2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396929 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı sallapati

benim gibi simetri takıntısı olan biri için beyaz formada vodafone logosunun en azından siyah şeritte olması gerekirdi...

siyah forma güzel...

beyaz vasat..
kırmızı kötü olmuş

Çevrimdışı CanEmre

beyaz forma bildiğin alman milli takımı forması gibi olmuş fakat bir tek ben mi böyle gördüm siyah formanın üzerindeki şeritler kırmızı değil de turuncu gibi geldi bana yoksa fotolardan mı öyle göründü gözüme :alala:
o formada siyah da maviye çalıyor. muhtemelen ışıktan, flaştan çekimin kötü olmasından...
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı sallapati

kırmızı kaleci kazağı gibi olmuş
beyaz resmen pazarda satılan formaları andırıyor.
siyah güzel (marsilya formalarını andırıyor)

geçen seneki formalar tarihimizin en kaliteli formalarıydı. 111. yılımız dolayısıyla 1. sınıf üretildi..

geçen sene fb formaları rezildi.. bizi de o kategoriye almışlar gene

Çevrimdışı okilic

Gecen sene fb forma tasarımlarını Abdullah Kiglı yapmıstı  :tabe: ınsallah bu senede o yapar. gs formaları zaten berbat bizimkiler gecen sene muhtesemdi her detayıyla gecen seneden sonra daha guzel denince beklentimiz cok yukseldi. Aslinda kotu degil ama beyaz resmen Milan cakmasi olmus ya. Kırmızıda cok basıt en azından kırmızı formada sıyah detay kullanılsaydı ne bileyim. Beyaz tam bir hayal kırılkılğı. Siyah simdiden alinacak forma siyahın yakası vs... cok guzel duruyor.

Çevrimdışı Gokhan_1903

inşallah formalar bunlar değildir ama bunlarsa da alıcaz artık napalım :)

Çevrimdışı FARUK

yarını beklemek lazım çok kötü çekilmiş fotolar şunların arasındaki farka baksana biri pazardan alınmış gibi duruyor

Çevrimdışı denilanz

Kırmızı ve beyaz formalar bunlar, tamam ama siyah formanın bu olduğunu düşünmüyorum. Düğme yaka forma mı olur yahu? Kumaş kalitesi bana tişört izlenimi verdi.

Formaların geneli hakkında yorumum; hiç düşünülmeden, uğraşılmadan, fikir üretilmeden hızlıca karar verilip hazırlanmış diyorum. Bu sene olmamış.
- Beyaz formanın siyah ve kırmızı şeritleri arasına ince de olsa beyaz bir şerit konulmalıydı. Antep forması gibi durduğuna katılıyorum. Kırmızı şerit de ince olmuş. Vodafone zor bela araya sıkıştırılmış gibi. Beğenmedim.
- Kırmızı formalarımız her zaman sade oluyor zaten. O yüzden beklediğim gibi ve bu üç model içinde en beğendiğim. Beyaz formanın modeli uygulanıp siyah-beyaz şeritler konsaydı beyaz formaya nazaran daha mı güzel olurdu acaba diye de düşünüyorum aslında.
- Siyah forma hakkında bir şey yazmıyorum. Çünkü dediğim gibi bunun forma olduğunu düşünmüyorum. Tanıtım videosundan bir ipucu yakalayayım dedim ama Olcay'ı da 1 saniye bile göstermiyorlar. Oğuzhan ve Necip'in yakaları görünüyor ama Olcay'ın sadece çizgiler seçilebiliyor.

Şu forma tasarım işini kendi taraftarımız yapsa bu formalardan milyon kat güzel forma yaparlar.  :by2:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Besiktas degilde, sanki gaziantepspor formalari  :alala:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı GkhnDsc1903

Formalar gayet güzel özellikle siyah , tam siyah değil gibi ama canlı görmek lazım :)
Ölüm Yaşam Siyah Beyaz

Çevrimdışı Thuggie

Tam bir hayal kirikligi yasiyorum su an. Bu sene en az forma satilan sene olur tahminim. Kirmizi forma Tolga Zengin'in gecen sezon giydigi kaleci formasina benziyor (onun kollari beyazdi tek fark bu). Beyaz'dan hic bahsetmiyorum bile nesini begenmis begenenler, 3 forma arasinda en alinabiliri siyah gibi duruyor. Adidas cizgileri beyaz olsaydi cok daha guzel olurdu.

Kirmizi 3/10
Beyaz 3/10
Siyah 5,5/10

Çevrimdışı saricasi

Hiç bir formaya kartal yuvasında yakından görmeden kötü demeyin,internete sızan formalar doğru forma olsada yakından çok güzel geliyor.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı Deniz

Tam bir hayal kirikligi yasiyorum su an. Bu sene en az forma satilan sene olur tahminim. Kirmizi forma Tolga Zengin'in gecen sezon giydigi kaleci formasina benziyor (onun kollari beyazdi tek fark bu). Beyaz'dan hic bahsetmiyorum bile nesini begenmis begenenler, 3 forma arasinda en alinabiliri siyah gibi duruyor. Adidas cizgileri beyaz olsaydi cok daha guzel olurdu.

Kirmizi 3/10
Beyaz 3/10
Siyah 5,5/10
aynen öyle.beğenmeme rağmen gidip siyahı alacam..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı GkhnDsc1903

beğenmeyenlerin beğenenler için nesini beğeniyorlar demelerine karşı bende bir beğenen olarak nesini beğenmiyorsunuz derim!
Güzellik göreceli bir kavramdır, size kötü gelenler bana güzel, bana güzel gelenler size kötü gelebilir:)

önemli olan çok fazla abartmadan takıma destek olmak :)
Ölüm Yaşam Siyah Beyaz

xuz

• Ziyaretçi

Geçen seneye nazaran formalar çoook kötü. Hiç beğenmedim, nüyük hayalkırıklığı oldu benim için

Çevrimdışı Efe

formalar kötü inşallah bunlar değildir sadece tasarımlardan bir kaçıdır eğer formalar bunlarsa bir tek siyah olan güzle gibi görünüyor diğerlerini at çöpe gitsin  :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Temmuz 2014, 18:59:31
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bizim gördüğümüz...!

gerçekte olan

:ebebe: :ebebe: :ebebe: :ebebe:

Bu da kötü yalnız her türlü kötü. Bunun oylama anket rürü bir şeyle yapılması gerekiyor sanırım ya da çıkaracaklar 10 model sipariş verilecek basılacak gelecek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Factatum

Formalar büyük hayal kırıklığı yarattı. Fiyatı düşünce, yine geçen seneki siyah formadan alacağım. 

Çevrimdışı eski inönü

Zaten kırmızı forma çıkarmışken beyaz formada kırmızı renk kullanmanın amacı ne ?

Çevrimdışı FARUK

Zaten kırmızı forma çıkarmışken beyaz formada kırmızı renk kullanmanın amacı ne ?

siyahta bile kırmızı var hocam adidas 3 çizgisi beyaz olmalıydı o zaman tam sihah belli ederdi kendini

Çevrimdışı Deniz

Öyle ya da böyle amaç kulübe yardım etmek.Mecbur alacaz.Ben siyahtan alacam.not:hiç birini beğenmedim.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı FARUK

Öyle ya da böyle amaç kulübe yardım etmek.Mecbur alacaz.Ben siyahtan alacam.not:hiç birini beğenmedim.

aynen siyah düşünüyorum bende ama beyazın bide gerçek halini görmem lazım :)

Çevrimdışı eski inönü

siyahta bile kırmızı var hocam adidas 3 çizgisi beyaz olmalıydı o zaman tam sihah belli ederdi kendini
hiçbiri beşiktaş forması gibi gozukmuyor malesef:( neyse orjinaller hallerini gorelim de bakarsın ısınırız. Reebok ve Puma dönemleri efsaneydi.

Çevrimdışı CanEmre

vodafone ;)
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın