Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 362 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8422797 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kulübün yerinde olsam pahalı olan kategorilerden daha çok bilet satmayı hedefleyip kale arkalarındaki kategorilerdeki kombine sayısını kisitlarim. Vip ve 1903 boş kalıyor keza. :D
ben de tam tersi 7. ve 8.kategorileri hiç satışa çıkarmazdım, her maç bitiyor zaten millet pahalı yerleri almıyor.

Çevrimdışı ekrembaser

Daha stada gelmek kısmet olmamıştı. Kısmetse kasımpaşa maçıyla başlıyorum. 3. kategori 114.bloktan aldım kombinemi. Stadı ve kombine olayını bilenler için 2 sorum olacak. Malum Ankara'da yaşadığımdan her zaman maçlara gelme imkanım olmayacak. Zaman zaman devir yapacağım özellikle bu forumdaki arkadaşlara devir için herhangi bir sayı sınırlaması var mı? 2.sorum stadı bilenler için kombine aldığım tribün seyir açısından nasıl?

Çevrimdışı kyiv

Vodafone Arenada büyütme çalışmaları derhal başlasın 40 bin kişilik stat kesmiyor 60 binlik lazım artık  :bandit:
[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 11:06:49 kyiv ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Daha stada gelmek kısmet olmamıştı. Kısmetse kasımpaşa maçıyla başlıyorum. 3. kategori 114.bloktan aldım kombinemi. Stadı ve kombine olayını bilenler için 2 sorum olacak. Malum Ankara'da yaşadığımdan her zaman maçlara gelme imkanım olmayacak. Zaman zaman devir yapacağım özellikle bu forumdaki arkadaşlara devir için herhangi bir sayı sınırlaması var mı? 2.sorum stadı bilenler için kombine aldığım tribün seyir açısından nasıl?
1.sorunuza cevap : 6 kere herhangi bir kişiye devredebilirsiniz, Kulübe sınırsız devir hakkınız var, Kulübe devrettiğiniz bilet satılırsa satış fiyatının %60'ı kadar para puan veriliyor. eski açık alt ve üst, numaralı alt, kapalı üst gibi yerlerde maç izledim, stadın en güzel yerlerinden birinden kombine almışsınız hayırlı olsun.

Çevrimdışı ekrembaser

1.sorunuza cevap : 6 kere herhangi bir kişiye devredebilirsiniz, Kulübe sınırsız devir hakkınız var, Kulübe devrettiğiniz bilet satılırsa satış fiyatının %60'ı kadar para puan veriliyor. eski açık alt ve üst, numaralı alt, kapalı üst gibi yerlerde maç izledim, stadın en güzel yerlerinden birinden kombine almışsınız hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Para puan olayı dediğiniz passolig kartına mı yükleniyor.

Çevrimdışı Berat

@ekrembaser abi hayırlı olsun, stadın her yerinde görüş açısı gayet iyi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Teşekkür ederim. Para puan olayı dediğiniz passolig kartına mı yükleniyor.
rica ederim, evet önümüzdeki sene kombine yenilemek isterseniz, para puanlar indirim olarak yansıyor.

Çevrimdışı ekrembaser

@ekrembaser abi hayırlı olsun, stadın her yerinde görüş açısı gayet iyi.

sağol kardeşim

Çevrimdışı caner.eryigit

İnternetten almayı düşünerek polyannacılık yapmışız demekki. Satışın geç başlaması insanı kötü düşündürüyor ama yapacak bişey yok.
Abi bence kötü düşünebilirsin arkadaşım Bayrampaşa Beşiktaşlılar derneğinden dün kendisi 200 tane isim verdik aldık biz dedi.ben alabildim çok şükür 423 blok sıra 2 koltuk 46 .saat 11:00 gibi aldım.tavsiye olarak sık sık kategori değiştirip tek tük 1 tanelik yerler çıkıyor ben öyle alabildim.ama Yanyana fln alma ihtimali Yok !

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Vip ve 1903 tribününü'de satışa çıkarmak lazım, çok ciddi meblağlar kazandırabilir.

Çevrimdışı arda

Şenol Güneş, Beşiktaş tarihinin maç başına en yüksek puan ortalamasını yakalayan gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü.

Luce 2,1617

de

Rasim Kara  :dont: Vahap Beyaz.. Ahmet Çakar..        Rasim Kara  :alsaa:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Abi bence kötü düşünebilirsin arkadaşım Bayrampaşa Beşiktaşlılar derneğinden dün kendisi 200 tane isim verdik aldık biz dedi.ben alabildim çok şükür 423 blok sıra 2 koltuk 46 .saat 11:00 gibi aldım.tavsiye olarak sık sık kategori değiştirip tek tük 1 tanelik yerler çıkıyor ben öyle alabildim.ama Yanyana fln alma ihtimali Yok !

Hayırlı olsun kardeşim.  :ok:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı caner.eryigit

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

eğer öyleyse yazıklar olsun haksızlıktan başka bir şey değil, resmen adam kayırmacılık...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

eğer öyleyse yazıklar olsun haksızlıktan başka bir şey değil, resmen adam kayırmacılık...
Derneklere maalesef bu ayrıcalıklar tanınıyor..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı caner.eryigit

Kardeşim valla çok samimi arkadaşım yalan söyleyecek biri de değil yapılan ayıp kimse kusura bakmasın.

Çevrimdışı caner.eryigit

Hayırlı olsun kardeşim.  :ok:
Eyvallah abi çok saol.çok mutluyum ama buruk bir Sevinç ne abime ne yengeme alabildik.yan yana seçtik kart bilgileri girdik onayla dedi snr hata verdi.tekrar girdiğimizde yer kalmamıştı maalesef.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2017, 11:28:42
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
130 tl Kasımpaşa maç biletini görene 1250 lik kombine bedava görünüyor tabi.
yaklaşık 10 maça denk geliyor ucuz kalıyor böylece hücum edildi...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Derneklere maalesef bu ayrıcalıklar tanınıyor..
Serhat abi sen yeniledin değil mi, ülkede ayrıcalık yapılmayan herhangi bir şey var mı  :bandit:

Kardeşim valla çok samimi arkadaşım yalan söyleyecek biri de değil yapılan ayıp kimse kusura bakmasın.

abi inanıyorum zaten doğrudur, aynen öyle bizim camiaya yakışmayan bir hareket.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Serhat abi sen yeniledin değil mi, ülkede ayrıcalık yapılmayan herhangi bir şey var mı  :bandit:
 abi inanıyorum zaten doğrudur, aynen öyle bizim camiaya yakışmayan bir hareket.
Ben yeniledim çoktan..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı caner.eryigit

Yalnız stada gidip almaya çalışanlar büyük hata etti.anca sıranın önündekiler alabilmiştir.alabilenlerin çoğu da internetten alabildi...

Çevrimdışı LuceGel

Internetten aldım bende 118 blok istediğim yerler hata verdi  bir yerden almış oldum seneye vurduğumuzun gol olacağı maçlarda görüşmek üzere  :)
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Internetten aldım bende 118 blok istediğim yerler hata verdi  bir yerden almış oldum seneye vurduğumuzun gol olacağı maçlarda görüşmek üzere  :)
hayırlı olsun abi  :D

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Forumdan herkes eski acıkta mı hala?Kapalı üst alan var mı? :alala:

Çevrimdışı LuceGel

hayırlı olsun abi  :D
Sağol bir şekilde sisteme girmemiz gerekiyordu sen alamamışsın sanırım gidemeyeceğim maçlarda paslaşırız  :icool:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Etiketler: