Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 361 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5217131 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı atalay

Heynckes, 2013'te emekli olmasaydı büyük ihtimalle bugünkü Bayern'i aralıksız izlerdik. Fakat o periyotta aynı Almanya milli takımını  izler miydik? Bayern daha etkin ve iyi oynayan taraftı. Fakat 'hala madrid y nada mas' diyoruz.

Çevrimdışı stadabi

Bence Gs macinda biz kotu oynamadik ama detaylarda maci kaybettik. 4-5 pozisyonumuz var ve bunlari atamadik, gs atti. Taktik olarak Fatih Terim bizim takimin sag kanadinin problemli oldugunu, Quaresma'nin geriye fazla gelmedigini iyi tespit edip oraya surekli Nagatomo'yu soktu. Gs nin sag tarafi mac boyunca fazla calismadi ama Nagatomo-Rodrigues ikilisi Q7-Gokhan ikilisini baya zorladi. Gs maca cok iyi hazirlanip asiri konsantrasyonla oynadi.

Milletin elestirilerine ragmen ben Lens degisikligini dogru buldum cunku Gs'nin defansi sakar oldugu icin Lens-Babeli araya kacirma fikri vardi hocada ama Lens gene hayal kirikligina ugratti.

Bu dakikadan sonra sampiyonluk zor ama ikinicligi kovalamamiz lazim. Onumuzdeki yil sampiyonlar liginde olmamiz lazim.

Ben ligi 4'cu bitirecegimizi sanmiyorum. Yukardakiler illa puan kaybedecektir yeterki biz kaybetmeyelim.

Tamam yazdim amma zormus nereden guncelleyecegini bulmak bu arada

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz HAVUZ MEDYASI yıne iş başında ve hepsi ağız birligi yapmış
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı stadabi

hoşgeldiniz.

Yaşınızı yazarmısınız forumda zorunlu çünkü :)

Tamam yazdim amma zormus nereden guncelleyecegini bulmak bu arada

Çevrimdışı caner.eryigit

UZun zaman snr bu kadar iyi Bayern izlememiştim.Bayern bile olsan hakeme rağmen kazanamıyorsun...

Çevrimdışı tangaz

UZun zaman snr bu kadar iyi Bayern izlememiştim.Bayern bile olsan hakeme rağmen kazanamıyorsun...

izninle türk hakeme karşı die düzeltiyorum
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hele o hakem birde Cüneyt Çakır'sa hayatta kazanamazsın :biggrinking:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı kyiv

Kiralık gönderilen futbolculardan Orkan Çınar ve Sedat Şahintürk'ün performansları maalesef çok da iç açıcı değil. Orkan Çınar Konyada 9 maç şans bulmuş sadece 1 golü var. Sedat Şahintürk 7 gol atmış ama bir alt ligde Beşiktaşta oynama hedefi olan bir futbolcu için az bir rakam. Önümüzdeki yıl yine kiralanırlar gibi gözüküyor. Gençlerimiz bir türlü Beşiktaş formasını yabancılardan kapacak aşamayı gösteremiyor. Seneyede bol yabancılı olarak devam ederiz. İnsan üzülüyor neden çabalamıyorlar?neden daha fazla gayret sarf etmiyorlar?

Çevrimdışı cursedofdragon

Real Madrid, Bayern'e karşı kendi sahasında ezildi. Biz Necip ve Pektemek'le adamları yenmeye çıkmıştık :)
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2018, 00:05:41 cursedofdragon ]

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimiçi mellfred

Yukaridakilerin amaci bu maci ne yapip edip oynattirmak sanirim.

Biz 57'den itibaren devam kararina sahaya cikmayiz deyince bu tahkim yolunu soktular araya (ben bizim insiyatifimizle gidildigini dusunmuyorum yine malum yerlerden bir istek gelmis olabilir). Normalde tahkim cezayi oldugu gibi onayacakti ama bizim cikmayacagimiz acik, e simdi yukaridan da bir tel geldiyse/gelirse muhtemelen tahkimden cikacak karar su olacak:

Mac 0'dan baslasin, 11'e 11 oynayin 90dk seyircisiz diyecekler. Hukmen karari yine vermeyecekler.

Emir gelmiştir dediğin gibi

Çevrimiçi mellfred

Tarihin en iyi sol beki bir kez daha sahne aldı.
Bi Marcelo bi Ramos bi Ronaldomuz olsa cl final yaparız

Çevrimiçi mellfred

Barca dembele’yi kiralamayı planlıyormuş

Çevrimdışı kyiv

Son dakika haberi olarak geçiyor.

chp-İyi parti-saadet-dp ittifakı anlaşmış. Yarın açıklanacakmış. Böyle bir ortamda maç oynansın diye kovalanacağını sanmıyorum. Az kaldı 24 haziranda ak koyun kara koyun ortaya çıkacak. Bizimle uğraşmayı bırakıp.Önce kendi dertleri ile uğraşsınlar.

Çevrimdışı tangaz

Son dakika haberi olarak geçiyor.

chp-İyi parti-saadet-dp ittifakı anlaşmış. Yarın açıklanacakmış. Böyle bir ortamda maç oynansın diye kovalanacağını sanmıyorum. Az kaldı 24 haziranda ak koyun kara koyun ortaya çıkacak. Bizimle uğraşmayı bırakıp.Önce kendi dertleri ile uğraşsınlar.

24ünde de portoya koyduğumuz gibi koyduk mu puro mu yakarım viskime partnerlik etsin die
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Uzak ara en iyi kadroya sahipler. 3 sene üst üste CL finali oynayabilecek problem çözebilme becerisine sahip oyuncu kalitesi varsa oyuncu takımı olmanız ve bu oyunculara oyun özgürlüğü bırakıp-iletişim becerileriniz ile performans almanız normal. Doğru hücum setleri işi görmeye yetiyor. Ronaldo, Marcelo, Ramos dedin. Daha Modric, Kroos, Benzema, Navas, Casemiro bugün oynamayan Carvajal var. Zizou ile performans arttıran fakat yeterince rol alamayan Isco keza yeterince dakika alamayan Asensio var. Varane, Bale, Kovacic gibi isimleri saymıyorum. Geldiği ilk günden beri Castilla döneminden talebesi olan ve önemli dakikalar verdiği Vazquez aynı şekilde. Vazquez, Isco ve Casemiro'yu Zizou'nun hanesine yazabiliriz. @mellfred Açıkçası bu güncel kadro kalitesi için Real'i birinci sıraya Bayern'i ikiye yazarım. Ardından City, PSG, Barça filan gelir. L'pool da az para harcamadı ama yaptığı iş kıymetli. Roma'yı zaten ayrı bir yere koymak lazım. Velhasıl oyuncu yapabilirliği arttıkça kazanmaya daha yakın olduğun gerçek. Fakat oyuncu kalitesi arttıkça her zaman oyun kalitesi artmıyor. Bunu Real seviyesinde değil, bizim seviyemizdeki takımlarda daha net gözlemleyebiliriz.

Oyuna dair küçük ama temel bir ek yapayım. Futbolda ikili-üçlü oyunlar ve bittabi ikili-üçlü oyuncular önemli. Mesela, yıllardır Benzema'nın Ronaldo'nun performansını yükseltmesi gibi. Ya da bu sezon birbirlerini yükselten Firmino-Salah ikilisi gibi. Bugün bu dört takım arasında Milner, Marcelo, Kimmich, Dzeko gibi hücum setlerinde aktif rol oynayan isimleri de not etmek lazım. Bayern, Real proaktif orta sahalardan reaktif; L'pool, Roma reaktif orta sahalardan proaktif oyunlar üreten takımlar. Oyuncu takımı Real; direkt, transition, yerleşerek gibi her türlü oyundan sonuç alabiliyor. Çünkü artısı bir gün Isco, Asensio, Carvajal, Kroos, Marcelo veya duran topta geriden koşarak gelen bir Ramos kafasıyla sonuç alabilmeleri. Önlem alınması gereken çok oyuncusu var.
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2018, 01:57:09 atalay ]

Çevrimiçi underworld

Barca dembele’yi kiralamayı planlıyormuş

Tr ye gelmez hele cl de yokken hiç

Çevrimiçi underworld

Gomisin derbilerde golü yok.
Zamanında Ba sırf bu yüzden linçe maruz kalmıştı.

Çevrimiçi underworld

Evet beyler ;Son 3 maçta forvette kim oymalı, neden?

Ben larin diyorum.
-et mi balık mı görelim ( gelecek yıl için ufakta olsa bir fikir çıkartabiliriz)
- larinin taraftar kredisi var
- love hazır gelmemişken birde sakatlanınca tam dönmesi zor.
- işler ters giderse uğultular yükselebilir.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Bu kadro daki yaşlı oyuncular gönderilmezse seneyede şampiyon olamayız temizlik şart rakipler çözdü artık kadroyu bu kadroyla olmaz
Bu kadroyla buraya gelmek bile büyük başarı seneye bu hatalardan ders çıkarılmış vaziyette sezona girilmesi dileğiyle
kalkıp 30 üstü adam getirmesinler Gökhan Gönül 98 yaşındaki dedem gibi hareket ediyor sahada
Hele ki Quaresma Atiba Tosic Adriano Negredo Love Lens kesin gitmeli ben seneye böyle futbol istemiyorum kanatlara at topu orta aç nedir bu yahu böyle 1 sezon mu biter 2015 sezonundaki futbolu bize oynayacak futbolcular getirmeliyiz bu sene transfer döneminde.

Plan zaten o yonde. Brezilya'dan gelecek genc oyuncular var. Bakalim olur da ilk ikide bitirirsek ya da 3. olursak GS'de ceza alirsa isimiz cok daha kolay olacak.

Çevrimiçi underworld

Gs ceza almaz boşa ümit beslemeyin.
Fransızlara hertürlü imtiyaz tanırlar.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Gs ceza almaz boşa ümit beslemeyin.
Fransızlara hertürlü imtiyaz tanırlar.

Olmaz oyle sey. Butun takimlar essek mi FFP'ye uyacagiz diye kuculmeye gidiyor harcamalari kisiyor basarilardan feragat ediyorlar, GS ceza almasina ragmen hic sallamasin bir de ustune odul gibi cezasiz mi kurtulsun? O ceza gelecek, GS de men yiyecek.

Çevrimiçi underworld

Masonlar bir şekilde bağlamışlardır işi.
Ben men bekliyorum açıkçası ama bütçe kısıtlaması + transfer yasağı en azından gelmeli.

Çevrimdışı mylife1903

Evet beyler ;Son 3 maçta forvette kim oymalı, neden?

Ben larin diyorum.
-et mi balık mı görelim ( gelecek yıl için ufakta olsa bir fikir çıkartabiliriz)
- larinin taraftar kredisi var
- love hazır gelmemişken birde sakatlanınca tam dönmesi zor.
- işler ters giderse uğultular yükselebilir.
Love oynasin, larini yavas yavas kullaniriz. Love zaten kaybettik adami tutmadi gibi larini de stres altinda harcamanin anlami yok.

Çevrimdışı mylife1903

Gomisin derbilerde golü yok.
Zamanında Ba sırf bu yüzden linçe maruz kalmıştı.
Derbide atmasin da 27 atsin
Demba 18 atabilmisti ve son 5-6 hafta sahada surunmustu
Demba 27 atsaydi zaten sampiyonduk

Etiketler: