2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396853 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Furkan Sarper

Son derece önemli bulduğumuz diğer bir çalışmamız ise, Beşiktaş formalarının artık Türkiye çapında 1.200’den fazla Vodafone Cep Merkezinden temin edilebilecek olması. Böylece, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi satış noktaları Kartal Yuvaları’ndan ve adidas mağazalarından yapılan forma satışlarına, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış olan Vodafone Cep Merkezleri aracılığıyla destek olacağız

vodafone ceosu böyle demiş. harika bir haber değilmi?

Çevrimdışı BesiktasLee

Tam bir sponsor gibi çalışmaya başladılar.. Helal olsun demekten başka bir şey bulamıyorum.. Kampanyalar falan da olur.. Şu telefon alana şu fiyata forma yada Beşiktaşa özel telefon üretip bunun yanında forma hediyesi yapabilirler yada vb. şeyler..
Ds

Çevrimdışı Furkan Sarper

aynen diyorduk vodafone bir kamerayı bile halledemiyor fln ama ciddi şeyler planlanıyormuş.sevindirici oldu.mesela burada kartal yuvası yok,internettende sipariş veremedim hangi beden olacağından dolayı istanbula gittiğimde almayı düşünüyordum formayı.bu olayı gerçekleştirirse benim gibi bir sürü kişi forma alıcak.

Çevrimdışı BesiktasLee

aynen diyorduk vodafone bir kamerayı bile halledemiyor fln ama ciddi şeyler planlanıyormuş.sevindirici oldu.mesela burada kartal yuvası yok,internettende sipariş veremedim hangi beden olacağından dolayı istanbula gittiğimde almayı düşünüyordum formayı.bu olayı gerçekleştirirse benim gibi bir sürü kişi forma alıcak.

Neredesin bilmiyorum ama Adidas mağazalarına git orada formayı dene ona göre sipariş et yada oradan al :) 
Ds

Çevrimdışı ZEKI

Neredesin bilmiyorum ama Adidas mağazalarına git orada formayı dene ona göre sipariş et yada oradan al :) 
Denemeden alma BesiktasLee arkadasimiza katiliyorum.

Çevrimdışı Oğuzhan

reklamdaki siyah forma nerden cikti? cizgileri beyaz

O kaleci formasıdır.

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı Gokhan_1903

formalar için vodafone cep merkezlerinden sipariş verilebilecek diyor. yani vodafone cep merkezlerine gidip siparişi verip gelince almaya mı gidicez yoksa formalar ellerinde mi olacak anlamadım  :alala: :alala:

Çevrimdışı Efe

forma satışlarında benim düşüncem bu hedef ilk olarak 500 bin olmalıdır bu rakam ulaşılabilir bir rakam vodafonunda katkısıyla bu rakama ulaşmalıyız geçersek çok büyük iş yapılmış olur sezon sonuna kadar 1 ağustos 2014 1 haziran 2015 arasında bu rakamı bulmalıyız temmuzu katmıyorum :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Anıl

32.000 adet forma satılmış...

Çevrimdışı FARUK

32.000 adet forma satılmış...

ortalama kombine fiyatı 2000 lira desek  1 kombine 15 forma yapıyor. bu da demek oluyorki  2200 kombine ye denk gelen forma satmışız. vede kombine direk klübe giderken forma gitmiyor. iyi mi kötü mü 32bin çıkaramadım :)

Çevrimdışı tayfun

forma satışlarında benim düşüncem bu hedef ilk olarak 500 bin olmalıdır bu rakam ulaşılabilir bir rakam vodafonunda katkısıyla bu rakama ulaşmalıyız geçersek çok büyük iş yapılmış olur sezon sonuna kadar 1 ağustos 2014 1 haziran 2015 arasında bu rakamı bulmalıyız temmuzu katmıyorum :icool:
@Efe 500 000 çok iyi rakam,olsun da ilk hedef değil son hedef olsada olur. :)
hafızam beni yanıltmıyorsa bi 300 000 e yakın rakamı görmüştük.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı Efe

@Efe 500 000 çok iyi rakam,olsun da ilk hedef değil son hedef olsada olur. :)
hafızam beni yanıltmıyorsa bi 300 000 e yakın rakamı görmüştük.

zaten 200-300 bin rakamlar artık geride kalmalı beşiktaşın tam paraya desteğe ihtiyacı olduğu sezon bu sezon aslında bütün sıkıntılar bu sezon sona erecek stad bitecek bir çok anlaşmayla gelir kapıları oluşturulacak en büyük destekte taraftarın 500 bin formasıyla olur bu  sezon  :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı tayfunyasar

32 000 gayet iyi. Lig başlasın feyenoord maçı geçsin 100 bine yaklaşır. Geçen sene de aynı şekilde olmuştu diye hatırlıyorum. Eylul olmadan 100 bin satıp sonra yavaşlamıştı.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimiçi murat

Bu konuda Başkan Fikret Orman, stratejik birlikteliğin forma satışları üzerindeki etkisine dikkat çekerek, “Geçen yıl 252 bin forma satmıştık. Bu yıl 400 bin forma satışı hedefliyoruz” diye konuştu.

geçen sene de fena değilmiş.

Çevrimdışı Efe

Bu konuda Başkan Fikret Orman, stratejik birlikteliğin forma satışları üzerindeki etkisine dikkat çekerek, “Geçen yıl 252 bin forma satmıştık. Bu yıl 400 bin forma satışı hedefliyoruz” diye konuştu.

geçen sene de fena değilmiş.

abi çok az forma satışları 200 nin 300 bin bizim için çok az en az 500 bin alt limit koyulmalı kampanyalar düzenlenmeli bunu vodafonun başaracağını düşünüyorum taraftara forma almanın ne demek olduğunu daha iyi anlatmalılar mesaj çeksinler mail atsınlar mesala her forma vodafone arenaya bir tuğla şimdi aklıma geldi çoğaltılabilir  :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

50 bini bulmuşuz söylentilere göre feyenord maçları etkileyecek hem formaları hemde kombineleri
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Furkan Sarper

vodafone bayilerinde satış ne zaman başlar?

Çevrimdışı Oğuzhan

Arkadaşlar Feyennoord maçında sırttaki BEKO reklamı neden yoktu? Sanırım yanlış hatırlamıyorsam gsde geçen sezon ülkeri Avrupa maçlarında kullanmıyordu. Avrupa maçlarında sırt reklamı yasak gibi bir durum mu var?

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı Efe

Arkadaşlar Feyennoord maçında sırttaki BEKO reklamı neden yoktu? Sanırım yanlış hatırlamıyorsam gsde geçen sezon ülkeri Avrupa maçlarında kullanmıyordu. Avrupa maçlarında sırt reklamı yasak gibi bir durum mu var?

avrupa maçlarıda sadece göğüs sponsoruna izin veriliyor diye biliyorum ben yada farklı bi kriter vardır
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Burak2

kırmızı formayı aldım ama geçen seneki siyah xl arıyorum. bulamadım görenler ve duyanlar mesaj atabilir mi rica etsem  :bawling:

Çevrimdışı cagdas44

Kartal yuvasından sipariş vermek çok sıkıntı internette siyah forma tükendi bile, kırmızı'ya pek talep yok beyaz da bitmek üzere

Çevrimdışı Togay_1981

Ben kendime beyaz aldım yeğenime de kırmızı alacağım. Beyaz formayı çocuklar için üretmiyorlarmış. Bence hata ediliyor. Siyah formaları kimi ebeveynler sıcak havalarda güneşi çok çekmesinden sebeple çocukları için tercih etmiyorlar. Kırmızı çıkmış neyse ki.

Çevrimdışı forzatunga

maç günü de yüklü miktarda forma satılır tahminim.

Çevrimdışı Yakup

feyenoord maçında kollarda da sponsor yoktu.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....