2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396863 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı brci

siyahı çok beğendim .. diğer ikisi malesef sınıfta kaldı şu vodafone logosunun içini hiçbir formada forma zemin renginde yapamadıkları için formalara kırmızı ekleyip durmuşlar yazık gercekten nasıl bir sponsorluk anlaşması yaptıysak formaya koycağımız vodafone yazısını bile Beşiktaşın ruhuna formanın asaletine , tasarımına göre ayarlayamıyoruz çok yazık çok !

Çevrimdışı eren.ahmetoglu

Arkadaşlar ilk sene genelde sponsor fontu ve rengi formada emanet gibi duruyor sonraki senelerde ise değişiyor, tesadüf mü yoksa bilinirliği mi artırıyorlar bilmiyorum

Çevrimdışı Abdullah

Ya çok mu tepki veriyorum bu konuda bilmiyorum ama bu vodafone un sponsorluğu hiç hoşuma gitmemeye başladı. Vodafone kulübe sponsor mu oldu yoksa kulübü satın mı aldı anlamadım :s20: Stad görsellerinin her yerinde vodafone formalar sırf vodafone la uyumlu olsun diye yapılmış.  Tamam eyvallah zor zamanda büyük paraya sponsor oldular ama bu kadar da abartilmaz ki arkadaş şu logonun içini zemin renginde yapınca vodafone a ne zararı olacak hatta göze daha hoş geldiği için daha iyi bir reklam olurdu onlar açısından. Umarım 5 sene boyunca bize bu işkenceyi yasatmazlar seneye bu hatadan dönülür umarım.

Çevrimdışı brci

Ya çok mu tepki veriyorum bu konuda bilmiyorum ama bu vodafone un sponsorluğu hiç hoşuma gitmemeye başladı. Vodafone kulübe sponsor mu oldu yoksa kulübü satın mı aldı anlamadım :s20: Stad görsellerinin her yerinde vodafone formalar sırf vodafone la uyumlu olsun diye yapılmış.  Tamam eyvallah zor zamanda büyük paraya sponsor oldular ama bu kadar da abartilmaz ki arkadaş şu logonun içini zemin renginde yapınca vodafone a ne zararı olacak hatta göze daha hoş geldiği için daha iyi bir reklam olurdu onlar açısından. Umarım 5 sene boyunca bize bu işkenceyi yasatmazlar seneye bu hatadan dönülür umarım.

aynen öle sonuna kadar haklısın küfr edicem zor tutuyorm kendmi tutturmuşlar logonun içi kırmızı olcak ille die chevrolet in manchestera yaptıgnı vodafone bize yaptı ! en güzeli Fenerbahçe anasnı satıyım adamların forması reklamsız satılcak paket şeklinde maç maç alcaklar formaya gogus reklamı biz bi işi dogru düzgün yapamıyoruz TOYOTA nın gözünü seviyim ben

Çevrimdışı brci

Arkadaşlar ilk sene genelde sponsor fontu ve rengi formada emanet gibi duruyor sonraki senelerde ise değişiyor, tesadüf mü yoksa bilinirliği mi artırıyorlar bilmiyorum

cola turka da olduğu gibii

Çevrimdışı ACAB1903

3 forma da skandal ötesi kötü  :s20:

Çevrimdışı ACAB1903

Çevrimdışı brci

Bravo!!!

kırmızı formaya baya kafa patlatmışlar ama  :claps:  baya özenmişler tasarımın dibi kırmızı forma  :s20:

Çevrimdışı yigitcan1903

Vodafone'un formalarına Beşiktaş sponsor olmuş gibi
Geçen sene 10 numaraydı formaların üçü de,bu sene kötünün iyisini arıyorum
Allah vere de stadın her yerini kırmızı yapmayalar

Çevrimdışı Anıl

BEKO yazısı çok kötü durmamış mı ? Yoksa bana mı öyle geliyor  :alala:

Çevrimdışı Sedat

Kırmızı'da kafa yorulmamış basite kaçılmış!
Siyah eh işte ancak amblemde ki kırmızı göze batıyo ve beyaz çizgiler derinlik katıyordu formaya kırmızı değişik durmuş.
Beyaz ise tam bir fiyasko  :s20:

Siyaha talim sanırım.  :upto:

Ayrıca Beko yazısı neden Barcelona formalarında ki fontla değil  :alala:

handikaplı çArşı  

Çevrimdışı tayfunyasar

Camia acayip bölünmüş.  Adamın attığı tweet e bak. Tuvalette tanıtım yaptı tarihe geçti filan diyor. Böyle adamlar oldukça yapacak da bir şey yok. Forma lardan siyah iyi gibi sanki.

Kırmızı Beşiktaş forması değil ama güzel bir forma olabilir. Altına beyaz sort giyerlerse estetik durabilir.

Beyaz forma ah beyaz forma. Siyah şort belki kurtarır der gibiyim ama çok zor. Kırmızı zemin saçmalık. Bir de eski forma!!! bu seneki genel modellerden birini secselerdi bari.

Tanıtımı merakla bekliyorum. Belki tam takım gitsek formaları daha hoş olabilir.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı FARUK

İşten bir heyecanla geldim, belki formalar ile ilgili bir tiyo vardır diye, baktım ki sızmış bile linke bir tıkladım tamamen hayal kırıklığı, formalar tamamen tırt (ilk sızan fotoğraflardaki haliyle, geçen yıl kilerde katlama izleri kabak gibi belli masa üstünde emaneten dururken sızmıştı en azından askıda çekmişler fotoğrafları)

Kırmızı formanın bu kadar sık çıkmaması gerektiği kanaatindeyim, çok sade olmuş herzamanki gibi ama belli ki tüm ayrıntılar belli değil formada değişik baskılar var yakından görmek lazım, v yaka ile bence bu sezon ki en iyi yaka bu formada.
Siyah forma ilk fotoğraflarda flashtan da dolayı renkler seçilmiyor forma lacivert-pembe gibi duruyor, ama internette başka birinin üstünde hali var orada güzel gibi fakat adidasın bu yıl kullandığı yakayı beğenmedim, bir forma öyle olmamalı.
Beyaz formaya gelince Milan dış saha formasının çakması tamam eyvallah ama kabul etmek lazım Milan forması şahane, daha ince siyah çizgi altına kalın kırmızı çizgi, bunların hemen dışında aynı renklerde çok ince ve güzel çizgilerle tamamlamışlar ve reklamı mükemmel bir şekilde oturtmuşlar, gelelim bizim formaya; bembeyaz formanın ortasında iki tane eşit kalınlıkta çizgi, kırmızısında vodafone yazısı, üstteki siyah çizgi ise boş, sanki paintte resim çizerken yanlışlıkla siyah çizgi çekilip silinmeye üşenmiş gibi duruyor, bunun yakası da facia.

Formalar kısacası acayip tırt ve haftalardır beklediğime değmemiş, keşke turuncu forma çıksaydı en azından farklılık olurdu, gsnin fenerlilere inat olsun diye peynir ekmek gibi satıldı bizde de peynir ekmek gibi olmasa da 3 beş satardı işte. 2 yıl önce kırmızı bu yılda gri ve siyah almıştım, bu formaları almayı düşünmüyorum en azından fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla yarın kartalyuvasına gider yakından bakarım fikrim değişir mi bilmem, büyük ihtimal geçen yılın çubuklusunu alır bu sezonu kapatırım gibi duruyor :(

Dipnot: Tamam kulübe katkı olsun diye alırız ama bu kadarda kötü forma yapmasınlar, B kategorisine geçtik aynı rezillik yine devam ediyor, böyle formalar gelecekse pumaya, reeboka geri dönelim, taraftar olarak çokta bişey beklemiyoruz, bomboş beyaz forma siyah şort bu kadar basit aslında, forma alacağıma tshirt mont falan alırım, bir tane kartallı tshirt var 10 numara tshirt yapmışlar sık sık giyiyorum, ön arka iki tarafta baskılı olduğundan biraz terletiyor ama olsun :)

Barça formasındaki logo yeni logo bence eski logonun kullanılması daha iyi olmuş çünkü hepimizin hatırasında o logo var :)
[ Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 23:07:03 AnadoluKartalı ]

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı FARUK

Kim bu adam ya ? Lise döneminden daha çıkamamış, evet formayı ilk o gördü o gösterdi aferin sana ergen. En büyük sensin ergen  :evillol:

aynen ayıp yani internete koyulur mu bu diğer sızıntıda aynı şekilde bunları sızdıran adam Beşiktaş a en büyük kötülüğü yapıyor yarın lansman var yağtığın işe bak

Çevrimdışı FARUK

al işte tam düştü formalar

Çevrimdışı FARUK

tereddüt kalmaz artık sanırım

Çevrimdışı okansosa

O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı brci

formaların yeni resimleri geliyor ;)

Çevrimdışı dogu1903

tereddüt kalmaz artık sanırım

bu fotoğraflarla sabah yayınlananlar arasında alaka bile yok bence

beyaz bile güzel duruyor

Çevrimdışı brci

Çevrimdışı FARUK

Siyah olağanüstü bayıldım  :super:

aynen kayserideyim şimdilik kartal yuvası yok burda ama adana ya döndüğüm anda 2 tane bir beyaz bi siyah :D

Çevrimdışı Anıl

Siyahta şu küçük kartallar ve kırmızı yerine beyaz çizgiler olsaymış mükemmel olurmuş, bence kırmızı ve beyaz formada fena değil :ok:

Çevrimdışı Deniz

Siyahın çizgilerinin turuncu değil de beyaz olduğunu düşünün.sadece düşünün.Süper olurdu.O çizgiler rezil etmiş güzel formayı.Ama alacam ben Beşiktaş forması almadığım tek bir sezon yoktur
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba