Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5250072 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı yoruk

Bu dünkü maç oyuncu değişiklikleri ile çözülecek bir maç değildi bizim için.16.dakikadan sonra oyun planımız bozuldu , hatasız oynaması gereken maksimum oynaması gereken Q7-Talisca-Babel %20 gibi bir verimlilik oranları ile oynadılar ! "lig maçlarından daha kötü oynadılar " ve bu sonuç ortaya çıktı.En büyük silahimız işe yarayacak tek silah ; ani şutlar ani atak ve goller idi.Eee Caner bunu yapabilecek isim olarak maça başladı ama kötü oynadı, felaket.Yapabileceğini de yapmayınca Caner savunma sıkıntısı göz ardıı edilemezdi tabi .Caner-Atiba-Vida üçlüsünden oluşan yapılmaması gereken bir hata geldi ve sonuç ortaya çıktı.Talisca-Q7-Babel de etkisiz olunca ne top tuttuk ne sürdük ne de Bayern'i geri ittik.Bayern tedirgin olmayınca rahat rahat iyi oynamasına gerek bile kalmadan baskı kurdu.Direndik ama pis bir gol yedik.Sonrasında 2.devre daha kötü başladık 2 oldu ,devre arası gelmesi gereken GG ve diğer hamle (Lens-Tolgay-Ozi) gelmeyince de 3 oldu ve maç orada bitti zaten.

Çevrimdışı benyv-

Mitrovic'i beğenmiyoruz çünkü Hoca sağ olsun beynimize kazıdı çabuk, hamleli stoper kavramını. Bir stoperin stoperliğini çabuk ve hamleli olmaya indirgeyecek, çabuk ve hamleli olmayan stopere stoper denmez diyecek düzeye geldik Hocanın sözleriyle. Bir stoperin çabuk ve hamleli olması ile bir sorunum yok şahsen ama illaki çabuk, hamleli olsun diğer özellikleri 2. planda olsa da olur diyorsa bir Hoca ben o Hocanın başta savunma olmak üzere futbol anlayışını ciddi ciddi sorgularım.

Bu kadar yaşlı 1 kadroyla ŞL'den 1. çıkıp, 2 sene üst üste şampiyon yapmış, Uefa'da yarı finali kıl payı kaçırmış hocayı sorgulayın, devam.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Dünkü pozisyonda Vida' ya çok fazla hata bulmuyorum.
En elit stoperler bile refleks olarak o topa müdahale için kayar. Yetenekler ölçüsünde topa müdahale edersin ya da edemezsin.

Asıl problem Atiba' nın çevre kontrolü tamamen bitmiş durumda.
Ligde bunu değerlendiremeyebilirler ama CL de affetmezler.

Çevrimdışı savaş altay

Dün Hocaya Fw çıkardığı için çok kızdım, gönderiyordum felan az kalsın  :lol:
Konya maçında en son denedin olmadı, olmuyor ve olmayacak bu ısrar ne ?
Yahu bu bayern en güzel merkezden delinebilir, tehlikeler hep ordan zaten.
Love kafa vuramıyor bu da net. Keşke merkezden tutup, merkezden saldırsaydı.
2.yarıya 4 2 3 Medel - Atiba'nın önüne Love-Talisca-Negredo(Lens) yapsaydı Ver kaç dribbling
ilerlerdik sanki. Hocam ne yapıyoruz? Hoca : Let me Ride  :D Tabii en önce baskılarını kırardık.
Kanata gitmenin mantığı yok. Birbirine yakın ve Transformers misali yapışık ön3'lü ile bayern'i
10 kişi de rahatsız edebilirdik sankiiiiii

Çevrimdışı mylife1903

1 eksik kaldıktan sonra Negro son tercih olur
4.35 alanin maca baslamamasi diyorum

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Günaydın arkadaşlar

Sezon içinde burada sürekli Atiba yan pas ve geri pas yapmaktan başka bir şey yapmıyor dediğimizde yok alan kontrolü falan dediniz gördük alan kontrolünü dün Gece

Olur olmadık yerde ve gereksiz şekilde sürekli riskli geri paslar yapıyor bir gün bir yerde patlayacagi belliydi ama en olmadık maçta patladı

Aynısını geçen sene Lyon deplasmanında da yaptı ama kabak Garibim Fabri nin başına patladı halbuki orada da %100 suç Taca vurmak yerine Fabriye  yavaş ve riskli gerı pas veren Atibanin dı

Geçen sene Fabri nin bu sene de Vidanin başını yaktı Atiba diyecek başka sözüm yok

Vida da orada kaymayacak bırak Gol olsun sağlık olsun deriz , Atiba da hem geçen sene hemde dün gece o topları geri pas olarak kullanmayacak ya taca vuracak yada ileri sisirecek
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Akil Emre

Avrupadaki kritik maçlarda hep takımı yakan biri çıkıyor nedir bu şansızlık anlamıyorum.

Brugge yensek üst turdayız Tolga saçmalıyor, lizbonu yensek üst turdayız 1-0 öne geçiyoruz Tolga saçmalıyor, Kievden beraberlik bile alsak yetiyor hakem haksız kırmızı kartla takımı dağıtıyor Abubakar topa vurdu die ikinci sarı kart 9 kişi eleniyoruz. Lyon maçı Atibanın kısa geri pası fabrinin saçmalaması eleyeceğimiz takıma eleniyoruz. ve yine Atibanın kısa geri pası Bayerne 10 kişi kalıp yeniliyoruz.

Büyük maçlarda geri pası bir kenara bırakıp topu taca bile atsak daha yeterlidir ama beceremiyoruz, Atibayı çok seviyorum ama bende kredisi bitti, ciddi manada gelecek sezon için planlama yapılıp başta Negredo, Q7 , Pektemek , Lens , Veli , Aras ve Boykoyla ile yollar ayrılmalı Atiba yerine Medel ,defans banko Pepe tosic sonra Pepe Medel en son tercih Pepe vida olmalı.
Lowe 2. tercih Larin 3. forvet olmalı ve bize Gignacımı Gomezimi getirirler bilmiyorum leblebici karşı takımı ürküten forvet alınmalı.

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu kadar yaşlı 1 kadroyla ŞL'den 1. çıkıp, 2 sene üst üste şampiyon yapmış, Uefa'da yarı finali kıl payı kaçırmış hocayı sorgulayın, devam.
Madem sorgulama yasağı getiriyorsun Beşiktaşlılara o zaman dur kimse sorgulamasın da sana sorgulatalım. Bu takım sence neden ligde 4. sırada, Hoca eşliğinde oyunu gelişeceğine sürekli gerilemekte? Hoca bütün ipleri ele alıp, akıl mantık dışı uygulamalara giderken çevresinde onu uyaracak, telkin edecek 1 tane insana bile tahammülü olmaması olabilir mi sence misal? Tam Hocanın idealindeki taraftar profilisin. Böyle devam et. Sorguladığım şeyler çok mantıksız, akıl dışı şeyler olsa gerek ki rahatsız etmiş seni.

Çevrimdışı savaş altay

Dünkü pozisyonda Vida' ya çok fazla hata bulmuyorum.
En elit stoperler bile refleks olarak o topa müdahale için kayar. Yetenekler ölçüsünde topa müdahale edersin ya da edemezsin.

Asıl problem Atiba' nın çevre kontrolü tamamen bitmiş durumda.
Ligde bunu değerlendiremeyebilirler ama CL de affetmezler.

Büyük oyuncular sorun çıkmadan önce değil sonra belli olurlar. Stoper esnek olur. Rakip araya girse kaysa top sola açılsa
stoper uzağında mı kaldım diyecekdi ? Vida'da bel kıvraklığı şu an için yok. Vida'ya iyi bakın düm düz duruyor ve esneme
payı yok son adamsın top garanti ayağına gelecek diye bir kural yok. Ayrıca bodoslama topa girsen çarpışsan tam ortada
oyuncu ile 100 de 100'lük gol şansı da verilmeyebilirdi Belki

Çevrimdışı mylife1903

Dün Hocaya Fw çıkardığı için çok kızdım, gönderiyordum felan az kalsın  :lol:
Konya maçında en son denedin olmadı, olmuyor ve olmayacak bu ısrar ne ?
Yahu bu bayern en güzel merkezden delinebilir, tehlikeler hep ordan zaten.
Love kafa vuramıyor bu da net. Keşke merkezden tutup, merkezden saldırsaydı.
2.yarıya 4 2 3 Medel - Atiba'nın önüne Love-Talisca-Negredo(Lens) yapsaydı Ver kaç dribbling
ilerlerdik sanki. Hocam ne yapıyoruz? Hoca : Let me Ride  :D Tabii en önce baskılarını kırardık.
Kanata gitmenin mantığı yok. Birbirine yakın ve Transformers misali yapışık ön3'lü ile bayern'i
10 kişi de rahatsız edebilirdik sankiiiiii
Offf yasa dogru oynasan nolcek bayern bu, seviye farki bizimle manisaspor gibi
Istedigin kadar dogru oyna istedigin kadar iyi oyna 3 tane yiyeceksin
Belki 1 tane atarsin

Yavas yavas olacak fazla buyutulyor bizim takim.

Hocaya laf soyleyince kiziyorlar laf soylemeyince gene kiziyorlar
Yahu morinyo olsa ne fark eder dun

Bizim icin mucize adamlarin kalecilerinin falan atilmasi olurdu biraz denk gecerdi mac

Yok kotu oynadi da hica yanlis yapti da
Ayni kulvarlarin takimi degiliz

Ha futbol bu bi kere gidip atardik 6 toplari direkten donup 2 adamlari kirmizi gorurdu falan
Ben 20 swnedir bayern seviyesi bir takimla oynadigimizi hatirlamiyorum
Barselonayi tokatlamkstik sonra 5 yedik
Milandan 4 yedik

Yavas yavas cikacagiz onlarin seviyesine ayni seviyede olsmayiz ama yakin oluruz bunun icinde zaman ve organizasyon lazim

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bayern'e karşı Barça da 10 kişi oynasa 5-0 yenilebilirdi. Ki zamanında 11'e 11, iki maçta 4 atmışlıkları var. Hocayı futbolcuları eleştirmek neden, gerçekten anlayamıyorum. Takım bursayı ve konyayı domine ederek kazanamıyor, deplasmanda Bayern'e karşı 11'e 11 olsaydı en iyi ihtimal 2-3 yemiş olurduk. Şu anki kapasitemiz bu, daha fazlasını beklemek gereksiz. Çıktığımız grubun gerçekten kolay olduğunu şu an anlamalıyız. Bayern gibi bir takım grupta olsaydı, 1. olacağımıza inanıyor musunuz?

Dostum anlatamadım galiba.. Dün biz 5-0 yenildik ya.. 10-0 da yenilebilirdik bilmem farkında mısın? O zaman da bu kadar iyimser olur muydun? Hoca rakibe dedi ki alın atın istediğiniz kadar.. Adamlar yürüye yürüye 5 attı. Bunu eleştirmeyecek miyiz? Arsenal'e kaç attıysa attı bize ne? Bu mu ölçümüz? 2-0 3-0 da tutabileceğimiz maçta şans eseri 5 yiyerek kurtulduk diyorum. Şenol Hoca'nın oyunu okuyamaması, kötü değişiklikler bizi bu hale getirdi. Elinden geleni yapmadı diyorum. Ayrıca bu Bayern maçına mı özgü? Sanki Şenol Hoca her lig maçında oyuna müdahalesiyle maçı kurtarıyormuş gibi. Daha 5 gün önce Konya maçını eline yüzüne bulaştırdı. Tüm sezon böyleydi. Nedendir bilemiyorum bu sezon formunda değil. Bayern maçına özgü bi durum yok yani. Adam maçı okuyamıyor, oyuna doğru teşhis koyamıyor..

Çevrimiçi Necmi

Günaydın Kara Kartallar. Bazı arkadaşlar bayern'in skorlarını paylaştı. Görüldüğü gibi ! 10 kişi kalırsanız daha da kötüsü olabilirdi.
Üzülecek bir durum yok. Rakip maç sonu 10 kişi kalmamıza dikkat çekti. Hoca pamuğa sarmış uçağın bagaj bölümüne atmıştır dağılanları.
Ama Vida büyük hata yaptı, bırak atsın 11'e 11 favori değiliz, atılacağını bilerek bu hamleyi yapmak tek kelime ile akılsızlıktır.
daha kötüsü olmazdı hocanın ne yaptığınuı bilmez hali bu skoru getirdi 15 de stoperin atılıyor sen
medeli çekiyorsun orta sahaya  ve rakibin en iyi olduğu yerde atibayı tek başına bırakıyorsun ve 45 dakika tek başına oynuyor pert oluyor
 birde sürekli bastıkları için medelde pert oluyor 60 da aklına geliyor oyuna tosiçi alıyorsun ama bu seferde devre dışı kalmış medel ve atiba oluyor elinde
bir insan Beşiktaşa kötülük etmek istese böyle oyuncu değişikliği yapmaz on kişi oynayan takıma hemde bayerne karşı stoperin gitmişken öyle 60 a kadar devam etmek hangi akılla açıklanır. orta sahanın düştüğünü 85 de anlıyor oyuna tolgayı sokuyor. ne işine yarayacak maç bitmiş zaten
daha kırmızı çıkar çıkmaz medeli stopere çekip orta sahaya tolgayı atması lazımdı ilerden birini çıkaracaktı kim olursa önemli değil o saatten sonra
skora oynanır artık genede takım ilk yarı boyunca iyi dayandı hoca oyuncu değiştirmemek için inat etti. iki tane yedik aklına geldi
ama iş işden geçmişdi o saate kadar takım zaten tükenmişdi 45 dakika ya şaka gibi 45 dakika atibayı bayern orta sahasına karşı tek başına oynattı.
vidada hata yapmadı orda seçeneği kalmadı hatayı yapan atibaydı bu iki oldu lyondada onun aynı şekilde verdiği pas yüzünden golü yedik
elenmemize sebep oldu herkes fabriye yüklendi şimdi vidaya yüklendiği gibi ikisindede topu çok yavaş atan atibada suç vardı.
her iki pozisyonda hiç tehlike yokken verilen paslar rahattı iki pastada. vida hiç bir şey yapamazdı ya golü atmalarına izin verecekti
yada müdahale edecekti. Deplasmandasın on kişide kalsan savunma yapabilirsin  zaten orta sahayı bir kişi bıraktığın anda hücumla bağı kopartıyorsun
çıkart bir hücumcu orta sahaya takviye yap. zamanında yapsa şu değişikliği bu fark olmazdı. bir bakımada iyi oldu belki ligin
devam ettiği artık akıllarına gelir. bu saatten sonra ligde çıkıp takır takır oynarlarsa pis söverim o ayrı.
şu takımı gerçekten eleyebilirdik canım fena sıkkın oyunu oyuncuyu okumayı bilmeyen hoca yüzünden fark yedik standarta bağlamış 60 dan önce oyuncu değiştirmiyor biyolojik saati 60 da çalıyor herhalde. yazık ya

Çevrimdışı sozkul

Mitrovic'i beğenmiyoruz çünkü Hoca sağ olsun beynimize kazıdı çabuk, hamleli stoper kavramını. Bir stoperin stoperliğini çabuk ve hamleli olmaya indirgeyecek, çabuk ve hamleli olmayan stopere stoper denmez diyecek düzeye geldik Hocanın sözleriyle. Bir stoperin çabuk ve hamleli olması ile bir sorunum yok şahsen ama illaki çabuk, hamleli olsun diğer özellikleri 2. planda olsa da olur diyorsa bir Hoca ben o Hocanın başta savunma olmak üzere futbol anlayışını ciddi ciddi sorgularım.

Birde hoca oynatmıyorsa bir bildiği vardır sözü Mitroviç'in üzerine yapıştı. Buşuna para verdik Vida'ya  elimizde Medel-Mitroviç varken.
Ayrıca, 10 kişiyken ilerde tek adam bırakacaksan Bayern'e karşı bizde bu ya Lens ya Babel olur. Talisca olmaz.

Neyse, hepimize geçmiş olsun. Güzel bir CL deneyimi yaşatan futbolcularımıza ve Teknik kadroya teşekkürler.
Şimdi tam bir klişe zaman "önümüzdeki maça bakalım" arkadaşlar. :)

Herkes bir yumuşasın, gitsin masaj yaptırsın. kazma kürekleri sezon sonunda çıkarmak üzere gömsün. tam bir pozitif sinerji yaratmak zorundayız.
en azından ikincilik çok önemli..

Çevrimdışı savaş altay

Offf yasa dogru oynasan nolcek bayern bu, seviye farki bizimle manisaspor gibi
Istedigin kadar dogru oyna istedigin kadar iyi oyna 3 tane yiyeceksin
Belki 1 tane atarsin

Yavas yavas olacak fazla buyutulyor bizim takim.

Hocaya laf soyleyince kiziyorlar laf soylemeyince gene kiziyorlar
Yahu morinyo olsa ne fark eder dun

Bizim icin mucize adamlarin kalecilerinin falan atilmasi olurdu biraz denk gecerdi mac

Yok kotu oynadi da hica yanlis yapti da
Ayni kulvarlarin takimi degiliz

Ha futbol bu bi kere gidip atardik 6 toplari direkten donup 2 adamlari kirmizi gorurdu falan
Ben 20 swnedir bayern seviyesi bir takimla oynadigimizi hatirlamiyorum
Barselonayi tokatlamkstik sonra 5 yedik
Milandan 4 yedik

Yavas yavas cikacagiz onlarin seviyesine ayni seviyede olsmayiz ama yakin oluruz bunun icinde zaman ve organizasyon lazim
Ben fantezi futbol gerçeğe yansırmıydı diye düşündüm abi
@tangaz abi benim taktiklerimi seviyor, bir bukle sunuverdim  :evillol:
Manisaspor vb klüpler seviyemizde olmadığından 2 3 tane fişek gibi siyahi ile
bu dediğimi bize karşı yapıyorlar ve zaman zaman işliyor da.  :D

Edit : Hem 2 ayaklı maç 1 gol bulsak ve baskıyı az da olsa kıran bir oyun oynasak fena mı olurdu ?
[ Son Düzenleme: 21 Şubat 2018, 11:40:43 savaş altay ]

Çevrimdışı Nartallo

2 metreye pas atarken zorlanman, gereksiz faullerle oyunun soğumasına neden olman önemli değil. Çabuk hamleli olursan 11 desin. Vida değişikliği Konya maçını kaybettirdi, bu maçta uyumsuzluk kırmızıyı getirdi. Anlam veremediğim bir sürü işler oluyor.

Çevrimdışı savaş altay

daha kötüsü olmazdı hocanın ne yaptığınuı bilmez hali bu skoru getirdi 15 de stoperin atılıyor sen
medeli çekiyorsun orta sahaya  ve rakibin en iyi olduğu yerde atibayı tek başına bırakıyorsun ve 45 dakika tek başına oynuyor pert oluyor
 birde sürekli bastıkları için medelde pert oluyor 60 da aklına geliyor oyuna tosiçi alıyorsun ama bu seferde devre dışı kalmış medel ve atiba oluyor elinde
bir insan Beşiktaşa kötülük etmek istese böyle oyuncu değişikliği yapmaz on kişi oynayan takıma hemde bayerne karşı stoperin gitmişken öyle 60 a kadar devam etmek hangi akılla açıklanır. orta sahanın düştüğünü 85 de anlıyor oyuna tolgayı sokuyor. ne işine yarayacak maç bitmiş zaten
daha kırmızı çıkar çıkmaz medeli stopere çekip orta sahaya tolgayı atması lazımdı ilerden birini çıkaracaktı kim olursa önemli değil o saatten sonra
skora oynanır artık genede takım ilk yarı boyunca iyi dayandı hoca oyuncu değiştirmemek için inat etti. iki tane yedik aklına geldi
ama iş işden geçmişdi o saate kadar takım zaten tükenmişdi 45 dakika ya şaka gibi 45 dakika atibayı bayern orta sahasına karşı tek başına oynattı.
vidada hata yapmadı orda seçeneği kalmadı hatayı yapan atibaydı bu iki oldu lyondada onun aynı şekilde verdiği pas yüzünden golü yedik
elenmemize sebep oldu herkes fabriye yüklendi şimdi vidaya yüklendiği gibi ikisindede topu çok yavaş atan atibada suç vardı.
her iki pozisyonda hiç tehlike yokken verilen paslar rahattı iki pastada. vida hiç bir şey yapamazdı ya golü atmalarına izin verecekti
yada müdahale edecekti. Deplasmandasın on kişide kalsan savunma yapabilirsin  zaten orta sahayı bir kişi bıraktığın anda hücumla bağı kopartıyorsun
çıkart bir hücumcu orta sahaya takviye yap. zamanında yapsa şu değişikliği bu fark olmazdı. bir bakımada iyi oldu belki ligin
devam ettiği artık akıllarına gelir. bu saatten sonra ligde çıkıp takır takır oynarlarsa pis söverim o ayrı.
şu takımı gerçekten eleyebilirdik canım fena sıkkın oyunu oyuncuyu okumayı bilmeyen hoca yüzünden fark yedik standarta bağlamış 60 dan önce oyuncu değiştirmiyor biyolojik saati 60 da çalıyor herhalde. yazık ya
Abi ben zaten Yumuşak bir giriş yaptım dağıtıcaz Hocayı  :evillol:

Çevrimiçi underworld

4.35 alanin maca baslamamasi diyorum
Hee o mesele...
Neyse bayramlık ağzımı açmayayım şimdilik. (yoksa yeni bir forum kurmak zorunda kalacam)

Çevrimiçi Necmi

sakın oyuncuların kişisel yeteneklerinin kaymağını yemiş olmasın iki sene
bu kadro yaşlı dediğin şu an lider olan takım senden daha yaşlı hemde yaşlı dediğin oyuncular
takımın en diri oyuncuları kaldıki yaşlıysa sen gençleri oynatmıyorsunki iki genci kiraya verdik
birini 3-0 lık kupa maçında bile oyuna sokmadı. sen istediğin kadar genç oyuncu ver hoca tecrübeli olanı oynatacak gene
gomez varken cenke şans veriyormuydu gomez gitti bu sefer abou daha gençti oda kesik yedi
bu sefer cenki oynattı tecrübeli ya yırtındık burda ilk yarı şampiyonluk kaçacak abou oynasın diye
negredoda bozdu genç kuralını oda cenk pazarlanacak diye sanırım. quaresma 34 yaşındaysa genci var elinde oynat
atiba 34 se medel var elinde isyan bayrağını açana kadar medel bile kulübede çürüdü.
elinde genç tolgay var neden oynatmıyor.
hoca kabul edin oyuna göre değil keyfine göre oyuncu değişikliği yapıyor. dünya dursa onun kalıplaşmış şeyleri değişmiyor
hoca 60 dan önce oyuncu değişmez 15. dakikada stoperin atılsa bile hoca esnemez. resmen açtı her tarafı gol atamayan
bayerne gel at dedi. fener maçı arifesi birde bütün oyuncuları tüketti.
umarım profesyonel oyuncular toparlar kendini yoksa pazar günüde işimiz var.

Çevrimiçi Necmi

Abi ben zaten Yumuşak bir giriş yaptım dağıtıcaz Hocayı  :evillol:
60 da tosiçi aldı bende film koptu ondan sonra ne golleri gördüm nede oyuna baktım
aslında seyrediyordum ama hiç bir şey hatırlamıyorum bakmışım sadece hiç bir şeyi görmemişim
çünkü kırmızıdan sonra içimden söyledim oyuncu değiştirmek için inşallah gene 60. dakikayı beklemez.
bu kadarmı kalıplaşmış olur bir hocada her şey. artık ligdeki bütün hocalar beşiktaşın ne yapacağını hangi dakikada kimi değiştireceğini
adları gibi biliyor hamlelerini ona göre yapıyor şifo ne yaptı en hücumcu oyuncusunu kenarda tutup
şenol hocanın hamlesinin gelmesini bekledi. biliyor ezbere yapacak sonra karşı koyamayacak bende en iyi adamını neden oynatmadı şifo diye düşünüyordum meğerse kafamıza sıkmak için kenarda tutuyormuş.

Çevrimdışı sozkul

Anladık, hocayı göndereceksiniz gitmesini isteme hakkınız tabiiki var ama bu yazı olmuşa bakıp yorum yapmak gibi olmuş. Skor yorumculuğu gibi yani. Düşmanın olsa yapmaz çok ağır ifadeler ve çok ağır ve bunlar bu şiddette ifade edilmeye devam edilirse Vodafondaki ilk maçda Şenol hocayı ıslıklarlar sende dönüp ama diye başlayıp ıslıklamanın yanlış olduğunu söylersin.

10 kişi kalınca Bayerne karşı yapacağın her hamleye karşın farklı yenilme olasılığın yüksek iken olana bakıp bundan böyle oldu demek okadar kolayki.
Biraz sakinleş lütfen, gençleri hocaya karşı daha fazla doldurma..

ben futbolculardan muhteşem bir performans bekliyorum artık ligde. Başka çareleri kalmadı çünkü.

Çevrimdışı savaş altay

60 da tosiçi aldı bende film koptu ondan sonra ne golleri gördüm nede oyuna baktım
aslında seyrediyordum ama hiç bir şey hatırlamıyorum bakmışım sadece hiç bir şeyi görmemişim
çünkü kırmızıdan sonra içimden söyledim oyuncu değiştirmek için inşallah gene 60. dakikayı beklemez.
bu kadarmı kalıplaşmış olur bir hocada her şey. artık ligdeki bütün hocalar beşiktaşın ne yapacağını hangi dakikada kimi değiştireceğini
adları gibi biliyor hamlelerini ona göre yapıyor şifo ne yaptı en hücumcu oyuncusunu kenarda tutup
şenol hocanın hamlesinin gelmesini bekledi. biliyor ezbere yapacak sonra karşı koyamayacak bende en iyi adamını neden oynatmadı şifo diye düşünüyordum meğerse kafamıza sıkmak için kenarda tutuyormuş.
İlk sezonunda 30'da mı ne oyuncu değiştirdiğini hatırlıyorum ve oyun iyiye gitmişti. Gerçekten artık tanıyamıyorum Hocayı.

Çevrimdışı sozkul

sakın oyuncuların kişisel yeteneklerinin kaymağını yemiş olmasın iki sene
bu kadro yaşlı dediğin şu an lider olan takım senden daha yaşlı hemde yaşlı dediğin oyuncular
takımın en diri oyuncuları kaldıki yaşlıysa sen gençleri oynatmıyorsunki iki genci kiraya verdik
birini 3-0 lık kupa maçında bile oyuna sokmadı. sen istediğin kadar genç oyuncu ver hoca tecrübeli olanı oynatacak gene
gomez varken cenke şans veriyormuydu gomez gitti bu sefer abou daha gençti oda kesik yedi
bu sefer cenki oynattı tecrübeli ya yırtındık burda ilk yarı şampiyonluk kaçacak abou oynasın diye
negredoda bozdu genç kuralını oda cenk pazarlanacak diye sanırım. quaresma 34 yaşındaysa genci var elinde oynat
atiba 34 se medel var elinde isyan bayrağını açana kadar medel bile kulübede çürüdü.
elinde genç tolgay var neden oynatmıyor.
hoca kabul edin oyuna göre değil keyfine göre oyuncu değişikliği yapıyor. dünya dursa onun kalıplaşmış şeyleri değişmiyor
hoca 60 dan önce oyuncu değişmez 15. dakikada stoperin atılsa bile hoca esnemez. resmen açtı her tarafı gol atamayan
bayerne gel at dedi. fener maçı arifesi birde bütün oyuncuları tüketti.
umarım profesyonel oyuncular toparlar kendini yoksa pazar günüde işimiz var.

Hoca Trabzondada Avrupada başarılıydı.

Çevrimdışı Koa_lAA

Anladık, hocayı göndereceksiniz gitmesini isteme hakkınız tabiiki var ama bu yazı olmuşa bakıp yorum yapmak gibi olmuş. Skor yorumculuğu gibi yani. Düşmanın olsa yapmaz çok ağır ifadeler ve çok ağır ve bunlar bu şiddette ifade edilmeye devam edilirse Vodafondaki ilk maçda Şenol hocayı ıslıklarlar sende dönüp ama diye başlayıp ıslıklamanın yanlış olduğunu söylersin.

10 kişi kalınca Bayerne karşı yapacağın her hamleye karşın farklı yenilme olasılığın yüksek iken olana bakıp bundan böyle oldu demek okadar kolayki.

ben futbolculardan muhteşem bir performans bekliyorum artık ligde. Başka çareleri kalmadı çünkü.

yok necmi abi ah etmiş hocayı gönderecek... yerine sanırım pep, sarri falan gelecek diye düşünmekte...

Çevrimdışı savaş altay

Abi rakip bayern de olsa taktik teknik konuşmayalım mı ? Bayern'in galibiyetine lafımız yok.
Biz ne yapmışızı analiz ediyoruz. İnsanların akılları da var gaza gelip sürü psikolojisi ile hareket
etmesinler. Burada fb maçını ona buna küfür edelim diye anarşi başlasın yazıları bile görüldü.
Tabii ki de Hoca'ya Bayern'e 10 kişi kalıp yenildi diye istifaya davet edelim diyen olursa onun da aklını sorgulamak gerekir.

Çevrimdışı Koa_lAA

Hoca Trabzondada Avrupada başarılıydı.

yok abi anlataman... 2 senedir avrupada cl de 2. mağlubiyetimiz...ilki herkesin malumu zaten... ama sorsan bireysel yeteneklerle oldu hep bunlar...

yani hoca taktik falan bilmiyor... veriyor topu q7 ye veya başkasına ne yaparsa yapsın eleştirmenlere göre...

sadece bireysel yetenekle cl de böyle seri yapman imkansız diyosun..ligde 4. diolar... 2 sene şampiyon diosun oyuncular oldu hoca tırt diolar...

ilginç..

Etiketler: