2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396979 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı okilic

Adidas bu sene fb ye calismis. Gerek reklami gerek formalari cok iyi olmus. Sirtta bizim yaka kisminda Besiktas bile yazmamislar onlarda hersey a kategori. Normalde a kategori bizdik demekki yeni anlasmada bu sekilde oldu.

Çevrimdışı brci

Fenerin formalar harbiden efsane olmuş kıskandım

Çevrimdışı Sedat

Gs ile Fb nin formalarında Türk Bayrakları var göğüs kısmında. Benim bildiğim sadece Türkiye kupasını kazananlar yapabiliyodu ne değişti ki?  :alala:
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı Tolga

Gs ile Fb nin formalarında Türk Bayrakları var göğüs kısmında. Benim bildiğim sadece Türkiye kupasını kazananlar yapabiliyodu ne değişti ki?  :alala:
hem lig hem türkiye kupası şampiyonları türk bayrağını kullanıyor
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Oğuzhan

Konya'da olup forma alan var mı? Hangi mağazadan aldığınızı söyleyebilirseniz bende oradan alacağım da.

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı frkndgnr

abi şu kartalyuvasi.com.tr ne kadar yavas ya 3 gün oldu bi ürünü kargoya veremedi yani ismide BA iki harf basıp yollayacan yani olmaz böyle şiy istifaaa :D

Çevrimdışı srkn

Adidas bu sene fb ye calismis. Gerek reklami gerek formalari cok iyi olmus. Sirtta bizim yaka kisminda Besiktas bile yazmamislar onlarda hersey a kategori. Normalde a kategori bizdik demekki yeni anlasmada bu sekilde oldu.
Merak etmeyin arkadaşlar, geçen yıl ile birlikte bizde a kategoriye geçtik. Fenerbahçe'ye yapılıp bize uygulanmayan bir şey yok. Onların göğüs sponsoru bulamadıkları için formalarında sponsor yok sanki formaları daha orjinalmiş gibi bir algı yaratmış. Adidas bu yıl dünya kupasındanda göreceğiniz üzere sırt şeritleri ve yandaki şeritler olmak üzere belirgin bir tasarım kullandı ayrıca siyah ve kırmızı formalardaki yaka tasarımları da Almanya ve İspanya gibi takımlardada bulunmaktaydı. Şayet bizim ve Fenerbahçe'nin formalarını böyle değerlendirirsek kırmızı formamızla onların çubuklusu, onların beyaz formasıyla bizim siyah formamız birebir aynı. Sponsor, renk ve armalar tabiiki farklı...

Konya'da olup forma alan var mı? Hangi mağazadan aldığınızı söyleyebilirseniz bende oradan alacağım da.
2 yıldır Konya'da okuyorum. Şayet hızlı treni kullanmaktan gına gelse de hızlı tren yolu üzerinde yani stadın hemen karşısında bir adet kartal yuvası var. Büyük ihtimalle formalarımız oraya da ulaşmıştır. Oradan temin edebilirsin.  :)
"Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın." SÜLEYMAN SEBA

Çevrimdışı Oğuzhan

2 yıldır Konya'da okuyorum. Şayet hızlı treni kullanmaktan gına gelse de hızlı tren yolu üzerinde yani stadın hemen karşısında bir adet kartal yuvası var. Büyük ihtimalle formalarımız oraya da ulaşmıştır. Oradan temin edebilirsin.  :)

Tamamdır. Teşekkür ederim.

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı okilic

Merak etmeyin arkadaşlar, geçen yıl ile birlikte bizde a kategoriye geçtik. Fenerbahçe'ye yapılıp bize uygulanmayan bir şey yok. Onların göğüs sponsoru bulamadıkları için formalarında sponsor yok sanki formaları daha orjinalmiş gibi bir algı yaratmış. Adidas bu yıl dünya kupasındanda göreceğiniz üzere sırt şeritleri ve yandaki şeritler olmak üzere belirgin bir tasarım kullandı ayrıca siyah ve kırmızı formalardaki yaka tasarımları da Almanya ve İspanya gibi takımlardada bulunmaktaydı. Şayet bizim ve Fenerbahçe'nin formalarını böyle değerlendirirsek kırmızı formamızla onların çubuklusu, onların beyaz formasıyla bizim siyah formamız birebir aynı. Sponsor, renk ve armalar tabiiki farklı...
fb ye uygulanip bize uygulanmayan var  :s20:
1-) Arma kalitesini gordunuzmu klup armasina bakin formada bide bizimkini nasil basmis deyyuslar
2-) yaka kisminda isleme seklinde fenerbahce yaziyor bizde hic bir sey yazmiyor
3-) Forma fontlari lacivert cerceve ici beyaz rakam altlarinda klup logosu bize 3.Lig forma fontu duz baski yap gitsin.

Bu arada bir detaya ulastim hep kiziyordum fb niye 10 milyon euro alirken biz yillik 5 milyon dolar aliyoruz. fener forma satislarindan cok az bir pay almiyormus bu parayi pesin tahsil ettigi icin ucretleri daha fazla ne kadar dogru bilemiyorum tabi.

Çevrimdışı Oğuzhan

Bugün aldım siyah formayı. Hakikaten çok güzel. İnanın ben geçen yıldan daha çok sevdim formaları.

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı Ozan E.

Bugün aldım siyah formayı. Hakikaten çok güzel. İnanın ben geçen yıldan daha çok sevdim formaları.
hayırlı olsun güle güle kullan :) benim de formalara bugun bakma sansim oldu. Kirmizinin kumasini cok begendim :) haftaya alicam insallah

Çevrimdışı Oğuzhan

Teşekkür ederim. Kırmızının özellikle önündeki kabartmalar güzel gözüküyor. :)

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı cagdas44

Merhaba arkadaşlar, Kartal yuvası kaç günde kargoluyor acaba? Malatya'dayım yarın sipariş vermem durumunda bayramdan önce yetişir mi merak ediyorum ya da İstanbul içi siparişde hız farkı olur mu?

Çevrimdışı ALI RIZA

Merhaba arkadaşlar, Kartal yuvası kaç günde kargoluyor acaba? Malatya'dayım yarın sipariş vermem durumunda bayramdan önce yetişir mi merak ediyorum ya da İstanbul içi siparişde hız farkı olur mu?
https://www.facebook.com/Diyarbakirkartalyuvasi?fref=ts
irtibata geçsen daha hızlı gelir...!

Çevrimdışı emredogum

Çevrimiçi murat

Kirmizi Candirr :))
,,
yakışmış.kumaş kalitesi en iyi kırmızıda.

Çevrimdışı tayfun

fener kadar gelir alacaksak adidasdan önce 400 000  forma satıcaz.şirketler rakama göre iş yapıyor malum.bence siyah çok iyi.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı emredogum

,,
yakışmış.kumaş kalitesi en iyi kırmızıda.

Tabiki bu zevk meselesi aslinda siyah formada cok iyi yanliz bu sene kirmizi daha bi hosuma gitti ve dedigin gibi kumas kalitesi daha iyi gibi ;)

Çevrimdışı CanEmre

Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Ekrem

Çevrimdışı BRK

reklamdaki siyah forma nerden cikti? cizgileri beyaz

Çevrimdışı CanEmre

reklamdaki siyah forma nerden cikti? cizgileri beyaz
Forma değil eşofman o sanırım, uzun kollu bir şey
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı mehmetthedum

Olcay, selfi'de  göbekli mi çıkmış ne...
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Serjo

Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.