Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5245445 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi COB

Talisca'yı bulduda ne oldu? Maçtan önce uyardığım gibi Talisca'nın da topları ezdiği zamanlar oldu.
Pas isabet oranı Talisca'nın merkezde çok düşüyor. Yazın yatmasın kısa pas çalışsın.

Talisca ile Q7 bizim oyun sistemimizi yavaslatan ve bozan cok yetenekli iki oyuncu.

Çevrimiçi underworld

Gene tuz basıyorsunuz...
3 lü oynayacaktık ozi sol, medel iç, tolgay sağ ortada oynayacaktı.
Böylece tolgay, gg ye yardıma daha çok gelip o bölgeyi tıkayacsktı.
Hatta pepe nin alamadığı hava toplarını da süpürürdük.

Adamlar uzun attı, gomis rodiye indirdi nagatamo bindirdi başkada pek bir şey yapmadılar.

Çevrimdışı tangaz

bir sağ bek bir santraforla şampiyon oluruz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi underworld

Ama golü kim atıcak yeaa...
Nago asist fernando gol
Linnes asist rodi gol

Derbiler böyledir genellikle süpriz oyuncular  sonucu belirler

Çevrimdışı goktasoktay

Cücü barış şimşek ortaklığıyla bayernin buz gibi penaltı güme gitti. Bunlara bu maçları nasıl veriyorlar anlamıyorum?

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi underworld

Cücü barış şimşek ortaklığıyla bayernin buz gibi penaltı güme gitti. Bunlara bu maçları nasıl veriyorlar anlamıyorum?

Reale olsa Son maçları olurdu

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu kadro daki yaşlı oyuncular gönderilmezse seneyede şampiyon olamayız temizlik şart rakipler çözdü artık kadroyu bu kadroyla olmaz
Bu kadroyla buraya gelmek bile büyük başarı seneye bu hatalardan ders çıkarılmış vaziyette sezona girilmesi dileğiyle
kalkıp 30 üstü adam getirmesinler Gökhan Gönül 98 yaşındaki dedem gibi hareket ediyor sahada
Hele ki Quaresma Atiba Tosic Adriano Negredo Love Lens kesin gitmeli ben seneye böyle futbol istemiyorum kanatlara at topu orta aç nedir bu yahu böyle 1 sezon mu biter 2015 sezonundaki futbolu bize oynayacak futbolcular getirmeliyiz bu sene transfer döneminde.

Çevrimdışı cursedofdragon

Hadi Almanya'daki Bayern Münihlileri düşünmedin. Türkiye'deki Bayern Münihliler hiç mi aklına gelmedi de penaltıyı vermedin Cüneyt Çakır. (Alıntı)

Çevrimiçi tolga1903

Satış tamamlandı, aç bir ana haber bülteni izle anlarsın.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok abi aman kalsın burdan öğrendim işte izlememe gerek yok ondan dolayı demekki bu adice haberler.

Çevrimiçi tolga1903

Ya cucuyle bayernin kaleci aldı turu reale verdi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı savaş altay

Talisca ile Q7 bizim oyun sistemimizi yavaslatan ve bozan cok yetenekli iki oyuncu.
Talisca'nın kısa pasları düzelirse çok işe yarayacak. Top kaybetmediğini hayal edelim.
Kısa pas veya mental olarak bu derece teknik bir oyuncuya merkezde nasıl davranması
gerektiğini aşıladığımızı. Bunlar basit şeyler  :D

Talisca'nın arkasını tıkamazsan orta sahamız yumuşak diye şikayet ederiz. Yeni sezonda
daha enerjik bir takım olursak orta saha top kapabilir ve sert durumda ise bekler ile kenarları
yine tıkayabiliriz, engel yokki. Yine istediğimiz rakibi, istediğimiz sahada boğarız. İleri 4'lüyü gol aksiyon
bölgesine sabitlemeliyim. Rakip ya uzun vurucak ya da ayağa çıkacak ve gerçekten sert karşılanacak. Sadece savunmacılar.
Set bozulduktan hemen sonra yine sete geçip uzun süre orada kalabilme şansımız yine Medel gibi bir Dos ile sertleşen Tr liginde  mevzu mu istiyorsunuz? sorusunu sormak  :D
Dikkat edin 8'ler kayboluyor.
[ Son Düzenleme: 01 Mayıs 2018, 22:56:35 savaş altay ]

Çevrimiçi murat

Bolu'da doğalgaz bulundu.
İhracat acayip arttı.(İthalat kelimesi lügatta yok)
Turizmde rekorlar kırılıyor
Arakan'da içimiz kan ağlıyor.

emekliye ikramiye ve zam haberleride vardır kesin.

Çevrimdışı atalay

Atletizm ve alan oyunu üzerine zirve bir maç izliyoruz. İki takımda da birbirlerinin pozisyonunu çok doğru oynayan oyuncular var. Oyun opsiyonlarını arttırarak karşılıklı ilk reaksiyonlarını düşürdüler. Geçirgenliğin sebebi bu. Bunlarla git-gelli oynayarak baş edilemez. Ancak bu iki kadro baş edebilir.

Çevrimiçi murat

eyyamcı her organizasyona lazım.

Çevrimdışı goktasoktay

eyyamcı her organizasyona lazım.
O da doğru. Bu cücü ilk çıktığı zamanlar çok iyi hatırlıyorum, babam buna tetikçi derdi. Her ne kadar babam gs li olsa da bu konuda yanılmadı..

Çevrimdışı caner.eryigit

Rafinha Demba seneye sanki bizde olacak gibi abi.birde şu bol kontratlardan derhal kurtulmamız lazım.hele şampiyonlar ligi fln olmazsa Gs cezasına mahsuben kurtulmamız elzem bu kontratlardan

Çevrimdışı caner.eryigit

Yalnız acayip bir tempo var Maçta sanki *2 hızda oynanıyor...

Yalnız acayip bir tempo var Maçta sanki *2 hızda oynanıyor...

beynim error verdi benim alışkın değilim sanki 2x video izliyormusum gibi :)

Çevrimdışı tuncaboylu

emekliye ikramiye ve zam haberleride vardır kesin.
Suriyeliler ülkelerine dönüyor haberi gördüm bugün.

Çevrimiçi Kartal Ç

babeli dinlendirecek gerçek mevkisinde oynayacak deparlı bir sol açık da lazım bence.
q7 yi lensi pektemeği falan sola kaydırmakla caneri adrianoyu ileri kaydırmakla olmuyor.

Çevrimdışı Berat

Gazinoda turist sayılarındaki uçuşa rastgeldim ben de. Bol sıfır atmaya alıştı elimiz.

yalan.

Adamlar milletvekili,doktor filan oluyorlar dükkan filan açıyorlar gitmez artık onlar.

+1. Bomboş bi adam başkanlık makamına otur ve sadece söyleneni yap denilmiş gibi geliyor.
Yahu adama 90 yaşındaki Babası bile güvenmiyor ve hala şirketin başında duruyor bu yasinda

Kim guvenip de Koskoca Tff yı emanet edecek ?

Etiketler: