2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396875 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Efe

Vodafone merkezlerinde formalar gorunmeye baslamis satislar dahada rahat artik :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

siyah formaya bitiyorum tam avrupalı oluyoruz onu giyince :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Formalarda yine bazı bedenler bitti internette satis suruyor ozellikle siyah forma buyuk bedenlerde yine bitti :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

siyah forma yine bitmiş :D sadece xs beden var :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

siyah forma yine bitmiş :D sadece xs beden var :)
Abi bunlar biraz da beceriksizlikten oluyor aynısı feda kampanyasinda da oldu hadi o zaman maddi olarak kötüydük t-shirt bastiramiyorduk. Şimdi koca kulüp forma stok sıkıntısı yaşar mı ya. Çok amatörce yani fazla amatör :olmaz bu sene böyle bir şey son olur umarım seneye bu hatalar yapılmasın

Çevrimdışı Deniz

Yine forma bitmemistir insallah.15-20 ginluk stok sikintisi yuzunden zaten binlerce forma satamadik bari simdi yasamayalim bu sikintiyi.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 07 Ekim 2014, 23:29:31
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
Bu formayı almak da emek ister, sabır ister.
Formalar elde kaldı, satılmıyor demektense
Satışlar çok iyi forma yetiştiremiyoruz demek daha iyidir

imza: Polyanna  :eyes
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Abdullah

Abi fazla polyanna başa bela  :tabe:
Böyle şeyler satış planlamasıdir eğer şurada 50-60 bin forma satacagini öngoremeyip müşterilerine forma yok deyip aynı zamanda 400000 satış hedefi koyuyorsan bu açık net plansizliktir. 3. Senesine giren bir yönetim böyle hatalar yapmamalı :ok:

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 08 Ekim 2014, 00:11:00
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
Abi fazla polyanna başa bela  :tabe:
Böyle şeyler satış planlamasıdir eğer şurada 50-60 bin forma satacagini öngoremeyip müşterilerine forma yok deyip aynı zamanda 400000 satış hedefi koyuyorsan bu açık net plansizliktir. 3. Senesine giren bir yönetim böyle hatalar yapmamalı :ok:
Yahu biz taraftar yıllardır istiyordu o yüzden sponsorsuz forma bastık diyen başkanlar gördük  :evillol:
Bu arada haklısın tabii bu işlerin düzgün planlanması gerekir ama gene de talebin fazla olması hoşuma gitmiyor değil. Resmen yok satıyoruz  :sevinc
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Abdullah

Yahu biz taraftar yıllardır istiyordu o yüzden sponsorsuz forma bastık diyen başkanlar gördük  :evillol:
Bu arada haklısın tabii bu işlerin düzgün planlanması gerekir ama gene de talebin fazla olması hoşuma gitmiyor değil. Resmen yok satıyoruz  :sevinc
:kop: :kop: göbekli lansman   :evillol: neyse abi satilsinda biraz bekleyecek herkes bu sene yapacak bir şey yok geç olsun güç olmasın :)

Çevrimiçi Necmi

:tabe: :tabe: :tabe: zor bulunan değerlidir :D

Çevrimdışı Efe

valla talep çok olduğu için yok onuda söyleyelim kimbilir kaç oldu rakam bayram falanda geçti iyi satış olmuştur yuvalarda yakında bi açıklama gelir 150 bini geçmiş olabiliriz bence yıl sonu 200 bine gideriz böyle satmaya devam ederse  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

partizan maçı hava güzel olup şöyle 40-50 bin kişiye oynarsak olimpiyatta çevre illerden gelenlerde iyi alışveriş yapar bu 2 avrupa maçıda önemli forma satışları için tabi ligte göstereceğimiz performansta direk etkiliyor :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

kırmızı formada bitmiş s ve xs beden kalmış sadece beyaz formada m beden hariç hepsi var internette  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Efe

beyaz formada gün içerisinde L bende bitmiş :icool: kaleci formasında is XS ve XXL kalmış diğer bedenler tükenmiş kaleci formasıda katılıyormu acaba forma satış rakamlarına?
[ Son Düzenleme: 08 Ekim 2014, 20:05:38 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

beyaz formada gün içerisinde L bende bitmiş :icool: kaleci formasında is XS ve XXL kalmış diğer bedenler tükenmiş kaleci formasıda katılıyormu acaba forma satış rakamlarına?
Katarız @Efe abi niye katmayalim  :evillol:
Son satış rakamını öğrenme imkanımız yok mu ki
[ Son Düzenleme: 09 Ekim 2014, 10:10:04 Abdullah Türk ]

Çevrimiçi Necmi

niye katılmasın forma değilmi :bandit: hemde bayağı güzel bir forma :D

Çevrimdışı Deniz

Ben kulüpten satış miktarları hakkında açıklama bekliyorum.200.000 e ne kadar yaklaştık acaba ?

Çevrimdışı Efe

Katarız @Efe abi niye kalmayalim  :evillol:
Son satış rakamını öğrenme imkanımız yok mu ki

biz katarızda açıklama yapanlar katar mı o önemli  :icool: ben yakın zamanda bi açıklama  bekliyorum 150 bini geçtiğimizi düşünüyorum
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

biz katarızda açıklama yapanlar katar mı o önemli  :icool: ben yakın zamanda bi açıklama  bekliyorum 150 bini geçtiğimizi düşünüyorum
sırf ben abim ve kuzenler toplam 20 tane aldık eğer geçmemişse olay çıkartırım  :bandit:

Çevrimdışı Efe

siyah formada M ve XL harici tüm bedenler gelmiş beyazda tüm bedenler gelmiş kırmızı XS harici yok kaleci forması tüm bendenler gelmiş bakalım ne kadar dayanacaklar en fazla 4 gün veriyorum  :icool:
[ Son Düzenleme: 10 Ekim 2014, 00:53:12 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

Atiba Hutchinson ve Mustafa Pektemek, Bağdat Caddesi Kartal Yuvası'nda Taraftarlarımızla Buluşacak

Yıldız futbolcularımız Atiba Hutchinson ve Mustafa Pektemek, 13 Ekim 2014 Pazartesi günü, Bağdat Caddesi Kartal Yuvası'ndan alacağınız ürünleri imzalamak için saat 13.30'da taraftarlarımız ile mağazamızda buluşacak.

Tüm Beşiktaşlıları Bağdat Caddesi Kartal Yuvası'na bekliyoruz.

Bunların artarak devam etmesini bekliyoruz.  :bandit:

Çevrimdışı Efe

Atiba Hutchinson ve Mustafa Pektemek, Bağdat Caddesi Kartal Yuvası'nda Taraftarlarımızla Buluşacak

Yıldız futbolcularımız Atiba Hutchinson ve Mustafa Pektemek, 13 Ekim 2014 Pazartesi günü, Bağdat Caddesi Kartal Yuvası'ndan alacağınız ürünleri imzalamak için saat 13.30'da taraftarlarımız ile mağazamızda buluşacak.

Tüm Beşiktaşlıları Bağdat Caddesi Kartal Yuvası'na bekliyoruz.

Bunların artarak devam etmesini bekliyoruz.  :bandit:
en sonunda :claps:
Şampiyon Beşiktaş JK