Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 624 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8448879 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Şampiyonlar liginden yaklaşık 34 milyon € gelir elde etmişiz.

Çevrimdışı mylife1903

Abi abartısız 10-15 dakikadir durup durup Gülüyorum :kop: :kop:

@mylife1903 abi Türkiye de Olsa Cem.yılmazın tahtini sallar

Tarikat kur müridin olalim :super: @mylife1903
Tevecciniz efinim lakin biraz daha kitap okumam lazim boyle derin konulari kimsenin anlamadigi kelimerle susleyeyim falan entel havasi olsun, sonra nobel konu disi odulu alirim falan filan

Kitap okuyun benim gibi okuz olmayin

En iyi hediye kitaptir, birbirinize kitap hediye edin. Playmen falan var mi hala turkiyede?

Bundan sonra bizim önceliğimiz lig olmalı arkadaşlar UEFA Avrupa liginde ilerlemek için elimizde ki kadro nun daha da güçlenmesi lazım kaldı ki güçlendiremiyeceğimiz gibi cezalı sakat oyuncularda var.

1 sol stoper gerekiyor. (Tosic'ten sol stoper olmuyor.Atınç'a zaten hiç girmiyorum.)

1 sol bek gerekiyor. (Adriano sakatlanınca yada cezalı duruma düşünce oynucak sol bek yok caner sakat.Tosic orda olmuyor)

1 orta saha gerekiyor. (Atiba yaşlandı,Oğuzhan zayıf kalıyor,Tolgay özgüven yüzünden bir çok maç yakıyor,İnler bizim takıma ayak uyduramadı.Tek olumlu talisca o da forvet arkası oynaması lazım 2.ci forvet gibi)

1 kanat gerekiyor. (Tek başına Q7 olmuyor)

1 forvet gerekiyor. (Abuobakar hem olmuyor hem afrika kupasına gidicek)

Devre arasında 5 oyuncu alamıyacağımıza göre Türkiye ligine yüklenmek lazım bu senede Türkiye liginde yeniden şampiyon olup seneye yeniden bi yapılanma yapmak lazım.

Çevrimdışı caner.eryigit

Şy anda psikolojik çöküşe bağlı bir krizin içindeyiz Cumartesi günü birlik beraberlik içinde içerdeki Bursaspor maçını kazanıp bunu aşmalıyız aksini düşünmek bile istemiyorum...futbolcular  eleştirilir lakin suçlamak,işi nefret boyutuna kadar götürmek bize birşey kazandırmaz sonuçta bu futbolcularla devam edeceğiz...yalnız en korktuğum dönem devre arası transfer dönemi inş abuk subuk işler olmaz.

Çevrimdışı sozkul

Bizim taraftarlar da güzelleme yapıyor asıl sıkıntı orda.

Bizim taraftar tankla foto çektirdi, bir de Sabri'ye elense çekti diye yapıyor güzellemeyi, yoksa bizim taraftar futbolcudan anlar. :icool:

Ben size UEFA avrupa liginde ki ilk maçımızda sahaya çıkacak 11'i söylüyeyim şimdiden bir sakatlık birşey olmazsa.

Fabri

Gökhan   Rhodolfo   Marcelo   Tosic

Atiba        Oğuzhan

Quaresma       Tolgay            Olcay

Cenk

Çevrimdışı 38life

Ben size UEFA avrupa liginde ki ilk maçımızda sahaya çıkacak 11'i söylüyeyim şimdiden bir sakatlık birşey olmazsa.

Fabri

Gökhan   Rhodolfo   Marcelo   Tosic

Atiba        Oğuzhan

Quaresma       Tolgay            Olcay

Cenk

Olcay'ın yerine Töreyi koy.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Ligi şampiyon tamamlamak artık farzdır.

Birilerine 1.5 yılda yetmişiz ki bir düşüşümüzde yüklene bildikleri kadar yüklendiler.Avrupa Ligi'ni şu saatten sonra gram önemsemiyorum.Ligde de böyle tutuk ilerlememizin bir sebebi de Şenol Hoca'nın CL gruplarından çıkmayı her şeyden çok istemesiydi.

Artık ligde Bursa, Alanya, ts, gs, k.paşa farketmez alayını eze eze vura vura yenip yeniden şampiyon olmak ŞART.

fair finansal var oyuncu satmadan nasıl alıcaz geriye ?

Parasının bir kısmını geri vermemiz gerekcek ?

Ligi şampiyon tamamlamak artık farzdır.

Birilerine 1.5 yılda yetmişiz ki bir düşüşümüzde yüklene bildikleri kadar yüklendiler.Avrupa Ligi'ni şu saatten sonra gram önemsemiyorum.Ligde de böyle tutuk ilerlememizin bir sebebi de Şenol Hoca'nın CL gruplarından çıkmayı her şeyden çok istemesiydi.

Artık ligde Bursa, Alanya, ts, gs, k.paşa farketmez alayını eze eze vura vura yenip yeniden şampiyon olmak ŞART.

Avrupa liginde son 8 takım arasına kalırsak bu sefer hoca Avrupa ligini kazanmak isteyebilir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Ayrıca Cenk yerine Üstün Alman teknolojisinin ürünü Mario Gomez yazmanızı rica edeceğim.

Çevrimdışı 38life

Ne şekilde olacağını ben bilmiyorum ama bitmiş diyorlar.

Çevrimiçi levitate

Şubat'ın 20'sine kadar Avrupa maçımız yok, o zamana kadar ligi halledip Avrupa'ya odaklanabiliriz.

Transfer için adam aramaya gerek yok bence. Gomez ve Töre dönse yeterli. Birde kaliteli bir stoper bulalım.
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Şubat'ın 20'sine kadar Avrupa maçımız yok, o zamana kadar ligi halledip Avrupa'ya odaklanabiliriz.

Transfer için adam aramaya gerek yok bence. Gomez ve Töre dönse yeterli. Birde kaliteli bir stoper bulalım.

İlk alınması gereken stoper. Sonra diğerleri...

Çevrimdışı 38life

Rhodolfo iyileşeli kaç ay oldu?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Artık su Gomez'i unutalım ya . Adam açıklama yaptı kariyerime burda devam edicem, takım halınde bıseyler başarmaya çalışıyoruz , basında çıkan haberlerden bıktım diye. Adam artık TR defterini kapattı bizde kapatıp başka adamlara bakalım.

Çevrimdışı Ensar

kendi oyuncumuza da mı para ödeyeceğiz yok artık
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Kalyoncu

Rhodolfo iyileşeli kaç ay oldu?
Takımla antremanlara Temmuz ayında başladı Eylül ayında oynayabilir denmişti.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kendi oyuncumuza da mı para ödeyeceğiz yok artık

bu nasıl bir mantık.

Adam kiralamak ücreti 3 milyon € ödemiş sana 1 senelik sözleşme imzalamış.

İster oynatır ister yedek bırakır ancak sen geri almak istediğinde bedava mı vericek ?

Yarım sezonun parasını alırlar 1.5 milyon € 'sunu geri verirsek bırakırlar.

Çevrimiçi levitate

Artık su Gomez'i unutalım ya . Adam açıklama yaptı kariyerime burda devam edicem, takım halınde bıseyler başarmaya çalışıyoruz , basında çıkan haberlerden bıktım diye. Adam artık TR defterini kapattı bizde kapatıp başka adamlara bakalım.

Bende pek istemiyorum abi kendisini ama ara transferde oyuncu bulmak zor. Eto'o olur belki ama Antalya yöneticilerine güvenmiyorum, çok zaman kaybettirirler bize
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Takımla antremanlara Temmuz ayında başladı Eylül ayında oynayabilir denmişti.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Rhodolfo bizim en iyi, en kaliteli stoperimiz değil miydi? Ne oldu da çürümeye terkedildi?

Devre arasında forvet filan alınmaz 5 maç mı kaç maç kaçıracaksa kaçıracak abuobakar yapıcak birşey yok.

Bu sene Abuobakar,Cenk,Ömer ile idare edicez.

Yalnız nasıl alıcaksak bilmiyorum bir sol stoper almak lazım mutlaka.

Ömer'i UEFA avrupa ligi kadrosuna bildirmek lazım Aras ile birlikte.

Çevrimdışı 38life

bu nasıl bir mantık.

Adam kiralamak ücreti 3 milyon € ödemiş sana 1 senelik sözleşme imzalamış.

İster oynatır ister yedek bırakır ancak sen geri almak istediğinde bedava mı vericek ?

Yarım sezonun parasını alırlar 1.5 milyon € 'sunu geri verirsek bırakırlar.

Töre West Ham'da bedavaya mı oynuyor?

Çevrimdışı Kalyoncu

Bu Rhodolfo bizim en iyi, en kaliteli stoperimiz değil miydi? Ne oldu da çürümeye terkedildi?
Çürümeye terketmedikte napoli maçında hataları mevcuttu hatta sen söylemiştin  şu şu pozisyonlarda sıkıntılıydı diye o maçtan sonra sakatlandı. Umarım formayı tekrar kazanır.

Etiketler: