Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 639 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8449291 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı OrhanAker

Napoli deplasmanında yediğimiz ilk golün ve verilen penaltının suçunu Tosiç'e yazmak kadar mantıksız bir şey görmemiştim bu forumda.

Evet evdeki Napoli maçında iyi ki Rhodolfo oynamış.

Adamlar 10 tane pozisyona girip 1 tane gol bulabildiler, demek ki Rhodolfo'nun meleklerle arası iyi.

Antep maçında da aynısı olmuştu çünkü.

"Napoli deplasmanında yediğimiz ilk golün ve verilen penaltının suçunu Tosiç'e yazmak kadar mantıksız bir şey görmemiştim bu forumda"
1.golde alan kontrolü,sezgiler:0,penaltı pozisyonunda bilinçsiz,amaçsız bir yanlış koşu tosiçin kademesine giren marcelo ve devamında penaltı.
Tekrar izle bence.

"Adamlar 10 tane pozisyona girip 1 tane gol bulabildiler, demek ki Rhodolfo'nun meleklerle arası iyi"
Rhodolfo kaynaklı 10 tane pozisyon yok abartmayalım.marcelonun yumuşak ve uzak kaldığı rakibi kolay döndürdüğü 2 pozisyon var ama biri gol.

"Antep maçında da aynısı olmuştu çünkü"
Açık alanda yakalandığı bir pozisyon var onda da çoğu stoper geçilir.Büyük bir hatası yok.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kupa mupa bu maç bir derbi ve eğer daha iyi olduğumuzu iddia ediyorsak, şampiyon olacağız diyorsak çıkıp ezmeliyiz.

Cenk ben bu ligin gol kralı olacağım, en iyi forvet benim diyorsa çıkıp atacak golünü.

Quaresma ben bu ligin asist kralı olacağım diyorsa çıkıp yapacak asistini.

Biz bu ligin en az gol yiyen takımı olacağız diyorsak gol yemeden bitireceğiz bu maçı.

Arena'da ilk derbi. Lamı cimi yok. En iyiysek koyup geçeceğiz. Taktik maktik yok bam bam bam!!!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bam bam güm güm koymak lazım 4 5 tane  :D

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2017, 14:29:47
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
2,5milyon hasılat olsa 1 milyon fenerin tabi elersek.
kendi maçlarında bu hasılatı yapamazken kupa statüsüne itiraz ediyorlar.
biz yerine başka takımla kupa maçı olsa kaç bilet satılacaktı 5bin bile olmazdı...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tuncaboylu

"Napoli deplasmanında yediğimiz ilk golün ve verilen penaltının suçunu Tosiç'e yazmak kadar mantıksız bir şey görmemiştim bu forumda"
1.golde alan kontrolü,sezgiler:0,penaltı pozisyonunda bilinçsiz,amaçsız bir yanlış koşu tosiçin kademesine giren marcelo ve devamında penaltı.
Tekrar izle bence.

"Adamlar 10 tane pozisyona girip 1 tane gol bulabildiler, demek ki Rhodolfo'nun meleklerle arası iyi"
Rhodolfo kaynaklı 10 tane pozisyon yok abartmayalım.marcelonun yumuşak ve uzak kaldığı rakibi kolay döndürdüğü 2 pozisyon var ama biri gol.

Açık alanda yakalandığı bir pozisyon var onda da çoğu stoper geçilir.Büyük bir hatası yok.

Tosiç'in yediğimiz gollerdeki hata olduğu şeyleri düşündüğün şeyleri anlattıktan sonra şu cümleyi yazmak komik olmuş gerçekten.

Ne açık alanından bahsediyorsun? Maçtaydım ben. 1.90'lık santraforları adamın sağından atıp solunda geçti, hem de 2 kere. 2'sinde de yakalayamadı adamı, 5 metre fark yedi.

Rakibin vuruşunu bile bozamadı, birinde Gökhan Gönül sakatlanmak pahasına golü kesti, ötekinde adam auta vurdu.

İstanbul'daki Napoli maçında da aynıydı, Napoli sırf 90+'larda Rhodolfo'nun yavaş kalmasından ötürü 2 pozisyona girdi. Bak sırf 90+'lar oynanırken diyorum.

Deplasmanda Napoli'nin attığı golde hata Caner'deydi. Hem ofsaytı bozdu, hem rakibin orta yapmasını engelleyemedi.

Penaltılardan Fabri'nin sebep olduğu zaten penaltı değildi, ötekinde de Caner adamı gereksiz çekti.

İstanbul'daki Kiev maçında golü yediğimiz duran topta faul yapmadı, hakem ucuz bir düdük çaldı o pozisyonda.

Çevrimdışı tuncaboylu

2,5milyon hasılat olsa 1 milyon fenerin tabi elersek.
kendi maçlarında bu hasılatı yapamazken kupa statüsüne itiraz ediyorlar.
biz yerine başka takımla kupa maçı olsa kaç bilet satılacaktı 5bin bile olmazdı...

Daha geçen sene bu zamanda masraflarından ötürü Türkiye Kupası'na katılmayacağını açıklamıyor muydu bu adam?

http://www.sporx.com/aziz-yildirim-turkiye-kupasina-katilmayacagiz-SXHBQ518658SXQ

Tam 1 sene olmuş. Şimdi Türkiye Kupası'ndan gelecek paranın peşine mi düşmüş?

Hafıza zayıf, medyadakiler korkak olunca kimse soramıyor.

Madyada bir de bu hık deyicinin pık deyicileri var. Geçen sene de Aziz Yıldırım haklı diyorlardı, bu sene de haklı diyorlar.

Adam birbirine %100 zıt şeyler söylüyor, ama hep haklı.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2017, 14:36:29
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Tekrar izle bence.

rodolfo antep maçında kötüydü o pozisyonda adam geriden gelip geçti karşı karşıya kaldı tosiçi öyle geçemez.
ayrıca rodolfo ts maçında 2-0 iken topla çıkamadı kaptırdı golü yedirdi o maç 5 e bile giderdi ama hakemle kazandık diye üzerimize geldiler...
[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 14:40:35 ahmetemre ]
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı OrhanAker

Tosiç'in yediğimiz gollerdeki hata olduğu şeyleri düşündüğün şeyleri anlattıktan sonra şu cümleyi yazmak komik olmuş gerçekten.

Ne açık alanından bahsediyorsun? Maçtaydım ben. 1.90'lık santraforları adamın sağından atıp solunda geçti, hem de 2 kere. 2'sinde de yakalayamadı adamı, 5 metre fark yedi.

Rakibin vuruşunu bile bozamadı, birinde Gökhan Gönül sakatlanmak pahasına golü kesti, ötekinde adam auta vurdu.

İstanbul'daki Napoli maçında da aynıydı, Napoli sırf 90+'larda Rhodolfo'nun yavaş kalmasından ötürü 2 pozisyona girdi. Bak sırf 90+'lar oynanırken diyorum.

Deplasmanda Napoli'nin attığı golde hata Caner'deydi. Hem ofsaytı bozdu, hem rakibin orta yapmasını engelleyemedi.

Penaltılardan Fabri'nin sebep olduğu zaten penaltı değildi, ötekinde de Caner adamı gereksiz çekti.

İstanbul'daki Kiev maçında golü yediğimiz duran topta faul yapmadı, hakem ucuz bir düdük çaldı o pozisyonda
.
Tartışma bitmiştir benim için :ok:

Çevrimdışı tangaz

maçta hepi topu 6-7bin bilet ancak satılır 1,5 bilemedin 2 milyon milyon hasılat olur, masrafları düşünce net gelir 1,3 falan eder fener kazansa dahi geliri 800binlerde kalır. fenerin maça çıkacak 18 topçusunun nereden baksanız maç başıları 300 bine (avro) yakın tutar oda 1,2 milyon eder azize totosunuda yırtsa nafile içeri girecek bu maçta  :lol:
[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 14:39:29 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Tartışma bitmiştir benim için :ok:

Sen "Antep maçında Rhodolfo'nun büyük bir hatası yok" dediğinde bitmişti zaten.  :ok:

Çevrimdışı OrhanAker

rodolfo antep maçında kötüydü o pozisyonda adam geriden gelip geçti karşı karşıya kaldı tosiçi öyle geçemez.
ayrıca rodolfo ts maçında 2-0 iken topla çıkmadı kaptırdı golü yedirdi o maç 5 e bile giderdi ama hakemle kazandık diye üzerimize geldiler...
Tosiç de yedirdi bir o kadar hatta üşenmeyip kendi bile attı :lol: işin şakası tabi bu.

Çevrimdışı tangaz

Tosiç de yedirdi bir o kadar hatta üşenmeyip kendi bile attı :lol: işin şakası tabi bu.

:lol: :lol: :lol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Tosic yerine Fatih Aksoy'un oynatılması tercihim olurdu, seneye Marcelo'nun yanına hala Tosic düşünülmeyecek heralde.

Defansif kurgumuz yavaş yavaş oturuyor, ligte bir sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum Avrupa Ligi'nde dişli bir rakip geldiği zaman kurguyu yeniden gözlemleyeceğiz.

Çevrimiçi Necmi

Tosic yerine Fatih Aksoy'un oynatılması tercihim olurdu, seneye Marcelo'nun yanına hala Tosic düşünülmeyecek heralde.

Defansif kurgumuz yavaş yavaş oturuyor, ligte bir sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum Avrupa Ligi'nde dişli bir rakip geldiği zaman kurguyu yeniden gözlemleyeceğiz.
allahtan takımı sizler yönetmiyorsunuz.

Çevrimdışı tuncaboylu

maçta hepi topu 6-7bin bilet ancak satılır 1,5 bilemedin 2 milyon milyon hasılat olur, masrafları düşünce net gelir 1,3 falan eder fener kazansa dahi geliri 800binlerde kalır. fenerin maça çıkacak 18 topçusunun nereden baksanız maç başıları 300 bine (avro) yakın tutar oda 1,2 milyon eder azize totosunuda yırtsa nafile içeri girecek bu maçta  :lol:

O kadar da edemeyeceğiz sanırım, ilk 3 kategoride epey boş yer var çünkü.

Çevrimdışı Berat

Marcelo, Mitrovic elde var zaten Marcelo'nun yanına temiz bir stoper alınmasını düşünüyorum halen. 4.stoperi de kendi içimizden çıkarabilelim bari.

Çevrimiçi Necmi

kendi attı falan deme o bir ikramdı. ilk kez vodafone arenaya misafir etmişiz :bandit:
5 tane sokuştur gönder ayıp olur dedi herhalde :alala:

Çevrimdışı Kalyoncu

Sen "Antep maçında Rhodolfo'nun büyük bir hatası yok" dediğinde bitmişti zaten.  :ok:
Kiev maçında o faul'ün nesi ucuz? Bazen savunacağım diye başka bir dünyaya geçiyorsun hep birlikte izliyoruz işte.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Necmi abi, Şuan stoper mevkisinin takım kalitesinin altında olduğu gün gibi ortada bence Tosic ana plan olamaz olmamalı her maçta 2 3 tane majör hatası var, neden eleştirmeyelim.

Çevrimiçi Necmi

Marcelo, Mitrovic elde var zaten Marcelo'nun yanına temiz bir stoper alınmasını düşünüyorum halen. 4.stoperi de kendi içimizden çıkarabilelim bari.
stoper mevkisi en fazla ceza ve sakat veren bir mevki orda yedek diye bir şey yok
rudolfho bir sakatlandı bak hala takıma giremiyor.
neyin kafasını yaşadığınızı merak ediyorum gerçekten sırf
itiraz etnek için itiraz ediliyor bazen Tosicden daha iyi bir oyuncu
alınmazmı alınır elbette ama kulübede oturtamazsın Marceloyu
bile bir kaç hafta kulübeye çeksen sıkıntı olur. şimdilik takım iyi
şampiyonluğa oynuyor avrupa kupalarında yürüyor çok fazla
maç yapıyoruz herkes şans buluyor sıkıntı olmuyor geçen Tolgay bile
yeterince şans buluyorum forma giyiyorum dedi. Geçen sene arıza çıkarıyordu.
bizim yarışmacı takım olduğumuzu unutuyorsunuz minimum 24 kişilik
kadronun seviyesi birbirine yakın olmak zorunda öyle alt yapıdan oyuncu getir
yedek oturt falan bunlar ütopya böyle bir şey olsa ve yarın sahaya sürmeye mecbur
kalsak ilk bıdı bıdı edenlerde bu gün bu tezi savunanlar olur.
Biz Beşiktaşız unutuyorsunuz bunu her sene hedeflerimiz vardır. Bunun için yürürüz
oyuncularımızda fiyat aralıkları çok fazla olmamalı taban tavan fiyatların vardır o
aralıkta gidersin başkasının başka takımda ne aldığı bizi ilgilendirmez biz kendi
gerçeklerimizle haraket ederiz. Hem alt yapıdan oyuncu çıkaracağım hemde
şampiyon olacağım avrupada turlar atlayacağım yok öyle bir dünya bunu başaran bir takım yok
dortmunt örneği veriliyorda adamlar alt yapı değil genç oyuncu alıp 13 M veriyor
sen as kadrona yıldız katagorisinde öyle bonservis ödeyemiyorsun.
ilerde 10 M bonservis koyabileceğin bir alt yapı oyuncun olursa onu direk as kadroya yazarsın
şu anda as kadroyu bırak 28 içine girebilecek seviyede alt yapı oyuncumuz yok
gerçekler acıdır.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kiev maçında o faul'ün nesi ucuz? Bazen savunacağım diye başka bir dünyaya geçiyorsun hep birlikte izliyoruz işte.

"Antep maçında Rhodolfo'nun büyük hatası yok" diyen arkadaşa da kurmanı beklerim bu cümleyi.  :bandit: :bandit:

Ben hakem olsam o pozisyonda faul vermezdim, Yarmolenko kolay bıraktı kendini. Yoksa herif öküz gibi, iki kişi zor devirir normalde.

Kaldı ki bir stoper kaleye 40 metre uzakta faul yaptı diye eleştiriliyorsa, 2 maç sonra oynatacak adam bulamazsın.

O golde sağ bekimiz oyuna yeni giren adamı unuttu, esas suç ondaydı.

Çevrimdışı OrhanAker

kendi attı falan deme o bir ikramdı. ilk kez vodafone arenaya misafir etmişiz :bandit:
5 tane sokuştur gönder ayıp olur dedi herhalde :alala:
Bir başka çok rahat uzaklaştırılabilecek bir pozisyondu.

Çevrimiçi underworld

Tosic'i kulübede oturtamayiz mi ?
@necmi

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi, Şuan stoper mevkisinin takım kalitesinin altında olduğu gün gibi ortada bence Tosic ana plan olamaz olmamalı her maçta 2 3 tane majör hatası var, neden eleştirmeyelim.
eleştir eleştirme diyenmi var.
bu arada kimin gününe göre ortada :alala:
ligin en az gol yiyen ikinci takımıyız çok zor pozisyon veriyoruz
bunuda birileri gibi 6 kişilik duvar örmeden hücum futbolu oynayarak yapıyoruz
bence savunma hattımız takım kalitesiyle aynı seviyede ilerdede messi oynamıyor
biz daha merdivenin ilk basamaklarındayız siz zıplayıp en üste çıkmak istiyorsunuz.
tekrar söylüyorum yok öyle bir dünya bakacaksın ihtiyacını görüyormu görüyorsa devam
edeceksin artık oyuncuya bağlanan bir takım değilizki bu takımdan olcay kerim töre
gönderildi sosa gomez gitti biz aynen yolumuza devam ediyoruz o nedenle kim kaldı kim gitti
demek kadar yersiz bir şey yok. başarı geliyorsa baştakiler doğru yapılanma yapıyor demektir
yarın şl kupasını isterlerse ona göre yapılanma yaparlar. çocuğu okula götürmek için ferrari almana gerek yok
şu anda

Çevrimdışı tuncaboylu

stoper mevkisi en fazla ceza ve sakat veren bir mevki orda yedek diye bir şey yok
rudolfho bir sakatlandı bak hala takıma giremiyor.
neyin kafasını yaşadığınızı merak ediyorum gerçekten sırf
itiraz etnek için itiraz ediliyor bazen Tosicden daha iyi bir oyuncu
alınmazmı alınır elbette ama kulübede oturtamazsın Marceloyu
bile bir kaç hafta kulübeye çeksen sıkıntı olur. şimdilik takım iyi
şampiyonluğa oynuyor avrupa kupalarında yürüyor çok fazla
maç yapıyoruz herkes şans buluyor sıkıntı olmuyor geçen Tolgay bile
yeterince şans buluyorum forma giyiyorum dedi. Geçen sene arıza çıkarıyordu.
bizim yarışmacı takım olduğumuzu unutuyorsunuz minimum 24 kişilik
kadronun seviyesi birbirine yakın olmak zorunda öyle alt yapıdan oyuncu getir
yedek oturt falan bunlar ütopya böyle bir şey olsa ve yarın sahaya sürmeye mecbur
kalsak ilk bıdı bıdı edenlerde bu gün bu tezi savunanlar olur.
Biz Beşiktaşız unutuyorsunuz bunu her sene hedeflerimiz vardır. Bunun için yürürüz
oyuncularımızda fiyat aralıkları çok fazla olmamalı taban tavan fiyatların vardır o
aralıkta gidersin başkasının başka takımda ne aldığı bizi ilgilendirmez biz kendi
gerçeklerimizle haraket ederiz. Hem alt yapıdan oyuncu çıkaracağım hemde
şampiyon olacağım avrupada turlar atlayacağım yok öyle bir dünya bunu başaran bir takım yok
dortmunt örneği veriliyorda adamlar alt yapı değil genç oyuncu alıp 13 M veriyor
sen as kadrona yıldız katagorisinde öyle bonservis ödeyemiyorsun.
ilerde 10 M bonservis koyabileceğin bir alt yapı oyuncun olursa onu direk as kadroya yazarsın
şu anda as kadroyu bırak 28 içine girebilecek seviyede alt yapı oyuncumuz yok
gerçekler acıdır.

Maalesef öyle.

Hamza'dan umutluydum, Ofspor'a kiralandı.

Eslem'den umutluydum, Erzurumspor'a kiralandı.

Bu takımların hangi ligde oynadığını bulabilmek 10 dakikamı aldı.

Ne yazık ki bu çocukları PTT 1. lig takımları bile istemiyor.

İşte sene başında bir sol bek vardı, Ümit Karaal mıydı ne. İsmail gidince kıymete binmişti.

Adamı Adana Demirspor bile beğenmedi, Üsküdar Anadolu'da oynuyor şimdi.

Etiketler: