Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 344 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224599 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

vereni buldum  :lol:

ben o zaman mod değildim daha @Necmi abi yapıştırmıştır :D  :evillol:

Çevrimdışı savaş altay

yaaa online bile değildi  :D
 :bawling:

Çevrimdışı tangaz

benimkini değil kendi modunu vereni bulmuş  :D

beni çağrı kodese tıkmıştı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

quaresma çok tatlı biçti yalnız pigmeyi çok hoşuma gitti :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı yoruk

neden sürekli hakimi yenmek zorunda olan takım biziz sıkıldım artık ben ?

ofsayttan gol yiyoruz penaltımız verilmiyor bugün maç 1-1 bitse hakemi konuşmucaz mı biz şimdi ?

Ben de sıkıldım ,fakat bu düzen böyle ve ben sen karar vermıyoruz buna.Demek  ıstıyorum , bunu değiştirecek olan yönetm.Bunun ıle ılgılı şeyler yapılmalı.Büyük takım olduğumuzu vura kıra anlatmamız lazım bazılarına.
 Bugun ne oldu ? Çatır çatır oynadık hakem ne yaptı ? Yok..
Öncelık olarak sorunu “hakem”özelinde değil kendimiz de aramalıyız.Önce biz oynayalım.Önce biz sağlam çıkalım bu tür maçlara.

[ Son Düzenleme: 25 Şubat 2018, 23:53:17 yoruk ]

Çevrimdışı yoruk

Yahu bastan sona safsatalarla dolu bir yorum. Sizin gibi Besiktaslilari görünce hakemler az bile yapıyor bize diyorum.
Tamam ben Beşiktaş’lı değilim zaten boşver sen..

Çevrimdışı savaş altay

Yahu bastan sona safsatalarla dolu bir yorum. Sizin gibi Besiktaslilari görünce hakemler az bile yapıyor bize diyorum.
Entresansın abi k bakma  :)

Çevrimdışı Librarius

Bugun yendik evet ama bu is boyle gitmez. Her hafta aleyhimize ciddi hakem hataları var. Gecen hafta Alper Ulusoy cipi, bu hafta Cuneyt ve Tarik cipleri goz gore gore emek hirsizligina soyundular. Oyle romantiklikle kerizligi karistiran Besiktas taraftarlarinin "hakeme de yeneceksin" safsatasını kabul etmiyorum. Ulan kalp hastası yapti o (Hakaret Yasak)₅ bizi.

Dusunun ilk maçta penaltimizi yediler, temiz golumuzu ofsayt diye iptal edip FB'ye 3 puani hediye ettiler. Sadece o maci degil, TS macini da etkilediler.

Ve geliyorsun kendi evinde fanatik FB'li yan hakem serefini ve namusunu satarak ofsayt golu veriyor, ve net penaltını gormesine ragmen yine fanatik FB'li Cüneyt cipi yalandan yan hakeme bakip penaltıyı vermiyor. Evet bugun yendik, ama bu 10 maçta bir kez olur. Yönetim susarsa haftaya TS macinda yine doğrayacaklar. Yoneticiler sıra gibi diziliyor galibiyette, ama isler kotu gidince hepsi siniyor.

Cuneyt ve Tarik Ongun'a gerekli cevap verilmezse bu sene şampiyon falan olamayız. Herifler Israrla her hafta doğruyorlar Besiktasi. Yemisim efendiliği.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi underworld

merdiven boşlukları dolu olmasaydı galip gelemezdik galiba.doberman taktı merdivene.
İçinde acı var takacak çok şey bulur

Çevrimdışı onurturan

QUARESMA;
Bugün quaresma iyice boşaldı içindeki bütün pisliği püsürü attı fenere pambık gibi olmuş maçtan sonra açıklamalarını dinledim kulak memesi yumuşacık olmuş tebriklerimi iletiyorum :claps:

ŞENOL HOCAM;
856. Defa takımımız için ne kadar büyük bir hoca ne kadar önemli bir şans olduğunu ve Beşiktaşın başında olmayı hak eden ve dünya üzerinde bizim alabileceğimiz En büyük taktisyen olduğunu KaNıTLAmIŞtıR ..önünde saygıyla eğiliyorum..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

1.71 boyunda ki Gary Medel, Beinsports pierrosuna göre 2.10 metre sıçrayarak golü çıkardı..

Ben diyorum adam ronaldo ile aynı sıcrıyor :D

1.90 olsa boyu demek ki 2 katlı ev boyunda filan zıplıcak acımıyor pitbulum :D  :evillol:
Şenol Güneş: "Hiç olmayacak pozisyonda Fabri çıktı, gol yiyorduk. Allah'tan takımın en uzun boylusu geldi de topu çıkardı, yoksa işimiz zordu." :evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Ben de sıkıldım ,fakat bu düzen böyle ve ben sen karar vermıyoruz buna.Demek  ıstıyorum , bunu değiştirecek olan yönetm.Bunun ıle ılgılı şeyler yapılmalı.
 Bugun ne oldu ? Çatır çatır oynadık hakem ne yaptı ? Yok..
Öncelık olarak sorunu “hakem”özelinde değil kendimiz de aramalıyız.Önce biz oynayalım.Önce biz sağlam çıkalım bu tür maçlara.

çok yanlış bu düşünce yapısı, bu romantizm yüzünden kaç şampiyonluğumuz çalındı. biz neden her hafta hakemi de yenmek zorunda kalalım geçen maç pepe talişka haksız kartlar yediler 1-0ken ali turan kızaracaktı talişka sarardı sonra son adam atılmadı vbvb farka gidecek maç berabere bitti konyada biz şuan 44 değil 46 olmalıydık ya 1-2 puanla şampiyonluk yada ŞL kaçarsa???  bu hafta quaresma şapkadan tavşan çıkardı atılmayacak golleri attı ya o trivela diğer denemeleri gibi dışarı gitseydi napacaktık???

Çevrimdışı savaş altay

abi yanlış yapıyorsun. böyle sorgulama olmaz ayıp artık..

Çevrimdışı savaş altay

Her şey modda k bakma okuyorsun ne yazdığımı.. Yazma diyorsan yazmam ok ama böyle klübe foruma zarar veriyorum
diye düşünüyorsanız yazmayız, Tşk kabul ettiğiniz için..  :claps:
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 00:00:21 savaş altay ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Her şey modda k bakma okuyorsun ne yazdığımı.. Yazma diyorsan yazmam ok ama böyle klübe foruma zarar veriyorum
diye düşünüyorsanız yazmayızç Tşk kabul ettiğiniz içim..  :claps:

bütün mesajların onaylanıyor ne dediğini anlayamadık :)

Çevrimdışı Onur Küçük

çok yanlış bu düşünce yapısı, bu romantizm yüzünden kaç şampiyonluğumuz çalındı. biz neden her hafta hakemi de yenmek zorunda kalalım geçen maç pepe talişka haksız kartlar yediler 1-0ken ali turan kızaracaktı talişka sarardı sonra son adam atılmadı vbvb farka gidecek maç berabere bitti konyada biz şuan 44 değil 46 olmalıydık ya 1-2 puanla şampiyonluk yada ŞL kaçarsa???  bu hafta quaresma şapkadan tavşan çıkardı atılmayacak golleri attı ya o trivela diğer denemeleri gibi dışarı gitseydi napacaktık???
Rakipler bize karşı yeni bir taktik geliştirmiş. Bizim pozisyon başlangıçlarında yalandan yere kapaklanıp kıvranma, pozisyonumuz başlamadan pozisyonu öldürme taktiği. Şu maçı örneğin Alper Ulusoy veya Ali Palabıyık isimli hakemsiler yönetseydi 3 golle bitiremezdik. Cüneyt doğrarken ince ince doğruyor ama bu Ulusoy, Palabıyık gibiler göstere göstere kalın kalın doğruyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aynen böyle oldu hepsi

Çevrimdışı tangaz

diye düşünüyorsanız yazmayız, Tşk kabul ettiğiniz için..  :claps:

gereksiz alınganlık yapıyorsun moderasyon böle bişey moderatör işi gücü bırakıp her an onaylayamıyor walla ben demin beri bakıyorum hemen onaylanıyor mesajların hatta içimden kaç defa mod cezası aldım hiç böle hızlı onaylanmıyordu yazdıklarım die geçirdim. bence şanslısın...

Çevrimiçi Liquidator

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı yoruk

Anlatamıyorum.Ben de rahatsızım.Ama işte bunu değiştirecek olanlar da belli.Biz oynadığımız sürece zaten kazanıyoruz .Gecen 2 sene şampiyon olmadık mı ?
Konya maçında 6 net gol kaçırdık.Atsak yenecektık.
Yanı ben dıyorum kı önce kendı hatalarımıza bakalım .İğne çuvaldız olayı hani
Sen olması gerektiği gibi olursan zaten hakem de devre dışı kalır.Sen yönetım olarak kafa olarak sağlam durursan diğerleri de devre dışı kalır.Bak bu maç oyunumuz bozulmadı Q7 rakıbe hakeme değil oyununa odaklandı farkı gördük.
Höt diyecek olan da hoca değil yönetim.Yönetim hakemler ıyı ınsanlar dıyecek yerı gelınce ama yerı gelecek başka şeyler de diyecek
Konya maçı olayları sonrası stat kapanırsa böyle böyle diyecek ama sonra o karar geldığınde de uygulayacak yani.
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 00:10:14 yoruk ]

Çevrimdışı tangaz

Rakipler bize karşı yeni bir taktik geliştirmiş. Bizim pozisyon başlangıçlarında yalandan yere kapaklanıp kıvranma, pozisyonumuz başlamadan pozisyonu öldürme taktiği. Şu maçı örneğin Alper Ulusoy veya Ali Palabıyık isimli hakemsiler yönetseydi 3 golle bitiremezdik. Cüneyt doğrarken ince ince doğruyor ama bu Ulusoy, Palabıyık gibiler göstere göstere kalın kalın doğruyor.

birde şu çok yaygınlaştı bizim oyuncular topu alıyor pası veriyor top ayaktan çıkıyor 1 saniye bile olmadan arkadan darbeye maruz kalıyorlar hakemin odağı topta top ayaktan çıkıyor rakip hoop basıyor tekmeyi bugün mesela josef ilk devre tolgayın aşiline yaptı bu teması konyalılar bursalılar  tüm maçlarda yapıyor biliyorlar nasılsa hakemlerin nasılsa beşiktaş faul vermezler basalım tekmeyi diyorlar

Sayemizde İsimleri S.Liginde geciyor :evillol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş ve Camiamızdan bekdiğimiz seyler bunlar işte. Bunların hakettiği dil bu . Böyle göze böyle parmak işte. Tebrikler Bülent Ülgen .  

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Etiketler: