2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396971 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Abdullah

http://www.maraton.com.tr/Yeni-stada-yeni-forma-sosyalmedya-son-dakika-haberi_227484.html

inşallah bu haber yalandır ve gerçek değildir turuncu formanın resmini bile koymuşlar..  :s20: :s20:
Yok hocam bu bu forma kesinlikle yanlış alternatif forma kırmızı olacak ayrıca Vodafone'un logosu yazinin başında olacak üstünde değil :ok:

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı ZEKI

Korkuyorum... :by2:
Boyle bir forma yoktur insallah varsa da artik bu yonetimin sacmaliklairna alistik da diyemeyiz..dememeliyiz de

Çevrimdışı ALI RIZA

Forma güzele benziyor ama rengi acayip turuncu desen degil sarı desen degil kırmızı desen degil enteresan

Çevrimdışı Abdullah

Formanın sahte yalan olduğu o kadar belliki ne renk düzgün görüntü kalitesi berbat vodafone un kırmızı yazılmış olması armanın saçma sapan bir boyutta olması... daha uzar gider bu madem yalan haber yapacaksın hürriyet insan biraz uğraşır düzgün bir çalışma yapar paintte mi hazırlamışlar anlamadım ki  :iscrewy:

Çevrimdışı Tolga

forma bu değildir inanmıyorum yani kırmızı olacaktır ama turuncu olmaz ihtimal vermiyorum bence korkmayın boşuna
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Anıl

Formanın sahte yalan olduğu o kadar belliki ne renk düzgün görüntü kalitesi berbat vodafone un kırmızı yazılmış olması armanın saçma sapan bir boyutta olması... daha uzar gider bu madem yalan haber yapacaksın hürriyet insan biraz uğraşır düzgün bir çalışma yapar paintte mi hazırlamışlar anlamadım ki  :iscrewy:
Yok bu Hürriyetin haberindeki değil, bilmiyorum arka fon falan bana sanki lansman tanıtımından alınmış gibi hissettirdi. Ama ilk defa bu kadar çok yanılmayı istiyorum  :ok:

Çevrimdışı canU

Olympic lyon formasını biri fotoşoplamış müthiş spor basını atlamış. 3. Forma kırmızıdır turunu gelmez.

Çevrimdışı brci

Çevrimdışı Anıl

Olympic lyon formasını biri fotoşoplamış müthiş spor basını atlamış. 3. Forma kırmızıdır turunu gelmez.
Benim attığım son forma Lyon forması değil yanlız, hatta formanın yakası da Adidas'ın bu sene kullanacağı yaka  :ok:

Çevrimdışı Oğuzhan

Turuncu forma asla yok içiniz rahat olsun.

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı Oktay A.

Yok hocam bu bu forma kesinlikle yanlış alternatif forma kırmızı olacak ayrıca Vodafone'un logosu yazinin başında olacak üstünde değil :ok:
sağol kardeşim havuz medyasının sallama haberlerinden biri daha diyorsun yani  :ok:
TOKİ DEĞİL ALIN TERİ.. VODAFONE ARENA

Çevrimdışı Abdullah

Yok bu Hürriyetin haberindeki değil, bilmiyorum arka fon falan bana sanki lansman tanıtımından alınmış gibi hissettirdi. Ama ilk defa bu kadar çok yanılmayı istiyorum  :ok:
Anıl çok zor bir şey değil ki arkaya fon koymak akşama bir tane turuncu forma hazirlayacam arkasina da bir tane fon koyarız daha güzel olur en azından yalan haberin görseli düzgün olsun  :D
sağol kardeşim havuz medyasının sallama haberlerinden biri daha diyorsun yani  :ok:
Hocam havuz mu deniz mi bilmem ama medyadaki hiç bir haber inanilacak seviyede değil :ok:

Çevrimiçi Necmi

Mabet tüyo verdi ya üçüncü forma kırmızı olacak diye :bandit:
bu sene çubuklu yok
Beyaz Siyah ve kırmızı olacak sanırım Kaynak içimdeki ses :D

Çevrimdışı Anıl

Adidasın yaptığı tanıtım filminde 3 tane forma gözüküyor. Bunlarda büyük ihtimal Siyah, Beyaz ve Kırmızı. Haberlerde de Vodafone Arena'ya özel forma deniyor turuncu forma için. Buda daha önce olduğu gibi 2. devre satışa çıkabilir mi diye düşünüyorum Vodafone Arena ya özel diye. Ama sanmıyorum  :D Vodafone Arena ya özel çok güzel formalar olacağını düşünüyorum 2015-2016 sezonunda  :super:

Çevrimdışı Anıl

Neyse tanıtıma 3 gün kaldı tanıtımdan sonra burası ama iyi ama kötü anlamda her türlü yıkılıcak  :ok: Bütün formalar çok güzel olmasa da bari seçmekte zorlanmasak  :kop:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Temmuz 2014, 17:55:50
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Sinan Öz kardeşimin tasarımlarıdır :

Şu siyah forma çıkmazsa çok büyük pazarlama hatası yapılmış olur. Yok satar siyah forma. Geçen seneki siyah da Sinan'ın tasarımıydı harikalar yaratıyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Oğuzhan

.

Valla kızmayın şimdi bana da  :D şu turuncu forma çok da kötü gözükmüyor hani.  :D

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı okansosa

.
formanın yalan olduğu ne kadar belli nike formasının üstüne yapılmış alt bölümünde DRI-FIT yazıyor adidas olsaydı climacool yazardı
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı brci

Çevrimdışı brci

Allah için yapın şu siyah formayı ya yalvarırım lan !

Çevrimdışı Oğuzhan

Ben o siyah formanın çıkacağını düşünüyorum zaten. Belki ufak tefek farklılıklar olur.

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı brci

Ben o siyah formanın çıkacağını düşünüyorum zaten. Belki ufak tefek farklılıklar olur.

valla çıkarsa yedeğini uzun kollusunu arkası numaralı olanını ayrı ayrı alırım yok böyle asil bi forma

Çevrimdışı Abdullah

Arkadaşlar o formayı ben yaptım zaten  :evillol: nike kalıbı daha çok hoşuma gittiği için onunla yaptım. Adidas kalibiyla yapsam inanacaktiniz demekki :bandit: