2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396847 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Efe

baktım şimdi stoklar duruyor lig başlayana kadar 100 bini geçecekmiyiz çok merak ediyorum
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Rasim

maalesef yönetimi bırak zabıta poliste bişey yapmıyor her yerde varlar ama taraftar gidip onlardan almak yerine kartal yuvası tırlarına gidecek böylece sıkıntı olmaz vodafone arena bittimi zaten dolaşamazlar çevrede
inşallah dediğiniz gibi olur markayı mutlaka korumalıyız!
Beşiktaş!

Çevrimdışı Efe

Ankarada formalarin bazi bedenleri bitmis eylul ortasinda gelecekmis bi arkadad stad basliginda yazdi satislar iyi gidiyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

kartal yuvasında yine bedenler bitmeye başlamış kapış kapış gidiyor formalar arsenal maçı sonrası bi rakam duysak yetkililerden
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sarp

Dünyaca ünlü Senegalli futbolcuyu renklerine bağlamasının ardından taraftardan beklediği geri dönüşü alan Siyah-Beyazlılar’ın, ilk etapta 7 bin 180 seviyesinde olan satışların son olarak 81 bin 229’a yükselmesi nedeniyle kasasına 10 milyon TL koyduğu bildirildi.
Hedef 200 bin forma

Yeni sezon öncesinde 200 bin forma satışı hedefi koyan yönetimin, Kara Kartal’ın Şampiyonlar Ligi’ne katılması halinde bu rakamı tutturmaya kesin gözüyle baktığı öğrenildi. Öte yandan takımın gündemindeki diğer isimlerin de transfer edilmesinin ardından satışlarda rekor kırılmasını bekleyen Siyah-Beyazlılar’ın, formalardan 25 milyon TL’lik gelir beklediği ifade edildi.

Orhan Yıldırım / FANATİK

Nasıl hesaplanıyor bu rakam? Tamamının kasaya girdiğini düşünüyor fanatik. Hadi ben cahilim bu konuda, yukarıda anlatılmış olmasa % kaçı bize kalıyor bilmiyorum ama arkadaş sen muhabirsin!

Çevrimdışı Efe

Dünyaca ünlü Senegalli futbolcuyu renklerine bağlamasının ardından taraftardan beklediği geri dönüşü alan Siyah-Beyazlılar’ın, ilk etapta 7 bin 180 seviyesinde olan satışların son olarak 81 bin 229’a yükselmesi nedeniyle kasasına 10 milyon TL koyduğu bildirildi.
Hedef 200 bin forma

Yeni sezon öncesinde 200 bin forma satışı hedefi koyan yönetimin, Kara Kartal’ın Şampiyonlar Ligi’ne katılması halinde bu rakamı tutturmaya kesin gözüyle baktığı öğrenildi. Öte yandan takımın gündemindeki diğer isimlerin de transfer edilmesinin ardından satışlarda rekor kırılmasını bekleyen Siyah-Beyazlılar’ın, formalardan 25 milyon TL’lik gelir beklediği ifade edildi.

Orhan Yıldırım / FANATİK

Nasıl hesaplanıyor bu rakam? Tamamının kasaya girdiğini düşünüyor fanatik. Hadi ben cahilim bu konuda, yukarıda anlatılmış olmasa % kaçı bize kalıyor bilmiyorum ama arkadaş sen muhabirsin.
82 bin rakamı doğruysa harika ama para hesaplaması yanlış bence 100 bine gidiyoruz daha lig başlamadı :claps: ayrıca hedef 400 bin olursa 500 bin
[ Son Düzenleme: 25 Ağustos 2014, 14:28:10 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sarp

Lig başlayınca ve arka arkaya galibiyetler alınınca son küskünler (bjk'ye küsmek ne demekse) de Kartal Yuvalarını doldurur. Bu rakam çok rahat 250 bin olur!

Çevrimdışı Çağrı

82 bin rakamı doğruysa harika ama para hesaplaması yanlış bence 100 bine gidiyoruz daha lig başlamadı :claps: ayrıca hedef 400 bin olursa 500 bin

Haber Orhan Yıldırım  :ebebe:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Efe

Haber Orhan Yıldırım  :ebebe:

82 bim olayı doğru bana göre zaten 60 bin satmıştık 80 bin olmuştur hatta geçmiştir bence :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı hzr3088

yahu şu formaların fontları ne zaman çıkar? cl maçlarında tff nin belirlediği fontla çıkmak ne demek. arial zaten rezil ötesi bi görüntü oluşturuyo.
haydi kalk ayağa, yürü güneşe!

Çevrimdışı Efe

Bana sorarsan fontlar iyi sade ve guzel bu sene forma konusunda gayet iyi isler yapildi ilk ciktiginda herkes kotu olmus desede alisildikca herekesin begenisi kazinildi reklamlarda gayet yerinde oldu gecen sezonlarda hic boyle olmamisti bu sezon farkli
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı hzr3088

hiç ama hiç yakışmıyo o güzelim formalara o zorlama font bence.
haydi kalk ayağa, yürü güneşe!

Çevrimdışı Efe

siyah formadan gelmiş L,M,S,XS olarak dün L,M yoktu diğer formalarda heran gibi değişim yok
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Satışlarla ilgili herangibi aciklama olmadi sezon basliyor yarin bi aciklama gelir insallah
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Rasim

@Efe forma satislari ne durumda haberin varmi bu sene rekor :tabe: kiricaz inşallah!
Beşiktaş!

Çevrimdışı Efe

@Efe forma satislari ne durumda haberin varmi bu sene rekor :tabe: kiricaz inşallah.
Valla bi açıklama yok uzun zamandır 100 bini bulmus olmamiz lazim belki bu hafta bi aciklama olur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Eylül 2014, 23:34:44
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Valla bi açıklama yok uzun zamandır 100 bini bulmus olmamiz lazim belki bu hafta bi aciklama olur

Daha ben almadım 3 tane alacağım  :pes
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

ben 6 tane aldım ,bayramda el öpmeye gelen ailenin gençlerine babam para yerine forma dağıttı  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

ben 6 tane aldım ,bayramda el öpmeye gelen ailenin gençlerine babam para yerine forma dağıttı  :)
:claps: durumu olanlar almalı zaten en doğrusunu yaapmışsınız
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

siyah forma yine bitmiş s bedeni var sadece beyazda 3 beden kalmış kırmızıdaa her beden var :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

evt beklenen bi gelişme depo büyük ihtimal büyütülüyor stoklar hemen eridiği için  :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Gerçekten bu sezon ilgi fazla oldu formalara.Biraz maç kazanmaya ve UEFA da üst turlara çıkmaya başlayalım çok daha fazla satılacaktır
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı cccilluminaticcc

Ankarada formalarin bazi bedenleri bitmis eylul ortasinda gelecekmis bi arkadad stad basliginda yazdi satislar iyi gidiyor
Doğru söylemiş.Ankaradaki sorumlu kişi eylül 14'te gelecek dedi.Siyah ve beyazda XS kalmış tek.Ancak kırmızıda istediğiniz beden mevcut.