2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396982 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Abdullah

Abilerim arkadaşlar birbirimizi kırmayalım birlik olmaya ihtiyacımız olduğu günlerde ayrı gayrı olmanın bir anlamı yok.  :ok:

Çevrimdışı brci

Sen saydırıyorlar falan dememişsin yekten "bizim mal taraftar" demişsin
Ben de beğenmiyorum formaları,zorla mı beğendireceksiniz?!
Terbiye sınırlarını aşma en azından kendi taraftarına karşı

ya bilader bana bilmemkimin avukatlığnı yapma o mal dediğim kişinin Beşiktaşla alakası yok neyin ne olduğnu bilmeden hakemliğe soyunma ! sana zorla beğen diyen yok beğenmiyosan saygı duyarım ama kalkıpta karşılıklı diyaloğa girme benle .. haa bide şu forumda kimse kimseye napcağnı söylemesin artık ya !!! yok öle deme bunu deme onu yapma bunu yapma .. ben görüşümü belirtiyorum burda haklıyımdır haksızımdır kendi içinde değerlendirirsin ama kalkıp bana şunu yap bunu yap deme !

Çevrimdışı ERAY G

Aaçıkçası sadece beyaz olanın arkadan görünüşünü beğendim. Ben formada kırmızılığa dayanamıyorum. Yapmışsın bir tane kırmızı forma yeter...
Nedir o öyle ya önünde biyerlerde yada çizgilerde krmızı kullanmak...

Not: tanıtımdaki arkada fondaki kartal resminin orjinaline nasıl ulaşabilirim ? Daha önce forza da nitroda kullanılmıştı o resim. Kanaryanın üzerine doğru
geliyordu.

saygılar

Çevrimdışı mert_

dostlar gereksiz birbirinizi kırmayın, hiçbir Beşiktaşlının bir başka Beşiktaşlıya mal diyebileceğini sanmıyorum. @brci hocam formaları beğenmeyen Beşiktaşlılara değil de, Beşiktaşlı olmayan ve dalga geçmeye çalışan renkli taraftarlar için kullanmıştır o ifadeyi @yigitcan1903 hocam. olaya yanlış anlaşılma diyelim, iki değerli Beşiktaşlı dostumuz birbirini kırmasın...
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 13:20:35 kcptl ]

Çevrimdışı brci

dostlar gereksiz birbirinizi kırmayın, hiçbir Beşiktaşlının bir başka Beşiktaşlıya mal diyebileceğini sanmıyorum. @brci hocam formaları beğenmeyen Beşiktaşlılara değil de, Beşiktaşlı olmayan ve dalga geçmeye çalışan renkli taraftarlar için kullanmıştır o ifadeyi @yigitcan1903 hocam. olaya yanlış anlaşılma diyelim, iki değerli Beşiktaşlı dostumuz birbirini kırmasın...

ya Mal dediğim kişi twitterda resmi hesaba sövmüş sözde Beşiktaşlı 20 tl olsa almam demiş vs anlık sinirle yanlış kelime kullandım yiğit kardeşim nerden veya neden olaya dahil oldu sahiplendi arkadaşı onu anlamadım .. neyse uzatmanın manası yok kullandığım kelime için özür dilerim kusura bakmayın

Çevrimdışı brci

Çevrimdışı mert_

ya Mal dediğim kişi twitterda resmi hesaba sövmüş sözde Beşiktaşlı 20 tl olsa almam demiş vs anlık sinirle yanlış kelime kullandım yiğit kardeşim nerden veya neden olaya dahil oldu sahiplendi arkadaşı onu anlamadım .. neyse uzatmanın manası yok kullandığım kelime için özür dilerim kusura bakmayın
bu yaklaşımın için teşekkürler @brci hocam, mesajdaki ifaden biraz genel bir ifade olduğu için yanlış anlaşılmaya neden oldu sanırım.

Çevrimdışı denilanz

Dün burada da iki arkadaş beyaz formanın Gaziantep forması gibi göründüğünü söylediği için kullandığın salak kelimesi onlara da gitmiş gibi göründü. Sanırım yanlış anlaşılma bundan kaynaklandı. Hatta o iki kişiden biri de benim. :D Neden derseniz; diyelim ki Antep beyaz forma çıkaracak, ne yapar? Beyazın bir yerine siyah ve kırmızı renkleri iliştirir. Bizim beyaz forma da aynen öyle işte. Benim benzetmemin sebebi bu. O mesajımda da demiştim, kırmızı ve siyah şeritlerin arasına ince bi beyaz şerit geçselerdi çok daha güzel olurdu. Gerçi bugünkü videodaki siyah şortlu kombinasyonla beğendim formayı, o da ayrı. :ok:

Çevrimdışı brci

bu yaklaşımın için teşekkürler @brci hocam, mesajdaki ifaden biraz genel bir ifade olduğu için yanlış anlaşılmaya neden oldu sanırım.

hepimizin huzuru , kardeşliği , bilgi paylaşımı herşeyden daha önemli .. benim hatam haklısın yanlış ifade ettim kendimi ben teşekkür ederim

Çevrimdışı Thuggie

Çevrimdışı mert_

sanırım aramızda yeni sezon formalarından ilk alan @tayfun hocam olmuş  :)

Çevrimdışı FARUK

sanırım aramızda yeni sezon formalarından ilk alan @tayfun hocam olmuş  :)

hayırlı olsun hocam @tayfun

Çevrimdışı Furkan Sarper

internetteki siteyede ekliyorlar formaları. 14/15 formaları bölümü geldi içerik yok henüz

Çevrimdışı tayfun

sağolun,darısı başınıza.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı ömür

Çevrimdışı ALI RIZA

Diyarbakır Kartal yuvasından...!

Çevrimiçi murat

benim takıldığım bir konu var yarın buluşup forma almaya gideceğiz.yakınımda bir avm var.oradaki kartal yuvasından mı alsam acaba?yakınımızdaki küçük yuvalarımızı koruyalım istiyorum.beşiktaşta her türlü forma satılır.bugün gidip yakından görsemmi? siz ne diyorsunuz.

Çevrimdışı mert_

benim takıldığım bir konu var yarın buluşup forma almaya gideceğiz.yakınımda bir avm var.oradaki kartal yuvasından mı alsam acaba?yakınımızdaki küçük yuvalarımızı koruyalım istiyorum.beşiktaşta her türlü forma satılır.bugün gidip yakından görsemmi? siz ne diyorsunuz.
sonuçta onlar da kartal yuvası olduğuna göre doğru düşünmüşsün @Murat hocam.

Çevrimiçi murat

sonuçta onlar da kartal yuvası olduğuna göre doğru düşünmüşsün @Murat hocam.
yuva sayısı çoğalsın kapanmasınlar.gideyim bir bakayım.toplantıya formamla gelirim.

Çevrimdışı ALI RIZA

Adidas'tan Boyner vs gidi spor mağazalarından alacağımıza ilinde olmayan kartal yuvası arkadaşlar kendilerine en yakın Şehir deki kartal yuvalarını facebook ta vs bulup arayarak oradan istesinler...!
Murat abi sende senin yakınındaki kartal yuvasından al mağazalarımız varlıklarını böyle sürdürürler...!

Çevrimdışı sallapati

beyler bayanlar.. yeni aldığınız formanızla fotolarınızı buraya yükleyebilirsiniz

http://besiktasarena.com/index.php?topic=374.0

Çevrimiçi murat

Çevrimiçi murat

Çevrimiçi murat