2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396967 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Efe

bugünlerde kartal yuvalarına uğrayan arkadaşlar var mı istanbulda formalar gelmiş mi beden olarak yada ne zaman gelecekmiş soran varmı?
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

BASKILI FORMALARINIZ AŞIRI YOĞUNLUKTAN DOLAYI MAKSİMUM 10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR.

kartal yuvası felç oldu yoğunluktan dolayı hiç bişey yapamıyorlar formalarda yok ortada kitlenip kaldılar yarına kadar çözülür inşallah :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı scape_bjk

bugünlerde kartal yuvalarına uğrayan arkadaşlar var mı istanbulda formalar gelmiş mi beden olarak yada ne zaman gelecekmiş soran varmı?
Ben dün uğradım ama forma için değil havlu aldım  :D bi tane eleman forma istediği bedeni bulamamıştı yanımda

Çevrimdışı Oktay A.

BASKILI FORMALARINIZ AŞIRI YOĞUNLUKTAN DOLAYI MAKSİMUM 10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR.

kartal yuvası felç oldu yoğunluktan dolayı hiç bişey yapamıyorlar formalarda yok ortada kitlenip kaldılar yarına kadar çözülür inşallah :bandit:
şişli cevahir avm de geçen hafta sormuştum ayın 15 de gelecek yeni parti demişti özellikle siyah kaleci formasını sordum ne zaman satışa çıkar diye geçen sene ekim sonu gibi çıkmıştı bu sene de öyle olur büyük olasılıkla dedi..  :ok:
TOKİ DEĞİL ALIN TERİ.. VODAFONE ARENA

Çevrimdışı Efe

şişli cevahir avm de geçen hafta sormuştum ayın 15 de gelecek yeni parti demişti özellikle siyah kaleci formasını sordum ne zaman satışa çıkar diye geçen sene ekim sonu gibi çıkmıştı bu sene de öyle olur büyük olasılıkla dedi..  :ok:

o zaman 15 eylülü bekleyeceğiz :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı umit

siyah kaleci forması umarım çıkar ve uzun kollu olur.

Çevrimdışı FARUK

biraz önce vodafone reklamı döndü
beşiktaş yeni tasarım formaları
vodafone cepshoplarda
ayrıca sipariş için numara verdi

Çevrimdışı Efe

Evet formalarımız 81 ilde tüm vodafone cep shoplarda satışa sunuluyor herkesi forma almaya davet ediyoruz.
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

sipariş için uğra diyor inşallah bedenleride getirirler denemek için :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

sipariş için uğra diyor inşallah bedenleride getirirler denemek için :)

bence öyle olur :)

Çevrimdışı Efe

15 eylülden sonra forma rekoruna gideriz yıl sonuna kadar  :super:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Oktay A.

o zaman 15 eylülü bekleyeceğiz :bandit:
Ben siyah kaleci formasını bekliyorum @Efe ona taktım kafayı  :bandit: :alala: :evillol: :ebebe:

Çevrimdışı Oktay A.

Çevrimdışı Efe

Ben siyah kaleci formasını bekliyorum @Efe ona taktım kafayı  :bandit: :alala: :evillol: :ebebe:

bi çok kişi bekliyor ilk şu normal forma olayını halledelim hiç bi yerde kalmadı forma kurttuk resmen 15 eylülde gelecekmiş bakalım iyi bi stok yapılması lazım 100 bin kadar ilk parti sonra bi 100 bin daha gelmeli yıl sonuna kadar biterse hiç şaşırmam vodafoneda devreye girdi pazartesiden itiberen :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

pazartesi öğlen istanbuldayım ilk işim gidip kartal yuvasına bedenler geldimi diye soracağım gelmemişse :boxin: :boxin:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Türkay

Valla bu sene erkenden almıştım siyah formamı. İyi ki de almışım önceden. Şimdi kalmamış hiç bi yerde.  :)
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Efe

formaların gelmesine 1 hafta gibi bir süre var kartal yuvasına sorduğumda 10 gün sonra demişti 3 gün geçti daha sitede bi hareket yok :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Kartal yuvasi sitesine girilemiyor dunden beri guncelleme var belkide formalarda gelmistir eklerler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Evt bedenler tam olmasada gelmis forma lacaklara duyrulur :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

yeni furya başladı sene sonuna bi 100 bin daha satacağız en az :super:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

yarın beşiktaş kartal yuvasının yanından geçen olursa bi sorsun bedenlerin hepsi gelmiş mi?
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Heisenberg

Dün istanbul Güngören kale center da large bedeni yoktu ama diğer bedenler gelmişti. Bahçelievler metroport ta large beden vardı aldım hemen  :) yarın bütün Kartal yuvası mağazalarında tüm bedenler tamamlanır muhtemelen.

Çevrimiçi murat

Kaleci formasını merak ediyorum.göründüğü gibiyse bence diğerformaları zorlar.