Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283730 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

tadı damadığımda kaldı perşembe günü saplamak lazım yine :D

Tek eğlence yine fenerbahçe :D  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

negredo küçük maçların oyuncusu bu sene derbilerde 1 gol 3 asist yaptı adam bide sayılmayan gol'ü var  :bandit:
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 03:24:48 cursedofdragon ]

Çevrimdışı El Nino

Çevrimiçi Sinan66

tebrikler Besiktas'im. InsaAllah devami gelir  :icool:

Çevrimdışı Librarius

Bugun maçın ilk yarısında Cuneyt ve Tarik Ongun denen tetikçilere oyle öfkelendim ki neredeyse galibiyete sevinemedim. Cunku gelecekte dogranacagimiz ama galip gelemeyeceğimiz derbiler geldi aklima. Bu boyle gitmez arkadas. Tarik Ongun'un yaptigi (Hakaret Yasak)₅ düşününce halen kan beynime sicriyor. Biz kazandigimiz bugun eğer bu şeref yoksunlarına hayati zorlastirmazsak gelecegi kaybedeceğiz yine. Alper Ulusoy cipini de unutmayalım. Derbi oncesi gelip bizi doğradı. Eğer bu namus yoksunu 2 hafta dinlenip yine mac alırsa bilinki biz cok acılar çekeriz. Yönetim perde gerisinden bu namus yoksunlarınin yeniden mac almalarını engellemelidir.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Bu arada bu hakem katliamı mekanizmasının nasıl calistigini bugun cok daha iyi anladım. Maçtan sonra Ridvan Dilmen'i izleyen oldu mu? Rol yapmayi birakip mütemadiyen Besiktas camiasina saldirdi. Bizim yoneticilerin gayet normal aciklamalari uzerinden oyle bir algı oluşturdu ki pes dogrusu. Zaten programa cikinca yuzu kipkirmiziydi.

1. Cuneyt Cakir ve Tarik Ongun'un açık eyyamlarini bir iki cümleyle geçiştirdi. Yok ayakkabılar ayni renk olduğu icin hakem karistirabilirmis, yok ofsayt olayı cok inceymiş defalarca izleyince ancak fikir sahibi olunabilirmiş (78 cm ofsayt) dedikten sonra oyle bir hakem analizi yaptı ki maci izlemeyen hakem FB'yi paramparça etmiş sanar.

Yahu attigimiz 3. golde UEFA'yi FIFA'yi eleştirdi boyle bir ofsayt kuralı olurmuymus diye. Quaresma topa koşarak Fb'lilerin aklini karistirmis (bu arada ligin ilk yarısında FB'nin Konya'ya attıgı bir kafa golünde bir FB'li oyuncu rakip kalecinin tam önünde adamin gorus adisini engelledi ama orda ofsayt yok diyordu, cunku kuralda aktif pasif varmista orda oyuncu pasif mis yorumunu yapmişti). Ikinci golümüzde Negredo faul yapmış. Quaresma kirmizi almaliymis. Bu arada hiç Fernandao davarının yaptigi hareketi hakkında cit cikarmadi.

2. Yok efendim FB neden kupa maçından sonra Beşiktaş'tan 1 gun eksik dinlenip Akhisar macina cikiyormus? Fikstür isleri adil degil dedi.

3. Besiktas yoneticileri galip gelince iyi konuşuyorlar ama taraftarlar FB'li oyuncuları sakatliyor, buna da baksinlar diyor.

4. ANC'nin "bugun 2'li averajida aldiniz ne düşünüyorsunuz?" sorusuna "benim matematiğim iyi degil buna Ahmet (urkmezgil) kardeşim cevap versin" deyip yanındaki yoneticinin konusmasini istemesine ateş püskürdü. Yok efendim bu ayipmis, rakiple dalga geçmekmiş, koca koca is adamlarına yakışan hareket değilmiş.

Bugun kudurmuş bir haldeydi. Kininde boğulsun ama sorun bu degil. Tarafsiz bir programda hakemler tarafından katledilen ama hakemleride yenen bir takimi resmen hakemlerle galip gelmiş gibi lanse etmeye calismasi gercekten cok adiceydi. Yönetici olsam NTV yönetimini arayıp "kardeşim bizimle sorununuz mu var" diye sorarım. Ayrıca taraftarlar NTV grubunu arayıp bu adiligi protesto etmelidir. Ben dun aradım.

Çevrimdışı mylife1903

Muhteşem koyduk perşembe günüde koymamız lazım Aykuta edilen küfürler, Mehmet topalin suratına atılan madde falan müthiş bir gün oldu.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tekme fazla atamadik bi quaresma vurdu.
Yahu 3 degisiklik hakkimiz var. en az ama en az 3 tekme attiracaksin.
Love mu degisecek, yavrum 5 dakikaya degisiyon sari gorene kadar sal kobrayi diyecen sariyi gorunce degistirecen

Çevrimdışı mylife1903

Perşembe günkü küfürler yatağa, ay pardon lige, yansımadığı için taraftar biraz deşarj olur.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Persembe komple dagitmak lazim
Boyle yedek oyuncular da tadina baksin

Çevrimdışı mylife1903

formada ki fiber max yazısıda güzel olmus  1 günlük galiba ama yine de baya güzel gözüküyor :)

Fiber nedir ya boru falan mi

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada bu hakem katliamı mekanizmasının nasıl calistigini bugun cok daha iyi anladım. Maçtan sonra Ridvan Dilmen'i izleyen oldu mu? Rol yapmayi birakip mütemadiyen Besiktas camiasina saldirdi. Bizim yoneticilerin gayet normal aciklamalari uzerinden oyle bir algı oluşturdu ki pes dogrusu. Zaten programa cikinca yuzu kipkirmiziydi.

1. Cuneyt Cakir ve Tarik Ongun'un açık eyyamlarini bir iki cümleyle geçiştirdi. Yok ayakkabılar ayni renk olduğu icin hakem karistirabilirmis, yok ofsayt olayı cok inceymiş defalarca izleyince ancak fikir sahibi olunabilirmiş (78 cm ofsayt) dedikten sonra oyle bir hakem analizi yaptı ki maci izlemeyen hakem FB'yi paramparça etmiş sanar.

Yahu attigimiz 3. golde UEFA'yi FIFA'yi eleştirdi boyle bir ofsayt kuralı olurmuymus diye. Quaresma topa koşarak Fb'lilerin aklini karistirmis (bu arada ligin ilk yarısında FB'nin Konya'ya attıgı bir kafa golünde bir FB'li oyuncu rakip kalecinin tam önünde adamin gorus adisini engelledi ama orda ofsayt yok diyordu, cunku kuralda aktif pasif varmista orda oyuncu pasif mis yorumunu yapmişti). Ikinci golümüzde Negredo faul yapmış. Quaresma kirmizi almaliymis. Bu arada hiç Fernandao davarının yaptigi hareketi hakkında cit cikarmadi.

2. Yok efendim FB neden kupa maçından sonra Beşiktaş'tan 1 gun eksik dinlenip Akhisar macina cikiyormus? Fikstür isleri adil degil dedi.

3. Besiktas yoneticileri galip gelince iyi konuşuyorlar ama taraftarlar FB'li oyuncuları sakatliyor, buna da baksinlar diyor.

4. ANC'nin "bugun 2'li averajida aldiniz ne düşünüyorsunuz?" sorusuna "benim matematiğim iyi degil buna Ahmet (urkmezgil) kardeşim cevap versin" deyip yanındaki yoneticinin konusmasini istemesine ateş püskürdü. Yok efendim bu ayipmis, rakiple dalga geçmekmiş, koca koca is adamlarına yakışan hareket değilmiş.

Bugun kudurmuş bir haldeydi. Kininde boğulsun ama sorun bu degil. Tarafsiz bir programda hakemler tarafından katledilen ama hakemleride yenen bir takimi resmen hakemlerle galip gelmiş gibi lanse etmeye calismasi gercekten cok adiceydi. Yönetici olsam NTV yönetimini arayıp "kardeşim bizimle sorununuz mu var" diye sorarım. Ayrıca taraftarlar NTV grubunu arayıp bu adiligi protesto etmelidir. Ben dun aradım.
Negredonun karikoyde attigi gol 79cm ofsayt degildi galiba bunlarin attigi 79cm ofsayt
Su farki anlayamayan romantik besiktas taraftari var
Arkadas makas boyle aciliyor. Sen atiyon ofsayt diyor o atiyor veriyor ofsayte ragmen

Sadece ridvan degil butun programlarda bir ust ortme cabais vardi
Erman 3 saat merdiven konustu, arkadasim bana merdiven anlatma bana hayvandaoyu anlat. Ya yangin cikarsa ne klacak diyor densiz ulan yarma seftLi ya taraftar sahaya inip hayvandaoyu domaltsa kucaga alsa sonra gel bana boyle boyle yap isaretini gorunce indik asagi yaptik, derse

Pascal azicik seyini kAsidi diye yer yerinden oynadi, tombala dedi bu denyo ulan rvoya neden demedin.

Bunlari cikip susturacak yonetici lazim. Aspora baglandi bi cocuk yonetimden. Kacak seyirci dediniz bla bla yok oyle sey diye tuzaga dusuyor, acemi belli. Birak yikama yaglamayi maci konusun, terbiyesizlik etmeyin, hayvandao o hareketi yapinca tribun yerinden Oynadi merdiven bosluklari azicik daraldi, de

Emre bol diye bir arkadas gordum. Ulan bu mactan sonra serkan cinar 13 bjk maci yonetti diyir. Ulan ben hatirlamiyorum 13 kere yonettigini ama ustuste 4 ts macinj palabiyikin yonettigini hatirliyom her fb macina firatin geldiginj hatirliyorum
Mbu heriflere kapak takilamamasi taraftari geriyor

TRftar ve besiktas camiasi bunlar konusmaya baslayinca tak tak telefonu kaldiran besiktas yoneticisi bekliyor. Telefon gelince o canli yayindakileri hazir ola gecirecek yonetici lazim

Baglanacaksin ridvana, terbiyeni takin ridvan efendi senden rahatsiziz diyeceksin besiktas yoneticisine laf soyleyemezsin kimsin sen diyeceksin kapatacaksin teleofnu
Acacan ermana telefonu, merdiven konusuyorsub kardesim maci konus, hayvandaoyu konus, paskali linc ederken iyiydk diyeceksin

Bunlari yapabilmek icin arsiv departimani kurulmali
Bu heriflerin bombalarinincikartacaksin kime ne zaman nasil konusmuslar
Hemen arayacaksin
Bu bu tarihte bu konuda boyle demissiniz, dogru mudur diyeceksin

Çevrimdışı mylife1903

Ben hala sakinlesemiyorum.

Oyle ofsayt mi olur arkadas
4.5m ofsayt pozisyon
Oyle gol sevinci mi olur
Maymunmusun lan, persembe nasil gelecen bu stada
Penalti degil diyen gerzek besiktasli yorumcularla baskan ilgilenmeli bu is boyle gitmez
Lan bu penalti degilse karikoydekiler mi penaltiydi

Çevrimdışı mylife1903

Duskonun hanimi kadar da nasi dessem tesekkullu adam yok arkadas
Paylasimini gordum
Gote got demis kadin

Bu tip kadinlari severim ben, bunlar disardan gozuktugu gibi degildir, delikanli, cesur ve mert olurlar, helal olsun helanaya
Taraftarin tercumani olmus, ikinmamis catur cutur yazmis olayi

Duskonun arkasinda bu kadin oldukca sirti yere gelmez adamin, kapi gibi kadin arkasinda duruyor adamin

Çevrimiçi underworld

Küfüre, tekmeye gerek yok reyis...
Bak ne güzel besmeleyle vurunca topa trivela, manivela sokuşturuluyormuş :)

Çevrimdışı mylife1903

Küfüre, tekmeye gerek yok reyis...
Bak ne güzel besmeleyle vurunca topa trivela, manivela sokuşturuluyormuş :)
Kufur kulturumuzde var, bacak kadar cocuga kufur ettiren milletiz
Tekme ise futbolun fitratinda var
Persembe gunu bunlardan guzel bir potpori yapip fbye sokmak lazim hepsini

Unuttuk sanmasin kimse o elif elmas midir nedir o denyo o mac oynarsa ondan kucuk kardesinin hesabini sormayan besiktasli futbolcu daha adamim diye dolasmasin, etek giyip madam olsun

Boyke seyler onemlidir, o densiz gerzege en sert sekilde sahada cevap verilmeli, besiktasin genc futboolcusuna kimsenin oyle girmeye hakki yok. Mumkunse o altyapidan cikmis olan, o zorluklari yasamis olan nejipjan ayagini eline versin, isterse kirsin o dalaylamanin ayagini, o is kapanmadi daha

Ayrica kupa macindaki cezalar ligi etkilemediginden, mac da acik kanaldan tum turkiyeye ulasacagindan 40bin kisi olarsk tv basindaki fblilerin de halini hatirini sorup, hormetlerimizi turkiyenin dort bir yaninda fbye gonul vermis vatandaslara ulastirmamiz lazim. Akli dengesi yerindeki fbliler hedef disi, onlara bjk armali kulak tikaci beles, ha ilk yaridaki derbiye sevinen, o kactan sonra cikip hakem elestiren, hakkimiz yenildi diyen fbliler olse uzulmem

Çevrimdışı Librarius

4.5m ofsayt pozisyon
Oyle gol sevinci mi olur
Penalti degil diyen gerzek besiktasli yorumcularla baskan ilgilenmeli bu is boyle gitmez

Ya sorma yüreğim hala soğumadı. Boyle bir namussuzluk var mi ya? Tarik Ongun'un okul yilligindan fanatik FB'lidir bilgisini içeren bir resim paylasilmisti. Orda ofsayti görmemesi diye bir şey yok, şeref yoksunu bile isteye ofsayt olan golu verdi. Cuneyt ayağa basmayı net gordu, cakal oglu cakal yalandan yan hakeme bakıyor. Oyle bir cakalki maçın son 10 dakikasında topun yonunu hep bizim kalemize cevirdi. Hele hele son dakikalarda kontraya çıkarken avantaj oynatmak yerine bize faul verdi. Ordan bile anlıyorsun zihniyetinin bozukluğunu. Hepsinin serefini sevsin Besiktas taraftarı.

Çevrimdışı Librarius

Ya bugun beyaz futbol izliyordum, gülmekten kirildim. Simdi bu Brezilya davarinin taraftara yaptigi terbiyesizlik konuşuluyor, Ahmet Çakar davarın uzerine gidiyor, Ertem birden dedi ki "yardimcim Onur beni simdi bilgilendirdi, Fernandao'nun yaptigi hareket Brezilya'da yaygın bir sevinç dansiymis." Bes dakika sonra Brezilya'da bu hafta oynanan bir maçta bu davarın yaptigi hareketi yapan bir oyuncunun resmen ic savasa sebep oldugunu gösterdiler. :D. Yani hareket bizim anladigimiz gibi bir hakaret.  Lan Ertem biraz adamsan o FB'li okuz yardimcini kovarsın. Eleman   "Brezilyada yaygın bir sevinç gösterisi" yalanını uydurdu. :D
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 07:12:36 Librarius ]

Çevrimdışı Librarius

4.5m ofsayt pozisyon
Oyle gol sevinci mi olur

Ya burdada bazi arkadaslar var. Hakemi yenemediğimiz icin takimi eleştiriyorlar. Yahu biz niye hakemi yenmek zorundayız? Boyle bir kerizligi niye kabullenelim? Hakemi de alt edip elde edebileceğin bir derbi ancak 10 maçta bir olur. Ben bugun bu maçta gelecekte dogranacagimiz maclari gordum. Buna bugun bir tepki göstermezsen bu katliam devam eder.

Çevrimdışı Librarius

Bu arada Ridvan Dilmen uzerine icimde kalan bir seyi daha ekleyeyim. Murat Kosova Senol Güneş'in aciklamalarini aktarıyor, hocanın 3 gunde bir mac yapıyoruz aciklamasini animsatinca Ridvan diyor ki "Salidan pazara 3 gun mu var." Bugun resmen zivanadan cikmis Besiktas'a saldiriyordu. Programda öfkesinden geberecek zannettim bir ara. 

Çevrimdışı mylife1903

Ya sorma yüreğim hala soğumadı. Boyle bir namussuzluk var mi ya? Tarik Ongun'un okul yilligindan fanatik FB'lidir bilgisini içeren bir resim paylasilmisti. Orda ofsayti görmemesi diye bir şey yok, şeref yoksunu bile isteye ofsayt olan golu verdi. Cuneyt ayağa basmayı net gordu, cakal oglu cakal yalandan yan hakeme bakıyor. Oyle bir cakalki maçın son 10 dakikasında topun yonunu hep bizim kalemize cevirdi. Hele hele son dakikalarda kontraya çıkarken avantaj oynatmak yerine bize faul verdi. Ordan bile anlıyorsun zihniyetinin bozukluğunu. Hepsinin serefini sevsin Besiktas taraftarı.
O penalti pozisyonu irdelenmeli
Cucu net goruyor olayi sonra bi tikleniyor, penalti verecem diyo ve veremiyir
Resmen omzu kolu oynuyor herifin

Çevrimdışı mylife1903

Ya bugun beyaz futbol izliyordum, gülmekten kirildim. Simdi bu Brezilya davarinin taraftara yaptigi terbiyesizlik konuşuluyor, Ahmet Çakar davarın uzerine gidiyor, Ertem birden dedi ki "yardimcim Onur beni simdi bilgilendirdi, Fernandao'nun yaptigi hareket Brezilya'da yaygın bir sevinç dansiymis." Bes dakika sonra Brezilya'da bu hafta oynanan bir maçta bu davarın yaptigi hareketi yapan bir oyuncunun resmen ic savasa sebep oldugunu gösterdiler. :D. Yani hareket bizim anladigimiz gibi bir hakaret.  Lan Ertem biraz adamsan o FB'li okuz yardimcini kovarsın. Eleman   "Brezilyada yaygın bir sevinç gösterisi" yalanını uydurdu. :D
Hassasiyete bah
Ulan tribun asagi inse nolacak

Çevrimdışı Librarius

Bu arada Negredo gercekten cok kaliteli bir takim oyuncusu. Bu adam tam bir golcu degil ama inanılmaz faydalı bir oyuncu. Bakin Bayern macinda bir seye cok özendim. Mac 4-0 Muller çaprazdan kaleciyle karşı karşıya adam sut çekmek yerine daha müsait olana pas atiyor. Muthis bir takim disiplinleri var. Negredo iste boyle bir takim disiplinine sahip bir oyuncu. Ucuncu golde gol atmaya bu kadar ihtiyaci olan bir oyuncudan sut çekmesini beklersin ama adam orda hem Caner'e koşması gereken yeri gösteriyor hem de topu Quaresma'nin önüne bırakıyor. Bu adami çabuk harcamayın. Negredo'nun stoperleri nasıl alt ettigini gorduk. Gercekten cok iyi boğuşuyor. TS macinda çift forvet çıkmak iyi olmaz mi?

Çevrimdışı Librarius

Penaltı oldugunu gordu, ama FB'li yüreği el vermedi. Yalandan yan hakeme bakıyor.

Çevrimdışı Librarius

Bu arada boyle devam edersek Avrupada kupa alırız demisti Aykut. Ilk kez sampiyonlar ligi seviyesinde bir maca ciktilar. Açık hakem destegine ragmen 3 gol yediler, top yuzu görmediler. Aykut ve FB boyunun olcusunu aldi.

Çevrimiçi underworld

Cücü verecekti ama q7 nin düşüşünü beğenmedi.
Sivas maçında ilk yarının son dakikasında q7 nin gene ayağına basılmıştı onu da vermedi (ceza sahası dışındaki pozisyon)

Çevrimdışı fani madida

maçın tekrarı bein sports 1 de başladı  :halay:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Etiketler: