Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 370 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5217356 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Cenk oynadı mı ?

78'de girdi. Ama izlemedim maçı. Hallaç pamuğu gibi atmışlar, görünen o

Çevrimdışı mstf99930

O karmaşada mesajım kaybolmuş sanırım, tekrar kopyalayayım

''Love, Lens, Q7'nin pas atmadığı pozisyon...Neler kaçtı neler.

Ortasahamız paralize olmuş durumdaydı. Gerçekten izlemesi zordu. İki takım da çok daha fazla gol atabilirdi, 4-4 bitecek maçtı.

Love pozisyona girdi ama yeterince clutch değildi.

Negredo tüm maç iyi işler yaptı ama GERÇEK işini son dakikaya bıraktı. Love'a attığı pas, Q7'ye çıkardığı pozisyon. Çok çalışkan ama işte...var bir eksik.

Şimdi olan oldu. Kayıp sezondur olabilir, bunun kötüsü kayıp sezonun sonrasını da kayıp geçirmektir.

Yapılması gereken CL'ye ağırlığımızı koyup gururla kapatmalıyız ya da ilerlemeliyiz. Ekstra para, ekstra prestij önemli.

Türkiye kupasına asılalım, kupayı alalım, en kötü ihtimal UEFA gruplardan başlayalım. Sezonu Temmuz başı Vardar gibi takımlara karşı açmayalım.

Q7'yi Çin'e yollayalım. Talisca'yı da satın almayalım.

Şimdilik bu kadar.''

+1903

Çevrimiçi tolga1903

Sussunlar, konustuklarinda gec olacak.
Sene basindan belliydi bazi seyler

Biz hala romantizm pesinde kosalim

Erman fbyi akliyo asporda. Agzinin payini verecek kimse de yok

Gelsenize teketek cikin karsima falan diyor, erman hocam lutfen ama lutfen turkiyeye geldigim zaman karsima cik, teke tek aynen dedigin gibi, sonra aglamak, hastane masrafi fatura etmek, mahkemeye vermek falan yok ama, yasina basina da saygim yok zaten, gosterecem hanyayi konyayi sana

Adam canli yayinda besiktas taraftarini mi duellaya davst ediyor nedir boyle sacmalik olur mu?
Yonetimden birisi  baglanip agzina versin bunun, yeter.

Salı gününden beri gençlerbirliği hocası ve camiası mütemadiyen saldırıyo bugün de ermanın programına çıktı bana ayı ümit diye bağırdılar diye ağladı, aykut kocaman çarşamba'dan beri Beşiktaş'a takmış durumda, erman toroğlu kabzımalı da aklama peşinde aykutu sebebi belirsiz, e bursa taraftarının yaptıkları ortada. Yani 5 gün içinde resmen hedef tahtası olduk. Yönetim acz içinde mi yoksa başka bir planı mı var bilmiyorum ancak camialar karşı karşıyayken sosyal medyadaki taraftardan başka savunucusu yoksa bu kulübün çok ayıp ediyolar artık. Acayip zoruma gidiyor abi özellikle şu bursa taraftarının yaptığını trabzonda yaptıklarında sosyologlar falan çıkıyor neden böyle diye, dün rıdvan'dan başka bu nedir diyen olmadı o da malum kitleden linç yedi rahatsız mı oldun tekbirden diye ruh hastası bi kitle var ya hani. Yani hepsini üst üste koymak varken takım da kötü sonuç alınca hayattan soğuyor insan. Şu efendi sıfatını hiç çıkarmayacaktı bu yönetim hani efendiydiniz dedirtmemek için çıt çıkaran yok.

Çevrimdışı hakank

Bir muhabir nasıl böyle bir soru sorar ?

Soru : Federasyon çok Beşiktaş ağırlıklı. TFF Başkanı Beşiktaşlı, Kulüpler Birliği Başkanı Beşiktaşlı, maçtan önce yayıncı kuruluşta 3 Beşiktaşlı yorumcu konuşuyor.

Aykut Kocaman : Her şey o kadar aleni, o kadar ortada ki...Körler sağırlar, birbirini ağırlar diye eğleniyoruz gibi.

Velev ki Beşiktaş ağırlıklı diyelim , ulan Andavallar Besiktaslilarin ağırlıklı olduğu yerde ADALET olur , HİLE - DALAVERE olmaz bunu da böyle bilin !!
mehmet ali aydınlar tff başkanı iken,şekip mosturoğlu kulüpler birliği ikinci başkanı iken,adı aklıma gelmedi tff de ikinci başkanlık yapan fb li yönetici varken,basında beşiktaş durdurulmalı yoksa işsiz kalacaz diyen tetikçiler varken sayın aykut kocaman yine körler sağırlar birbirini ağırlar diye eğleniyormuydu acaba.
neler olacak neler neler olacak

Çevrimdışı tangaz

bu ayküt kocamal sağlam dayak istiyor yönetim uyuma hadsizlere haddini bildir
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı EMİR EMRE

mehmet ali aydınlar tff başkanı iken,şekip mosturoğlu kulüpler birliği ikinci başkanı iken,adı aklıma gelmedi tff de ikinci başkanlık yapan fb li yönetici varken,basında beşiktaş durdurulmalı yoksa işsiz kalacaz diyen tetikçiler varken sayın aykut kocaman yine körler sağırlar birbirini ağırlar diye eğleniyormuydu acaba.

Başkanın kulüpler birliğinin başına geçmesiyle bu tür şeylerin konuşulacağı aşikardı. Alınabilecek bir risk miydi? Vardır bir bildiği diyorum.

bundan sonra aleyhimize çok şeyler konuşulur.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bu takımın 14 maçta 42 puan yapma potansiyeli var mı?
var.

ışık var mı?
yok.

bütün mesele bu.

Çevrimiçi mellfred

Fabri
       Medel Pepe tosic
Quaresma  Oğuzhan Talisca Tolgay Babel
Love negro
Gençler maçına Farklı bir formasyon çıksak lütfen
Kanatlarda Gökhan adri de olur

Çevrimdışı caner.eryigit

Hoca neden dağıldı diyorsunuz ya kanal kanal gezip hocaya sardı herkes.yönetimden biri de bağlanıp haddini bildirmiyor şaka gibi.makara yapan mı dersin hakaret edenmi dersin tehdit eden mi dersin!

Çevrimiçi murat

bu kocaman hadsizi 1. dakikada sarı kart verilirmi diyordu kupa maçında aynı hakem 90+3 te penaltı veriyor nasıl bir kafa var bu kocamal.

Çevrimiçi murat

Hoca neden dağıldı diyorsunuz ya kanal kanal gezip hocaya sardı herkes.yönetimden biri de bağlanıp haddini bildirmiyor şaka gibi.makara yapan mı dersin hakaret edenmi dersin tehdit eden mi dersin!

hocada çıkıp çatır çatır önüne geleni devirecek.kaybedersen herkes seni yemeye çalışır.

Çevrimiçi sEuL

Orta sahadaki oyuncularimiz cok yetersiz kaliyorlar.
Oguzhan 16 mac 2 asist Tolgay 17 mac 1 asist katkisi vermisler.
Ikisinde golu yok. Ofansif anlamda takima hicbirsey vermedikleri gibi savunma anlamindada cok yetersizler.
Tolgay hadi bir nebze defansif acidan takima birseyler vermeye calisiyor forma sansi buldugunda ama Oguzhan 0, yazi ile sifir.
Talisca'yi zaten konusmaya gerek yok, bu durumda butun yuk ya Atiba'nin uzerine yikiliyor yada Medel'in.
Rakip takimlar yuruyerek orta sahamizi geciyor.
Ben sahsen Talisca ile ciktigimiz maclarda Medel - Atiba orta sahasi ile baslamamiz gerektigini dusunuyorum.
Hic olmazsa orta sahamiz daha direncli olur ve topu rakipten geri kazanma zamanini cok asagilara cekebiliriz bu ikili ile.
Bu futbol ve oyuncu performanslari ile sampiyonluk sansimiz gercekten cok dusuk.
Basaksehir'in kolay kolay puan kaybi yasayacagini dusunmuyorum. Ne Turkiye kupasi nede Avrupa liginde yoklar, tamamen lige odaklanmis durumdalar.
Hocaninda radikal degisikliklere gitmesi gerekiyor, iyi giden Pepe - Tosic ikilisini bir sebep yokken bozmaya gerek yok.
Tosic iyilestiyse eger onu yeniden takima monte etmeliyiz.
Quaresma'yi ozellikle deplasman maclarinda oyun gidisatina gore kenardan oyuna dahil etmeliyiz.
Umarim futbolcularda ligde kredilerini tukettiklerinin bilincindedirler.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

hocada çıkıp çatır çatır önüne geleni devirecek.kaybedersen herkes seni yemeye çalışır.
Katılıyorum. Takım kaybettikçe bunların çeneleri de iştahları da daha fazla açılıyor.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Librarius

Aykut Kocaman ve FB'li eziklerin hakem ağlamaları önümüzdeki ki hafta oynayacaklar Basak macina ve ondan sonraki hafta bizle oynayacaklari maca hazırlık. Hakem destegi olmadan kazanamayacaklarını biliyorlar.

Daha fazla Besiktas konusmalarinin da bir mantigi var: Herkes ligin ilk yarısında Ali Palabiyik-Cem Satman şebekesinin Besiktas'i dogradigini biliyor. Simdi bu ezik camia Besiktas'in o maca birinci maçın mağduru olarak cikmasini istemiyor, yani öyle bir algı oluşmadan Besiktas hakemle yürüyor algisini pompalıyorlar.  Nereden baksan ahlaksızca...

Bu arada FB'lilerin kucuk besleme diye isimlendirdikleri Ahmet Ercanlar'in sorusu cok zavallıca degil miydi? Adam Beşiktaş'a karşı asagilik kompleksine kapilmislar.  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Senol Gunes'in prensi Cenk Tosun Premier League kariyerine yedek kulübesinde devam ediyor. Adamlar antremanda farkettiler Cenk'in yetersizliğini ama Senol Güneş 17 haftada anlayamadı.

Bu sene isimizin boyle zora girmesinin tek sorumlusudur Senol Güneş. Dersine calismiyor, oyuncu kayiriyor, rakiplere önlem alamıyor.

Yahu Abdullah Avcı bile TV'ye cikip Besiktas'in Quaresma uzerinden kurguladigi oyunun Besiktas icin engel oldugunu, bizimle oynadıkları maçta bunu cok güzel sekilde kendi lehlerine çevirdiğini bir güzel anlattı. Fakat hoca cikip orta oyununda sorun olmadigini, sorunun yapılan ortaların forvetler tarafından iyi degerlendirilememesinden kaynaklandigini söyledi.  Burdan anladık ki hoca durumun farkında bile degil. Oguzhan gibi bitik halde olan oyuncuyu 80 dakika sahada tuttu.  Yaptigi degisiklikler oyuna katki yapmayi bırak, oyunumuzu daha da kotulestiriyor. Hoca kendine ceki düzen vermediği müddetçe isimiz zor.

Çevrimdışı Librarius

Hep söylüyorum, Israrla yine söyleyeceğim: Besiktas futbol takimi topun degerini bilmiyor, bu konuda cok müsrif.

Topun degeri nedir? Top senin ayagindayken, mumkun mertebe topu rakibe kaptırmayacaksın, her atağı kuyumcu titizliğiyle isleyeceksin. Allah askına yarin Başakşehir macını izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız. 3 haftadır bu heriflerin macını hayranlıkla izlyorum. Bir tane topu bile israf etmiyor herifler. Kaleciden forvetine kadar topa o kadar deger veriyorlar ki rakip topu kapma şansı bulamıyor. Kaleciye geri pas yapıyorlar, kalecileri kesinlikle degaj yapmıyor, mutlaka kendi arkadaşlarından birine ulastiriyor, kanat forvetleri topu aldiginda orta yapmak icin uygun olsalar dahi, once cezasahasina bakıyorlar. Eğer kalabalıksalar orta yapıyorlar, yok eger sadece 1 kisi varsa orta secenegini rafa kaldırıp pas deniyorlar. Ilk amaçları topla iceri katetme. Ve bunu verkaclarla muazzam yapıyorlar. Lütfen yarin bu gözle izleyin, hayran kalmamak elde degil.

Bize gelince: takim müsrif tiplerle dolu. Top Talisca, Quaresma, Oguzhan, Pepe ve Fabri'ye geldiginde cok büyük ihtimalle top kaybı yaşıyoruz. Fabri'ye atilan her geri pas %80 kayıpla sonuçlanıyor. Sanırım Senol Güneş sana top gelir gelmez topu sisir demiski Fabri her topu ileriye şişiriyor. Al sana top kaybı. Başakşehir kalecesi kesinlikle ileriye şişirmiyor, Israrla pas yapıyor.

Pepe cok iyi bir defans ama ayağına gelen topu uzun oynuyor ve cogu hatalı. Buyuk takimlar defanstan bu kadar cok top şişirmez. Pepe'nin sucu yok, cunku ortasaha elamanlarımız bosa kaçmıyor, topu alsalar dahi yeniden geriye Pepe'ye atıyorlar, adamda şişiriyor.

Quaresma icin bir şey yazmak gerekir mi bilmiyorum ama adam tam müsrif. Ayağına gelen topların %90'i kayıpla sonuçlanıyor. Burda bazi arkadaslar yaptigi basarisiz ortalarin kayıp olarak nitelenmesine kiziyor. Tabiki kayıp olarak yazılır. Sen yanında uygun pas opsiyonları varken rakip defans arasında yanliz kalan arkadaşına orta yapmayi denersen tabiki top kayıpla sonuçlanır. Takimin top kaybetmesi icin yapması gereken şey topu Quaresma'ya atması. Ya dünkü pozisyonu unutamıyorum. Ya sen orda Love'a pas atsan, takim kazansa cok daha güzel olmazmiydi? Yahu zaten sut yeteneğindeki cop seviyede, bir de sol ayağınla deniyorsun. Kısacası Quaresma oynadigi müddetçe Besiktas top kaybeder.

Talisca, Oguzhan, Babel tolere edilebilir seviyenin üstünde top kaybediyorlar. Bu biraz laubalilikten, biraz güçsüzlükten ve biraz da sahadaki taktiksel kurulumun eksikliğinden kaynaklanıyor.

Daha fazla uzatmak istemiyorum: Besiktas futbol takimi top israfcisidir ve Senol Güneş bundan rahatsızlık duymuyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

2008-2009 sezonu ve 2017-2018 sezonu ne kadar çok benziyor :)

Çevrimdışı mylife1903

Bu aykut kocamala haddini bildirecek yok mu camiada

Boyle rezillik gormedim. Burasi turkiye oyunu kuralina gore oynayacaksin efendilik falan sokmez burda

Efendi olmaya calisip isine bakarsan yatirimini koruyamazsin, cokerler sana arkadas.

2003 yilindan sonra neler neler oldu turk futbolunda ne operasyonlar yapildi, fetoculer el ustunde tutulurken bunlarla mucadele edemeyecegini anlayan aziz yildirim da ne istediler de vermedik mi dedi?

Bu olaylardan en buyuk zarari goren besiktas camiasi ve senol gunes olmustur.
2004 yilinda bize operasyon yapilirken devletin adami hasan dogan bile bunu kabul etti o sene tamam biz asagi cekikdik dagitildik ama senol gunesin trabzonunun da onu kesildi. 2005 yilinda ne oldu ayni operasyon devam etti himmetlerle trabzonun onune gene kesildi biz yoktuk yarista ama senol gunes vardi. Fbnin yuzuncu yilinda neler oldu? Sadece 2011 sezonu konusuluyor simdilerde turk insani balik hafizalidir o sene de operasyon basarili oldu senol gunesin hakki gasp edildi.

Simdilerde fb camiasi bagiriyor hala utanmadan. Sabah sabah sinirim bozuldu.

Hava ayni 2004 yili yonetim hocayi tek baskna arenaya atmis, hoca herkesle bogusmak zorunda. Bir insan boyle yalniz birakilmaz. Operasyon magduru bir camia ve senol gunes. Ikisinin de tecrubeli olmasi ve kenetlenmesi lazim birbirlerine.

Ilk once cem papila arastirilmali ve irdelenmelidir daha sonra sekil mosturoglu

Yonetim iki tane passatli yazar bulup feto kartini da oynamalidir. Sekip aziz falan fetocudur demiyorum ama fetoya yanasip onlarla birlik olup is cevirmiikleri vardir sonra ne olduysa okuz oldu ortaklik bozuldu. Bunlari kalem kalem yazdirmak lazimdir ki kimin ne koca mal oldugu anlasilsin.

Boyle sessizlik medeniyet seviyesi yuksek toplumlarda karsilik bulabilir ama ortadoguda kisir erkek muamelesi gorursunuz

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

2008-2009 sezonu ve 2017-2018 sezonu ne kadar çok benziyor :)

O sezon 20.haftadan sonra 11 galibet  2 berabelrik 1 maglubiyet almıştık. Yani 35 puan almıştık. Şmdi aynı performansı yapsak 72 puan oluyor. 72 puan yeter mi acaba sampiyonluga? Bizim takımımızın bunu yapacak potansiyeli var. Hatta daha iyisini yapabiliriz.

Çevrimdışı Zafer55

Senol Gunes'in prensi Cenk Tosun Premier League kariyerine yedek kulübesinde devam ediyor. Adamlar antremanda farkettiler Cenk'in yetersizliğini ama Senol Güneş 17 haftada anlayamadı.

Bu sene isimizin boyle zora girmesinin tek sorumlusudur Senol Güneş. Dersine calismiyor, oyuncu kayiriyor, rakiplere önlem alamıyor.

Yahu Abdullah Avcı bile TV'ye cikip Besiktas'in Quaresma uzerinden kurguladigi oyunun Besiktas icin engel oldugunu, bizimle oynadıkları maçta bunu cok güzel sekilde kendi lehlerine çevirdiğini bir güzel anlattı. Fakat hoca cikip orta oyununda sorun olmadigini, sorunun yapılan ortaların forvetler tarafından iyi degerlendirilememesinden kaynaklandigini söyledi.  Burdan anladık ki hoca durumun farkında bile degil. Oguzhan gibi bitik halde olan oyuncuyu 80 dakika sahada tuttu.  Yaptigi degisiklikler oyuna katki yapmayi bırak, oyunumuzu daha da kotulestiriyor. Hoca kendine ceki düzen vermediği müddetçe isimiz zor.
Cenk i izlemeden tavsiye üzerine mi almış evertın da antremanda fark etmişler yetersiz olduğunu. Cenk alıp oynatmadıkları 4 maçlık süreçte 4 gol atıp 11 gol yemişler. İzlemeye tahammül edilemeyen bombok bir futbol oynuyor everton. Cenk oraya fazla. Onu oynatmamak hocasının dehası değil şapşikliği  :)
[ Son Düzenleme: 04 Şubat 2018, 10:59:13 Zafer55 ]

Çevrimdışı caner.eryigit

Adam kulübün tüzel kişiliğine hakaret ediyor.(Şeref’ler Hakkı lar)diyor siz hoca rakipleri çatır çatır yenecek konuşturmayacak diyorsunuz?ne alaka hocayla bu konunun direk muhattap yönetim.sen bu kadar izin verirsen daha neler derler..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şu 4 karede 8 puan biraktik

Pozisyon sorunumuz yok , Son vuruş beceriksizlikimiz var topu içeri sokamıyoruz :s20: :s20:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Cenk i izlemeden tavsiye üzerine mi almış evertın da antremanda fark etmişler yetersiz olduğunu. Cenk alıp oynatmadıkları 4 maçlık süreçte 4 gol atıp 11 gol yemişler. İzlemeye tahammül edilemeyen bombok bir futbol oynuyor everton. Cenk oraya fazla. Onu oynatmamak hocasının dehası değil şapşikliği  :)
Hata o gerzek tdnin takimina giden cenkte
Hata o takimi izlemeden epl olsun camurdan olsun diyen cenkte

Azicik aykusu olan adam acar yutup falan bakar oynadigi futbola gitmez o takima
Ha cenk lan cok kotu takim ilk11 oynar isime bakarim sonra transfer yaparim dediyse de yanildi

Yazik olscah cocuga
Simdi portekizli menejeri olan bir td bulup getirir everton. Ilk cenki gonderirler yerine 20-25 milyona bir portekiz apacisi cakarlar evertona
Su epl kadar balon bi lig yok alt sira takimlarinin maclarini izleyin oynadiklari top bizim ikinci lig seviyesinde harcadiklari para italya ligi seviyesi

Gerzek bu ingilizler yemin ediyorum

Ulan bizim takimin en aykusu dusuk futbolcusu quaresmadir ona sorsan evertona gider misin bi bakam yutuptan ne oynuyorlar hocasi kimdir der

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Babel de bu inişli çıkışlı performansıyla sene sonu satılması gerekli olan bir oyuncu haline geldi
Göbek ten gol atmaya çalışan bir takım olsak galibiyetler gelecek ama orta açıp devamlı Quaresma üzerinden oyun akışı devam ederse puan kayıpları malesef devam edebilir oyun sisteminde bi değişikliğe gidilmesi gerekiyor Töre bir an önce dönüp kanatlardan birini kesse iyi olacak
Hoca yardımcısız bir şekilde yaptığı kadro tercihleri yüzünden de eleştirilmeye başladı ki bu eleştiriler yerinde fakat bu durum yönetimin transfer politikası konusundaki suçunu örtpas edemez.

Etiketler: