2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396898 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Temmuz 2014, 17:17:38
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Eğer formalar buysa hoşuna giden beyazı alır en çok kırmızı satar siyah elde patlar. Koyu lacivert mi siyah mı belli değil o ayrı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı TØLGA

Lansmanda bir siyah formayi merak ediyorum beyazin idare edilirliği var
Kirmizi felaket hic olmamis  forma alicaksam sörf oradaki arma için
Başka bisey için degil
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Eğer formalar buysa hoşuna giden beyazı alır en çok kırmızı satar siyah elde patlar. Koyu lacivert mi siyah mı belli değil o ayrı.
:D bu söylediğini satilmaya baslasin gene konusalim o formalarin içinde en az saticak olan kirmizi siyah güzel olduğu söyleniyor
o satar
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

formalar beklediğimden kötü geldi ama siyahın tonu tam bir fikir vermiyor lansmanda daha iyi anlarız ama en iyisi siyah gibi duruyor. kırmızının tonu çok kötü böyle bir kırmızı çıkartacaklarına turuncu yapsalarmış keşke  :s20:

Çevrimdışı Oğuzhan

5 MP'lik kamerayla çekilen fotoğrafta forma değerlendirmeyelim bence. Yarını bekleyelim.

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı Furkan Sarper

Çevrimdışı Tolga

açıkçası beyazı hiç beğenmedim siyah fena değil gibi ama üzerindeki çizgiler kırmızı olacak deniyordu turuncu gibi duruyor yanılmadıysam kırmızı da düz ve sade olmuş fena sayılmaz ama daha iyi olabilirdi o da .
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Anıl

Kırmızı forma büyük ihtimal daha koyu, ancak flaştan dolayı renkler tam çıkmamış yine de yarını beklemek en iyisi :ok:

Çevrimdışı Deniz

ben beğenmedim ama alacaz mecbur..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TØLGA

siyah formayı demba ba giyiyor bir düşün zuuuuuuuuuuuu :D  :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

5mp 10 mp kamera böyle forma yapılacaksa yapmasınlar...! hiç mi zevk yok taraftarların tasarımlarını görmüyorlar mı ekipleri nasıl çalışıyor acaba_?

Çevrimdışı eren.ahmetoglu

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama kulübün ilk kez profesyonelce tasarlanan tanıtım kampayasına rağmen formaları sızdırıp bir de bununla övünmek ayıptır, kulübünü seven adamın yapacağı iş değil bu. TrollHaber1903'de hemen yaymış, onlara da aferin  :akuma: YalanHaber1903'e daha da kıl oldum ulan.

Formalar daha çok vodafone forması olarak tasarlanmış, kırmızı vurgulanmış 3 tasarımda da. Siyah formayı merak ediyorum açıkcası, yarın görelim bakalım tonlar ne kadar fark edecek.

Çevrimdışı EmreTkgz42

Daha iyi bişeyler bekliyodum bence olmamış

Çevrimdışı idil

Kırmızı 2 sene önce çıktığında çok sevinmiştim, güzeldi de kırmızısı asil duruyordu ama bu tip özel formalar 1 defa çıkar, çıkmalı. Şu an resmen hiç sevmiyorum kırmızıyı SIYAH BEYAZ bizim renklerimiz ÇUBUKLU efsanemiz.... Çubuklumuza sahip çıkmamız gerek!!
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı TØLGA

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama kulübün ilk kez profesyonelce tasarlanan tanıtım kampayasına rağmen formaları sızdırıp bir de bununla övünmek ayıptır, kulübünü seven adamın yapacağı iş değil bu. TrollHaber1903'de hemen yaymış, onlara da aferin  :akuma: YalanHaber1903'e daha da kıl oldum ulan.

Formalar daha çok vodafone forması olarak tasarlanmış, kırmızı vurgulanmış 3 tasarımda da. Siyah formayı merak ediyorum açıkcası, yarın görelim bakalım tonlar ne kadar fark edecek.

haber1903 ü savınıyorum gibi algılanmasında ilk sporcinide çıktı fotolar
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı idil

He çıkan formalar eğer doğruysa kırmızı harici fena değil bence... Beyazı beğendim siyahında yaka tarzı değişik olmuş bir görmek lazım....
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

haber1903 ü savınıyorum gibi algılanmasında ilk sporcinide çıktı fotolar

Hocam fark ettiysen yayan taraf olarak bahsettim onlardan, sporcini dediğin itin kopuğun sitesi. Sen beşiktaşın haber sitesiyim diyorsan bunu yapmamalısın.

Çevrimdışı Deniz

Vodafone sponsor oldu diye 3 formada da kırmızı ton kullanılması çok komik olmuş.tamam kırmızı vodafone için çıkarıldı anladık da kırmızı çizgi ne oluyor beyaz formadaki.ya da siyahtaki kırmızı şeritler.onlar beyaz olsa çok güzel dururdu..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı CanEmre

Formaların tasarımı benim için hayal kırıklığı oldu. Alacağız ayrı. Bir de tabii sporcuların üstünde filan da görmek lazım. Ama an itibariyle  :ebebe:
lansman öncesi formaları sızdıran arkadaşı da Allah'a havale ediyorum...  :akuma:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Formalar kendini askıdan dolayı gösterememiş. Siyah forma en çok satan olur ki benim de favorim, beyaz formayı ise siyah şortla görmek lazım. Belki tanıtımda siyah şortla tanıtılır ve onu da görürüz.

Çevrimdışı okilic

Beyaz ve Kırmız forma berbat. Beyaz bildiğin milanin eski formasi madem eski tasarim kullanicaklardi bu sene Almanya Formasının Eskisini kullansalardı nasıl bir mantik. Siyahı cok begendim.

Çevrimdışı ALI RIZA

Bizim gördüğümüz...!

gerçekte olan

:ebebe: :ebebe: :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı TØLGA

Hocam fark ettiysen yayan taraf olarak bahsettim onlardan, sporcini dediğin itin kopuğun sitesi. Sen beşiktaşın haber sitesiyim diyorsan bunu yapmamalısın.
haber1903ü bilen biliyo zaten :D fazla konusmaya gerek yok
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Deniz

vodafone arması üstte olaydı bari.

Çevrimdışı Tolga

beyaz forma bildiğin alman milli takımı forması gibi olmuş fakat bir tek ben mi böyle gördüm siyah formanın üzerindeki şeritler kırmızı değil de turuncu gibi geldi bana yoksa fotolardan mı öyle göründü gözüme :alala:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...