2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396933 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı erty

09 Ekim 2014 tarihli haber1903 özel haberi...

Kartalyuvalarında satılan forma sayısı 85.000'e ulaşmış, siyah ve beyaz forma kapışıyormuş ancak bu sayıya adidas ve diğer mağazalarda satılan formalar dahil değilmiş...

Çevrimdışı Efe

09 Ekim 2014 tarihli haber1903 özel haberi...

Kartalyuvalarında satılan forma sayısı 85.000'e ulaşmış, siyah ve beyaz forma kapışıyormuş ancak bu sayıya adidas ve diğer mağazalarda satılan formalar dahil değilmiş...

kartal yuvalarındaki forma satışı 1 ay önce 110 bindi bu adamlar atıp tutuyor  :iscrewy:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

kartal yuvalarındaki forma satışı 1 ay önce 110 bindi bu adamlar atıp tutuyor  :iscrewy:
Aynen öyle abi atıyorlar açık net art niyetliler

Çevrimdışı Efe

ayrıca bizim için önemli olan kartalyuvası satışları diğerleri bizi pek ilgilendirmiyor para kartalyuvasından kazanılıyor diğer satışlardan çok cüzi para kalıyor hatta kalmıyor o yüzden forma alacaklar kartal yuvaları ve vodafone merkezlerini tercih etsin lütfen sitah formada Lve M beden bitik yine :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Olimpos1903

Öncelikle herkese merhaba,yeni katıldım aranıza  :) sizce 3 büyüklerin toplam forma satış rakamları ne kadardır haber 1903 1 ay önce 110 bin derken bu hafta 85 bin dedi fenerin ve gs'nin satışları hakkında bir bilginiz var mı?Bu arada söylemeden geçemeyeceğim haber1903'e yapılan yorumlar aşırı art niyetçi gözüküyor gözüme o yüzden genellikle konuları donanımhaber'den takip ediyorum artık buradan da takipteyiz gerçi çok bilinmiyor gibi ben de yeni öğrendim :)
[ Son Düzenleme: 11 Ekim 2014, 13:12:19 Olimpos1903 ]
Biz haykırırken tribünde sevdamızı Beşiktaş diye, siz manita kollarında bağırdınız boş sevdalara aşk diye…

Çevrimdışı Efe

Öncelikle herkese merhaba,yeni katıldım aranıza  :) sizce 3 büyüklerin toplam forma satış rakamları ne kadardır haber 1903 1 ay önce 110 bin derken bu hafta 85 bin dedi fenerin ve gs'nin satışları hakkında bir bilginiz var mı?Bu arada söylemeden geçemeyeceğim haber1903'e yapılan yorumlar aşırı art niyetçi gözüküyor gözüme o yüzden genellikle konuları donanımhaber'den takip ediyorum artık buradan da takipteyiz gerçi çok bilinmiyor gibi ben de yeni öğrendim :)
:hosgeldin
bizde bilmiyoruz suan kartal yuvasi 1 ay once falan 110 bin dedi yetkililerden herengibi aciklama yapilmadi bu ay bekliyoruz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

Cenk Tosun ve Veli Kavlak,Vialand AVM Kartal Yuvası'nda Taraftarlarımızla Buluşacak

Yıldız futbolcularımız Cenk Tosun ve Veli Kavlak 16 Ekim 2014 Perşembe günü, Vialand AVM Kartal Yuvası'ndan alacağınız ürünleri imzalamak için saat 14:30-15:30 arasında sizlerle mağazamızda buluşacak.

Tüm taraftarlarımızı Vialand AVM Kartal Yuvası'na bekliyoruz.

Çevrimdışı Abdullah

Çevrimdışı Olimpos1903

Güzel hareketler devam ediyor  :icool:
basın ve diğer çekemeyenlerin eleştirileri takımı çıkmaza sokmazsa bu sene bizim senemiz olacak  :sevinc :super:
Biz haykırırken tribünde sevdamızı Beşiktaş diye, siz manita kollarında bağırdınız boş sevdalara aşk diye…

Çevrimdışı Efe

Cenk Tosun ve Veli Kavlak,Vialand AVM Kartal Yuvası'nda Taraftarlarımızla Buluşacak

Yıldız futbolcularımız Cenk Tosun ve Veli Kavlak 16 Ekim 2014 Perşembe günü, Vialand AVM Kartal Yuvası'ndan alacağınız ürünleri imzalamak için saat 14:30-15:30 arasında sizlerle mağazamızda buluşacak.

Tüm taraftarlarımızı Vialand AVM Kartal Yuvası'na bekliyoruz.
Evt bu sekilde forma satislarinada katki gelecek yil sonu 200 bini buluruz insallah
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Bu hafta çok yoğunum ama hafta sonu ilk fırsatta GURUR LAN tshirti almaya gidecem  :claps:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

kartal yuvası sitesinde siyah formada M ve XL beden dışında tüm bedenler var beyaz formada tüm bedenler var kırmızı formadan artık getirmiyorlar heralde satmıyor diye :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

kartal yuvası sitesinde siyah formada M ve XL beden dışında tüm bedenler var beyaz formada tüm bedenler var kırmızı formadan artık getirmiyorlar heralde satmıyor diye :icool:
Kırmızı elde patladı bu sene genelde siyah ve beyaz forma satılıyor
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Olimpos1903

http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-de-forma-satisi-galatasaray-fenerbahce-1954180-skorerhaber/
biraz uydurma haber gibi neresinden çekersek saçma oluyor ne fener bizden 3 4 kat fazla forma satmıştır ne de bizim gelirlerimiz o kadar azdır  demba geldikten 1 ay sonra 9 M lira hasılat denmişti bu sitede :alala:

Çevrimdışı Abdullah

http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-de-forma-satisi-galatasaray-fenerbahce-1954180-skorerhaber/
biraz uydurma haber gibi neresinden çekersek saçma oluyor ne fener bizden 3 4 kat fazla forma satmıştır ne de bizim gelirlerimiz o kadar azdır  demba geldikten 1 ay sonra 9 M lira hasılat denmişti bu sitede :alala:

Haber uydurmamı bilmem ama bu kadar adi olunmaz fenerin hasılatı yazıp bizim net karı yazarak 4 kat fazla satış göstermek edepsizlik.

Sarı-lacivertli kulüp, yeni sezon forma satışında ezeli rakiplerine büyük fark attı. Fenerbahçe, üç ayda forma satışından 28.9 milyon TL hasılat sağladı. Bu tutar üç ayda 24 milyon lira olan tribün, naklen yayın ve diğer futbol gelirlerini geçti.

Net kâr 4 milyon lira

Ancak, formadan elde edilen gelirin 15 milyon lirası üretim faaliyetine, 10 milyon lirası ise pazarlama ve dağıtım giderleri oluşturdu. Satışın kulübe net katkısı ancak 4 milyon TL oldu. Galatasaray Store bu dönemde 6.7 milyon TL zarar etti. BJK Kartal Yuvası'nda ise 6.5 milyon lira net gelir görünmesine karşın bu satışı için pazarlama ve satış giderleri belirtilmedi.

Fener 4 M kar ediyor Gs bırak karı zarar ediyor Beşiktaş'ın 6,5 M net karı var ama sanki en az satan oymuş gibi gösteriliyor. Çok şey yazasım var da yazamıyorum. :ranting2:

Çevrimdışı Olimpos1903

onu ben de fark etmedim yukarıda satışı 6,5M lira diyince ahahah :sevinc mutlu oluyurum böyle adice haberler yapılınca bu haberlerin yapılması Beşiktaş'ın iyi yolda olduğunun göstergesidir :claps: tek eksik bunlara gerek gazetelerde gerekte tv lerde karşılık veren insanların olmayışıdır tv de Beşiktaşı savunan gördüğüm kadarıyla Bir turgay demir bir de ali ece var diğer Beşiktaşlılar adil olmanın derdine düşmüşler  :s20: :boxin:

Çevrimdışı Abdullah

onu ben de fark etmedim yukarıda satışı 6,5M lira diyince ahahah :sevinc mutlu oluyurum böyle adice haberler yapılınca bu haberlerin yapılması Beşiktaş'ın iyi yolda olduğunun göstergesidir :claps: tek eksik bunlara gerek gazetelerde gerekte tv lerde karşılık veren insanların olmayışıdır tv de Beşiktaşı savunan gördüğüm kadarıyla Bir turgay demir bir de ali ece var diğer Beşiktaşlılar adil olmanın derdine düşmüşler  :s20: :boxin:
Hocam şimdi fener isterse 1 milyon forma satsın 1 kuruş para alamaz çünkü onlar anlaşmayı yüksek rakamdan yaptı satıştan pay almıyor. Aynı şekilde gsnin sözleşmesi de öyle ama biz satıştan pay alıyoruz. Bu yüzden her ne kadar tam tersi gösterilse de biz 2sinden de daha fazla kar ediyoruz bu dönemde.  :super: Onlar saçma sapan kendini kandırsın biz yolumuza bakalım Şampiyonluk Yakın  :sevinc

Çevrimdışı Olimpos1903

Hocam şimdi fener isterse 1 milyon forma satsın 1 kuruş para alamaz çünkü onlar anlaşmayı yüksek rakamdan yaptı satıştan pay almıyor. Aynı şekilde gsnin sözleşmesi de öyle ama biz satıştan pay alıyoruz. Bu yüzden her ne kadar tam tersi gösterilse de biz 2sinden de daha fazla kar ediyoruz bu dönemde.  :super: Onlar saçma sapan kendini kandırsın biz yolumuza bakalım Şampiyonluk Yakın  :sevinc
:evillol: :claps: :ok:

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

kırmızı formanın tüm bedenleri gelmiş beyaz formanın tüm bendenleri var siyahta eksik bi kaç beden var ancak şu 10 gündür forma satışları düştü gibi gözlemliyorum sitede çok değişim olmuyor bu ay biraz gerileme var satışlarda tahminimce lig ve avrupa ligi başlayayınca açılır satışlar yine :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı manyak1903

Haber uydurmamı bilmem ama bu kadar adi olunmaz fenerin hasılatı yazıp bizim net karı yazarak 4 kat fazla satış göstermek edepsizlik.

Sarı-lacivertli kulüp, yeni sezon forma satışında ezeli rakiplerine büyük fark attı. Fenerbahçe, üç ayda forma satışından 28.9 milyon TL hasılat sağladı. Bu tutar üç ayda 24 milyon lira olan tribün, naklen yayın ve diğer futbol gelirlerini geçti.

Net kâr 4 milyon lira

Ancak, formadan elde edilen gelirin 15 milyon lirası üretim faaliyetine, 10 milyon lirası ise pazarlama ve dağıtım giderleri oluşturdu. Satışın kulübe net katkısı ancak 4 milyon TL oldu. Galatasaray Store bu dönemde 6.7 milyon TL zarar etti. BJK Kartal Yuvası'nda ise 6.5 milyon lira net gelir görünmesine karşın bu satışı için pazarlama ve satış giderleri belirtilmedi.

Fener 4 M kar ediyor Gs bırak karı zarar ediyor Beşiktaş'ın 6,5 M net karı var ama sanki en az satan oymuş gibi gösteriliyor. Çok şey yazasım var da yazamıyorum. :ranting2:
aslında burada satış değil de kar önemli.

yalnız şunu görüyoruz.28 milyon 900 bin toplam.129 dan satıyorlar formayı bizim gibi.224 bin forma satışı olmuş.
15 milyon üretim 10 milyon pazarlama gideri , 29-25 = 4 milyon gelir.

129 liraya satıyorlar.67(66küsür) lirası üretim 45(44küsür) lirası pazarlama.

fenere 129 liranın
111 lirası gider , 18 lira gelir.   224binx18 = 4 milyon küsür.

toplam sponsorluk farkımız 3milyon650bin dolar.8 milyon TL yapıyor.

yani adamlar şu anda 224bin forma satışından 4 milyon gelir elde ettiği için ,
8 milyon ceplerinde olduğundan 224x2=448 bin forma + 224 bin = 672 bin forma satmış gibi durumda.

altında kar kısmında kartal yuvası karı yazıyor.forma karı demiyor mesela.6,5 milyon kar 100 bin forma desen 65 lira kalıyor , 200 bin forma desen 32,5 lira kalıyor.hepsi forma olmasın.5 milyon kar desen 100 bin formada 50 lira 200 bin formadan olsa 25 lira bize kalıyor demektir.

şimdi hemen bir yetkili çıkıp bizi aydınlatmalı.biz 129 liranın ne kadarını alıyoruz.

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Efe

siyah formada S,M,L,XL bedenler bitmiş yine :biggrinking:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

siyah formada S,M,L,XL bedenler bitmiş yine :biggrinking:
Maşallah be forma dayanmıyor  :bandit:

Çevrimdışı Efe

Maşallah be forma dayanmıyor  :bandit:

takım bu şekilde devam ederse küs olanlarda barışacak takımıyla yıl sonuna kadar forma yetiştiremeyecekler olimpiyattaki partizan ve totenham maçlarıda çok önemli forma satışları için yine imza günleri  :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

takım bu şekilde devam ederse küs olanlarda barışacak takımıyla yıl sonuna kadar forma yetiştiremeyecekler olimpiyattaki partizan ve totenham maçlarıda çok önemli forma satışları için yine imza günleri  :ok:
Ben Ankara'da bir maç daha bekliyorum onda organizasyonu güzel yapıp bir imza günü düzenlersek o da iyi satış yaptırır.  :tabe: