Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 62 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5285047 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Şimdi gel de sinirlenme Talisca ve Pepe kart görüp Karabük maçında oynamayacaklardı. Şimdi Fenerbahçe maçı öncesi 4 oyuncu kart cezalısı olma ihtimali var. Kora kor oynanacak maçta Pepe ve Taliscayı oynatsan bir dert, oynatmasan başka bir dert.Konya maçını kazanmasan Fenerbahçe maçının bir önemi olmayacak. :alala:

Çevrimdışı tangaz

fener klasik maçlarını oynuyor raat olun ilk  deplasmanda kaybederler   :D

sonra malatya ve kayseri deplasmanlarında da puan kaybı yaşarlar  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Şimdi gel de sinirlenme Talisca ve Pepe kart görüp Karabük maçında oynamayacaklardı. Şimdi Fenerbahçe maçı öncesi 4 oyuncu kart cezalısı olma ihtimali var. Kora kor oynanacak maçta Pepe ve Taliscayı oynatsan bir dert, oynatmasan başka bir dert.Konya maçını kazanmasan Fenerbahçe maçının bir önemi olmayacak. :alala:
Bütün hafta kart sınırındaki oyuncularımızı konuşup hem onları germeli, hem de hakeme hedef göstermeliyiz. Böyle devam :ok:

Yahu nedir bu telaş, sınırdaysalar ne olacak? Fenerbahçe maçından sonra Trabzonspor deplasmanı var, o daha mı az önemli sanki?

Kadroda Talisca hariç herkesin kendisine yakın yedeği var, oynamayan olursa diğeri oynar. Geçen hafta boyunca da fikstüre bakıp bittik biz diyenler vardı, biraz güvenin şu takıma.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

bu h.umut meler 2 haftadır zıçıyor bugün fenerden kimseye kart vermedi josefin adebayora tabanı net sarı son dakikada topal kafayı vurdu top netonun eline çarptı önüne düştü neto vurdu o topta josefin eline çarptı önüne düştü bildiğin duble penaltı ama oralı dahi olmadı meler efendi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Hoca ve takım bütün dikkatlerini Konya maçına vermeliler. ŞL maçları takım ve hocada ciddi dikkat ve konsantrasyon kaybına bu da puan kayıplarına sebep oluyor. Umarım sezon başından beri tekrarladığımız hatayı tekrarlamayız ve üç puanla döneriz konyadan.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Bütün hafta kart sınırındaki oyuncularımızı konuşup hem onları germeli, hem de hakeme hedef göstermeliyiz. Böyle devam :ok:

Yahu nedir bu telaş, sınırdaysalar ne olacak? Fenerbahçe maçından sonra Trabzonspor deplasmanı var, o daha mı az önemli sanki?

Kadroda Talisca hariç herkesin kendisine yakın yedeği var, oynamayan olursa diğeri oynar. Geçen hafta boyunca da fikstüre bakıp bittik biz diyenler vardı, biraz güvenin şu takıma.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Katılıyorum.  En önemli maçımız önümüzdeki ilk maçımızdır. Gerekli dikkat ve konsantrasyonu sağlarsak kadromuz gayet yeterli bu lig için.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

bu arada averajı en iyi takımız +20  :bandit:

bu hafta öncesi son 6 maçta 8 gol yemeyeydik averajımız 23-24 puanımız 43-44 olurdu

takım her maça pepe medel önlerinde atiba ile başlamalı, rakiplere doğru düzgün pozisyon vermeyeceğimiz gibi medel etkisi ile defansı önde kurar ve takım boyunu kısaltırız bu da dominant oyunumuzu geliştirir.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bırakın abiler kardeşler konuşsunlar malum civcivlerin yine şubat ayı halleri başladı şimdi bize de laf çakarak germeye çalışıyorlar gerek yok hiç oyuna gelmeye.isterse posbıyığıda alıp gelsin o maçların kaçarı yok patarada çutarada yerleştireceğiz ben anlamam.

Çevrimdışı tangaz

sarı kartları bende dert etmiyorum eskiden talişkayı dert ediyordum ama artık vagner var inanın o bölgeyi doldurur vagner hatta araya top bırakma anlamında talişkadan daha iyisini bile yapar

Çevrimdışı caner.eryigit

bu arada averajı en iyi takımız +20  :bandit:

bu hafta öncesi son 6 maçta 8 gol yemeyeydik averajımız 23-24 puanımız 43-44 olurdu

takım her maça pepe medel önlerinde atiba ile başlamalı, rakiplere doğru düzgün pozisyon vermeyeceğimiz gibi medel etkisi ile defansı önde kurar ve takım boyunu kısaltırız bu da dominant oyunumuzu geliştirir.
Abi bizim orta sahanın dinamizmi kaderimizi belirleyecek Atiba ozi Tolgay talisca.ne kadar enerjik kalabilirse bu oyuncular çok fena şey edicez hepsini.şimdi bu ayı yardımcı hakeme sövdü kamera da yakaladı saha da cezası da kesilmedi şimdi kaçarları da Yok izleyelim görelim

Çevrimdışı kyiv

Biz konuşmasak Konya maçının hakemi kimin sınırda olduğunu bilmeyecek mi? Fenerbahçe maçına bir tam kadro çıkmak var bir de eksiklerle çıkmak var. Takıma güvensem bile tam kadro çıkmayı tercih ederim. Şu gol kısırlığı çekilen ortamda Taliscanın alternatifi yok. Negredo bey gol atmayı becerse sorun olmayabilir de sağolsun sağa sola asist yapmaktan golü unutuyor. Böyle oluncada Taliscanın yokluğu göze batıyor. Keza Pepenin yokluğu geciştirilemez Vida ile dolması filan çok zor. Pepe Vidadan çok farklı boyutta yaşam sürdürüyor.

Çevrimdışı tangaz

camia sosyal medyadan yürümeli emrenin cezayı hakem kesmişti hukuken yapacak şeyimiz yoktu dien fenerasyonun gözüne volkinin küfrü sokulmalı göreve dawet ediyoruz bu sefer ne diyeceksiniz lolipoplar denmeli ve baskı oluşturulmalı volkiye 6 maç ceza şart oğlu şart

Çevrimdışı kyiv

Hoca ve takım bütün dikkatlerini Konya maçına vermeliler. ŞL maçları takım ve hocada ciddi dikkat ve konsantrasyon kaybına bu da puan kayıplarına sebep oluyor. Umarım sezon başından beri tekrarladığımız hatayı tekrarlamayız ve üç puanla döneriz konyadan.

Yemişim Bayern maçını. VARSA YOKSA KONYA MAÇI VE 3 PUAN....Şenol Güneş beyin yıkamalı kazanılmamış Konya maçından sonra Bayerni yensen ne fayda?

Çevrimiçi Necmi

sen demiyorsun, diyenler kendilerini biliyorlar  :D
ligin akışı söylenenleri haklı çıkarıyor. sizinki lafta bizimki sahada görünüyor.
geçen sene abounun baskın stoperleri dağıtıcı oyunu taliscaya gol attırıyordu bu sene
ilk yarı cenkin kaçak kaleden uzak oyunu taliscayı oyundan düşürdü ikinci yarı forvetlerin ceza
sahasına girip rakip stoperlerle boğuması taliscaya gene golcü kimliğini kazandırdı.
ilk yarı boyunca her hafta söyledim bunu siz taliscaya gömerken bunun sorumlusu cenk ve
oyun sistemimiz talisca formsuz değil merkez bypas ediliyor buda taliscayı oyundan düşürüyor
bu şekilde oynamadığımız şl maçlarında talisca farkı ortaya çıkıyor. bu takımdan kesinlikle cenk
ve quaresma kesilmeli demişdim cenk gitti quaresmada  ilk yarıdaki oyun tarzıyla oynamıyor buda sonuca
direk etki ediyor.bizim ilk yarıdaki tesbitimizin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor
geçen senede ikinci yarıdaki abou performansı sayesinde şampiyon olduk cenkle ne olduğu ilk yarıda belliydi.
geçen seneden ders çıkartmayan hoca bu senede ilk yarıyı çöpe attı. bütün olan bu.
yoğun tepkilerin oluşması hocayı silkeledi ikinci yarı doğruya döndü yetecekmi göreceğiz ilk yarı kayıp çok
büyük bakalım ne kadarını telafi edeceğiz bir şans şampiyonluk potasında çok fazla takım olması
buda ligin puan boyunu kısaltacak. Biz ne yapacağız bundan sonra göreceğiz. şu anda doğru oyunu oynuyoruz
ama tam oturmadığı içinde baskı istenen seviyede değil.ama dahada iyi olacak.

Çevrimiçi matias_27

Arkadaşlar ligde bu sene ikili averaj nasıl uygulanacak
 Az önce ntvsporda Başakşehir 2-1 yapsaydı ikili averaj eşitlenecekti dediler. Benim bildiğim maç 2-1 dahi bitseydi ilk maçı Başakşehir 3-2 aldığı için deplasmanda Başakşehir önde olmalıydı.  Yanılıyor muyum?
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı Librarius

Fener'in mutlak puan kaybetmesi lazım. Berabere kalsınlar, olmadı Fener yenilsin ama mutlaka puan kaybetmeliler. Bu şekilde olursa biz de  gelecek hafta Konya maçını aldığımızda Fener, Vodafone Park'a gelirken iyice kıvama gelmiş olacak. Başakşehir fikstürün geri kalanında özellikle Anadolu takımlarına karşı puan kaybetmesi daha olası bir takım.

Ne kadar hesap yaparsak yapalım en başta ilk yarıda yaptığımız saçma teknik taktik fantezilerden sıyrılıp maçlara doğru oyuncularla çıkıp doğru oyunları oynamamız, 3 puanları cebimize atmamız şart. Muhtemelen deplasman performansımız bizim şampiyon olup olmayacağımızı  belirleyecek. Hoca umarım deplasmanlarda gelişigüzel orta açma, orta sahayı boşaltarak ani baskın oynama, Talisca'yı orta sahadan kopararak 2. santrafor oynatma gibi fantezilere girmez. Özellikle deplasman maçlarına çok iyi hazırlanmalı takım ve teknik ekip.

Yanlis düşünüyorsunuz. FB loser bir takim. Basaksehir'i yener ama gider evinde Gencler'e puan verir. Yarisin sonunu getiremiyorlar. Basakla aramızda 6 puan vardi ve bu fark cok büyük bir tehlikeydi ligin boyunun kisaldigi su donemde. FB'den korkmayın, bu futbolla ve kadroyla şampiyonluk olamazlar. Bugun sonuc cok iyi oldu.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı EMİR EMRE

Konya macinda Pepe cezali duruma dusmesin kesinlikle derbi macta sakin kalabilen rakibi bozan ve hakemin de hayran olacagi bir dunya yildizi sahada olmali. Talisca ya uzulmem Pepe ye uzulurum o kadar onemli fener macinda oynamasi.

Çevrimdışı Librarius

kalemine sağlık savaş, talişka abuş sayesinde gol atıyordu cümlesi bildiğin şehir efsanesi, kel ölür sırma saçlı olur kör ölür badem gözlü olur hesabı. talişka kendisi söyledi tempomu yükselttim die daha ötesi yok işte bunda en en önemli neden de sanırım milli olabilme durumları.

Abi bugune kadar senin ve Necmi abinin haksiz ciktigini görmedim. Kar siyah dersen ben eyvallah der fazla enerji harcamam. Eyvallah abi sen haklisin.  :D

Çevrimiçi matias_27

ligin akışı söylenenleri haklı çıkarıyor. sizinki lafta bizimki sahada görünüyor.
geçen sene abounun baskın stoperleri dağıtıcı oyunu taliscaya gol attırıyordu bu sene
ilk yarı cenkin kaçak kaleden uzak oyunu taliscayı oyundan düşürdü ikinci yarı forvetlerin ceza
sahasına girip rakip stoperlerle boğuması taliscaya gene golcü kimliğini kazandırdı.
ilk yarı boyunca her hafta söyledim bunu siz taliscaya gömerken bunun sorumlusu cenk ve
oyun sistemimiz talisca formsuz değil merkez bypas ediliyor buda taliscayı oyundan düşürüyor
bu şekilde oynamadığımız şl maçlarında talisca farkı ortaya çıkıyor. bu takımdan kesinlikle cenk
ve quaresma kesilmeli demişdim cenk gitti quaresmada  ilk yarıdaki oyun tarzıyla oynamıyor buda sonuca
direk etki ediyor.bizim ilk yarıdaki tesbitimizin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor
geçen senede ikinci yarıdaki abou performansı sayesinde şampiyon olduk cenkle ne olduğu ilk yarıda belliydi.
geçen seneden ders çıkartmayan hoca bu senede ilk yarıyı çöpe attı. bütün olan bu.
yoğun tepkilerin oluşması hocayı silkeledi ikinci yarı doğruya döndü yetecekmi göreceğiz ilk yarı kayıp çok
büyük bakalım ne kadarını telafi edeceğiz bir şans şampiyonluk potasında çok fazla takım olması
buda ligin puan boyunu kısaltacak. Biz ne yapacağız bundan sonra göreceğiz. şu anda doğru oyunu oynuyoruz
ama tam oturmadığı içinde baskı istenen seviyede değil.ama dahada iyi olacak.

Necmi abi doğru söylüyor maalesef şenol hoca koskoca ilk yarıyı çöpe attı. Aslında hepimizin bu kadar üzülmemizin nedeni bu kadronun şampiyon olamaması deli ediyor düşüncesi ki haklıyız bu düşüncede ama kim bilir Allah yardım etti ve dönüm noktamız oldu cenin gitmesi Love gelmesi. Haftaya hayati bi maç var Konya ile resmen hayati bi maç lig için bugün canlı izledim Alanya Konya maçını Alanya resmen 30 tane şut attı umarım haftaya kazanırız Çünkü gerçekten kırılma maçı
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimiçi Necmi

Biz konuşmasak Konya maçının hakemi kimin sınırda olduğunu bilmeyecek mi? Fenerbahçe maçına bir tam kadro çıkmak var bir de eksiklerle çıkmak var. Takıma güvensem bile tam kadro çıkmayı tercih ederim. Şu gol kısırlığı çekilen ortamda Taliscanın alternatifi yok. Negredo bey gol atmayı becerse sorun olmayabilir de sağolsun sağa sola asist yapmaktan golü unutuyor. Böyle oluncada Taliscanın yokluğu göze batıyor. Keza Pepenin yokluğu geciştirilemez Vida ile dolması filan çok zor. Pepe Vidadan çok farklı boyutta yaşam sürdürüyor.
hakem bilirde senin konuşman geriden gelen oyuncuya güven duymadığın anlamı taşır
bununda sana faydası yok. Ne olacak senin konuşman yada konuşmaman durumu değiştirecekmi kart gürürse gene görecek sen böyle konuşarak olay gerçekleştiğinde yerine oynayacak olanın moralini sıfırlarsın
Beşiktaşda yeri dolmayacak oyuncu yok. pepenin kart bahane edilecek pozisyonu bile olmuyor iki senedir aynı şeyleri konuşuyorsunuz hatırlıyormusun bir önceki maçlarda kartla devre dışı bırakılan oyuncumuz olduğunu geçmişin korkularını geleceğe taşımak kimseye fayda sağlamaz.
sürekli bu şekilde konuşmak ezikliktir. bizim ne olursa olsun rakiplerle baş edecek kadromuz var konya maçında kart görmese bile nerden biliyorsunuz hocanın fener maçında pepeyi oynatacağını bayern maçında oynatıp ligde dinlendirmeyeceği farzmı. tosic maç eksiğiyle bayerne karşı oynatılmaz bizim hangi stoperimiz oynarsa oynasın fenere karşı üstündür. Taliscaya gelince o oynamaz forvet arkası negredo oynar olmadı ozi oynar.love forvet çıkınca arkasında kimin oynadığının pekde önemi yok alternatifimiz çok hodri meydan. Biz bu kadroyla böyle konuşacaksak rakipler ne yapsın. 11 i zor buluyorlar oynatacak

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Necmi abi doğru söylüyor maalesef şenol hoca koskoca ilk yarıyı çöpe attı. Aslında hepimizin bu kadar üzülmemizin nedeni bu kadronun şampiyon olamaması deli ediyor düşüncesi ki haklıyız bu düşüncede ama kim bilir Allah yardım etti ve dönüm noktamız oldu cenin gitmesi Love gelmesi. Haftaya hayati bi maç var Konya ile resmen hayati bi maç lig için bugün canlı izledim Alanya Konya maçını Alanya resmen 30 tane şut attı umarım haftaya kazanırız Çünkü gerçekten kırılma maçı

FB macina kadar 5'te 5 yaparsak gule oynaya sampiyon olacagimizi soylemistim. Bursa beraberligi hesaplari biraz bozsa da hepsinin eli ayagina dolasinca o hafta kayipsiz atlatildi. Simdi Konya macini alip, ardindan FB'ye GS tarifesi uygulamamiz lazim. Su Konya macini kazanalim, ardindan taraftar, yonetim, takim butun olup o macta FB'yi ezip bitirecegiz. Su iki maci kazanalim tek, gerisi corap sokugu gibi gelecek.

Çevrimdışı Librarius

Senol Hocanın Başakşehir ve FB maçlarına takimi iyi hazırlaması durumunda bu iki macida rahat alırız.

Basaksehir: stoperlerine top aldırmayacaksın, Kalecilerini ve stoperleri uzun top oynamaya zorlayacaksın. Boyle olunca dagiliyorlar adeta. Eğer Senol hoca bunu yaparsa fisi erken çekeriz. Yok eder yine deplasman maçlarına basladigimiz lay lay lom futboluyla baslarsak onlar fisi çeker.

Fenerbahce: Kalaslar ve davarlardan kuruyor kadroyu Aykut. Kadroyu kurarken kalas ve davar özellikleri yüksek oyuncuları seciyor. Amac hayvan gibi koşup pres yapmak. Preslerini kırıp ileri çıkabilirsek defansları rezalet. Ayrica FB'ye ilk golu atma imkanini kesinlikle vermememiz lazım. Golu bulursak kabak gibi acilirlar ve farki artırma imkanlarını buluruz. Ama onlar one geçerse maci cok iyi kilitliyorlar.

Bunun disinda FB'nin yenmesi insallah daha hayırlı olacak bizim icin. 6 puanlık bir fark fena bir farkti ve gercekten urkutucuydu. Simdi liderle 3 puan fark var aramızda (GS yenerse 4 puan). Insallah haftaya Konyayi yenersek FB maçından cok çekinmiyorum.

Çevrimdışı Librarius

Dünde yazdım Vida geri kaçıyor ve önde oynamaya alışkın değil

Bayern Maçına savunmayı geride kuracağımiz için Stoperde Vida - Pepe orta sahada da Atiba - Medel ikilisi ile çıkmak son derece doğru ve isabetli olacaktır

Ayrıca kontra düşüneceğimiz icin de kanatta Lens ileride Love oynamalı. O zaman gol bulabileceğimizi düşünüyorum. Allah utandırmasın.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

hakem bilirde senin konuşman geriden gelen oyuncuya güven duymadığın anlamı taşır
bununda sana faydası yok. Ne olacak senin konuşman yada konuşmaman durumu değiştirecekmi kart gürürse gene görecek sen böyle konuşarak olay gerçekleştiğinde yerine oynayacak olanın moralini sıfırlarsın
Beşiktaşda yeri dolmayacak oyuncu yok. pepenin kart bahane edilecek pozisyonu bile olmuyor iki senedir aynı şeyleri konuşuyorsunuz hatırlıyormusun bir önceki maçlarda kartla devre dışı bırakılan oyuncumuz olduğunu geçmişin korkularını geleceğe taşımak kimseye fayda sağlamaz.
sürekli bu şekilde konuşmak ezikliktir. bizim ne olursa olsun rakiplerle baş edecek kadromuz var konya maçında kart görmese bile nerden biliyorsunuz hocanın fener maçında pepeyi oynatacağını bayern maçında oynatıp ligde dinlendirmeyeceği farzmı. tosic maç eksiğiyle bayerne karşı oynatılmaz bizim hangi stoperimiz oynarsa oynasın fenere karşı üstündür. Taliscaya gelince o oynamaz forvet arkası negredo oynar olmadı ozi oynar.love forvet çıkınca arkasında kimin oynadığının pekde önemi yok alternatifimiz çok hodri meydan. Biz bu kadroyla böyle konuşacaksak rakipler ne yapsın. 11 i zor buluyorlar oynatacak

Abi oyle diyorsun da bize ligin en kolay kartlarinin ciktigini herkes goruyor. Maamafih, ayni mac icinde bize cikan kart rakibe cikmiyor. Son Bursa macinda gorduk Delarj ve Shehu, ikisi de cift saridan atilmaliydi. Dun izleyemedim ama 5-0 kazandigimiz macta rakipten cok kart gormusuz nasilsa. Kufretti diye videodan ceza alan oyuncu bizde, cizgiye basti diye kirmizi goren bizde, rakip arkadan gelip ayagina kafa atinca kirmizi goren de bizde, bir metre geriden cikip ofsayt calinan takim da biziz. Biz paranoya yapmayalim da kim yapsin?

Çevrimdışı Librarius

Ne galatasaray eski galatarasay
ne başakşehir geçen seneki Başakşehir
Bu sene tek rakibimiz kendimiziz dünkü oyunumuzu oynamaya devam edersek 1-0 a yatmaları bırakıp skoru garantiye alarak devam edersek bu sene 16.şampiyonluk gelir herşey bizim elimizde Allah aşkına bu sene şampiyon olamazsak inanılmaz huzursuz olurum bu sene bizim dışımızda hiçbir takımda iş yok.
Beşiktaş eskisi gibi değil Beşiktaş şampiyonlar ligi takımı şampiyonluk kaybetme lüksü yok beşiktaş şampiyon olmalı.

Bugun FB macinda bir pozisyonda Guiliano'nun bir hareketini cok beğendim. 2-0 ondeler, top buna geldi onu boş kaleye önünde sut atabilir , hatta sut icin hazırlandı ama baktı sagdan arkadasi iceri giriyor adam topu hemen onun önüne yuvarladı. Bu disiplindir, takim icin oynamaktır. Biz 1-0 one gecince Quaresma her frikiğe atlıyor, olmadık yerlerden sut deniyor, Babel ayni sekilde cıvıyor, Talisca cıvıyor. Bunun çözülmesi gerekir. one gecince laubalilik hakim oluyor ve farki açamıyoruz cogu zaman.

Etiketler: