2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396835 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı FARUK

Siyah formanın yakası böyle mi?

dişi kartallarımız için olanıdır bu hocam olcanın üzerindekina bakınız

Çevrimdışı scape_bjk

düğmeleri açmış ve mikrofon takmış siyahın yaka düğmeli ister açık kullan ister kapalı
Burdaki gibiyse siyah alabilirim değilse sırf yakadan dolayı kırmızı alacaktım

Çevrimdışı canU

tanıtım mükemmel olmuş formalar şahane hangisini alsam bilemedim. En az iki tane kesin alınır da 3. zorlar. Buarada senelerdi kolları reklamlardan dolayı inanılmaz uzun olan formaların kolları kısaltmışlar çok daha güzel olmuş.

Çevrimdışı brci

Burdaki gibiyse siyah alabilirim değilse sırf yakadan dolayı kırmızı alacaktım

düğmeleri açıp kullanırsın siyahı kesinlikle al akşamı sabırsızlıkla bekliyorm :)

Çevrimdışı emredogum

Siyah ve Kirmizi Formaya bayildimm Beyazdada sort siyah olmuss renkler birbirini tamamlamis o da guzell :) Bide kollar kisaldilmiss o ayri bi guzel olmuss :D

Çevrimdışı mert_

faruk hocamın paylaştığı andan itibaren tanıtım videosunu kaç kere izlediniz? benim 10'u geçti sanırım :)

Çevrimdışı Abdullah

valla ben dün gece mankenin üstündeki fotoları görünce aşık oldum formalara :) belkide böylesi daha iyidir giderek göz alıştı ya şuan herkes beğeniyo kimse tepki vermiyo ... o değilde ne dicem o siyah forma ne öyle yaaaavvvvv  :ebebe:
Yok hocam göz alışmasıyla alakası yok hakikaten güzel formalar. 2 senelik ivmelenme devam ediyor. Siyah forma da harbiden efsane olmuş ama kırmızıda ki detaylar da çok hoşuma gitti. Yalnız 129 liraya forma alınca evde ufak bir kıyamet kopacak sanırım ama almazsam içimde kalır.  :super:

Çevrimdışı brci

Yok hocam göz alışmasıyla alakası yok hakikaten güzel formalar. 2 senelik ivmelenme devam ediyor. Siyah forma da harbiden efsane olmuş ama kırmızıda ki detaylar da çok hoşuma gitti. Yalnız 129 liraya forma alınca evde ufak bir kıyamet kopacak sanırım ama almazsam içimde kalır.  :super:

akşam alıyım kısmetse foto çekip koyucam :)

Çevrimdışı brci

@scape_bjk   kardeşim sen haklıymışsın kızın üstündeki siyahın bayan versiyonu yani düğmesiz olanı

Çevrimdışı scape_bjk

@spcape_bjk   kardeşim sen haklıymışsın kızın üstündeki siyahın bayan versiyonu yani düğmesiz olanı
Hadi ya bizde öyle istiyoruz ama  :D

Çevrimdışı Abdullah

akşam alıyım kısmetse foto çekip koyucam :)
Bekliyoruz hocam senin üstünde çok daha iyi duracağını düşünüyorum  :tabe:

Çevrimdışı brci

Hadi ya bizde öyle istiyoruz ama  :D

:D kanki valla olmadı sevgilimize alırız :)

Çevrimdışı brci

Bekliyoruz hocam senin üstünde çok daha iyi duracağını düşünüyorum  :tabe:

teveccüğün kardeşim bende çok merak ediyorm o nasıl durcak :)

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı brci

Çevrimdışı FARUK

bu arada dişi kartallarımızın bilgisine geçen sezon sadece siyah forma sizler için özel yaka tasarlanmış ama bu sen hepsinde seçenek olacakmış

Çevrimdışı CanEmre

Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı scape_bjk

hakan gündoğar :)
Aslında Beyaz formaya en zayıf halka diyoruz ama insanların üzerinde güzel gözüküyor.

Çevrimdışı Abdullah

Aslında Beyaz formaya en zayıf halka diyoruz ama insanların üzerinde güzel gözüküyor.
Yok hocam zayıf halka falan yok hepsi birbirinden güzel hepsi birbirinden asil şahane 3 forma var. Bizim formalarımız dünya çapında formalar ama bulunduğumuz ortamdaki mecburi rakiplerimizle kıyaslayacak olursak efsanenin ötesinde tasarımlar olduğunu ifade edebiliriz. Birinin forması 6 ay önce basına sızdı ama halen satışa sunulamadı diğerinin tasarımları ayrı bir facia zaten ve bu iki takım bırakın böyle bir tanıtımla forma satışa sunmayı sponsor bulamayacak kadar aciz durumda oldukları için formalarını satışa sunamıyorlar.  :ok:

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı brci

Yok hocam zayıf halka falan yok hepsi birbirinden güzel hepsi birbirinden asil şahane 3 forma var. Bizim formalarımız dünya çapında formalar ama bulunduğumuz ortamdaki mecburi rakiplerimizle kıyaslayacak olursak efsanenin ötesinde tasarımlar olduğunu ifade edebiliriz. Birinin forması 6 ay önce basına sızdı ama halen satışa sunulamadı diğerinin tasarımları ayrı bir facia zaten ve bu iki takım bırakın böyle bir tanıtımla forma satışa sunmayı sponsor bulamayacak kadar aciz durumda oldukları için formalarını satışa sunamıyorlar.  :ok:

kesinlikle katılıyorum footyheadlines.com da baya bi övmüşler formalarımızı .. ama bizim mal taraftara yaranamazsın neymiş antep formasna benziyomuş lan salak antep hayatında böle forma yapsın (siyah forma) koşa koşa almazsam namertim hepsi şahane ..

Çevrimdışı yigitcan1903

kesinlikle katılıyorum footyheadlines.com da baya bi övmüşler formalarımızı .. ama bizim mal taraftara yaranamazsın neymiş antep formasna benziyomuş lan salak antep hayatında böle forma yapsın (siyah forma) koşa koşa almazsam namertim hepsi şahane ..
Kendi taraftarına kullandığın tabirlere dikkat et
Beğenenin kolunu bacağını tutuyorlar sanki almasın diye

Çevrimdışı brci

Kendi taraftarına kullandığın tabirlere dikkat et
Beğenenin kolunu bacağını tutuyorlar sanki almasın diye

savunduğun taraftar kulübe saydırıyo sabahtan beri gelmiş burda bana savunuyosun onu neye dayanarak belki gerçek Beşiktaşlı bile değil bahsettiğim sözde taraftar ? ayrıca hayırdır sen kimsin beni yönlendiriyorsun ?

Çevrimdışı brci

@yigitcan1903  benim uslubüm de görüşlerimde seni ilgilendirmez .. ağzımdan küfür çıkmadığı sürece işine bak !

Çevrimdışı yigitcan1903

savunduğun taraftar kulübe saydırıyo sabahtan beri gelmiş burda bana savunuyosun onu neye dayanarak belki gerçek Beşiktaşlı bile değil bahsettiğim sözde taraftar ? ayrıca hayırdır sen kimsin beni yönlendiriyorsun ?

Sen saydırıyorlar falan dememişsin yekten "bizim mal taraftar" demişsin
Ben de beğenmiyorum formaları,zorla mı beğendireceksiniz?!
Terbiye sınırlarını aşma en azından kendi taraftarına karşı