Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5285143 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

BaşakCity nin defansa bak biz bunlara 5-6 yerleştiririz
fener attı 4 atması gerekirken 1 i zar zor attılar neyse
Bu sene bizim senemiz millet Bu sene kaçarsa ben fena huzursuz olurum

Orada ince bir durum var: Başakşehir'e geriden oyun kurma imkanı verirsen ortada sıçana donersin. Ama geriden oyun kurmalarına izin vermezsen cope donuyorlar. Umarım Senol Güneş buna gore hazırlar takimi o maca.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Basakcity  iki  haftadir berbat  oynuyor ...  Sarilardan laci kizkardesin kazanmamasi  lazim. Basakcity  nasilsa  alta  alinir ama  bunlar  yarisin icinde  kalirsa  her turlu  pislige  hazir  olmaliyiz

Normal şartlarda GS'nin bu cop kadroyla şampiyonluk olma imkanı yok. Hele hele ortasahalari les. En büyük avantajları Yusuf Namoglu. Cunku ince ince ayarlar çekiyor lige.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Necmi

Abi bugune kadar senin ve Necmi abinin haksiz ciktigini görmedim. Kar siyah dersen ben eyvallah der fazla enerji harcamam. Eyvallah abi sen haklisin.  :D
ben haklıyım demekle haklı olunmuyor ama bunu pratiğin göstermesi lazım :D
ben geçen sene ilk yarıda bunlar abouyu gömerken ne dedim en önemli oyuncumuz
gittiğinde boşluğunu çok ararsınız dedim ni tekim ikinci yarı oynadığı oyun
şampiyonluğu getirdi bu sene ilk tarı taliscayı gömerlerken ne dedim sorun talisca değil
sorun cenk ve quaresma dedim ikinci yarı cenk yok quaresma orta oyunu bitti durum ortada
talisca 4 maç 6 gol bunuda tamamen oyuncuların kutuya girmesine borçluyuz. ilk yarı hep
söylediğim kutuya adam sokamıyoruz oldu yalanmı. rakip stoperler sıkıntıdan tavla oynuyordu.
talisca iki stoper bir libero markajında cebelleşirken cenk sol kanatta tatil yapıyordu.
görünen köy kılavuz istemiyor. herşey sahada görünüyor işde. bu şekilde oynadığımız hiç bir iç saha
maçını 3 ten az atarak bitirmeyiz. Oynadığımız her maçda talisca gole en yakın oyuncularımızdan biri olur.
ceza sahası dışında kontrol edilmeyen talisca serseri mayın gibidir. kime nasıl patlayacağı belli olmaz onu
tutup işlevsiz hale getirmeye çalışsalar içerde love serseri mayın olur hadi onuda tutabilseler babel girer devreye
bu takım bu şekilde durdurulmaz olur. Oyuncu kalitemiz çok yüksek hiç biri boş bırakmaya gelmez öyle bir
hata yaptığında rakip ağır cezalandırırlar. kaldıki bunlar kapalı defansları açabilecek kilit oyuncular.
rakip bunlarla uğraşırken bu sefer quaresma baskı yemez onun baskı altında olmadığında ne kadar
tehlikeli olabileceğide kesin kutuya yanaşarak yaptığı ortalar kafaya vurdurup gol atmak gibi oluyor.
böyle oyunda hücum hattındaki her oyuncuyu doğru ve etkili kullanırız

Çevrimiçi Necmi

Abi oyle diyorsun da bize ligin en kolay kartlarinin ciktigini herkes goruyor. Maamafih, ayni mac icinde bize cikan kart rakibe cikmiyor. Son Bursa macinda gorduk Delarj ve Shehu, ikisi de cift saridan atilmaliydi. Dun izleyemedim ama 5-0 kazandigimiz macta rakipten cok kart gormusuz nasilsa. Kufretti diye videodan ceza alan oyuncu bizde, cizgiye basti diye kirmizi goren bizde, rakip arkadan gelip ayagina kafa atinca kirmizi goren de bizde, bir metre geriden cikip ofsayt calinan takim da biziz. Biz paranoya yapmayalim da kim yapsin?
geniş kadromuz bu nedenle var. Biz tarihin hiç bir döneminde bize kıyak yapılsın diye ortaya
çıkmadık bir çok şampiyonluğu bu sebeple ve kadro yetersizliğimizden verdik ama bu sene bizim
11 iyi oyuncumuz yok 11 e girebilecek seviyede 23 iyi oyuncumuz var. Bunu bizde biliyoruz rakiplerde biliyor
hakemde biliyor. Pepe oynamaz vida medel olur tosiç olur. sakat oyuncumuz yok takım iyiye doğru gidiyor.
ne pepe nin kaybı kayıptır nede taliscanın kaybı. Ha şl de oynasak belli oyuncuları kayıp görebiliriz ama ligde
 değil burda iki takım çıkarırız birbiriyle şampiyonluk yarışına girer bu derece kaliteli kadromuz var yeterki hoca
biraz daha ciddiye alsın ve her oyuncumuza güvensin. Bu kadar geniş kadroyu budayıp 13-14 oyuncuya indirgemesin
beğenmediğiniz güvenmediğiniz oyunculardan kurulu kadro gidip almanyada leipzigi yendi ligde onlardan güçlü
takımmı var.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

geniş kadromuz bu nedenle var. Biz tarihin hiç bir döneminde bize kıyak yapılsın diye ortaya
çıkmadık bir çok şampiyonluğu bu sebeple ve kadro yetersizliğimizden verdik ama bu sene bizim
11 iyi oyuncumuz yok 11 e girebilecek seviyede 23 iyi oyuncumuz var. Bunu bizde biliyoruz rakiplerde biliyor
hakemde biliyor. Pepe oynamaz vida medel olur tosiç olur. sakat oyuncumuz yok takım iyiye doğru gidiyor.
ne pepe nin kaybı kayıptır nede taliscanın kaybı. Ha şl de oynasak belli oyuncuları kayıp görebiliriz ama ligde
 değil burda iki takım çıkarırız birbiriyle şampiyonluk yarışına girer bu derece kaliteli kadromuz var yeterki hoca
biraz daha ciddiye alsın ve her oyuncumuza güvensin. Bu kadar geniş kadroyu budayıp 13-14 oyuncuya indirgemesin
beğenmediğiniz güvenmediğiniz oyunculardan kurulu kadro gidip almanyada leipzigi yendi ligde onlardan güçlü
takımmı var.

Iyi de niye surekli biz sampiyonluga oynayabilecek iki kadro kurmak, hakemleri, kurullari da yenmek zorundayiz? Bu sacmaliklar yuzunden maaslara 3 harcayacakken 5 harcamak zorunda kaliyoruz.

Çevrimdışı tangaz

ligin akışı söylenenleri haklı çıkarıyor. sizinki lafta bizimki sahada görünüyor.
geçen sene abounun baskın stoperleri dağıtıcı oyunu taliscaya gol attırıyordu bu sene
ilk yarı cenkin kaçak kaleden uzak oyunu taliscayı oyundan düşürdü ikinci yarı forvetlerin ceza
sahasına girip rakip stoperlerle boğuması taliscaya gene golcü kimliğini kazandırdı.
ilk yarı boyunca her hafta söyledim bunu siz taliscaya gömerken bunun sorumlusu cenk ve
oyun sistemimiz talisca formsuz değil merkez bypas ediliyor buda taliscayı oyundan düşürüyor
bu şekilde oynamadığımız şl maçlarında talisca farkı ortaya çıkıyor. bu takımdan kesinlikle cenk
ve quaresma kesilmeli demişdim cenk gitti quaresmada  ilk yarıdaki oyun tarzıyla oynamıyor buda sonuca
direk etki ediyor.bizim ilk yarıdaki tesbitimizin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor
geçen senede ikinci yarıdaki abou performansı sayesinde şampiyon olduk cenkle ne olduğu ilk yarıda belliydi.
geçen seneden ders çıkartmayan hoca bu senede ilk yarıyı çöpe attı. bütün olan bu.
yoğun tepkilerin oluşması hocayı silkeledi ikinci yarı doğruya döndü yetecekmi göreceğiz ilk yarı kayıp çok
büyük bakalım ne kadarını telafi edeceğiz bir şans şampiyonluk potasında çok fazla takım olması
buda ligin puan boyunu kısaltacak. Biz ne yapacağız bundan sonra göreceğiz. şu anda doğru oyunu oynuyoruz
ama tam oturmadığı içinde baskı istenen seviyede değil.ama dahada iyi olacak.

yine yeni yeniden küçük resme bakıyorsun bunun nedeni cenk değildi hocaydı tutturmuş kafasında statik olmasın forvet die bir argüman bu nedenle forvetleri hep ceza sahası dışına atıyordu topu bekleme topa git die die cenki kutu dışına atan hocaydı, kutu demişken benim kutum ceza sahası içi öle sen gibi taç çizgisi kenarına korner direğinin ordaki çeyrek daireye kutu demiyorum  :D negredoyu kaç defa statik kalıyor topa gitmiyor die oynatmadığını ya da çıkardığını söyledi ve gördük.

talişkayı gömdüğüm bir tane iletimi koysana ortaya, sallayım nasılsa tutar demek gibi olmuş bu. talişkayı en çok savunan adamım burada ben gevelemeden atan adamı başımda taşırım ne gömmesi talişkayla ilgili en ağır sözüm bir yada iki defa gol atamadığında hiç çekilmiyor oyunu olmuştur...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Orada ince bir durum var: Başakşehir'e geriden oyun kurma imkanı verirsen ortada sıçana donersin. Ama geriden oyun kurmalarına izin vermezsen cope donuyorlar. Umarım Senol Güneş buna gore hazırlar takimi o maca.
başak şehirde hiç bir şey yok kötü oynuyorlar ucu ucuna götürdüler hep buda
göz önünde olmadıkları için oldu. Bizim ilk yarı çok ters anımıza geldi yoksa sağ çıkamazlardı.
sadece şl maçlarına odaklanmış ligi idare ediyorduk. şimdi başak göz önündeki maçları oynamaya başladı
buyursunlar çıksınlar iç sahadaki hiç bir maçları kolay olmayacak hep mücadele ile geçecek diri takımlarla oynayacaklar
zaten deplasmanlarda büyük takımla oynamıyorlarsa çok kötü oynuyorlar çok puan kaybettiler
deplasmanları iç saha maçlarına göre nisbeten kolay ama deplasmanda iyi değiller.
gs de öyle iç saha avantajı yok çok zor maçlar yapacaklar. bu haftadan sonra 6 iç saha maçının üçü
ts başak Beşiktaş diğer 3 maçta bursa konya malatya bunların içinde tek kolay denecek maç malatya oda
son iç saha maçları o zamana kadar koparlar zaten bizim iç saha maçlarımız fazla ve içerde nisbeten rahat takımlarla
oynayacağız en zoru fener olu sonra zorluk derecesi yüksek iki iç saha maçı ligin en son maçları
o noktaya getirelim zaten parçalarız burda onları.
Burda en tehlikeli takım fener şu anda kırılma maçlarını oynuyorlar ts beraberlik ikinci maçları başak aldılar
 bizimle kaldı maçları gs maçı içerde büyük ihtimal alırlar. Bize yenilseler bile en tehlikeli rakibimiz
fener olacak bunu ligin başında söylemişdim  @Librarius  bak gene haklı çıktım.
anca saçma puanlar kaybetmeleri lazım sarsılmaları için içerdeki gençler maçı gibi
yoksa içerde gs maçı deplasmanda kayseri ve sivas maçı dışında puan kaybı yaşayacakları
maç yok gibi görünüyor. Beşiktaş dahil bu 4 maçta mağlubiyet alsalar lige havlu atarlar
berabere kalsalar 70 barajını aşıp şampiyonluk adayı olurlar. Birini bile kazanıp diğerlerinde
berabere kalsalar şampiyon olurlar bu kadar net bir durum var.
Dua edelim süpriz takımlara puan kaybı yaşasınlar. Sivası yenerler çünkü kayseriden bir puan çıkartsalar
içerde gsye yenilmezler bir kayıp yaşayacaklar maç Beşiktaş maçı görünüyor bundan kayıpsız çıkmak için
her türlü pisliğide yapacaklar bu arada kupa maçlarının fener için bir önemi olmayacak önceliği ligdeki
maçımıza verecekler. bizim o maça odaklanmamız lazım kupanın hiç bir önemi yok.
bütün ipler bizim elimizde bütün maçları kazanabilecek bir kadromuz var. Bundan sonrası Beşiktaşın
şampiyonluğu ne kadar istediğiyle bağlantılı

Çevrimiçi Gökhan Kurt

@Librarius Twitter'da da aynı nicki mi kullanıyorsun? (Yunan Filozof'lu olan )

Çevrimdışı tangaz

Abi bugune kadar senin ve Necmi abinin haksiz ciktigini görmedim. Kar siyah dersen ben eyvallah der fazla enerji harcamam. Eyvallah abi sen haklisin.  :D

estağfrullah kar beyaz yahuu ne siyahı  :D

yoksa siyahmıydı  :alala:

cenk konusunda az evvelde yazdım o oyunu oynatan şenol hocaydı topa git die die adamı ceza sahası dışına atıp durdu hoca şimdi özellikle son maç Q7 dahil içeri sokmaya çalıştı bu durum GGnin bindirmeleriyle de görülebiliyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi matias_27

Arkadaşlar ligde bu sene ikili averaj nasıl uygulanacak
 Az önce ntvsporda Başakşehir 2-1 yapsaydı ikili averaj eşitlenecekti dediler. Benim bildiğim maç 2-1 dahi bitseydi ilk maçı Başakşehir 3-2 aldığı için deplasmanda Başakşehir önde olmalıydı.  Yanılıyor muyum?
Arkadaşlar bu sorunun net cevabını bilen yok mu? Netten aradım bulamadım
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı tangaz

@Necmi talişkayı gömdüğüm tek mesaj koysana şuraya  :bandit:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Başakşehir+fener+galata=9 puan

izleyin görün.

Çevrimdışı tangaz

başakşehiri bugünkü kötü oyunla gömüyorsunuz da adamların defansını toplayan adam yoktu yerine sakatlıkdan çıkınca doğru düzgün oynamamış olan çeyçu vardı ki hiç bir dönem beğenmemişimdir kendisini sonra hücumda belki de en önemli oyuncuları olan mossoro mu ne yoktu yerine oynayn irfancan tırt bir çocuk bildiğin çöp ve en önemli eksikleri 20 numaralı yerden bitmeydi. arda rezilliğine hiç girmiyorum bile adamların ilk devre en başarılı dörtlüsü bugün sahada yoktu.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı tangaz

karışcak bişi yok forum yönetimi atıp tutuyordu bir dur dedim sadece  :bandit:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

karışcak bişi yok forum yönetimi atıp tutuyordu bir dur dedim sadece  :bandit:

Çekirdek-Kola elimizde bekliyoruz Reis

Çevrimdışı Onur Küçük

yine yeni yeniden küçük resme bakıyorsun bunun nedeni cenk değildi hocaydı tutturmuş kafasında statik olmasın forvet die bir argüman bu nedenle forvetleri hep ceza sahası dışına atıyordu topu bekleme topa git die die cenki kutu dışına atan hocaydı, kutu demişken benim kutum ceza sahası içi öle sen gibi taç çizgisi kenarına korner direğinin ordaki çeyrek daireye kutu demiyorum  :D negredoyu kaç defa statik kalıyor topa gitmiyor die oynatmadığını ya da çıkardığını söyledi ve gördük.

talişkayı gömdüğüm bir tane iletimi koysana ortaya, sallayım nasılsa tutar demek gibi olmuş bu. talişkayı en çok savunan adamım burada ben gevelemeden atan adamı başımda taşırım ne gömmesi talişkayla ilgili en ağır sözüm bir yada iki defa gol atamadığında hiç çekilmiyor oyunu olmuştur...
Ben olayı çözdüm  :D
Şimdi Cenk gitti Negredo geldi. Negredo orta sahayı kullanan, duvar olan, alan açan bir santrafor. Demek ki Talisca, Negredo'yu izleyip feyz almış ve Hocanın tabiriyle orta saha oynamayı geliştirmeye başlamış yavaş yavaş. 1-2 maç sonra alan açıp, duvar olmaya da başlar.

İşin şaka boyutu bir tarafa Cenk'in oynamasıyla Talisca'nın orta saha oynamaması arasındaki bağlantıyı kuramıyorum.  Cenk sanırım Talisca'yı tehdit ediyordu orta sahaya gitmeyeceksin diye ya da yine Cenk sürekli orta sahaya Talisca'nın bulunması gereken yerlere inip Talisca'yı orta sahaya yardım etmekten alıkoyuyordu.

Negredo Talisca'ya fazla bir şey katmadı. Tam tersi Talisca Negredo'yu santrafor gibi oynamaya zorladı Karabükspor maçında. Öyle olunca Negredo'nun da santrafor meziyetleri, ne kadar golcü olup olmadığı daha görünür oldu. Negredo maçlarda Talisca'nın alternatifi olarak kullanılabilir ya da Love'nin .

Çevrimdışı tangaz

Çekirdek-Kola elimizde bekliyoruz Reis

size de eğlence lazım tabe ama reyting düşük şuan 41 üye 70 ziyaretçi var elimi kana buladığma değmez  :icool:

Çevrimdışı tangaz

Ben olayı çözdüm  :D
Şimdi Cenk gitti Negredo geldi. Negredo orta sahayı kullanan, duvar olan, alan açan bir santrafor. Demek ki Talisca, Negredo'yu izleyip feyz almış ve Hocanın tabiriyle orta saha oynamayı geliştirmeye başlamış yavaş yavaş. 1-2 maç sonra alan açıp, duvar olmaya da başlar.

İşin şaka boyutu bir tarafa Cenk'in oynamasıyla Talisca'nın orta saha oynamaması arasındaki bağlantıyı kuramıyorum.  Cenk sanırım Talisca'yı tehdit ediyordu orta sahaya gitmeyeceksin diye ya da yine Cenk sürekli orta sahaya Talisca'nın bulunması gereken yerlere inip Talisca'yı orta sahaya yardım etmekten alıkoyuyordu.

Negredo Talisca'ya fazla bir şey katmadı. Tam tersi Talisca Negredo'yu santrafor gibi oynamaya zorladı Karabükspor maçında. Öyle olunca Negredo'nun da santrafor meziyetleri, ne kadar golcü olup olmadığı daha görünür oldu. Negredo maçlarda Talisca'nın alternatifi olarak kullanılabilir ya da Love'nin .

:kop: :kop: :kop:

yaw tutturmuşlar bi cenk bozuyordu lafı kendi çalıp kendi oynuyor işte cenk kötü santrafor dersin tek laf etmem ama kalkıp talişkayıda bozdu demek doğru değil talişka kendisi kötüydü şimdi toparlamaya başladı pekii bursa maçında da talişkayı cenk mi bozmuş  :alala:

Çevrimdışı Onur Küçük

Yanlis düşünüyorsunuz. FB loser bir takim. Basaksehir'i yener ama gider evinde Gencler'e puan verir. Yarisin sonunu getiremiyorlar. Basakla aramızda 6 puan vardi ve bu fark cok büyük bir tehlikeydi ligin boyunun kisaldigi su donemde. FB'den korkmayın, bu futbolla ve kadroyla şampiyonluk olamazlar. Bugun sonuc cok iyi oldu.
Fener kazanmasın istedim maçtan önce ama gerçekleşmedi. Yapacak bir şey yok o konuda. Başakşehir, Fener'e oranla daha kırılgan bir takım görüntüsü veriyor. Yine de rakiplerden önce kendimize odaklanmalı, eksiklerimizi giderip oyunumuzu geliştirmeliyiz.

Çevrimdışı Onur Küçük

Yanlis düşünüyorsunuz. FB loser bir takim. Basaksehir'i yener ama gider evinde Gencler'e puan verir. Yarisin sonunu getiremiyorlar. Basakla aramızda 6 puan vardi ve bu fark cok büyük bir tehlikeydi ligin boyunun kisaldigi su donemde. FB'den korkmayın, bu futbolla ve kadroyla şampiyonluk olamazlar. Bugun sonuc cok iyi oldu.
Fener kazanmasın istedim maçtan önce ama gerçekleşmedi. Yapacak bir şey yok o konuda. Başakşehir, Fener'e oranla daha kırılgan bir takım görüntüsü veriyor. Yine de rakiplerden önce kendimize odaklanmalı, eksiklerimizi giderip oyunumuzu geliştirmeliyiz.

Çevrimdışı cursedofdragon

:kop: :kop: :kop:

yaw tutturmuşlar bi cenk bozuyordu lafı kendi çalıp kendi oynuyor işte cenk kötü santrafor dersin tek laf etmem ama kalkıp talişkayıda bozdu demek doğru değil talişka kendisi kötüydü şimdi toparlamaya başladı pekii bursa maçında da talişkayı cenk mi bozmuş  :alala:

Bursa maçında takım komple kötüydü abi  :alala:

Cenk için bende aynı şeyi düşünüyorum sürekli kaçak göcek dövüştüğü için sorumluluk almadığı için stoperler ön liberolar talisca'yı harcıyordu.

Negredo talisca için daha çok alan yaratıyor.

Ha talisca'nın da ilk yarı da formunda düşüş vardı.

Çevrimiçi Necmi

hahaha benim lafımı banamı satıyorsun küçük resme bakmayın diyen ligin başından beri benim
ne oldu gol atınca badem gözlümü oldu burda taliscayı savunan benden başka bir kişi bile yoktu.
bak ben ne demişim sonu ne olmuş detaylarıyla anlatıyorum zaten cenki eleştirirken aslında eleştirdiğim
cenk değil hoca ve oyun sistemi bunu görmek için dürbün falan gerekmiyor. birde kutu mecazi anlam taşır bu demek hücum bölgesindeki oyuncular buraya girsin sabit kalsın değil hedfi kutu ve kale olacak ceza sahasının içinde veya dışında hedefi kale olacak sürekli
rakip savunmayı tehdit edecek quaresmanın ilk yarıda olduğu gibi taç çizgisine yapışıp kalmayacak
rakip onun içeri yürüyebileceğini sürekli hesapta tutmak zorunda kalacak öbür türlü nasılsa gelmiyor diye
 önlem bile almıyorlardı.kanat oyuncusunun kutuyla ilişkisi sağda ve solda sürekli tehdit oluşturacak ne yaptığı anlaşılmayacak bir oyun içersinde olması demektir. babel az çok yapıyor bunu korner çizgisine iniyor içeri kat ediyor driplink yapıyor
şut çekiyor ihtiyaç olduğundada kutu içinde oluyor. bunları yaparkende sürekli arkasındaki bekede alan
açabiliyor quaresma bunu yapmadığı gibi birde bekinde el freni oluyordu. ligin ikinci yarısından itibaren
bunları yapmaya başlayınca bir hücum oyuncusu daha kazandık GG. quaresma artı bir şey daha yapıyor oyunun değişik anlarında göbeğe girip orayıda çoğaltıyor. ha gol atamıyor ama ikinci yarı itibariyle oldukça pozisyona girmeye başladı
işde bunların sayısı arttıkça rakip bunalır . gol taliscadan gelmi loveden gelmiş negredodan gelmiş yada babel veya quaresmadan gelmiş önemi yok önemli olan o golün gelmesi. Gol atmadan maç kazanılmıyor golüde bir oyuncudan beklemek yanlış
bir oyuncunun atması yetmiyor şampiyonluk için hücum bölgesindeki her oyuncunun gol yada asist istatistiğinin
ortalamanın üstünde olması gerekiyor.
sadece sol beklerimizden 1 gol 8 asist geldi. sağ bekimizden sadece bir asist geldi buda babelin aslında ne kadar doğru oynadığını
quaresmanında yanlış oynadığını gösterir.
sol tarafımız 8 gol 10 asist üretmiş sağ tarafımız 2 gol 8 asist üretmiş quaresmanın bu şekilde oyunu sağ tarafımızda işlevsel halini arttıracak şimdi en büyük sorunumuz merkez orta sahanın hücuma katkısının çok az olması. merkez orta sahadan 1 gol 6 asist çıkmış
stoperlerimizden bile 5 gol 1 asist çıkmışken orta saha en zayıf bölgemiz gibi duruyor. hiç üretmiyorlar. hücum hattımız düzeldi.
şimdi orta sahayı düzeltmek gerekiyor bu arada taliscayı merkez orta sahaya koymadım o hücum hattının bir parçası.
yoksa tek başına orta sahayı işlevsel hale getirir istatistiği ile.
Bu arada ne kadar eleştirsekte totelde forvet hattının ürettiği gol fena değil 24 gol 6 asist üretmişler
diğerlerinin istikrarını koruması koşuluyla forvet hattından gelecek 20+ gol bizi şampiyon yapar kesinlikle

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş 4 sene üst üste Şampiyon olacagını duyunca renkliler

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı FedericoGiunti

@Necmi abi ben şahidim tahtaya ilk tlisca yazılır diyen sendin ama herkeste taliscayı gömmüyordu. Ayrıca taliscanın İlk yarı performansı kötüydü kabul etmek gerekir.
BEŞİKTAŞK

Etiketler: