Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 625 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8449133 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Avrupa'nın en gözde santraforu.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abartma o kadar da değil  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atakan eraslan

grazziano pelle yarın gelsin başlasın bana kalsa da ama ben mevcut 3lüden bir mönü sundum işte  :icool:

adı yeter pellenin.  ingiltereye gitmişti dimi o  :alala:? ya aslında biz pelleye bıyık burabilirz ya iyi dedin , belki küme düşmüştür bişi olmuştur

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fikret Orman: "Yine tekneler ile geleceğiz. Türkiye'nin tek yalı stadyumu bizde olduğu için denizden geleceğiz. Havada karada denizde Beşiktaş olacak. Sonra güzel bir organizasyonumuz var. Bizim kendi stadımızda meydanımız var. Sonra maçı oynayacağız ve kupa törenimiz olacak. Çok da ileri gitmesini istemiyorum. Ramazan ayındayız. Duyarlı olmamız lazım. İftar'dan önce biteceğini düşünüyorum. Bayramdan sonra Beşiktaş balosu yapmak istiyoruz. Taraftarla alakalı çalışmamız var. Baloyu pahalı biletler ile satacağız. 16 Temmuz'da Çin'e gidiyoruz. Schalke ile oynayacağız. "

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

hem mangala hem vida ikisi birden sol stoper değil mi yahuu bence ikisi birden olmaz burda bunlardan birini alacaz kampta mitroviçin durumuna göre birini daha alabiliriz hele bi kamp yesin demiş keşke kamp yesin demeyeymiş daha iyiymiş gerçi de
Vida sağ stoper, o yüzden Mitrovic milli takımda sol stoper oynuyor.

Çevrimdışı Ersoy

Çin'e gidiyormuş takım çok iyi.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı tangaz

adı yeter pellenin.  ingiltereye gitmişti dimi o  :alala:? ya aslında biz pelleye bıyık burabilirz ya iyi dedin , belki küme düşmüştür bişi olmuştur

çinde şuan 15-18 milyon civarı bir maaşı war
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bana balikin
Yaninda iyi gidenden lazim yahu
Yok mu memleketi ziyaret, birlikte içelim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Fikret Orman: "Yine tekneler ile geleceğiz. Türkiye'nin tek yalı stadyumu bizde olduğu için denizden geleceğiz. Havada karada denizde Beşiktaş olacak. Sonra güzel bir organizasyonumuz var. Bizim kendi stadımızda meydanımız var. Sonra maçı oynayacağız ve kupa törenimiz olacak. Çok da ileri gitmesini istemiyorum. Ramazan ayındayız. Duyarlı olmamız lazım. İftar'dan önce biteceğini düşünüyorum. Bayramdan sonra Beşiktaş balosu yapmak istiyoruz. Taraftarla alakalı çalışmamız var. Baloyu pahalı biletler ile satacağız. 16 Temmuz'da Çin'e gidiyoruz. Schalke ile oynayacağız. "
Bu Çin olayı muazzam bir fikir, aferin.

Çevrimdışı tangaz

Çin'e gidiyormuş takım çok iyi.

şenol hocayla başkanın uzlaşamadığı konu bu o zaman  :D

hoca çin işi daha erken "çin işi japon işi bunu yapan 2 kişi" bize daha büyük ekşınlar lazım dememişmiydi az evvel. birbirlerini tekzip ediyorlar uyuma gel uyuma

Çevrimdışı Librarius

Artık biraz doymaya başladıysak, altyapıdan bir iki oyuncuyu geniş kadroya almak lazım.

Rakiplerin bizle farkı kapatması zor. Şu anda tam genç oyuncu çıkarma zamanı, oyuncular ve takım üzerindeki başarı baskısı da azalmaya başladı.

Doymami dedin?
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi MUSTAFA_

İzleyemeyenler için Şenol Güneş'in basın toplantısının tamamı  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

çinde şuan 15-18 milyon civarı bir maaşı war

vay arkadaş. yarısını çinlilere ittirelim vol.2 dicem de o da feci yan gelir bize.  iki hayal kuralım dedik şl mele havuç atarız önüne derken.. ne karıştırıon aga pelle melle  :D gomez dioduk bişi dioduk.

Çevrimdışı mylife1903

Yok mu memleketi ziyaret, birlikte içelim.

Yok, dahada gelmem ben, son ugradigimda tranzitte pasaportcu polislen birazcik mevzum olmustu, yukardan gecerken el sallarim. Tepkim polise degildi moderatoreydi de

Çevrimiçi Savaş

hem mangala hem vida ikisi birden sol stoper değil mi yahuu bence ikisi birden olmaz burda bunlardan birini alacaz kampta mitroviçin durumuna göre birini daha alabiliriz hele bi kamp yesin demiş keşke kamp yesin demeyeymiş daha iyiymiş gerçi de
2 stoper olabilir dedi abi. 2 tane stoper alacaklar muhtemelen. Mangala hem sağ hem sol oynayabiliyor.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

vay arkadaş. yarısını çinlilere ittirelim vol.2 dicem de o da feci yan gelir bize.  iki hayal kuralım dedik şl mele havuç atarız önüne derken.. ne karıştırıon aga pelle melle  :D gomez dioduk bişi dioduk.
Gomez gelmesin, afise etmisler onu cok fena. Obur baslikta vidyosu var

Çevrimdışı tuncaboylu

abartma o kadar da değil  :D
Adamın bu seneki istatistikleri acayip ve herkesin takip ettiği Portekiz Ligi'nde yaptı.

Mendes'in oyuncusu olsa City 50 verip alırdı da, şu halde 25-30'a bir yere giderse şaşmam.

Gomez gelmesin, afise etmisler onu cok fena. Obur baslikta vidyosu var

e aga sazanlatmicak bi isim ver de makul bi hayal kuram madem  :D pelle melle bişi ver oyalansın çocuklar

Çevrimdışı mylife1903

2 stoper olabilir dedi abi. 2 tane stoper alacaklar muhtemelen. Mangala hem sağ hem sol oynayabiliyor.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Stoper coplugu takim daha hala stoper aliyoz, santrafor alsinlar tosic oynasin stoperde

Çevrimdışı mylife1903

e aga sazanlatmicak bi isim ver de makul bi hayal kuram madem  :D pelle melle bişi ver oyalansın çocuklar
Balotelli verem

Çevrimdışı tangaz

Adamın bu seneki istatistikleri acayip ve herkesin takip ettiği Portekiz Ligi'nde yaptı.

Mendes'in oyuncusu olsa City 50 verip alırdı da, şu halde 25-30'a bir yere giderse şaşmam.

ligde attığı 34 golün 33 tanesini ceza sahası içinden attı gol çeşitliliği pek yok yan top kafa gol die özetlenebilir aslında kabaca. en gözde olmak daha farklı meziyetleri bünyende barındırmayı gerektiriyor.

bilimsel ve istatistiki bir açıklama olmuştur sanırım  :bandit:

Çevrimdışı tuncaboylu

Stoper coplugu takim daha hala stoper aliyoz, santrafor alsinlar tosic oynasin stoperde
Aynen.

2 stoper alacaksak Tosic'le neden uzattık? Kimdi o arkadaş, @underworld dü değil mi devamlı soran.

Stoperler Marcelo-Tosic-Mitrovic. Hadi Maçı düşeş, onu da alalım. Daha ne yapacağız bir tane daha?

Çevrimdışı tuncaboylu

ligde attığı 34 golün 33 tanesini ceza sahası içinden attı gol çeşitliliği pek yok yan top kafa gol die özetlenebilir aslında kabaca. en gözde olmak daha farklı meziyetleri bünyende barındırmayı gerektiriyor.

bilimsel ve istatistiki bir açıklama olmuştur sanırım  :bandit:
Higuain de öyleydi, bir de kıçı değirmen taşı gibiyken 95 milyon verdiler.

Çevrimdışı tangaz

walla başkanın bugün yaptığı hele bir kamp yesin açıklaması sonrası mitroviçin kıçımızda patladığı tescillenmiştir

Çevrimdışı abdusta

Marcelo,hangi maçtı hatırlamıyorum ama Atibanın posizyonunda
çok verimli oynamıştı,Ben Atibayı yedekleyecek kişi olarak düşünüyorum

sayglar

Etiketler: