Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5245889 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Pektemek in kadro dışı kalıp Larin in kadroda olması gerekirken Pektemek'i tercih etmesi de garip Larin tam bir pivot santrafor 1.87 boyunda
Şenol Güneş Negredo ve Lens teki gibi  Larin'i yedek bırakarak yaptığı hatayı yaparsa Larin dende bir verim alınamaz Larinde bu hatayı yapmamalı yoksa Hocamızın beşiktaş taki geleceği ve akıbeti ciddi şekilde tartışılmaya başlanacaktır ki bu isteyeceğimiz en son şey
Larin daha fazla şans bulmalı genç oyuncu atibanında desteğiyle takıma çabuk adapte olup gollerine başlayabilir Atibanın burda olması kendisi için çok büyük avantaj Cenk sevdasında inat edilip Negredonun hevesini kırdığı gibi Negredo da ısrar edip Love ve Larin in hevesini kırmaması takımımız adına iyi olur
Gerçekleri görmek gerekiyor Beşiktaş söz konusu kişiler değil
Love Negredo diyor herkes te olmaz bu iş Larin i görelim bi önce ben Love ve Larin ikilisini de destekliyorum.

Çevrimiçi levitate

Bu aykut kocamala haddini bildirecek yok mu camiada

Boyle rezillik gormedim. Burasi turkiye oyunu kuralina gore oynayacaksin efendilik falan sokmez burda

Efendi olmaya calisip isine bakarsan yatirimini koruyamazsin, cokerler sana arkadas.

2003 yilindan sonra neler neler oldu turk futbolunda ne operasyonlar yapildi, fetoculer el ustunde tutulurken bunlarla mucadele edemeyecegini anlayan aziz yildirim da ne istediler de vermedik mi dedi?

Bu olaylardan en buyuk zarari goren besiktas camiasi ve senol gunes olmustur.
2004 yilinda bize operasyon yapilirken devletin adami hasan dogan bile bunu kabul etti o sene tamam biz asagi cekikdik dagitildik ama senol gunesin trabzonunun da onu kesildi. 2005 yilinda ne oldu ayni operasyon devam etti himmetlerle trabzonun onune gene kesildi biz yoktuk yarista ama senol gunes vardi. Fbnin yuzuncu yilinda neler oldu? Sadece 2011 sezonu konusuluyor simdilerde turk insani balik hafizalidir o sene de operasyon basarili oldu senol gunesin hakki gasp edildi.

Simdilerde fb camiasi bagiriyor hala utanmadan. Sabah sabah sinirim bozuldu.

Hava ayni 2004 yili yonetim hocayi tek baskna arenaya atmis, hoca herkesle bogusmak zorunda. Bir insan boyle yalniz birakilmaz. Operasyon magduru bir camia ve senol gunes. Ikisinin de tecrubeli olmasi ve kenetlenmesi lazim birbirlerine.

Ilk once cem papila arastirilmali ve irdelenmelidir daha sonra sekil mosturoglu

Yonetim iki tane passatli yazar bulup feto kartini da oynamalidir. Sekip aziz falan fetocudur demiyorum ama fetoya yanasip onlarla birlik olup is cevirmiikleri vardir sonra ne olduysa okuz oldu ortaklik bozuldu. Bunlari kalem kalem yazdirmak lazimdir ki kimin ne koca mal oldugu anlasilsin.

Boyle sessizlik medeniyet seviyesi yuksek toplumlarda karsilik bulabilir ama ortadoguda kisir erkek muamelesi gorursunuz

sen bunları diyorsunda abi o sevgili metin albayrak demiş ki bir gün bu 14 yabancı sınırı gidecek bizim evlatlarımız oynayacak

böyle bişey istiyorsa yönetim eğer neden o kadar yabancı futbolcuya uzun ve pahalı kontratlar bağladık?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Zafer55

Hata o gerzek tdnin takimina giden cenkte
Hata o takimi izlemeden epl olsun camurdan olsun diyen cenkte

Azicik aykusu olan adam acar yutup falan bakar oynadigi futbola gitmez o takima
Ha cenk lan cok kotu takim ilk11 oynar isime bakarim sonra transfer yaparim dediyse de yanildi

Yazik olscah cocuga
Simdi portekizli menejeri olan bir td bulup getirir everton. Ilk cenki gonderirler yerine 20-25 milyona bir portekiz apacisi cakarlar evertona
Su epl kadar balon bi lig yok alt sira takimlarinin maclarini izleyin oynadiklari top bizim ikinci lig seviyesinde harcadiklari para italya ligi seviyesi

Gerzek bu ingilizler yemin ediyorum

Ulan bizim takimin en aykusu dusuk futbolcusu quaresmadir ona sorsan evertona gider misin bi bakam yutuptan ne oynuyorlar hocasi kimdir der
Bizim forumu takip ettiyse çocuk. Özgüven kaybına uğrayıp ,evertını talih kuşu gibi görmüştür.

Çevrimiçi levitate

marlon bülent üçüncü diye biriyle sözleşme imzalamışız
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

marlon bülent üçüncü diye biriyle sözleşme imzalamışız

Beşiktaş U-21 takımına :)

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi underworld

@mylife1903  reyis, şu adamı sivansiye çaktılar ya harbi helal oslun adamlara :bandit:
 illimunaticiiler bunların yanında halt yemiş

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903  reyis, şu adamı sivansiye çaktılar ya harbi helal oslun adamlara :bandit:
 illimunaticiiler bunların yanında halt yemiş

Cakmazlar mi bea

Şenol Güneş, UEFA'ya verdiği röportajda Beşiktaş'taki ilk sezonunda takımın oyun anlayışını değiştirdiğini söyledi.

Çevrimdışı mylife1903

Şenol Güneş, UEFA'ya verdiği röportajda Beşiktaş'taki ilk sezonunda takımın oyun anlayışını değiştirdiğini söyledi.

Tamam rakip sahada oynayalim da bi zahmet deplasmanda one gecince mal gibi kontra yemeyelim. Kendi evinde bir sekil kontraya yakalanabilirsin ama takim ondeyken deplasmanda kontraya yakalanmayi kabul edemiyorum

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi mellfred

Hep söylüyorum, Israrla yine söyleyeceğim: Besiktas futbol takimi topun degerini bilmiyor, bu konuda cok müsrif.
+1903

Çevrimiçi mellfred

Hep söylüyorum, Israrla yine söyleyeceğim: Besiktas futbol takimi topun degerini bilmiyor, bu konuda cok müsrif.
Aynı şeyleri söyleyeceğim ama yazmadan edemiyorum
İlk senesinde fabri asla uzun oynamazdı defansta marcelo ayağa oynar gedik bulunca ileri sokulurdu topla.
Tosic de benzer işler yapıyordu
Vida-Pepe ikilisi maalesef oyun kuramıyor
Gökhan ve adriano markajdaysa muhakkak şişiriyoruz yani rakibe veriyoruz
Yine çıkarken orta sahadan yardım alamıyoruz
Bloklar birbirinden fersah fersah uzakta
Hem dikine hem enine
Babel-Quaresma arasındaki mesafe
Fabri-negredo arasındaki mesafe kadar 
Keza hücum yendiğimizde de her topu şişirerek uzaklaştırıyoruZ
Kasımpaşa maçının ikinci yarısında defalarca topu şişirdik defalarca rakip atak tazeledi.
45 dakika böyle bitti. Gol yemememiz şanstı açıkcası
Başak örneği keza çok doğru
Bize karşı dahil, Başak asla karambole top atmıyor
Ne kadar önde de bassan ısrarla ayağa oynuyorlar
Deli dana gibi koşturuyor rakipleri
Açıkcası Avcı’yı çok taktir ediyorum
Fabri bir hatalı gol yedi diye hoca bütün birikiminden vazgeçti

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Bu pozisyonda yeşil ok yönünde Cenk'e değil, gidip kırmızı oktaki adama atarak pozisyonu hiç ettiler. Skor 5-1 pek önemli değil ama takımın zihniyetini, beceriksizliğini gösteriyor. Yeşile atsa gol olması içten bile değil.

Çevrimdışı yoruk

paşa maçı 2-0 ken

Her maç böyle anlar oluyor .Sadece bu anlık olay değil malesef .Asıl sorunumuz burada işte.Takım mesafesı çok açık ,topları zor kazanıyoruz.Baskı da yapamazsak hiç oluyor.Toisc olmadığı zaman da baskı olmuyor.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Pektemek in kadro dışı kalıp Larin in kadroda olması gerekirken Pektemek'i tercih etmesi de garip Larin tam bir pivot santrafor 1.87 boyunda
Şenol Güneş Negredo ve Lens teki gibi  Larin'i yedek bırakarak yaptığı hatayı yaparsa Larin dende bir verim alınamaz Larinde bu hatayı yapmamalı yoksa Hocamızın beşiktaş taki geleceği ve akıbeti ciddi şekilde tartışılmaya başlanacaktır ki bu isteyeceğimiz en son şey
Larin daha fazla şans bulmalı genç oyuncu atibanında desteğiyle takıma çabuk adapte olup gollerine başlayabilir Atibanın burda olması kendisi için çok büyük avantaj Cenk sevdasında inat edilip Negredonun hevesini kırdığı gibi Negredo da ısrar edip Love ve Larin in hevesini kırmaması takımımız adına iyi olur
Gerçekleri görmek gerekiyor Beşiktaş söz konusu kişiler değil
Love Negredo diyor herkes te olmaz bu iş Larin i görelim bi önce ben Love ve Larin ikilisini de destekliyorum.

Bursa macina ruh katan pektemek benim nazarimda 18 de olmayi hak etti.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

-Romanya ekibi Steaua Bükreş, Beşiktaş'ta forma şansı bulamayan Denys Boyko'yu kiralamak için müzakerelere başladı.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi murat

-Romanya ekibi Steaua Bükreş, Beşiktaş'ta forma şansı bulamayan Denys Boyko'yu kiralamak için müzakerelere başladı.
transfer devam ediyormuymuş romanyada

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Orkan yedekte bu mac. Hadi oglum ikinci yari gir at golunu basakcitye.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi underworld

Bu pozisyonda yeşil ok yönünde Cenk'e değil, gidip kırmızı oktaki adama atarak pozisyonu hiç ettiler. Skor 5-1 pek önemli değil ama takımın zihniyetini, beceriksizliğini gösteriyor. Yeşile atsa gol olması içten bile değil.

Cenki  saymıyorlar

Orkan yedekte bu mac. Hadi oglum ikinci yari gir at golunu basakcitye.

bunlarda orkanı oynatıcaz diye aldılar oynatmıyorlar yine yedek bizde de yedekti  ne anladık bu işten  :alala:

Kupada bizde oynatıyorduk zaten.

Çevrimdışı kartalbayt

Konya başak maçındaki tribünler aslında ligi de özetliyor biraz. Hangi takım olursa olsun hep bize karşı taraftarıyla futbolcusuyla teknik kadrosuyla hatta yönetimiyle inanılmaz motive oluyor. Bursanın haftalardır dökülürken bize kök söktürmesi, konyanın bizimle her maçını final gibi oynaması hep bu motivasyonun sebebi. Biz böyleyken rakipler aynı takımlarla ellerini kollarını sallayarak gayet relaks bir şekilde oynuyorlar. Bizim form düşüklüğümüzün yanı sıra bunu da göz önünde bulundurmak gereklidir bence.

Etiketler: