Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 179 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5279715 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Atiba ezbere oynamis o pozisyonda. Vida, bos alana dogru hareketlenmeye baslamis, Atiba'da gormeden ters tarafina gondermis pasi. Vida'nin gozu topta ve pozisyonun farkinda.

Burda Caner'in de sucu yok. Dar alanda 5'e 2 top calismasini saatlerce bosuna mi yapiyorlar antremanlarda. Atiba, Caner daha pasi vermeden geriye oynama kararini vermis bile. Ezbere, bakmadan dokunarak Vida'yi yakti.

Vida kahraman olmak isterken de takimi yakti.

Ikisinde de buyuk suc var. Vida kaymasa Lewo gol atsa Atiba yuzunden bir gol yedik derdik. Atiba o hatayi yapmasa belki simdi baska seyler konusuyor olurduk.

Senol hocanin oyuncu tercihleri bizi kanser edecek. GG sakat degildiyse neden Caner'le basladi.

Hadi Q7'i cok seviyorsun onsuz maca baslamazsin. Ama sari karti varken 90dk oyunda nasil tuttun. Ne bekliyorsun Q7'den. Bitirici degil, E orta acacak ama ceza sahasina adam mi sokabilecegiz 10 kisi kaldiktan sonra. E hadi Love girdi iceri, o boyla kafami vurdururlar ona. Ayrica defansif yonu cok zayif bir oyuncu, birde sari kartla oynadiginda daha kotu bir hal aldi bulundugu kanat.

Talisca'yi neden oyunda tuttu ? Bayern'e deplasmanda eksik kalan takimin tek amaci fazla gol yememektir. Ben 10 kisi kaldiktan sonra 3-0 bitmesi icin dua ettim.

Senol hocayi Vida secimi konusunda elestirmiyorum. Tosic'in mac eksigi vardi. Bu seviyede, boyle bir macta Atiba'nin yaptigi hatayi yapmayacaksin.

Çevrimdışı mylife1903

Acil babele bi tokmakci bulmaliyiz.

Fazla dillendirilmiyor ama takimin en formsuz futbolcusu babel.
Ust duzey futbol bilgisi ve altyapisi ile faydali olmaya calisiyor cocuk ama takimin en zayif halkasi kac mactir

Love ile mi tokustursa naapsa bilemiyorum, sosyal medyada da atarlaniyormus diyolla

Cozulsun su cocugun problemi iyi bi babele cok ihtiyacimiz var

Çevrimdışı Berat

İçerde Karabük'e tam kadro çıkıp, Konya deplasmanında rotasyon yapmak ki buna benzer olayları acı tecrübe ettik.

Eminönü'den bire bir kopya ŞL kupası vermek lazımdı hocaya belki ligi biraz daha götürürdü. Sırf 'Ersan' tipi stoper isteme fetişi ise delirtti iyice. Umarım Mitrovic yazın kendine kulüp bulur da kurtulur şu adamın azabından.

Çevrimdışı underworld

Stoperin ayakta kalanı makbuldur.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Vida Atiba'ya ve topa bakmıyordu bile geç gördü, defansda her an tetik olmalısın, Tosiç misal o topu alırdı.
Hadi alamadın amatörce ne diye adamı indirirsin?

Mesele Besiktasi oyuncu bazinda irdelemek degil oyun olarak yetemedik. O profesyonel tosic oyuna girdikten 5 dk sonra sagdan verilen pasta on direkte Mulleri gormedi mi?

Çevrimdışı underworld

1 sağdan
1 göbekten
3 sol tarafımızdan geldi goller

Çevrimiçi Koa_lAA

bütün sezonun emeğini, hazırlığını çok gereksiz ve amatörce görülen bir kırmızı almış götürmüş... çok yazık ve üzücü durum olmuş...

Çevrimdışı Berat

Başkan bugün konuşma yapacakmış heralde, zamanlaması daha kötü olamazdı. Kim ipler bizi Konya maçı geçeli günler oldu bir de sıcak mağlubiyetin üstüne kim ipler?

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Günaydın Beyler  :busted_cop:

Yorumları geriden gelerek okudum da.. Bir şeyi anlayamadım. Bazıları maç analizi yapanlara "Bayern'le oynuyoruz kardeşim, geçen sene Arsenal'e 5 çakmış.. Bu maçın yorumu olmaz" vs diyor. Neden yorumu olmasın ki? Neden eleştiremeyelim? Şenol Hoca'nın bende çok kredisi var sözleşme sonuna kadar kesinlikle kalması gerek ama hatalarını da söyleyemeyecek miyiz? 2-0 hadi maksimum 3-0 olabilecek maçı 5-0'a getiren tercihleri yaptı. Kimse bahsetmiyor ama Allah korudu 7-8 rahat olurdu. Neler kaçırdılar unuttunuz mu? Ben turu kaçırdık üzgünüm vs demiyorum. Ama maç öncesi hadi öncesini geçtim maç oynanırken Şenol Hoca oyunu zerre okuyamadı. Yaptığı ve yapmadığı değişiklikler akıl alır gibi değil. Önündeki malzemeyi güzel kullanmasını bekliyoruz ama o bulamaç yapıyor. Bu sadece dün maça özgü değildi tüm sezon böyleydik.

Caner'in defansif yönü zayıf Bayern'e karşı oynatmamalıydı. Robben'in girişiyle o kanadın otobana döneceğini herkes görürken o nasıl goller yiyene kadar göremedi? Kimmich bu sezon Bayern'in asist kralı.. Onun kanadını nasıl Caner'le savunmaya kalkarsın? 10 kişi kalmışken ileri 4'lü Love-Talisca-Babel-Q7.. Allah aşkına Bayern'e 10 kişi kalmışsın ikinci devreye böyle mi başlarsın? Hoca resmen zar attı, direklere güvedi, şansına güvendi, mucize bekledi. Elinden geleni yapsa 7 yesek bişey demezdim. Beni üzen zaten olumsuz giden maçı daha da oılumsuz hale getirmek için elinden geleni yaptı. Bunu eleştirince de Arsenal'e 5 attı tayfası geliyor hemen. Bir maçın eleştirisi rakip takımın büyüklüğü ve geçmiş başarıları üzerinden yapılır mı yahu? Eleştirmezsek nasıl gelişiriz? Neyse..

Sonuçta dün dediğim gibi hayırlısı oldu ve lige tam konsantre bi şekilde dönebilicez artık, keşke daha az yorulsaydı takım ve daha az rencide edici bi skorla dönebilseydik. Umarım Şenol Hoca artık kafasını lig maçlarına verir ve toparlar.

Çevrimdışı Kutay

Acil babele bi tokmakci bulmaliyiz.

Fazla dillendirilmiyor ama takimin en formsuz futbolcusu babel.
Ust duzey futbol bilgisi ve altyapisi ile faydali olmaya calisiyor cocuk ama takimin en zayif halkasi kac mactir

Love ile mi tokustursa naapsa bilemiyorum, sosyal medyada da atarlaniyormus diyolla

Cozulsun su cocugun problemi iyi bi babele cok ihtiyacimiz var
Video çekeceğine top oynasın youtuber falan mı zannediyor kendini acaba ? gıcık kapiyorum babele kaç haftadır kayıp

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı onur_U

53 dkya kadar iyi iadere ettik. aslında pili bitmiş atiba ve defansı sıfır olan talisca ortasahası ile bu kadar dk oynayıp, hiç koşmayan ve oynadığı belli olmayan biri sayesinde 9 kişi oynadığın bir maçtan bu skorlar ayrılmak bile başarıdır.

başarı dedik tabi ama burada hocaya da 2 lafım var.
formsuzlukta her maç üstüne koyuyorsun tebrikler. orta sahayı azcık güçlendirmeyeyim, hadi güçlendirsemde bir 4 olmasını bekleyeyim dediğin için.

ha bi de 90 dk sahada yürüyen biri vardı ya yukarıda yazdım. sen nasıl kaldın 90 dk sahada.
hocamı burada da tebrik ediyorum. sanıyorum forvetsiz kalan takımla orta gol düşündü. evet.

biraz acımasız oldu biliyorum ama maç özelinde düşüncelerim bunlar. kırmızı kart şu bu tabi ki etkiledi. belki 11 11 oynansa farklı da olabilirdi.
neyse aslında hocayı seviyorum ama toparlansın istiyorum.

Çevrimdışı tangaz

adamların kanat akınları tam derslik hep çizgiye inip içeri yerden çıkardılar kaç defa hemde ilk golde böle bir akınla geldi bizde bunu az da olsa deneyen tek oyuncu lens, babelde bu özellik neredeyse hiç yok orta da pek açmaz genelde içe kat edip şut dener tek şut atamadan bitirdi maçı ciddi düşüşte fener maçı ile toparlar umarım. quaresma ilk devre iyiydi bir asistini love değerlendiremedi yerden ön direğe iyi kesti ama love hareketlenemedi aralarında uyum eksiği nedeniyle sanırım sonra harika çalımıyla ceza sahasına girdi fena da vurmadı az daha yukarı vursa golü de bulabilirdi, hakemin haksız sarısı ile tümüyle düştü oyundan. talişkayı ilerde bırakmak hocanın ciddi hatası o oyunu oynayamadığını oyuncu defalarca gösterdi ama hoca inatla denemeye devam ediyor. devre arası kesinlikle çanakkale geçilmez formatına dönmeliydik ama hoca aynı kadroyla sahaya döndüğünde içimden eyvah demiştim malesef de eyvah oldu, quaresma talişka ve caneri çıkarıp GG tolgay ve ozzi/lensi sahaya sürmeliydi. ilk devre 10 kişi de olsak mücadele vardı ikinci devre takım sıfır mücadele ile oynadı desek yeridir ilerideki 3lü sıfır katkı verdi ne savunmada ne hücumda sıfırdılar.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı benyv-

Bayern'e karşı Barça da 10 kişi oynasa 5-0 yenilebilirdi. Ki zamanında 11'e 11, iki maçta 4 atmışlıkları var. Hocayı futbolcuları eleştirmek neden, gerçekten anlayamıyorum. Takım bursayı ve konyayı domine ederek kazanamıyor, deplasmanda Bayern'e karşı 11'e 11 olsaydı en iyi ihtimal 2-3 yemiş olurduk. Şu anki kapasitemiz bu, daha fazlasını beklemek gereksiz. Çıktığımız grubun gerçekten kolay olduğunu şu an anlamalıyız. Bayern gibi bir takım grupta olsaydı, 1. olacağımıza inanıyor musunuz?

Çevrimdışı Nartallo

Mitroviç’i beğenmememe rağmen Vida’dan iki gömlek daha iyi topçu. Vida Ersan’dan hallice bir topçu. Konya maçında atak devamlılığı yakalayamamamızın sebebi de Vida’ydı. Dönen topları kötü kullanıp baskının kırılmasına sebep oldu. Mittoviçin yüzüne bakmayan Şenol Hoca’nın Vida sevdası çok garip. İstediği topçu oldu mu sahada ne verdiğine  bakmadan direk 11’e koyuyor. Alışma süresi, uyumsuzluğu, antremansızlığı hiç umrunda değil. Aynı sezon başından beri 7 numaraya ve Atiba’ya yaptığı pozitif ayrımcılık gibi.

Çevrimdışı mellfred

Günaydın
Travmayı atlatıp fenere konsantre olmak lazım
Avuçlarını oğuşturuyordur ayküt
Şunlara çakalım da keyfimiz yerine gelsin
Oyuncu kaybetmeden yumuşakca koyalım

Çevrimdışı tangaz

Ben zaten oyuncuların demeçlerini kast ediyorum. Onların ne dediği benim için daha önemli.

yorumumu destekleyecek, özetle işime gelen tarafı alırım diyorsun yanii  :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mellfred

Mitroviç’i beğenmememe rağmen Vida’dan iki gömlek daha iyi topçu. Vida Ersan’dan hallice bir topçu. Konya maçında atak devamlılığı yakalayamamamızın sebebi de Vida’ydı. Dönen topları kötü kullanıp baskının kırılmasına sebep oldu. Mittoviçin yüzüne bakmayan Şenol Hoca’nın Vida sevdası çok garip. İstediği topçu oldu mu sahada ne verdiğine  bakmadan direk 11’e koyuyor. Alışma süresi, uyumsuzluğu, antremansızlığı hiç umrunda değil. Aynı sezon başından beri 7 numaraya ve Atiba’ya yaptığı pozitif ayrımcılık gibi.
Mitrovic konusunda hem fikirim
Ayağı düzgün yıllık maliyeti düşük üstelik gençti
Vidaya  3milyonu bağladık
En az mitroviç kadar yavaş oyun kurması yetersiz
Umarım mitro brugges’le zaman alır bizimkiler de sahip çıkar
Genç gönderip yaşlı tutmak hocanın defosu

Çevrimdışı mylife1903

Oynayan futbolculara giydirirken oynamayanlarin daha iyi oldugunu savunmak gibi bi durum var bizde

Takimin cross calismasina bakin, ondekilerin yas ortalamasi 34-35
Kim bunlar
En cok kufur edilen cingene quaresma
Berazilyali donmesi portekiz milli real cikmasi pepe
Ispanyol santraforumsu takimin en cok kufur edilenlerinden negredo

Boyle kosu mu olur
Bu takimin kaptani nerede, neden en onde kosmaz
Tayfur yarim eksik futbolcuydu ama iyi kaptandi hic gormedim arkada kostugunu
Oguzhan ile nejip nerede en arka sirada haylazlik mi yapiyorlar

Elin gavuru gelmis en onde kosuyor, bizim kaptanlar piyasada yok

Zaten bu kaptanlik isi ile maystro falan ayagi oguzhani bozdu
Gecen fb macinda rvoyu tekmeleyince umutlanmistim kendisinden ama besiktasin kaptani ilk cikan olup ilk giren olmaz, besiktasin kaptani tek omuzla sumuk gibi yere yapismaZ

Çevrimdışı underworld

Talisca yı ileride tek bırakıp neyi hedefledi çok merak ediyorum.(love çıktı Bayern stoperleri rahatladı, bizim ceza sahası önüne kadar tedirgin olmadan geldiler. Nitekim bir gol de öyle oldu.)

Önceleri kanada çekme fetişi varken şimdi sf ye kaydırmaya çalışıyor ama beyhude çabalar...

IF dışında başka bir pozisyonda,;Olmuyor, olmayacak!

Çevrimdışı mylife1903

Talisca yı ileride tek bırakıp neyi hedefledi çok merak ediyorum.(love çıktı Bayern stoperleri rahatladı, bizim ceza sahası önüne kadar tedirgin olmadan geldiler. Nitekim bir gol de öyle oldu.)

Önceleri kanada çekme fetişi varken şimdi sf ye kaydırmaya çalışıyor ama beyhude çabalar...

IF dışında başka bir pozisyonda,;Olmuyor, olmayacak!
Love un cikisi degil negredonun oynamayisi daha derin sekilde irdelenmelidir

Çevrimdışı underworld

Love un cikisi degil negredonun oynamayisi daha derin sekilde irdelenmelidir
1 eksik kaldıktan sonra Negro son tercih olur

Çevrimdışı Liquidator

Arkadaşlar hepimiz üzgünüz, amma neticede Bayernle oynadık vardarla ismi wi-fi şifresine benzeyen östersundsla falan degil. Hocanın kadro hatasıda var, bulduğumuz fırsatları gole cevirememe şansızlığıda var, amma artık bunları tekrar-tekrar söylemenin bir anlamı yok. Hocamız inadçı bir hoca ne yapalım. Tamam o kartı görmesek belkide başka türlü olurdu, amma diger taraftanda adamlar dalga dalga geldiler 5 atdılar, kaçırdıkları ne pozisyonlar vardı. Her hayırda bir şer, her şerde bir hayır var derler, inşeAllah oyuncularda hocada kendilerini lige verip güzel oyun sergilerler. Bu hafta sonu şikebahceye koydukmu keyifler düzelir, yeterki cinconu ezdiyimiz gibi ezerek yenelim. Artık en azından ligde 2-ci olmakdan başka şansımız yok. Benden olsa şampiyon olalım, amma önümüzde bir diğil 3 takım var. bir az zor görünüyor, amma imkansızda diğil.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı savaş altay

Günaydın Kara Kartallar. Bazı arkadaşlar bayern'in skorlarını paylaştı. Görüldüğü gibi ! 10 kişi kalırsanız daha da kötüsü olabilirdi.
Üzülecek bir durum yok. Rakip maç sonu 10 kişi kalmamıza dikkat çekti. Hoca pamuğa sarmış uçağın bagaj bölümüne atmıştır dağılanları.
Ama Vida büyük hata yaptı, bırak atsın 11'e 11 favori değiliz, atılacağını bilerek bu hamleyi yapmak tek kelime ile akılsızlıktır.

Çevrimiçi Koa_lAA

hocanın kadro hatası olduğuna ben pek katılmıyorum.. maça çıkan kadrodan bahsediyorum... ama devamındaki değişikliklerde geç kaldığını düşünüyorum... hoş erken yapsa ne olurdu o da muamma..

takımın kadrosunda kanat beki yok zaten.. adriano var... gönül var ama sakat sakat oynuyor.. 11 çıksa ilk oyuncu değişikliği kesin kendisi olacak belli... hele böyle kanat zorlayan takım perişan edecek gönülü...

caner var bi de... stratejide savunarak bişey elde edemem... ben püskürtürüm.. kimmih midir nedir onun çıkışlarını caneri çıkararak azaltırım belki tarzı düşünce mantıklı... ama gel gör ki 15. dakkada strateji falan kalmadı..

genele baktığında göbeği medel-ati-vida-pepe ile kapatıp kanatları savaştırmak kabul edilebilir... zaten en iyi olduğumuz yer kanatlar... denedik..olmadı... yapcak bişey yok..

Çevrimdışı Onur Küçük

Mitrovic'i beğenmiyoruz çünkü Hoca sağ olsun beynimize kazıdı çabuk, hamleli stoper kavramını. Bir stoperin stoperliğini çabuk ve hamleli olmaya indirgeyecek, çabuk ve hamleli olmayan stopere stoper denmez diyecek düzeye geldik Hocanın sözleriyle. Bir stoperin çabuk ve hamleli olması ile bir sorunum yok şahsen ama illaki çabuk, hamleli olsun diğer özellikleri 2. planda olsa da olur diyorsa bir Hoca ben o Hocanın başta savunma olmak üzere futbol anlayışını ciddi ciddi sorgularım.

Etiketler: