2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396912 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı ALI RIZA

kırmızı ve beyaz formada stok yine erimiş formalar patlamış durumda :claps:
ne kadar olmuş acaba 100.000 yaklaşmış mıdır acaba
100.000 * 130 = 13.000.000 tl oluyor umarım geçmiştir o rakamı

Çevrimdışı Çağrı

O kadar para geçmiyor ki elimize en iyi ihtimalle o paranın  4 te 1'i  :iblush:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Efe

100 değilde 70 bini bulmuştur her formadan 40 tl alsa kulup 40x 70000:2.800.000 tl yapıyor buda en iyi düşünceyle he buda iyi 3milyona yakın gelir daha lig başlamadı :super:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

zaten olimpiyattan 5 formalardan 3 tur atladık 5 3-5 gidiyoruz vodafone arenaya para kazanıyoruz :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

internet sitesinde kırmızı tükenmiş siyah ve beyazdan L,M bedenler var maç günü her yerde biter stoklar baya iyi gidiyor satışlar :ok: :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

100 değilde 70 bini bulmuştur her formadan 40 tl alsa kulup 40x 70000:2.800.000 tl yapıyor buda en iyi düşünceyle he buda iyi 3milyona yakın gelir daha lig başlamadı :super:
her formadan 40 tl kalıyorsa bi işi yapmayalım  :phone:
bize 80 ile 100 tl arası kalması lazım  :saeek:

Çevrimdışı Efe

her formadan 40 tl kalıyorsa bi işi yapmayalım  :phone:
bize 80 ile 100 tl arası kalması lazım  :saeek:
Anlaşmayi bi bilsek bilen kimsede yok bize 1 formadan kulube kalan net parayi soyleseler bide anlasmada bi sayi gecilince daha fazla kazanma varmi onu soylese kazanc ortaya cikacak bu sene 500 bini bulursak iyi bi gelir olmus olacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

80-100 hayatta kalmaz kendimiz üretsek bile kalmaz. En en fazla @Efe dediği gibi 40 kalır. 127 tl forma 27 si fason maliyeti kalıyor 100.

Adamlar 5 milyon sponsorluk verdiler forma başı 30 tl kalıyorsa öpüp başımıza koyalım. Ama şöyle bir durum olabilir sponsorluk ücreti kotası dolduktan sonra yarı yarıya gibi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cccilluminaticcc

dün olimpiyatta herkeste beko yazısını görmek moral verdi.Anladığım kadarıyla satışlar güzel gidiyor. :super: :super:

Çevrimdışı ALI RIZA

80-100 hayatta kalmaz kendimiz üretsek bile kalmaz. En en fazla @Efe dediği gibi 40 kalır. 127 tl forma 27 si fason maliyeti kalıyor 100.

Adamlar 5 milyon sponsorluk verdiler forma başı 30 tl kalıyorsa öpüp başımıza koyalım. Ama şöyle bir durum olabilir sponsorluk ücreti kotası dolduktan sonra yarı yarıya gibi.
ne yaptın sen de öldürdün @Çağrı en kaliteli kumaş 1 sınıf değil...! 2ç sınıf kumaş kullanıyor A klasmanında değiliz B klasmanındayız
1 formanın maliyeti baskısı vs ne kadar baskısı vs 5 tl 10 tl dir forma yapımı kumaş 30 40 tl en fazla
80 ile 100 tl dir...!

Çevrimdışı Çağrı

ne yaptın sen de öldürdün @Çağrı en kaliteli kumaş 1 sınıf değil...! 2ç sınıf kumaş kullanıyor A klasmanında değiliz B klasmanındayız
1 formanın maliyeti baskısı vs ne kadar baskısı vs 5 tl 10 tl dir forma yapımı kumaş 30 40 tl en fazla
80 ile 100 tl dir...!

:D En kalitesiz kumaş ile bile formanın 4 sene önceki maliyeti 13 tl idi. Şöyle ki zaten Adidas formayı kendi üretmiyor Eminönünde fasona yaptırıyor onların 4 sene önce adidasa sattığı fiyat 13'tü adidas üzerine sadece logolarını basıyor. kumaş bir adım ileri gittiyse en en az 10 tl fark eder. Yani abartmadım @SaLVaDoR malesef rakamlar bu kurtarsa dükkan senin  :biggrinking: yine 4 sene önce sponsorluk 500.000 dolarken parça başı 35 tl alıyordu yönetim şimdi sponsorluk büyüdü bu rakam 35'i geçemez ticarette yeri yok böyle bir şeyin  :iscrewy:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

:D En kalitesiz kumaş ile bile formanın 4 sene önceki maliyeti 13 tl idi. Şöyle ki zaten Adidas formayı kendi üretmiyor Eminönünde fasona yaptırıyor onların 4 sene önce adidasa sattığı fiyat 13'tü adidas üzerine sadece logolarını basıyor. kumaş bir adım ileri gittiyse en en az 10 tl fark eder. Yani abartmadım @SaLVaDoR malesef rakamlar bu kurtarsa dükkan senin  :biggrinking: yine 4 sene önce sponsorluk 500.000 dolarken parça başı 35 tl alıyordu yönetim şimdi sponsorluk büyüdü bu rakam 35'i geçemez ticarette yeri yok böyle bir şeyin  :iscrewy:
o zaman 90 tl kalıyor :)

Çevrimdışı Efe

3 formanında hemen hemen tüm bedenleri gelmiş XXL varmıydı acaba xl ye kadar var hepsinde xxl yok yada gelecek almayanlar formalara hücüm etse iyi olacak lige kaldı 8 gün :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

40 tl kalsın 40 X 300 bin : 12 milyon tl temiz para kasaya giriyor 300 binden sonra 60 tl kalsın 60 X 200 bin yine 12 milyon tl ediyor 500 bin forma demek 24 milyon tl demek hadi bilemedin 20 milyon tl olsun çok büyük para 1 sezonda 500 bin forma satmak hayal değil bu  sezon olmalı artık :)

lig başladığında yetkili kişilerden güncel bi satış rakamı almak lazım 100 bini geçmiş olmalı satışlar lig başladığında
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2014, 01:24:57 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

40 tl kalsın 40 X 300 bin : 12 milyon tl temiz para kasaya giriyor 300 binden sonra 60 tl kalsın 60 X 200 bin yine 12 milyon tl ediyor 500 bin forma demek 24 milyon tl demek hadi bilemedin 20 milyon tl olsun çok büyük para 1 sezonda 500 bin forma satmak hayal değil bu  sezon olmalı artık :)

lig başladığında yetkili kişilerden güncel bi satış rakamı almak lazım 100 bini geçmiş olmalı satışlar lig başladığında
çok güzel bir yazı var @Efe okumanı isterim
http://forum.donanimhaber.com/m_72075661/tm.htm

Çevrimdışı ALI RIZA

Süper bir yazı Salvador...
Bilgi sahibi oldum!
kesinliği ne kadar acaba _? öyle bir kazanç varsa süper ötesi

Çevrimdışı EagleForce

3 formanında hemen hemen tüm bedenleri gelmiş XXL varmıydı acaba xl ye kadar var hepsinde xxl yok yada gelecek almayanlar formalara hücüm etse iyi olacak lige kaldı 8 gün :ok:

@Efe 3XL bile var  :D

Çevrimdışı Efe

çok güzel bir yazı var @Efe okumanı isterim
http://forum.donanimhaber.com/m_72075661/tm.htm

Yaziyi okudum bu gecmis senelerde cikmis bir yazi bu seneki anlasma adidasla ne kadara yapildi onu bilmek lazim 100 tlde net kalan 15 tl diyor bu cok az 129 tlde suan kac kaliyor onu bilmek lazim 30 -40 tl kalmasi lazim bence eger kalmiyorsa 500 bin forma satsak bile bize kari 10 milyon tlyi biraz gecer oda satabilirsek tabi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

90 mı  :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking:

Adidas ne kazanacak   :iscrewy: :alala:

En fazla yüzde 30 veriyor diyorum ya o yüzden 40 kalıyorsa bile mucizedir  :ebebe:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

90 mı  :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking:

Adidas ne kazanacak   :iscrewy: :alala:

En fazla yüzde 30 veriyor diyorum ya o yüzden 40 kalıyorsa bile mucizedir  :ebebe:
adidas'a forma basına 10  dolar kalsa bile kar eder...!
60 bin formadan 600 bin dolar kazanır dünya geneline vurursan adidasın forma geliri ile geçinmedigini reklamını yaptıgını var sayarsak temiz para kazanır
su an iphone 5s tahmini maliyeti 200 $ ama satış fiyatı 2000 tl iphone öyle telefona 200 $ maliyet biçer misin _? kazananlara dünya sayılı şirketi 200 $ marjinal sistem arz talep meselesidir talep arttıkca arz düşer x < y den şirketler böyle kazanır...!
http://shiftdelete.net/iphone-5sin-tahmini-maliyeti-47240

Çevrimdışı Efe

Sıcak para girisi oldugu icin stadta calismalar cok hiz kazandi  bunun devami icin herkesi forma almaya davet ediyorum :super:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Rasim

Arkadaslar Arsenal macinin oynanacagi gün dikkatimi birsey cekti, macin başlama saatini beklerken BJKTV'de canli yayinda Olimpiyat stadinin çevresinde korsan saticilar görünüyordu yönetim bunlara birsey yapamiyormu? 
Beşiktaş!

Çevrimdışı Efe

Arkadaslar Arsenal macinin oynanacagi gün dikkatimi birsey cekti, macin başlama saatini beklerken BJKTV'de canli yayinda Olimpiyat stadinin çevresinde korsan saticilar görünüyordu yönetim bunlara birsey yapamiyormu? 

maalesef yönetimi bırak zabıta poliste bişey yapmıyor her yerde varlar ama taraftar gidip onlardan almak yerine kartal yuvası tırlarına gidecek böylece sıkıntı olmaz vodafone arena bittimi zaten dolaşamazlar çevrede
Şampiyon Beşiktaş JK