negredo girdi Talisca cikti ve gol geldi. Bundan daha net nasil olabilirim ki? Tolgay nereden cikti?

Çevrimdışı tuncaboylu

Kardeşim çabanı takdir ediyorum.  Lütfen yanlış anlama hocamıza şu noktada sahip çıkmalıyız noktasında elinden geleni yapıyorsun ama artık şahsen benim sabır taşım çatladı. Ligi şampiyon bitirsek de görüşüm değişmez artık.

Şu nokta bu nokta yok abi.

Bu adam bizi 2 sene şampiyon yapıp bu sene CL'de 3'te 3 yapmasına rağmen sabır taşınız çatlıyorsa, ortada zaten bir garabet vardır.

Böyle bir futbol ikliminde çiçek yetişmez, güneş de açmaz.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Şenol Hoca, Talisca, Oğuzhan, Cenk bu üçlüyü bir süre yedek başlatmalı ki formanın kıymetini bilsinler. Yoksa çok canımız yanacak. Bugün bir şekilde kazandık ama bu oyun kimseyi memnun etmedi. Bir an önce hocanın gerçekler ile yüzleşmesi gerek yoksa tren kaçtı kaçacak.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Bana gol gerekliydi, Negredo girdi Talisca cikti ve gol geldi. Bundan daha net nasil olabilirim ki? Tolgay nereden cikti?
Tolgay Oğuzhan'ın yerine değil Talisca'nın yerine girmeliydi diyenleri gördüm, ona cevap.

Çevrimdışı atalay

Birbirine benzemeyen parçalar üzerinden kadro mühendisliği, oyun hafızası ve mirası üzerine yazıp-çizerken sorun yoktu. Hatta bu parçalar geçen sezon şampiyon oldu. Sezon öncesi BAM-BAM-BAM diyordunuz. Sıkıntıyı buraya indirgemek de sığı olur. Eldeki oyuncu grubu bir yıldır birlikte oynuyor. Bu, bugünün konusu değil.
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2017, 23:02:56 atalay ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Haftalardır söylüyoruz bu takım benim sistemim 4-4-2 diye bas bas bağırıyor diye

Negredo girdikten sonra ileride Cenk le beraber 2 li hücum Press yaptılar ve rakip afalladi

Cenk-Negredo ikilisi çok iş yapar bu Çok net belli oluyor

Taliscayı kenara alıp 4-4-2 oynamamiz lazım
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Orhan_

Talisca ve Quersmaya bu denli bagimli bir hucum plani olusturursan, sonra oyuna kimi sokacagiz diye debelenirsin. Oyun planinda bir degisiklik yapsak mesela? Boyle bir ihtimal yokmus gibi sanki... 4lu ortasaha oynasak mesela?

Çevrimdışı ozankarakoc

Şu 'algı' meselesi ne fena değil mi...

2 sene üstüste şampiyon olduk, UEFA'da yarı finalin eşiğinden döndük, 3. senede Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir Türk takımı olarak 3'te 3 yaptık, üstelik bütün bunları FFP kıskacında başardık. Hala içinde bulunduğumuz ruh haline bak...

Hepimiz mutsuzuz, sinirliyiz... Birimiz faturayı hocaya kesmiş, öbürü için Negredo futbolcu değil, Talisca hain, futbolcular isteksiz...

10. haftadayız. Fener maçında 1 golümüz 2 penaltımız verilmemiş, Trabzon maçında 3 as oyuncumuzdan yoksun oynamışız, Lens'in pozisyonu akıl alır gibi değil, Gençlerbirliği maçının 50 dakikasını 10 kişi götürmüşüz...

Bütün bunlar olurken, rakiplerimiz arasında Avrupa maçı oynayan tek takımız (Başakşehir'i saymaya gerek yok sanıyorum)... Hem de Şampiyonlar Ligi seviyesinde...

En iddialı rakibimiz, 35 milyon euro bonservis bedeli ödeyip bütün istediği oyuncuları bir seferde alıvermiş, biz en golcü adamımızı elden çıkarmak zorunda kalmışız, Vida'ya iki kuruş fazla vermeyelim diye devre arasını beklemek zorunda kalmışız.

Şu tabloyu bir Avrupalı görse, gösterdiğimiz tepkiye inanamazdı herhalde...

Bu kadar kırılgan olmamayı becerebilsek keşke...

Hiçbir zaman, hiçbir takım, Süper Lig'de 10 sene üstüste şampiyon olmayacak.
Hiçbir zaman, hiçbir takım, 10. haftada lige havlu atmayacak.
Hiçbir zaman, hiçbir takım, 24 maçta 72 puan toplamayacak...

Biraz sakin, biraz itidalli, biraz makul olabilsek keşke... (Ben de dahilim tabii buna...)
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2017, 23:06:05 ozankarakoc ]
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı EMİR EMRE

Haftalardır söylüyoruz bu takım benim sistemim 4-4-2 diye bas bas bağırıyor diye

Negredo girdikten sonra ileride Cenk le beraber 2 li hücum Press yaptılar ve rakip afalladi

Cenk-Negredo ikilisi çok iş yapar bu Çok net belli oluyor

Taliscayı kenara alıp 4-4-2 oynamamiz lazım

:ok:

Katılmamak elde değil. Yalnız Talisca'da ben farklı bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Karakterli ve futbolu seven bir adam olduğu belli ama bir şeyler kafasını çok kurcalıyor gibi. Belki de Şenol Hoca'nın verdiği sorumluluk fazla gelmiş olabilir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu 'algı' meselesi ne fena değil mi...

2 sene üstüste şampiyon olduk, UEFA'da yarı finalin eşiğinden döndük, 3. senede Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir Türk takımı olarak 3'te 3 yaptık, üstelik bütün bunları FFP kıskacında başardık. Hala içinde bulunduğumuz ruh haline bak...

Hepimiz mutsuzuz, sinirliyiz... Birimiz faturayı hocaya kesmiş, öbürü için Negredo futbolcu değil, Talisca hain, futbolcular isteksiz...

10. haftadayız. Fener maçında 1 golümüz 2 penaltımız verilmemiş, Trabzon maçında 3 as oyuncumuzdan yoksun oynamışız, Lens'in pozisyonu akıl alır gibi değil, Gençlerbirliği maçının 50 dakikasını 10 kişi götürmüşüz...

Bütün bunlar olurken, rakiplerimiz arasında Avrupa maçı oynayan tek takımız (Başakşehir'i saymaya gerek yok sanıyorum)... Hem de Şampiyonlar Ligi seviyesinde...

En iddialı rakibimiz, 35 milyon euro bonservis bedeli ödeyip bütün istediği oyuncuları bir seferde alıvermiş, biz en golcü adamımızı elden çıkarmak zorunda kalmışız, Vida'ya iki kuruş fazla vermeyelim diye devre arasını beklemek zorunda kalmışız.

Şu tabloyu bir Avrupalı görse, gösterdiğimiz tepkiye inanamazdı herhalde...

Bu kadar kırılgan olmamayı becerebilsek keşke...

Hiçbir zaman, hiçbir takım, Süper Lig'de 10 sene üstüste şampiyon olmayacak.
Hiçbir zaman, hiçbir takım, 10. haftada lige havlu atmayacak.
Hiçbir zaman, hiçbir takım, 24 maçta 72 puan toplamayacak...

Biraz sakin, biraz itidalli, biraz makul olabilsek keşke... (Ben de dahilim tabii buna...)
Bu mesajı bookmark yapıp forumun açılış sayfasına koymak gerek.

Çevrimdışı atalay

Yalnız Beşiktaş'ın rakipleri; Galatasaray, FB veya Başakşehir değildir. Orayı geçeli biraz oldu. @ozankarakoc

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Şu nokta bu nokta yok abi.

Bu adam bizi 2 sene şampiyon yapıp bu sene CL'de 3'te 3 yapmasına rağmen sabır taşınız çatlıyorsa, ortada zaten bir garabet vardır.

Böyle bir futbol ikliminde çiçek yetişmez, güneş de açmaz.

Maç başlığında bi arkadaşımız devre arasında yapılacak değişiklikleri dakika ve isim olarak verdi. Hepimizin bildiğini dile getirmiş oldu aslında. Şaşırdık mı hayır. Sence bu garip değil mi? Demek ki bu oyuncu değişiklik kartları maçtan önce hazırlanıyor. Dakikası geldiğinde işleme konuyor. Vefa noktasında da sıkıntın olmasın. Biz her durumda saygımızı gösteririz. Ama hoca da topçular da maaşlı çalışanlarımız. Vakti dolan veya  dolduğunu düşünen varsa ondan hayır gelmez

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Kuntz

Babel ve Quaresma'nın olduğu takımda Negredo'nun aldığı süre cidden futbola ihanet. Hocanın Caner inadından ceza yüzünden kurtulduk. Diğer inatları için nasıl bir çözüm bulunacak bakalım.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bu arada Caner'in oynadığı maçlarda bıraktığı boşluklardan en az 4-5 pozisyon veriyorduk, bugün Adriano da en az Caner kadar ofansif oynadı ama hiç bahsettiğim tarzda bir pozisyon vermedik.

Babel gibi karakterli oyuncular 1 maç oynamazsa işte böyle futbolu özlüyor canını dişini takıyor. O yüzden Oğuzhan ve Talisca'ya çok kızgınım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Babel ve Quaresma'nın olduğu takımda Negredo'nun aldığı süre cidden futbola ihanet. Hocanın Caner inadından ceza yüzünden kurtulduk. Diğer inatları için nasıl bir çözüm bulunacak bakalım.

Babel ve Quaresma ile Negredo ne alaka?

Çevrimdışı tuncaboylu

Maç başlığında bi arkadaşımız devre arasında yapılacak değişiklikleri dakika ve isim olarak verdi. Hepimizin bildiğini dile getirmiş oldu aslında. Şaşırdık mı hayır. Sence bu garip değil mi? Demek ki bu oyuncu değişiklik kartları maçtan önce hazırlanıyor. Dakikası geldiğinde işleme konuyor. Vefa noktasında da sıkıntın olmasın. Biz her durumda saygımızı gösteririz. Ama hoca da topçular da maaşlı çalışanlarımız. Vakti dolan veya  dolduğunu düşünen varsa ondan hayır gelmez

Garip değil abi.

Her hoca Daum gibi garip ve alışılmadık değişiklikler/formasyonlar yapmaz, Milne gibi standartları olanlar da vardır.

Benim bahsettiğim vefa da değil, bu adam rüştünü ispatladı, ya da artık ispatlamış olmalı. İlk sene stadsız sampiyon olduk, geçen sene çeyrek finalde yazı turayla elendik ve bu sene CL'de tarih yazıyoruz.

Benim bahsettiğim vefa falan değil, liyakat. Bugün Galatasaray 20 puanda olsa, kimse bu kadar feveran yapmazdı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Babel ve Quaresma ile Negredo ne alaka?
Talisca ile başladılar, önünü alamadık.

Dur bakalım, daha neler göreceğiz.

Çevrimdışı Neo Nesil

Bizim takim kirilgan degil. Kirilgan takim gormek istiyorsaniz tsye ve osmanlispora bakin.

Sorun oyuncu yonetimi ve dizilis

Sen sistemi, takim oyununu baltalayan bir veya birden fazla oyuncuyu ISRARLA oynatmaya devam edersen

Rakibin ezberledigine ragmen ayni sistemi oynatmaya devam edersen

Puan kayiplari kacinilmaz olur.

Istedigin kadar hucum yaptir takima.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız Beşiktaş'ın rakipleri; Galatasaray, FB veya Başakşehir değildir. Orayı geçeli biraz oldu. @ozankarakoc
Neden, puan cetvelinde kimler var?

Çevrimdışı Neo Nesil

Bu arada Caner'in oynadığı maçlarda bıraktığı boşluklardan en az 4-5 pozisyon veriyorduk, bugün Adriano da en az Caner kadar ofansif oynadı ama hiç bahsettiğim tarzda bir pozisyon vermedik.

Babel gibi karakterli oyuncular 1 maç oynamazsa işte böyle futbolu özlüyor canını dişini takıyor. O yüzden Oğuzhan ve Talisca'ya çok kızgınım.

oğuzhan'ın önünde talisca gibi futbolcun varsa tabi ki oğuzhan yetersiz kalır.

talisca'nın hatalarını Atiba ve Oğuzhan toparlarsa bu ikiliden hiçbir şey beklenilmez.

ne zaman sosa gibi, lavezzi gibi, lucas lima gibi oyuncun olacak işte o zaman sosalı gomezli sisteme döneriz. :ok:
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2017, 23:24:34 Neo Nesil III ]

Etiketler: