Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283628 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Trezegeyi 3 ay falan öncesinden yazmıştım
İtiraz eden oldu, olacaktır
Gelsin  yedek otursun bizde
yıllık 1,5 versen çocuğunu keser
Kontratak topçusu diyen arkadaşlar haklılar
bize o tarz oyuncu da lazım
bugün 5 gole katkı verdi

Minimum 5 milyon euro para ister Kasımpaşa veya sahibi. O parayı vermeye değmez. Bize santrafor için para lazım. Kontraatak futbolcusu olması yönünden Lense benzer ama kendini oyuna daha çok veren bir tip olduğu belli. Adamın üzerine Muhammed Salah hayalleri kurulmasın hemen. :)

Çevrimdışı atalay

Teşekkürler. @levitate @alperenn58 Çerçeveyi büyük seç. @underworld Değerlendirmeyi saha içi doneleri olarak kabul edebiliriz. @sozkul | Çok sevdiğin Higgins finalde. Gözün aydın. @Osvaldonun Saçı Marsilya, Lyon'un sahasında final oynayacak. Bu açıdan güzel. Fakat favori Atletico elbette. @Yunus Emre Dökmeci

Çevrimdışı savaş altay

Haberturk denen paçavranın les spor yazarlari bi araya gelmiş olmayan akıllarıyla tavsiyelerde bulunuyorlar. Ortak nokta Senol Gunes'in bırakması gerektiği fikri. Muptezelin teki de "Fikret Orman ve Senol Gunes ayrılmalı."   :D   Herifler'in Besiktas korkusu gercekten cok buyuk. Basarinin 2 mimari gorevi birakmaliymis.  :D
Neyseki F.O ve Hoca birlikte hareket ediyorlar. HT zaten ilk farkettiğimde 2 yıl kadar önce başlamışlardı saldırıya.
İnce görüyorlardı ilk ama şimdilerde seviyeleri bölüm sonu canavarı kıvamında  :evillol:

I Love This Game

Çevrimdışı savaş altay

@atalay kusmuş, bana da pas pas atmak düşer son gelen olarak  :serefe:

Çevrimdışı savaş altay

@Yunus Emre Dökmeci ne demek istediğini anladım fakat  :D Trezeguet benim bir haftadır renkli malzememdi, performans veriyor diye. İş yerinde saldırıyorlar çok pis, Kırmızı kart diyorum savrulup yeniden gelenler oldu, Ortaya Castro yanında Trezeguet seneye harika takımsınız, birileri de kenardan dil atarak motive eder dedim hep  :evillol:

Uefa Mafia len  :lol:

Çevrimdışı savaş altay

gerçekten pişman olduğu için değil işsiz kalmamak için atmıştır bu twitleri pislik adam
Başka seçenek mümkün değil. Planlı, hazırlıklı bunu yapan adamı ancak korku durdurur.
Kabul edilmemesi gerekiyor.

Çevrimiçi levitate

Üstlerde atmıştım ibiş Finansbank yöneticisinin basket maçındaki resmini.

Beşiktaş böyle adamı madam yapar işte. Bundan sonra Beşiktaşa dil uzatma, dalga geçme gibi şeyler yapma sebepsiz sen anandan gene çıkardın amma baban kim bilmezdin ş.refsiz.

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sozkul

Teşekkürler. @levitate @alperenn58 Çerçeveyi büyük seç. @underworld Değerlendirmeyi saha içi doneleri olarak kabul edebiliriz. @sozkul | Çok sevdiğin Higgins finalde. Gözün aydın. @Osvaldonun Saçı Marsilya, Lyon'un sahasında final oynayacak. Bu açıdan güzel. Fakat favori Atletico elbette. @Yunus Emre Dökmeci

Doğru ama şu an Şenol Güneş'in kendi içinde ben nerde hata yaptım diye sorduğunu düşünüyorum, yoksa sonucu ya futbolculara yükleyecek ya da  istediği transferlerin yapılmamasına ki bu kolaya kaçmak olur, transfer hatalarını biliyoruz ama yinede elde kalanlarla çok daha iyi bir sonuç alınabilirdi, onunda tercihleri konusunda özeleştiri yapması gerekiyor, en önemliside seneye bıraktığı mirasın ne olduğu sorusunun cevabı.

Çevrimiçi underworld

Ligde city gibi uçan bir takım olsaydı npalım adamlar çok iyi yakalayamadık ikinci olduk derdik.
Ama rezil bir lig mevcut ve şu tabloda rezil ligde dördüncüyüz.

Çevrimdışı tangaz

geçmiş olsun Sir, acil şifalar dilerim...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Elbette. Kendimce cevabı vereyim. 30 yıllık oyun tavrına sadık kalmaması. Kendi doğrularından vazgeçmesi. Amerikan pragmatizmi. Özellikle kadroyu kuranlar için sürecin ulaştığı sonuç önemli. Bu ikisi birleşip, bir de yerel rekabette azılı makyavelistler ile yarışınca durum aşağı-yukarı bu oluyor. Küçük bir ek. Bazen kazanmak birincil amaç olmayınca daha güçlü bir kazanan oluyorsunuz. @sozkul
[ Son Düzenleme: 06 Mayıs 2018, 00:42:12 atalay ]

Çevrimdışı atalay

Futbolda 'topu kötü yerde kaptırmamak' diye bir şey var. Buna takıntılıysanız, seçeceğiniz oyundaki takım pozisyonları hep doğru olmalı. Topun kıymetini ve topla vedalaşmasını bilen oyuncuları oyunun merkezine koymalısınız. Ya da topla buluştuğu bölgeleri doğru kurgulamalısınız. En kritik kayıplarda yediğimiz golleri hatırlayın.
[ Son Düzenleme: 06 Mayıs 2018, 01:47:19 atalay ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Umarım yönetim geçen senelerde yaptığı hataları bu transfer sezonunda yapmaz, aynı şekilde hoca da.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı atalay

Oyunu bilmeyen-okuyamayan, ilk dokunuşu kötü, yerini zamanında alamayan, bir sonraki adımı planlayamayan, topla vedaşlaşmasını ve topun kıymetini bilmeyen oyuncuları tercih etmemek gerek. Her pozisyon için öncelikler farklı. Doğaçlama veya problem çözme becerisi gelişmiş ise bir-iki tanesi için yer açılabilir.

Daha yüksek atletizm ve tempo ihtiyacını da göze alarak yukarıdaki özelliklere sahip olanları tutup, çehresine birkaç doğru parçayı serpiştirmek lazım. Tavıra sadık kalır, seçicilerin kalitesini yükseltirsek bu iş olur. Sonuçta pozitif oyun anlayışı ve belli seviyelerde bir oyun tecrübesi var. Açıkçası kimlerden vazgeçilip, kimlere paye verileceğini merak ediyorum.
[ Son Düzenleme: 06 Mayıs 2018, 01:48:28 atalay ]

Çevrimdışı savaş altay

Umarım yönetim geçen senelerde yaptığı hataları bu transfer sezonunda yapmaz, aynı şekilde hoca da.
Bu sezon bekleyecek kimsemiz yok öncelik olarak. Gomez gibi Abu gibi durumların benzeri yaşanmayacak.
Zamanımız çok daha fazla bu da bu transfer sezonunun daha olumlu geçeceğine işaret. Yoksa Negredo'ya
4.3 verilmesinin başka izahı yok. Yönetim yine yanlış tercihler yaparsa ki ihtimal vermiyorum oluşturduğu
transfer tutturma yüzdesini biraz daha aşağıya çekecektir. Bir ara kim gelse oynuyordu, böyle bir hava yakalandı.

Çevrimdışı ümit

Bu hafta sonu soyle bi tabloya ne dersiniz.
Gs 66
Basak 66
Besiktas 65
Fb 64

Çevrimdışı ümit

Kalan uc maci kazanirsak, suan icin beklemedigimiz olcude iyi bir yerde bitirebiliriz ligi. O yuzden futbolcularimiz umarim ciddiyetlerini koruyorlardir. Basak dagilacak gibi hissediyorum. Gsnin iki sefer puan kaybetmesi lazim. Bu hafta kaybederse olmayacak bir durum degil. Fenere bu sene ayri bir gicik oluyorum. Umarim onlar da bugun takilir. Neyse bu hesaplar bi yana,bu uc maci kazanmaliyiz, her ne olursa olsun.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gs 66
Basak 66
Besiktas 65
Fb 64
:sevinc :sevinc

Çevrimdışı mylife1903

Gs 66
Basak 66
Besiktas 65
Fb 64
Arkadaslar sinerji
Lutfen
Birazcik inanalim, belli olmaz bu isler

Çevrimiçi Samet Demir

Arkadaslar sinerji
Lutfen
Abdest almayı hatırlatsak mı abi?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ümit

Arkadaslar sinerji
Lutfen

Ben abdestimi aldim :)

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar bereket totemi yapacagiz aksam
Bursa ve akhisar icin
Full konsantre olacagiz

Detaylari az biraz mesguliyetim gecsin yazacagim

Çevrimdışı kyiv

Gs 66
Basak 66
Besiktas 65
Fb 64

Hayal derim. Okan, Fatih terim Hocasını üzmez. Bugüne kadar ne zaman üzdü ki? Bursa için konuşmaya değmez.Bizim için günahlarını vermezler galip mi gelecekler? Yani ikiside kazanır. Biz birtek Başakşehiri geçebiliriz. Bugün Gençlerbirliği Antalyayı yenerse, Antalya haftaya Başakşehirden puan almak zorunda olacak.

Bu arada UEFAdan gelen son dakika haberi var. Galatasaraya geçen sene kendilerini tınlamadıkları, kafalarına göre sınırsız harcama yaptıkları ve daha önce de uyarı almalarına rağmen bunları yaptıkları için ödüllendirecekmiş. Şampiyonlar ligine katılım ücretinin yanında cesaret payıda ilave edilecekmiş. Sana bildiğim bütün küfürleri ediyorum UEFA. Neyi bekliyorsun? Ortamı kızıştırıp,bilinmez yapıp RÜŞVET mi talep ediyorsun Galatasarayın aracılarından?Bu kadar gecikmesinin arkasında kesinlikle mason Gaşatasaraydan para sızdırma derdinde uefa normal değil bu kadar süreç. Al UEFAyı vur TFFye...Biz de doğrucu davut takılalım.

Sabah sabah...Ne kadar Beşiktaş düşmanı varsa taaaaaaaa......

Çevrimiçi underworld

uefa dan bir şey beklemeyin masonlar işi çoktan ayarlamıştır

Etiketler: