Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 350 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224235 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bizim Transfer Komitesi Roma'daymış.
Kim için acaba

Çevrimdışı tuncaboylu

Sosa Burak & Pektemek Tolga.

Hangisi karlı onlar icin abi
Bizim kârımız ne olacak peki?

2 ay sonra 33 yaşında olacak 2 adama senelik 3.5 milyon mu vereceğiz?

Kadro zaten böyle adamlarla dolu. Daha eldeki Negredo, Love ve Pepe'yi ne yapacağımıza karar veremedik.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizim Transfer Komitesi Roma'daymış.
Kim için acaba
Talisca içindir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Koruyacak bir şey yok.

Nuri sakatlıkları atlattıysa, bu lige haydi haydi yeter.

Oğuzhan'ı 10'a satıp, 2-3'e Nuri'yi almanın kötü bir tarafı yok.

gerek yok daha genç oyuncular var genç birini yollayıp 30 yaşında ki adamı almak akıl karı bir iş değil.

madem 30 yaşındaki birini alıcan hiç elindeki ni satma daha iyi.

talisca roma'yı istiyordu görüşmeye gittiler galiba.

Talisca için son 15 gün ne koparsak kardır 40'a satsak 25'e biz aldık.

15 kar dayız.

Çevrimdışı kyiv

Burak ve Sosa haberlerine gülüp geçiyorum. Futbolcu mu kalmadı dönüp dolaşıp aynı isimler? Üstelik 1 sene daha yaşlanmışlar. Yönetimin şaşırtma taktikleri ya da basının habersizlikte haber yaratma çabaları.

Çevrimdışı kyiv

talisca roma'yı istiyordu görüşmeye gittiler galiba.

Talisca için son 15 gün ne koparsak kardır 40'a satsak 25'e biz aldık.

15 kar dayız.

Taliscanın Benfica yerine Beşiktaşa imza atacağına inanıyormusunuz? Yapmayın Allah aşkına ne Talisca ne de menajerine zerre güvenilmez. Ayrıca Benfica göz göre göre yedirir mi 10 veya 15 milyonu bize? Talisca 1 hafta sonra dönmemecesine gider. Benfica ve Talisca üzerinden sıcak para hayali kurmayın derim.

Çevrimdışı tangaz

16 maç 48 puan. Böyle bir istatistik yok şimdi yapma bunu başkanım. Cenk atardı diyorsun da bunun garantisi mi var. İlk yarı Vodafone 'da oynadığımız maçta ilk dakika içinde yakaladığı pozisyonu nasıl harcadığını hepimiz gördük. Maça 1-0 başlayacaktık ve maçın muhtemel skorunu da bütün arkadaşların hayal gücüne bırakıyorum. Negredo olmadı tamam ama Cenk olsaydı şampiyonduk olayı istemeden de olsa renklilere koz vermektir. Bak siz Cenk'i sattınız şampiyonluğu da sattınız MHK falan hikaye derler adama.

ironi vardı o 16 maç 48 puan mevzusunda, hatalı mukayeselere vurgu babındaydı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Taliscanın Benfica yerine Beşiktaşa imza atacağına inanıyormusunuz? Yapmayın Allah aşkına ne Talisca ne de menajerine zerre güvenilmez. Ayrıca Benfica göz göre göre yedirir mi 10 veya 15 milyonu bize? Talisca 1 hafta sonra dönmemecesine gider. Benfica ve Talisca üzerinden sıcak para hayali kurmayın derim.

bizim satın alma opsiyonumuz var 30 mayıs'a kadar istediğimizi yaparız.

Bu dünyanın her yerinde aynı oluyor.

Çevrimdışı tangaz

talişkayı bilmemde menajeri benfica ile bizim aramızda seçim yapsa 50 defa benficayı seçer. malum portekiz kulüpleri adamın en hatırlı müşterileri
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı kyiv

bizim satın alma opsiyonumuz var 30 mayıs'a kadar istediğimizi yaparız.

Bu dünyanın her yerinde aynı oluyor.

Talisca ve MENAJERİ (!!!!) isterse...Talisca Benficaya döneceğim derse yapacak hiçbirşey yok. Bknz. Aboubakar...Konuş konuş sonra tıpış tıpış imzala.

Talisca ve MENAJERİ (!!!!) isterse...Talisca Benficaya döneceğim derse yapacak hiçbirşey yok. Bknz. Aboubakar...Konuş konuş sonra tıpış tıpış imzala.

aboubakar teknik direktör değiştiği için kalmak istedi aynı teknik adam devam etseydi kalmıyacaktı kendi açıklaması.

Çevrimdışı kyiv

talişkayı bilmemde menajeri benfica ile bizim aramızda seçim yapsa 50 defa benficayı seçer. malum portekiz kulüpleri adamın en hatırlı müşterileri

İşte budur. Taliscadan para kazanmamız İMKANSIZ. Adamlar kaçın kurası biz daha giderken adamlar dönüyordu bu yollardan.Adam oyuncusu 2,3 milyon fazla alacak diye Benficayı karşına almak ister mi?

Ayrıca talisca'nın açıklaması vardı buraya geldiğinde orda beni sevmediler bana değer vermediler bi daha asla geri dönmücem benfica'ya dedi.

Talisca man united,everton yada roma'ya gidecek gözüken o bizde 15 milyon € filan kazanıcaz taliscadan.

Çevrimdışı tangaz

aboubakar teknik direktör değiştiği için kalmak istedi aynı teknik adam devam etseydi kalmıyacaktı kendi açıklaması.

haticeyi boşver neticeye bak tükürdüğünü yaladı sonuçta  :D

Çevrimdışı tangaz

Ayrıca talisca'nın açıklaması vardı buraya geldiğinde orda beni sevmediler bana değer vermediler bi daha asla geri dönmücem benfica'ya dedi.

Talisca man united,everton yada roma'ya gidecek gözüken o bizde 15 milyon € filan kazanıcaz taliscadan.

bu cümlelerin aynılarını hatta daha sertlerini abubakar demiyormuydu?

İşte budur. Taliscadan para kazanmamız İMKANSIZ. Adamlar kaçın kurası biz daha giderken adamlar dönüyordu bu yollardan.Adam oyuncusu 2,3 milyon fazla alacak diye Benficayı karşına almak ister mi?

talisca istemiyor benfica'yı.

alt tarafı menejer talisca kovar menejerini olur biter oyuncu kendi istediği yerde oynamak ister.

Çevrimdışı kyiv

Olacağı söyleyeyim. Talisca Benficaya geri döner sözleşmesini uzatır Benfica bu dediğin kulüplerden birine satar.

Çevrimdışı tangaz

şu milli takım işleri seçilememek vb nedeniyle ben talişkanın süperligde dewam edeceğini sanmıyorum ayrıca milli olabileceğini de pek sanmıyorum.

Olacağı söyleyeyim. Talisca Benficaya geri döner sözleşmesini uzatır Benfica bu dediğin kulüplerden birine satar.

taliscanın sözleşmesini 1 sene uzattılar zaten 2019'du 2020 yaptılar.

Bende olacağı söylüyeyim.

Benfica talisca için kapıyı 50 milyon € dan açıyor.

Biz 40'a satıp 15'e alıp kara geçicez.

Çevrimdışı El Nino

Forvet hattına adam alınacaksa ve Şenol hoca kalacaksa Haziran ayının ilk haftasında bu iş bitmeli. Malum yoksa o oyuncu Şanol hocanın geleneğinden dolayı devre arasına kadar forma giyemez.

Çevrimdışı tangaz

taliscanın sözleşmesini 1 sene uzattılar zaten 2019'du 2020 yaptılar.

Bende olacağı söylüyeyim.

Benfica talisca için kapıyı 50 milyon € dan açıyor.

Biz 40'a satıp 15'e alıp kara geçicez.

benfica kapıyı 50 den mi açmış? sana mı söledi benfica başkanı? yakınmısınız aranız nasıl? adam pekii 50den açtığı kapıyı ya 30a düşürürse? ya da roma deseki biz bjk ile 40a anlaştık sana 50 vermiyorum benficada bak sen şu bjk.ye gel ulen roma sana 22ye veriyorum talişkayı...

haa umarım inşallah senin senaryolar tutar 21e alıp bırak 40ı 30a satsak karşılıklı göbek atarız da ne idüğü belirsiz bir haber portalinde okudugun 2 satır haberi anayasa gibi görüp yazman benimsemen enteresan...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ligi 4. Bitirirsek temmuz ortasında ilk macımızı oynayacagız. O zamana santrafor transferi biter diye ümit ediyorum, ediyoruz. Gelecek sezon stoper ikilisi mitro vida yaparız umarım. Pepe cidden lüks olacak. Alıcısı yoksa sokağa atamayız tabi ama pepe nin illa ki alıcısı çıkar.
O degil de keske fernandesi geri alabilsek. Valla hep derim iyi bir fernandes bu takımda iş yapar.

benfica kapıyı 50 den mi açmış? sana mı söledi benfica başkanı? yakınmısınız aranız nasıl? adam pekii 50den açtığı kapıyı ya 30a düşürürse? ya da roma deseki biz bjk ile 40a anlaştık sana 50 vermiyorum benficada bak sen şu bjk.ye gel ulen roma sana 22ye veriyorum talişkayı...

haa umarım inşallah senin senaryolar tutar 21e alıp bırak 40ı 30a satsak karşılıklı göbek atarız da ne idüğü belirsiz bir haber portalinde okudugun 2 satır haberi anayasa gibi görüp yazman benimsemen enteresan...

üslubun çok bozuldu abi biraz dikkat et istersen.

Burada yazanı söylüyorum.Benfica çok yüksek açtığı için fiyatı  zaten direk bizle iletişime geçiyorlar siz alın biz sizden 40'a alalım diyorlar.Adamlar enayi mi 10 milyon € fazladan versinler.

http://www.ajansbesiktas.com/ozel-milli-takima-secilmeyen-taliscaya-3-dev-talip-gorusmeleri-besiktas-yurutuyor-26767h.htm

Amacın ne senin çözemedim abi zaten para kazanmayalım mı ne istiyorsun anlamadım osmanlı maçından beri sürekli bi sinirlilik hakim sende.

Etiketler: