2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396984 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı ucanlaz

Siyah forma muhtesem.
Kirmizi forma candir.
Beyaz forma üstünde Besiktas amblemi var oldugu icin cok güzel.

Çevrimdışı brci

Hergün gerçek olmayan formalarla ilgili haber yapan medya neden gerçek formalarla ilgili haber yapmıyor?

harbi saçmalığa gel :D

Çevrimdışı brci

benim göbekten dışarı vurdu  :evillol: neyse konuyu fazla dağıtmayalım.resmimi de ekleyeyim.

Maşallah abicim gayet karizmatiksin :) kucağındaki oğlun sanırım Allah bağışlasın :)

Çevrimdışı ucanlaz

turuncu forma olmamasının hayal kırıklığını yaşıyordur kolpa basın :)

siyah forma zamanla güzel gelmeye başladı, tekrar bakınca fena değilmiş harbiden.

Bizim Besiktas basini nedense kaos ortami yaratmayi cok seviyor. Gercekten anlamiyorum. Kartalyuvalarindan alakali yönetici cikiyor demec veriyor, turuncu oyuncu formasi cikarsa köprüden atlarim diyor ama "bizimkiler" hale turuncu forma diye haber yapiyor.
Verdikleri formanin fotosunda oynama oldugu bayagida acik yani.
Niye böyle yalan haberlere bir ceza yokki? Rtük televizyondaki herseye ceza keserken, böyle habercilik mi olurmus?

Çevrimdışı yigitcan1903

Şöyle düzenlemişler,böyle olsa kurtarırdı formalar özellikle beyaz
Siyah formanın kırmızı çizgilerini beyaz yapmışlar net belli olmuyor

arkadaşlar formalar geldi.ben en çok siyahı beğendim.ama diğer 2 formada güzel.

Çevrimdışı brci

Şöyle düzenlemişler,böyle olsa kurtarırdı formalar özellikle beyaz
Siyah formanın kırmızı çizgilerini beyaz yapmışlar net belli olmuyor

bence artık eşelemeye gerek yok ...Formalar gayet başarılı tabiki içlerinde beyaz biraz sırıtmış vodafone un konumu vs bozmuş ama biz ne formalar gördük umbroyla ilk anlaştığımız senelerdeki 2004-2005 formaları düşünüyorumda önde cola turka vardı bunlar şaheser kalıyo yanlarında ... ayrıca siyah forma bugüne kadar gördüğüm en güzel BJK forması vodafone reklamı hariç yerine BEKO olsaydı efsane olurdu

Çevrimdışı yigitcan1903

bence artık eşelemeye gerek yok ...Formalar gayet başarılı tabiki içlerinde beyaz biraz sırıtmış vodafone un konumu vs bozmuş ama biz ne formalar gördük umbroyla ilk anlaştığımız senelerdeki 2004-2005 formaları düşünüyorumda önde cola turka vardı bunlar şaheser kalıyo yanlarında ... ayrıca siyah forma bugüne kadar gördüğüm en güzel BJK forması vodafone reklamı hariç yerine BEKO olsaydı efsane olurdu
Katılmıyorum,başarılı bulmadım formaları
Geçen yılki formalar A kategori değildi ama çok daha güzeldi
Siyah,beyaz çizgilerle ve tüyler olmadan güzel olurdu
Reklam da çok uzun olmuş ya biraz küçültülmeli ya da logo üste alınmalıydı

Çevrimdışı brci

Katılmıyorum,başarılı bulmadım formaları
Geçen yılki formalar A kategori değildi ama çok daha güzeldi
Siyah,beyaz çizgilerle ve tüyler olmadan güzel olurdu

geçen sene apayrı bi reklam vardı önde sadece TOYOTA yazıyordu TOYOTA yazısının zaten bi rengi yok istediğin renkte yazabiliyodun vodafonde bu sıkıntı oldu kırmızı renginden dolayı .. geçen seneki siyah formada da beyaz değil gri çizgiler kullanılmıştı bu senede kırmızı kullanmışlar ben şahsen siyaha bayıldım tabi zevk meselesi saygı dıuyarım ;)

Çevrimdışı FARUK

[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 11:13:26 faruk1903 ]

Çevrimdışı brci

bi ara forma diye bunları giyiyorduk nerden nereye yaa ...

Çevrimdışı FARUK

bjk tv de yeni forma ile yayın yapılıyor :)

Çevrimdışı brci

süper süper :) olcay azcık vücut yapsa :) holoskoda harika durur siyah :)

Çevrimdışı FARUK

oğuzhan siyah şort ile giymiş formayı bence daha iyi

Çevrimdışı CanEmre

Siyah şortla görünce beyaz da benim hoşuma gitti açıkçası. şort göğüsteki şeridi tamamlamış  :claps:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı mert_

Siyah şortla görünce beyaz da benim hoşuma gitti açıkçası. şort göğüsteki şeridi tamamlamış  :claps:
aynen çok güzel görünüyor :) zaten alacaktık ama şimdi daha bi içimize sine sine alacağız :)

Çevrimdışı brci

siyah formanın tozluklar çok güzel .. siyah formadaki beyaz kırmızı siyah kombinasyonu çok şahane olmuş ya

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Abdullah

Son tanıtım filmiyle formalar laf edilmeyecek noktaya gelmiştir. Gözümde efsane olma yolunda ilerliyorlar. Ettiğim tüf lafları utanarak geri alıyorum. Formalarda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Hangisini alsam kararsızlığı insanlara bu sene fiyatına rağmen 3 ünü de aldırır.  :super: :super: :super:

Çevrimdışı yigitcan1903

Tanıtımlardaki gelişme çok güzel yalnız
Bundan sonra da böyle dijital ortamda belli konseptlere bağlayarak tanıtımlar yapılmalı
Bir de formaları eski sezonun hemen sonunda tanıtıp satışa çıkarırsak tadından yenmez
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 11:42:20 yigitcan1903 ]

Çevrimdışı brci

geçen seneki formalardan iki gömlek üstün bu formalar gerçekten harika tasarımlar , kesim , renk kombinasyonu harika  :ok:

Çevrimdışı Abdullah

Bu tanıtımın orjinalliği de çok hoşuma gitti. Kulübümüzün profesyonelleşmesindeki önemli adımlardan biri olarak görüyorum. Sanırım Türkiye'de ilk defa böyle bir tanıtım yapılıyor. Dün saçma bir şekilde sızmasaydı daha iyi tepkilerde alınabilirdi dün insanlarda bir ön yargı oluştu.

Çevrimdışı scape_bjk

bjk tv de yeni forma ile yayın yapılıyor :)
Siyah formanın yakası böyle mi?

Çevrimdışı brci

Bu tanıtımın orjinalliği de çok hoşuma gitti. Kulübümüzün profesyonelleşmesindeki önemli adımlardan biri olarak görüyorum. Sanırım Türkiye'de ilk defa böyle bir tanıtım yapılıyor. Dün saçma bir şekilde sızmasaydı daha iyi tepkilerde alınabilirdi dün insanlarda bir ön yargı oluştu.

valla ben dün gece mankenin üstündeki fotoları görünce aşık oldum formalara :) belkide böylesi daha iyidir giderek göz alıştı ya şuan herkes beğeniyo kimse tepki vermiyo ... o değilde ne dicem o siyah forma ne öyle yaaaavvvvv  :ebebe:

Çevrimdışı brci

Siyah formanın yakası böyle mi?

düğmeleri açmış ve mikrofon takmış siyahın yaka düğmeli ister açık kullan ister kapalı